1. Způsob léčby viru papillomaviru

1. Způsob léčby viru papillomaviru

Obsah článku:

1. Způsob léčby viru papillomaviru

Jak vyléčit virus lidského papilomu?

Každá šestá osoba je nosičem papilomaviru – to je uvedeno v datech WHO. Lidský papilomavirus je přenášen kontaktem, včetně sexuálního. Příležitostně v lékařské praxi byly zaznamenány případy domácí infekce HPV. Během porodu může dojít k infekci vertikálně (od matky k dítěti).

Na první pohled se zdá, že transport papilomaviru není nebezpečný. Osoba si stěžuje pouze na vzhled na těle a sliznicích – bradavice.

Tyto benigní novotvary se mohou tvořit kdekoli na těle:

  • krk;
  • tvář;
  • pod prsou;
  • v podpažích;
  • na pohlavních orgánech;
  • na sliznicích vnitřních orgánů, ústní a nosní dutiny.

Potřeba léčby lidského papilomaviru je důsledkem následující skutečnosti. Kmen je intracelulární parazit, který není schopen samostatné reprodukce. Pro tyto účely používá buňky lidského těla. Vírus může dlouhou dobu parazitikovat a zavádět vlastní DNA do lidských chromozomů. Jeho znatelná aktivace je pozorována na pozadí snížené imunity.

Nedostatečná léčba HPV je plná vývoje maligních nádorů v pohlavních orgánech mužů a žen. Aktivita viru přispívá k rozvoji rakoviny hrtanu a ústní dutiny.

Papilomavirus není během těhotenství ovlivněn. Během tohoto období však budoucí matky mohou pozorovat nárůst počtu bradavic (genitálních bradavic) nebo jejich náhlého zmizení. Velké shluky kondylomů v genitálním traktu a krčku děložního čípku jsou vystaveny silnému krvácení a obstrukci.

Nejnebezpečnějšími komplikacemi infekce během těhotenství je riziko infekce plodu během průchodu genitálním traktem. Po narození vyvine infikovaná matka polypázi dýchacího traktu. Existují však případy, kdy infekce u dětí zmizela několik měsíců po narození.

Císařský řez mírně snižuje riziko infekce novorozence. Odborníci trvají na takovém zásahu v přítomnosti masivního přetížení genitálních bradavic v genitálním traktu ženy nebo nemožnosti jejich dodávání přirozeným způsobem.

Konzervativní terapie při léčbě papilomavirů

Jak zacházet s lidským papilomavirem? Pomoc pacientovi začíná jmenováním konzervativní terapie.

Pokud se bradavice nebo kondylom nedegenerují do maligního nádoru, hlavním zaměřením lékaře jsou léky působící na buňky genomu HPV.

Pokud jde o imunomodulátory, jejich použití je možné pouze po stanovení imunitního stavu pacienta a stanovení citlivosti imunitních buněk na specifické léky. Předepisování antiherpetických léků je bezvýznamné, protože nejsou schopné zlepšit stav osoby s nosičem papilomaviru.

Obvykle se při léčbě infekcí odborníci říká:

Pro léčbu infekce způsobené lidským papilomavirem předepište Isoprinosin. Jeho účinnou látkou je purinový derivát, který má imunostimulační a antivirový účinek. Děti jsou léčeny po 3 letech věku. Indikace pro účely léčivé látky jsou přítomnost papilomů na hlasivkách, genitáliích a hrtanu, fibrózních projevů infekce lidských papilomavirů, infekce cytomegaloviru atd.

Lidé trpící lidským papilomavirem – recenze na izoprinozin zůstávají pozitivní. Po dávkách předepsaných lékařem je skutečně možné dosáhnout vymizení papilomů.

Pro zesílení imunitního systému je domácí čaj vyroben z chmelových šupinek, oregano bylin, motherwort, limetkového květu, citrónového balzámu, koriandrových semen a kořenů sušených močálem. Rozdrcené komponenty jsou v množství 1 polévková lžíce. l každé, nalijte termos a nalijte 2 šálky vroucí vody. Ráno je připraveno k pití. Pijte to 4 p. za den ve stejných porcích.

Hardware postupy při léčbě HPV

Symptomy infekce lidského papilomaviru jsou bradavice, papilomy, bradavice. Zbavte se elektro a chemickou koagulací, kryochirurgií. Odstranění papilomů je možné pomocí rádiové a laserové terapie.

Jak vyléčit lidský papilomavir? Chemickou koagulací se provádí drogy Solkovagin a Solkoderm.

Jsou vhodné pro léčbu projevů papilomaviru na vaginální sliznici a na děložním čípe. Tyto léky jsou směs organických a neorganických kyselin, ale jsou účinné pouze při odstraňování jednotlivých bradavic. Postup je povolen pro léčbu žen, které neměly porod. Ale spolu s jeho účinností stojí za zmínku průměrnou bolest a možnou tvorbu jizev.

Kryodestrukce nebo léčba nádorů nízkoteplotním kapalným dusíkem je rychlá a bezbolestná. Se snížením bradavic jednotlivých genitálií z děložního čípku mohou na něm zůstat jizvy.

Co dělat, když se projevil virus lidského papilomu – prostřednictvím výskytu plochých a odvodňovacích kondylomů na pokožce? V tomto případě lékaři používají chirurgický laser. Přístroj usnadňuje odstranění výrůstků v libovolné hloubce bez následků – zjizvení a jizev. Komplikace postupu může být krvácení a zúžení cervikálního kanálu dělohy.

Priorita léčby HPV patří k vakcíně “Gardasil”. Lék je schopen porazit i vysoké onkogenní typy viru. Vakcína minimalizuje riziko rakoviny a urychluje tvorbu imunitní paměti. To znamená, že pod jeho vlivem se produkují ochranné protilátky, které byly přítomné v těle před infekcí.

Radiurgickou metodu pro léčbu projevů papilomaviru provádí přístroj Surgitron. Spolu s odstraněním bradavic odborník provádí koagulaci cév. Vyříznutý prvek je nutně podroben histologickému vyšetření.

Nakonec je skalpel starým a spolehlivým nástrojem pro odstranění těžké dysplazie. Tato technika je nejméně benigní ve srovnání s předchozími možnostmi léčby. Nicméně, pokud jde o spolehlivost, není to horší než laserová terapie.

Před rokem jsem odstranil vnější papilomy, ale nyní se objevily znovu – teď je jasné, je to proto, že infekce je stále v těle. Je třeba ho potlačit. Lékař předepisuje indinol, pravděpodobně potřebujete pít, vidím, že to hodně pomáhá.

Toto je výživový doplněk, ne droga. Jak může pomoci? Vyžaduje silnou drogu, aby zvýšila imunitu, aby se vyrovnala s tímto virem.

Mám takový problém: papilomy se již dlouho objevily, ale ne masivně. Vymazal jsem je různými způsoby, a tak jsem žil. Ale někde před rokem začal vzhled masivních papilomů. Zruším jednu, za týden, jak se znovu objeví malá háj. Lékař je nejen vyhoštěn, ale i Indinol. Po ukončení kurzu už nejsou žádné kondylomy. Nemyslím si, že je to nehoda. Léčba pomohla

Zkoumala jsem recenze HPV za týden. Zastavila se u Indinolu a jmenoval ho gynekolog. Opravdu doufám, že mi pomůže také.

Nechtěla jsem chirurgicky odstranit bradavice, bylo mi řečeno, že krém je dobrý. Rozšiřte se a vše půjde. Ale ani mi nepomohli, měsíc byl rozmazaný a nebyl žádný zázrak. Pořád jsem musel vymazat, gynekolog se ujistil, že to nebude bolet. A pravda je, že postup není bolestivý, trochu nepříjemný. Zároveň jsem viděl Indinol. To je to, co by virus “strew”. Kapsule pomohly, jeden kurs byl dost, aby se zabránilo vzniku kondylomů.

Myslel jsem, že se brzy zaregistruji u gynekologa. Navštívil jej 5krát ročně. Testy je třeba provést nebo odstranit papilom, obvykle pod kontrolou lékaře. Je to škoda, že jsem byl léčen, ale pomohlo to dočasně. Poslední viděl Indinol, naposledy získal. Před půl rokem doslova. Po této léčbě se mé testy staly dobrou a není zde žádné zhoršení. Lékař řekl, že se nakonec ukázalo, že virus “uspal” a teď už nebude tak často muset přijít. Nakonec jsem byl schopen najít moje léčba.

Nejsem alokinové alfa výstřely. Pila Indinol, po tom, co HPV není detekován (kontroluje se každých půl roku po dobu 3 let!) Jsem teď na zvláštním ošetření u lékaře, trochu se trochu napíná, ale jsem klidný pro mé zdraví.

Co tím myslíš, že se nehodí? No, inzerenti)) Kdybych mohl číst ten zápis! Jak by nemohli “přijít”? Nikdy jsem nepřišel se všemi vedlejšími účinky od Allokinu, takže jsem si je vybral. Jeden cyklus 6 injekcí mi stačilo zbavit papilomaviru a dysplazie krčku 1 lžíce (pah-pah-pah). A maximálně Indinol s mastopatií pomůže, a ne z HPV.

Co dělá indinol a HPV? Indinol – výživový doplněk, byl předepsán přítel z endometriózy (mimochodem to nepomohlo). A HPV je virus, je třeba léčit s antivirovými imunomodulátory a ne s doplňky stravy. A doktor, který říká, že “nakonec se ukázalo, že virus umí spát”, neví, jak zacházet s HPV, je to jen reklama. Byl jsem léčený přípravkem Alacine (antivirová injekce), rektální čípky, epigenní sprej, spálená eroze. Po léčbě nebyl detekován HPV (kvantitativní analýza PCR).

Indinol reklama zaplacena.

Světlo, můžeš říct, na které klinice jsi byl léčen?

Mám pouze HPV (prošel jsem pro firmu s mým přítelem, léčí erozi). Pak prošla cytologií – všechno je v pořádku, nejsou bradavice. Gynekolog řekl, že by se neměla léčit. A já chci. Bylo nutné trvat na tom, ale okamžitě si neuvědomil. Je to jako – počkejte, až se něco objeví a virus se rozšíří. Kdo ví, že alokin bude prodáván bez předpisu? Nebo jen předpis?

Podle receptury. Musíte jít na jiného lékaře, který nečeká, ale léčí.

Z nějakého důvodu žádná z žen nenaznačila, že s HPV by se nemělo jednat pouze doma. a vašeho manžela nebo partnera. V opačném případě se při léčbě ztrácí význam.

Oženil jsem se před 8 lety. Viděl jsem papilom na těle mého manžela, ale na to nepřipojil žádný význam. Teď jsme se začali objevovat (zatím jen jediné na 2 místech). Ale nejhorší věc, která vypadá, že HPV zasáhla moje urogenitální oblast. Neuvažovala jsem s gynekologem, ale vizuálně (skrze malé zrcadlo) a hmatala jsem viděla a ucítila růst na stěnách vagíny, blíž k východu. Po půl roku se objevily bolesti v dolní části břicha a v zádech, které zmizely na krátkou dobu.

Důležitým tématem bylo, že je třeba zacházet se svým manželem. Při příštím vyšetření mi byla diagnostikována mírná dysplázie, PCR ukázala přítomnost HPV typů 16 a 18. Byl jsem léčen dva roky – injekce, svíčky, pilulky, gely. Nemá smysl. A nebudete si myslet na sebe, přečtěte si toto téma. Pak jsme se přestěhovali do města (díky bohu). Místní gynekolog se okamžitě zeptal, zda má její manžel HPV? byl váš manžel léčen? Byl jsem šokován. Teď máme společnou léčbu (objevil také HPV). Byl jsem se zacházel – a znovu mě nedobrově nakazil. Tady je. A přesto, když bude možné žít sexuální život (nyní nemohu po zničení), jenom kondom, dokud neudělíme kontrolní testy.

Ahoj! Margo, jak byla odstraněna dysplázie? Jaké jiné léčení než předčasné zničení je předepsáno? Prosím, sdílejte, mám problém – jeden k jednomu. Samozřejmě jsem udělal schůzku (v pondělí), ale abych byl v poznání trochu.

1. Způsob léčby viru papillomaviru

Světlo hi! Udělali kryokonstrukci, pichali proti HPV výstřižkům (alokin) 6 kusů (my sami jsme se s manželem navzájem pletli do ramene), měl jsem také svíčky v zadku Viferon. Opravdu doufám a modlím se, abychom byli vyléčení.

Dobrý den možná kdo ví. Docházejí tyto návyky po léčbě samy o sobě, nebo je třeba je odstranit lazarózou a jak dlouho trvá léčba? Děkuji

Lena Byl jsem odstraněn a všichni, se kterými jsem se mnou zacházeli, byli také odstraněni. Průběh léčby není dlouhý – 6 Alokinových pricků každý druhý den a svíčky mi dostala Viferon po dobu 20 dnů po odstranění. – V průměru se ukázalo asi měsíc.

Chci se podělit o svůj příběh zotavení. Jmenuji se Olga, mám 37 let, žiji v Angarsku V roce 2014 jsem měl manžela s HPV 16 a měl jsem cervikální dysplázií (CIN 1). Byla nám předepsána léčba izoprinozinovými tabletami (po 3 cyklech), po podrobném přečtení internetu jsem si uvědomil, že šance na vyléčení jsou malé, ale jak říkají, naděje naposledy …

V roce 2015, na jaře, jsem byl již diagnostikován s CIN 2-3. Samozřejmě jsem si nemyslel, že se rakovina objeví tak brzy. V březnu roku 2016 jsem po biopsii šel registrovat se v rakovině s diagnózou onkologického onemocnění nebo rakovinou 0. Řekl jsem, že jsem měl šok, nic neřekl … V onkologii okamžitě řekli, že je lepší odstranit všechno, to je. e. Čekám na extirpaci.

V tom okamžiku jsem nechtěl nic vymazat, poté, co jsem si přečetl o konizaci (zkrácení krku), uvědomil jsem si, že tato záležitost nekončí tak snadno, protože hlavní příčina rakoviny (HPV) nezmizí. Již v dubnu jsem narazil na video (v Yu-Tube) Maksim Afanasyev (onkolog, doktor lékařských věd, chirurg). Ukázalo se, že tato nemoc byla dlouhodobě úspěšně léčena takovou metodou, jako je fotodynamická léčba, je málo lidí, kteří o tom vědí. Uvědomil jsem si, že musím naléhavě jít do Moskvy na něj, na evropskou kliniku. Mimochodem, o něm byli nejvíce dobré recenze. Jeho adresa, telefonní číslo je na místě této kliniky.

Zavolal jsem a napsal, že jsem chtěl přijít. Samozřejmě, že jsem byl mučen s nejrůznějšími pochybnostmi, najednou tam jsou šarlatáni, nebo taková léčba mi nepomůže, někteří lidé říkají, že všechno zlikvidují a bude to tak nádherné, ale to je celé minulé století. Samozřejmě, že tato léčba není levná (za všechno jsem zaplatila 120 000), ale stojí za to, když chcete žít. Pro Moskvu to není hodně peněz.

Obecně jsem v červnu našel peníze a přišel na operaci. Opravdu se mi líbil Maxim Stanislavovič, protože Je velmi kompetentní, zdvořilý, profesionální lékař a jen příjemný člověk. Operace se mi ukázala 3 dny před menstruačním cyklem. Dala jsem 2 ampule fotoditazinu, protože jedna ampulka jde na 50 kg. Hmotnosti Necítila jsem žádné neobvyklé pocity. Aby se lék ukázal sám, museli jste čekat 2 hodiny. Mimochodem, v den operace je lepší jíst kvůli anestezii a provést s sebou krevní testy a EKG. Operace trvala asi hodinu.

Upřímně řečeno, po anestezii byla bolest v břiše strašná, tažná, ale snášitelná. Položte pár výstřiků, které nejsou žádné. Samozřejmě, že je žádoucí, aby někdo byl s vámi a pomohl se dostat do taxíku.

V zásadě můžete jít sám. Spal jsem celý večer, byl jsem zloben, ale bez zvracení a břicho jsem hrozně bolel. Přikývl jsem, druhý den večer jsem šel na procházku po Arbatu. Dva dny jsem nosila tmavé brýle. Po 40 dnech, které prošly testy, se ukázalo, že neexistuje ani rakovina a HPV 16. Na ultrazvuku řekli, že krk je nádherný. Mnohokrát děkuji mému lékaři!

Olga, jak se teď cítíš? Řekni mi, jak by mohl tento postup odstranit virus, který s největší pravděpodobností už měl čas dostat se do Dny?

Po narození jsem objevil virus HPV 16, který se ještě během těhotenství projevil. Bylo mi jasně včas dáno 5 injekcí ve Vídni, ale jak se ukázalo, že výsledek byl nulový, virus pro rok vedl k dysplaziím druhého stupně. Napili 3 kursy izoprinozinu, dal svíčky a tampony s masti. Poté bylo předepsáno elektromixování a tkáňová část byla znovu odeslána k vyšetření. Teď se zotavuju a čekám na výsledky tkáňové analýzy. Je strašné, že virus, který jsem těžko zabil, a relapsy se mohou opakovat, a podle výzkumu s přerušeními při porodu nebylo možné provést elektrickou instalaci. Na tom jsou dobré studie. To, že se věci mohou zhoršit kvůli roztržkám nebo jít do cervikálního kanálu.

A můj manžel, když opilý isoprinosin (náhodně ne s kurzy – se sama léčí v těch 1,5 letech po porodu) se zbavil viditelných projevů viru. I když jeho analýza původního viru 16 ukázala nuly a její projevy byly viditelné na genitáliích! Poté, co lék prošel. Lékař mu vysvětlil, že už dlouhou dobu trpěl virem (ještě před našim známým), zapustil se do dna, a proto není detekován. Takové informace o implementaci Dna na internetu stačí. Problém je v tom, že teď je to úplně vyhlazovat, protože s dysplazií se to může opakovat, nebo pokud se toto elektrické zapálení neprovádí na nejvyšší úrovni, může se vyvinout na 3 stupně a ještě horší.

Za přítomnosti HPV 6 a 11 mi Isoprinosin nepomohl vyrovnat se s vnějšími projevy nebo s množstvím viru. Všechno také vypadne. Jak ho porazit?

U injekcí s allokinem-apf dochází k perorálnímu podání šesti injekcí. Teprve po třech měsících léčby je nutné provést testy ne dříve. Rum nepatří.

Fotodynamická léčba léčí dysplázií, ale ne HPV. Pokud HPV zůstane, pak opět riziko dysplázie. Proti HPV antivirové léky by měly být použity – injekce, svíčky. Také jsem prošel CIN 2 a HPV. Četl jsem hodně věcí, ale nemusím věřit všemu. Byla jsem odstraněna rádiová vlna, pichla v ramenních injekcích alakin. Zatímco vše je normální (uplynulo jeden a půl roku).

A proč s papilomavirem na těle jste všichni chodili do gynekologa? Není nutné pro dermatologa?

Souhlasím s Irinou. Fotodynamická terapie – lokální léčba dysplázie. A za účelem vyléčení HPV je nutná také antivirová léčba. Velmi podobná reklamě.

Ahoj, řekni mi, našel jsem jiný HPV ráže, hrozné nepohodlí: pálení brnění, svědění, bolesti, dosáhl nervového výpadku ze všech těchto příznaků a říkají, že není žádná bolest, nejsou žádné růsty, jsou ploché jako malé rány , lékař neví, co dělat vůbec, pomůže vám, prosím, s radou, je zřejmé, že samoléčení není možnost, ale stále.

Zní to jako herpes a ne HPV

Mám 16 typu vpc, virové zatížení je vysoké. Ale není nic jiného – krk je normální, papilovnice. Doktor řekl, že můžete sledovat. Proč čekat? Četl jsem, že samotný virus může zmizet, ale pokud je spousta viru, může dojít k dysplazii (prekanceru). Chci propíchnout allokin-alfa a dát Viferon svíčky. Kdo ví, mohu to koupit bez předpisu?

Byl jsem “sledován” – virální zátěž za půl roku se zdvojnásobila + cytologie se stala špatnou. Nyní komplexní léčba (a kauterizace a antivirové prick-svíčky). Četl jsem o tom všechno. Dysplazie je precancer. A proč bychom na to měli čekat? Elena Malysheva také říkala takový nesmysl, že se nezhojíte, ale léčíte, až dojde ke vzniku kondylomu a rakoviny. Takže i když není nic – neexistuje žádný lék, pokud už vylézl – existují léky. A o očkování, říká Malysheva – udělejte to a “budete šťastní”))). Ano, chrání pouze 4 typy a rakovina je mnohem víc. Myslete na sebe, přečtěte si více (ale ne reklamní stránky, kde můžete něco prodávat za peníze).

Ano, tyto vakcíny a záruky neposkytují žádné. A jaké jsou jejich důsledky? To je ono! nikdo neví pravdu a nikdy neví. Protože pokud se vyskytnou vedlejší účinky, pak je všechno projednáno v úzkých lékařských kruzích, obyčejní lidé o tom vůbec neznají, aby se znovu nestarali.

1. Způsob léčby viru papillomaviru

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…