Allokin Alfa HPV režim léčby

Allokin Alfa HPV režim léčby

Obsah článku:

režim léčby HPV 16, 18

Otázka:
Plánujeme druhé těhotenství, PCR-diagnostika určila pro mě přítomnost HPV 16, 18. Lékař předepsal Groprinosin léčbu pro mě a mého manžela a čípku Genferon. Jak efektivní je tento systém a zda existují efektivnější a osvědčené systémy? Musí se s mým manželem jednat ve stejnou dobu jako já a je možné, že během léčby bude mít sexuální život?

Milá Lilly! Nemáme právo komentovat jmenování ošetřujícího lékaře, jakmile vidí celý klinický obraz a výsledky testů. V současné době je alokin-alfa jediným lékem s prokázanou účinností, který odstraňuje HPV z těla v 90% případů s monoterapií a 100% s komplexní terapií. Všechna data získaná z klinických studií. Váš manžel musí současně užívat léčbu, abyste se vyvarovali relapsu. Během léčby a získání negativních výsledků testů na HPV (2-2,5 měsíců po léčbě) je nutné se chránit pomocí bariérových metod (kondom). Pokud Váš lékař nemá zkušenosti s přípravkem Allokin-alpha, můžete bezplatně telefonicky nebo poštou konzultovat zkušeného specialistu na léčbu komplexních klinických případů infekce lidským papilomavirem – Dyshkovets Andrey Anatolyevich, tel: 8 (916) 939-88-40, e-mail : immundoc@mail.ru, který Vám kompetentně vybere individuální léčebný režim.

Žádáme Vás! Nepoužívejte samoléčebné léky! Správnou a obzvláště složitou léčbu může předepisovat pouze ošetřující lékař, jednotlivec v každém konkrétním případě.

Forum on Condyloma / Léčba HPV s alokinem-alfa

Ve Wikipedii se v části o metodách léčby HPV uvádí zmínka o nové ruské droze Allokin-alfa. Na místech je tento léčivý přípravek popsán přímo jako všelék pro hromadu virů, včetně relapsů kondylomu. Chtěl bych vědět, jestli někdo použil tuto drogu při léčbě? Chci podstoupit léčbu, ale je drahý (6 výstřelů – asi 7000 rublů) Byl někdo někdo vyzkoušel nebo slyšel něco?

Katya je dobrý den! Chtěl jsem objasnit náklady na allokin-alfa, koupil 3 kusy za 2500 nebo 6 ampulí za 5000, pokud je to 6 ampulí na 2500), pak mi řekni adresu lékárny!

v mytischi ulici světa je centrální lékárna. Náklady na drogu 2400.

Mila, napište prosím, jak se vaše léčba skončila. Jsem v podobné situaci s vámi. Dívala se na tuto drogu a teď začala pochybovat. Recenze jsou tak kontroverzní. Těším se na vaši odpověď. Děkuji předem. Natasha

Také jsem pochyboval o své totožnosti, doktor mi řekl, že bych měl provést zkoušku dungeonu a zjistil virovou zátěž, po které jsem dostal 6 až 9 výstřelů. Feirstein? Vaši lékaři jednoduše předepisují schéma bez další analýzy, protože dzhen-test stojí asi 5000-8000 rublů, ne každý bude jít na to.

ETO RAZVOD NA cu .. NE POKUPOVAT!

Dobrý večer všichni. Řeknu ti svůj příběh o HPV a Allocin-Alpha. Začnu od začátku. V prosinci 2009, po léčbě ureaplasmy, se objevily kondylomy (13 kusů, malé, soudě podle toho, co tu píší) na labiach (nic uvnitř nebylo). Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku nebylo možné konzultovat lékaře, obdržela schůzku až po novoročních svátcích. Předepsali 6 injekcí alokin-alfa každý druhý den + epigen sprej nebo panavir gel (nechtěli chirurgicky odstranit: bylo to drahé, bolelo, zpravidla to nebylo účinné). Punkce, použitá epigenome. Trvalo to 2 týdny, z epigeny mírně pokleslo, ale nezmizelo. Snažil jsem se Panavir, takže se obecně objevily další 3 věci! Panicka začala, vylezla po internetu, až jsem se dostal na toto fórum! Podle mého názoru je jediné více či méně pozitivní na toto téma. Rozhodla jsem se vyzkoušet všechny zde uvedené nástroje. Začal jsem s jódem (zkoušel jsem několik) – nebyl žádný účinek .. Koupil jsem propolisovou tinkturu (na radu autora jednoho z nich). Udělal jsem vše, co bylo popsáno, ani 5 dní jsem se nekoupela)) Skoro jsem ztratil mysl))) Znovu se zmenšili, ale nezmizeli. Šli koupit Super Cleaner, přečtěte si o tom na internetu a rozhodli se, že to necháte pro nouzové situace .. Neudělal jsem nic po dobu dvou týdnů .. Čekal jsem na začátek propadajícího měsíce .. Možná to bylo samozřejmě a všechny ty nesmysly, ale nakonec to pomohlo. Právě v tomto okamžiku se zbytek rozpadl a šel s přítelkyní do Egypta na týden, s plnou důvěrou, že po zbytku všechno projde a budu úplně zdravý. Koupil jsem Condilin. Po jednom kurzu zcela zmizely! Samozřejmě, bylo to velmi bolestné a nepohodlné po dobu 4-6 dní, protože vředy se tvoří a při každém neúspěšném hnutí se odtrhnou, ale pak všechno zmizelo, nezůstaly žádné stopy dnes (13. dubna 2010) testováno. Žádná stopa viru. Takže, drahí čtenáři, shrnující se, řeknu: 1) nezoufejte. je nutné myslet pozitivně a tělo samo o sobě pomůže odstranit tento odpad; a nevinit své bývalé partnery, stále to nepomůže); 2) nezacházejí s žádným zbytečným krutím, které lékaři předepisují pro osobní zisk (z mé zkušenosti: v * onklinice * vytrpěli 3000 rublů za léčebný režim … ztratili hlavu a zaplatili.) Další léčba proběhla v Polyclinic LitFund, Moskva v placených odděleních je vynikající odborníci, rozumné ceny! Ale pokud nevěříte vůbec, můžete se testovat na Invitro) 3) neodstraňujte externí kondylomy operativně a před kurzem s allokinem (někde jsem četl, že pokud je virus, pak po menstruaci a stane se více, a pak odstranit, neodstranit, nic e izmenitsya..Snachala třeba zničit virus sám), 4), a možná i zdravý životní styl v průběhu léčby také nebolí. (Já jsem alespoň odmítl téměř úplně od alkoholu) Doufám, že můj příspěvek pomůže někoho, jako jsi ty, kdysi mi pomohl. Přeji vám úplné zotavení.

Dobrý den, Alex! Řekni mi, prosím, není to úplně jasné. Stále si myslíte, že Allokin Alpha vám pomohl zvládnout onemocnění. A co klesající měsíc. Co jste udělali, když začalo klesat? Díky předem za odpověď!

Dobré odpoledne Drahý Alex! Jmenuji se Andrew a moje manželka Olya. Máme dva bradavice. Lékař nám ​​předepsal Allokin-Alpha ve výši 10 000 rublů. Tato částka není malá a začala jsem hledat recenze ohledně tohoto léku. Přišel jsem jako šok, protože mnozí z nich tento léčivý přípravek nepomohli, navzdory skutečnosti, že mnozí předepisovali vyšší dávku. Chystáním do lékárny mi bylo nařízeno, aby byl tento lék prodáván v jedné lékárně a nikde jinde. Tajemství farmaceuta říkalo, že by také ráda prodala tento léčivý přípravek, protože lékař má 2 600 TR z dvou balení. Tady je podnikání. Ve vašem článku jsem četl, co vám pomohlo jenom chcete, ujasníte, zda jste použili Allokin-Alpha nebo Condilin? Pokud je Condilin, jaký schéma? S pozdravem, Andrew!

bradavice procházejí samy o tři měsíce. Četla jsem na jedné z tematických míst, nevěřila. ale pro mě oni (vyrážka) odešli asi o tři měsíce později – zatímco toto zatížení je zaznamenáváno a analyzováno. alekin byla také předepsána, zítra jdu znovu k lékaři, pak se ozve. na první byla léčena alotinem, vyrážka byla pryč, ale kdo ví, co je s samotným virem. Mimochodem, doktor prohlásil, že je žádoucí, aby ženy v první polovině cyklu pichaly, ale po menstruaci.

Dobrý den! Tento virus není vyléčen ?, jak to nebylo zjištěno u vás? Mám iroziya na děloze od svých 14 let a ten rok jsem objevil HPV, propichl jsem na rty 4 gerpis a teď není jediný! Ale HPV ukazuje

Během léčby allokinem se dostaly nové papilomy, ale pak spadly. Nyní pcr je negativní. Lékař řekl, že to může být, a že je ještě lepší, jako jsou prostředky k účinku léku. Manžel také vstříkal, analýza nedala pravdu.

Dobrý den, Alex. Mám také HPV, začínám od typu 16 a až do padesáti, nevím, co mám dělat, uplynulo 4-5 kurzů antivirové léčby, mám zdravý životní styl, ale žádné zlepšení. Něco mi poradte, nevím, co mám dělat ((((((Díky předem

Camilla, dobré odpoledne! Chtěl jsem vědět, jak se máš? Jsem také infikován HPV 16. a zatím žádná léčba nepomohla. Podařilo se vám dosáhnout negativního výsledku analýzy?

Ahoj Anita. Nemůžu se zbavit tohoto viru po dobu 5 let, nic pomáhá, žádné drahé drogy. Myslela jsem, že udělám plazmaforézu a od něj se nedá říct žádný smysl. Již jsem přijal, jen jsem se bál, že během porodu je přenášena na dítě. Úspěšně jste léčeni.

Camilla, díky za odpověď! A vy jste nevyvinuli žádné HPV onemocnění na pozadí po dobu 5 let? Co jste se zacházeli, pokud ne tajemství? Očkování vám nenabídlo? Pochybuji, že teď (štěp cervarix)

Ahoj Anita! Upřímně, nepamatuji se na vše, betadine svíčky, genferonové nebo gepferonové svíčky (nepamatuji se přesně), Panavir, cykloferon, acyklovir, všechno si pamatuji. Byla eroze, ureaplasma, drozd a dysbióza! Naštěstí nebylo nic víc. Mám mnoho čísel od 16, 18, atd., Více čísel asi 10.

Dobrý den všem! Chci vám říct svůj příběh. Jsem 21. V listopadu 2011 jsem šla do G. a podle výsledků analýzy HPV bylo 16 a 52 typů. Viděl spoustu pilulek, dal spoustu svíček. V únoru jsem spálil erozi. Teď jsem absolvoval testy typu a koncentrace. Čekání na výsledky. Pokud jde o lék Allokin-alfa, několikrát jsem četl a slyšel, že jsou léčeni. Upřímně, nejsem si jistý, protože vím, že virus zůstává v těle po celou dobu života. Jediná věc, která způsobuje léčbu, včetně alloquinu – snižuje množství viru v buňkách pohlavních orgánů. Dívky pijí vitamíny, jíst ovoce. Protože virus bude pozitivní, pokud bude snížena imunita. Moje analýza byla 16, i když pro zdravého člověka je v oblasti 280-180. Průběh léčby byl dlouhý a dlouhý. Strávil jsem hodně času pod kapátky, teď si pamatuji všechno jako hrozný sen. Přeji všem hodně zdraví.

Dokonce i v případě, že Allokin omezuje množství viru (i když mám jiný názor), chápu, že pravděpodobnost rakoviny děložního hrdla také klesá, protože virus je méně. Proto nebudu litovat, že jsem propichl Allokin, HPV v analýzách teď vůbec neexistuje a doufám, že ne.

Většina lidí, kteří dokonce nemají zdravotní vzdělání, jsou rozzuřeni, snaží se tvrdit, že vědí, že virus zůstává po celý život. Byl byste se zeptal Kashpirovského. Nepíšte tu nesmysl, ale mnozí už začali přijímat pravdu.

+1. Také se domnívám, že imunita v boji proti viru produkuje protilátky. Chudá imunita – “špatné” protilátky. Žijeme s chřipkovými viry po celý náš život?)))) Existují lidé, kteří umírají na chřipku

A já jsem rozzuřený těmi, kteří vyvracejí slova jiné osoby, aniž by se obtěžovali hledat informace, nemusíte mít lékařskou výchovu, která by věděla, že téměř všechny viry zůstávají v těle po celý život, to je fakt. další věc je, že sedí hluboko v buňkách a čekají na křídlech, když se imunita obecně v těle nebo místním (příklad ochlazování určité části těla) spouští.

Camilla, jsi porodila? Teď si myslím, že udělám císařský řez, abych neprošel. Vaše zkušenosti jsou zajímavé

Dobrý den Dívky, s nimiž se chci s vámi podělit o své. tzv. historie. Když jsem se oženil, vždycky jsem byl v tomto ohledu velmi ohleduplný k vlastnímu zdraví. Jednou za půl roku jsem šla na ženu. jednou za rok testovala všechny viry. Nikdy nebylo nic. BURNING IRIS PO PRVNÍ PIRÁCH VE STÁTNÍM DEDOVSKÉM DRUHU. Píše hormony 9 let. Rok 2009 porodil dceru. šlo vždycky jako kauterizovaná zdala analyzovat šok. Mám HPV. Doktor – nic strašného jako ne. Šla jsem na jinou kliniku. Ukazuje se, že tato infekce je sexuálně přenosná. A protože jsem byl velmi nemocný spáleným erozí tam, posadil se. obvykle je-li silná, jde slizovitě. Postavil jsem onco cytologii pod dohledem lékaře. Ltshe bez rizika .. A na HPV všech typů. doporučeno udělat … Postup. kyvadlový průplav Cirvacal. Udělal pat. horší není. provedla LLEC ANALÝZA O ONCO CYTOLOGII BĚŽNÉ NEBO BODOVÉ. Bylo to 3 měsíce relapsu. onkolog postovil na kontrolu. protože to nakonec vede k RAKU, teď hluboce kanalizují krk se škrábáním. léčba a priaparat ALOKIN ALPHA, doktor řekl, že se současnou objemovou léčbou je 94 procent úplné oživení. poslední naděje na to. No, aspoň dostanu léčbu. 2,5 let již po provozu. a běžte na aptekup a jen si koupíte toho papalo. to není volba. PŘEJÍCÍ SE V RAKOVINĚ. udělejte své vlastní závěry. tady moje drahá.

A s čím jste se léčil? Lékař mi řekl, že procesy léčby jsou velmi individuální. Kdysi jsem virus úplně pryč, byl jsem léčen v roce 2009, v letech 2010-2011 jsem to neměl, ale teď jsem se opět vrátil a já jsem přinesl zánět po sobě (((Poprvé jsem pil INDINOL a ISOPRINOSINE. ISOPRINOSIN mi předepsal všechny antivirotika jsou tak drahé, chci věřit, že to pomůže.

Drahé holky, prosím, napište jak jíte? Jíte maso, klobásy, klobásy, E-shki?

alexa vám pomohla k převládání tinkury? prosím, napište mi podrobněji, proč počkat na klesající měsíc? prosím, krok za krokem, co dělat.

Dobré odpoledne Alex, chtěl jsem se vás zeptat, kde jste koupili drogu Allokin-Alpha nebo kde jste ji objednali. šel do všech lékáren, nikde. stejně jako jste byli léčeni v polyklinickém hekliniku, ale já jsem zbytečně .. s úctou Alsou.

Allokin-Alpha koupil v Moskvě v lékárně “Monica”

Jak pichnout a zředit lék Allokin-Alpha: recenze a ceny

Léčba Allokin-Alpha se týká imunomodulačních a antivirových činidel, která jsou účinná proti papilomaviru, hepatitidě C nebo B, stejně jako viru chřipky.

Složení, forma uvolnění, balení

Hlavní účinnou látkou léku je alloferon.

Fotky z ampulí Allokin-Alpha

V jednom balení může být 1 nebo 3, 5 nebo 10 ampulí. Také v balení je speciální soubor pro otevření ampulí.

Výrobce

Allokin-Alpha se vyrábí v Rusku:

 • Státní výzkumný ústav pro zvláště čisté biopreparáty FMBA FSUE;
 • FGU “RKNPK” Ministerstvo zdravotnictví a sociálního rozvoje – EPMBP;
 • LLC značková farma.

Indikace pro použití

Takové antivirové léky obvykle předepisují odborníci na:

 1. Herpetická infekce;
 2. Virové hepatitidy B nebo C chronické povahy a virového původu;
 3. Eroze děložního děložního čípku;
 4. Lidský papilomavírus;
 5. Herpetická infekce na genitáliích;
 6. Labiální herpes;
 7. Condylomata, bradavice nebo papilomy;
 8. SARS nebo chřipka;
 9. Smíšené infekce urogenitální lokalizace;
 10. Pro prevenci rakoviny děložního čípku.

Také lék je předepsán pro akutní imunodeficitu, což se často děje s virovými infekcemi. K zastavení progrese infekčního procesu potřebuje organismus pomoc ve formě účinného imunomodulátoru, kterým je Allokin-alfa.

Kontraindikace

 • Dojčení a gravidní pacienti;
 • Pro použití v pediatrii;
 • S výraznými patologiami autoimunitní přírody;
 • V přítomnosti intolerance nebo přecitlivělosti na alloferon a jiné složky léku.

Farmakologický účinek

Alloferon, který je hlavní účinnou látkou léčiva, aktivuje přirozené zabíječské buňky a produkci endogenních interferonů. Kromě toho alloferon podporuje rychlou identifikaci a rozpuštění infikovaných buněk cytotoxickými lymfocytárními strukturami.

Při léčbě Alloquin-alfa dochází k posilování všech imunitních jednotek, humorálních i buněčných. Ale toxické účinky při užívání drogy chybí.

Mezi hlavní farmakologické účinky léku patří:

 • Snížení trvání exacerbace patologického procesu;
 • Kompletní odstranění virových infekčních symptomů;
 • Absolutní záruka, že nedojde k opakování;
 • Významné snížení pravděpodobnosti komplikací.

Po podání léku se stimuluje neuropulzový přenos a reguluje neuro-buněčná excitabilita. Také pod vlivem léku na tkáň hladkého svalstva se zvyšuje účinek serotoninu a histaminu, oxytocinu a acetylcholinu.

Návod k použití Allokina-Alpha: dávkování

Obecně se standardní průběh léčby skládá ze 3 injekcí podávaných během dne, ale pokud patologie má složitý tvar a pokročilý stupeň, zvyšuje se trvání průběhu a počet injekcí.

Pro ředění roztoku je důležité používat pouze prostředky uvedené v pokynech.

Jak zředit injekční roztok?

Prášek z jedné ampule se rozpustí v isotonickém roztoku chloridu sodného (1 ml). Nemůžete v jedné injekční stříkačce kombinovat více léků. Léčivo by mělo být podáno ihned po přípravě, protože roztok rychle ztrácí svůj terapeutický účinek.

Jak prick?

Přípravek Allokin-Alfat se podává injekčně subkutánně, přičemž kůže se přemístí do záhybů a jehla se propírá asi 45 °. Úvod by měl být mělký, asi 2 /3 dlouhé jehly. Lék musí být veden pomalu.

Místo pro injekci určí lékař. Obvykle se injekce subkutánní povahy umisťují do ramene, pod lopatkou, stehna nebo břicho.

Schéma a dávkování

Dávky a specifické schémata jsou zvoleny odborníkem a závisí na stavu pacienta a jeho patologii.

 • V případě patologických onemocnění vyvolaných onkogenními typy papilomaviru je podání 1 ml přípravku indikováno každé 2 dny, celkový průběh je 6 injekcí.
 • U virové hepatitidy (C, B) je zobrazena 1 injekce 3 p / týden. Celkový průběh se skládá z 9 injekcí.
 • Při recidivě herpesu se podává 1 ml léku každé 2 dny, přičemž se jedná o 3 injekce.

Nežádoucí účinky

Obecně platí, že přípravek Allokin-Alpha je pacientům dobře snášen, ačkoli někdy může vyvolat negativní vedlejší reakce, jako jsou:

 • Svalová slabost;
 • Závratě;
 • Vznik nových ohnisek herpes, atd .;
 • Bolesti hlavy;
 • Alergické příznaky.

Ale výše popsané nežádoucí účinky jsou v praxi poměrně vzácné a jsou nejčastěji způsobeny porušením dávky, nesprávným podáváním, neslučitelnou kombinací s jinými léky, zanedbáním hygieny.

Předávkování

Případy předávkování nejsou hlášeny.

Zvláštní instrukce

Při užívání léku se doporučuje opustit aktivity spojené s nadměrnou koncentrací, zvýšenou pozorností nebo rychlou reakcí, protože existuje pravděpodobnost závratě.

Pokud je léčba zaměřena na eliminaci virové hepatitidy, pak by měla být komplexní terapie zahájena nejpozději šestý nebo sedmý den po vzniku výrazných příznaků žloutenka, jako je zimnice a horečka, tmavý odstín moči, žloutnutí kůže a bradavice, steatorea a bolest v pravém hypochondriu.

Při monoterapii je léčivo doporučeno k použití při léčbě HPV vyvolané onkogenními typy viru.

Léková interakce

Allokin-Alpha je často předepsán jako součást komplexní léčby.

Například při léčbě herpes chronické infekce se často kombinuje s Acyclovirem (nebo jeho deriváty), protože oba tyto léky jsou antivirová a při jejich kombinaci se navzájem doplňují.

Při léčbě hepatitidy se používá Allokin-Alpha v kombinaci se základní terapií. Údaje o interakci s jinými léky nejsou k dispozici.

Může být často používán?

Frekvence opakování kurzů závisí na konkrétní nemoci. Rozhodnutí o nutnosti opětovného ošetření by mělo být učiněno pouze ošetřujícím specialistou.

Lékařské recenze

Elena Makšová, gynekologa:

Léčbu léku Allokin-Alpha zvlášť pozitivněji. Často jej předepisuji svým pacientům s erozí CMM a papilomů. Nežádoucí účinky léků téměř nevyvolávají a účinnost je vysoká.

Alfia Sagadeeva, dermatovenerologa:

Lék Allokin-Alpha se ukázal jako velmi účinný prostředek proti herpesu a HPV. Pacienti brzy po použití této drogy mají významné zlepšení. Při léčbě HPV dosahuje účinnost léku 96%. A pokud ji užíváte pro prevenci dysplazie nebo rakoviny děložního čípku, je to v 98% případů opodstatněné. Jedinou nevýhodou je vysoká cena, takže si všichni pacienti nemohou dovolit takovou léčbu.

Allokin-Alpha, bohužel, není levná:

 • Balení po 3 ampulích bude stát přibližně 3600-4500 rublů;
 • Allokin-Alpha číslo 6 stojí asi 7400-8000 rublů.
 • Jedna ampule drog stojí asi 1 200 rublů.

Analogy drogy

Takové léky jako Arpeflu a Izoprinozin, Amizon a Groprinosin, Cervarix nebo Gardasil, Amiksin a Oxolin, Kagocel nebo Panavir atd., Mají podobný účinek.

Levné náhražky

 • Arpeflu ≈ 240-260 rublů;
 • Amizon ≈ 175-380 rublů;
 • Groprinosin ≈ 670-1800 rublů;
 • Amiksin ≈ 533-706 rublů;
 • Kagocel ≈ 209-286 rublů;
 • Oxolin ≈ 48-312 rublů.

Který je lepší – Panavir nebo Allokin Alpha?

Panavir stojí přibližně stejně jako Allokin-Alpha. Obě léky mají podobný imunomodulační a antivirový účinek. Je těžké říci, který z nich je lepší.

U některých pacientů je Panavir účinnější, u jiných – Allokin-Alpha. Vše závisí na konkrétním klinickém případu, stavu pacienta a závažnosti onemocnění.

Droga je synonymem pro Alloferon.

Podmínky prodeje lékáren

Lék je dostupný na lékařský předpis.

Podmínky skladování a skladovatelnost

Trvanlivost léku je dva roky při teplotních skladovacích podmínkách v rozmezí 2-8 ° C.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…