Dream papilloma pěšky

Dream papilloma pěšky

Obsah článku:

Malé nádory, které jsou růsty, které se mohou objevit na kterékoli části těla, se běžně nazývají bradavice. Jen málo lidí si myslí, že jejich růst je způsoben papilomavirem, který napadl tělo, zatímco imunita je snížena.

Ve většině případů jsou tumory odstraněny – nebo se snaží zbavit – protože jsou estetickým problémem nebo způsobují nepříjemnosti.

Ale musíte vědět, že bradavice na těle nebo sliznicích nejsou jen nepříjemné výrůstky. Za určitých podmínek se mohou stát zhoubnými.

Proto, když se objeví malé nádory, stojí za to přemýšlet o posílení imunitního systému a jeho odstranění.

Jaké jsou sny o bradavicích na těle?

Neexistuje jednoznačná interpretace pro takové sny. V závislosti na “náladě” vysvětlují tvůrci sníhové bradavky na těle z pohledu příznivých událostí – nečekané bohatství, příjemné zprávy a schůzky nebo naopak tyto nádory označují jako symbol selhání, zdravotních potíží, prostředí se skrytými nepřáteli.

Pokud nakreslíme analogii se životem, rychlý růst bradavic není příznivým obdobím. Tělo musí skutečně bojovat se skrytými nepřáteli – patogenní flórou, která může způsobit vážné zdravotní problémy.

Sny dávají velkou důležitost umístění tumorů.

Kde se bradavice sní

Sny ve snu, že novotvary pokrývají tělo a obličej, existuje spousta z nich, objevíte je tím, že si ruku přejete.

Spánek není moc dobrý, i když užitečný. Upozorňuje na vzhled tajných nepřátel, kteří již vyvinuli dostatečné úsilí k diskreditování dobrého jména. Chcete-li obnovit pověst, musíte strávit spoustu energie a nervů, a někdy vstoupit do oficiálních soudních sporů – jít na soud, nebo dát “otázku na pořad jednání”. V nejlepším případě bude nutné vyřídit věci na otevřeném místě, ačkoli to nikdo nemá rád.

Pokud takové nádory začnou zmizet samy, s lehkým dotykem – všechno se ukáže mnohem jednodušeji, než se zdálo. Musíme odvážně jít dopředu, ne před utažením.

Bradavice na nosu nebo v jeho blízkosti. Nemůžete ignorovat nadcházející problémy, měly by být okamžitě vyřešeny. Není divu, že podvědomí si tak zvolilo místo novotvaru – pod nosem se děje něco nepříjemného, ​​ale nevšimnete si.

Někdy je tímto způsobem dáno vědět o nevěře druhé poloviny – většinou všichni kolem ví o zradách nebo románech a pouze ti, s nimiž se to osobně týká, si neuvědomují.

Malé vyrážky – ať už by se jim zdály – vážné zdravotní problémy.

Ve snu můžete vidět bradavice:

 • po ruce – ekonomická stabilita rodiny, finanční prosperita, zisk;
 • na nohou – postavení, které bylo dosaženo bez obtíží, bude trvat dost dlouho, můžete se uvolnit do blízké budoucnosti, úspěch bude dosažen v každém případě – nastala doba štěstí;
 • na tvářích nebo u uších – na nepříjemné zprávy, které způsobí mnoho potíží – více morální;
 • pod očima a na čele – kriminálníci upozornili a nebude možné se ospravedlnit; morální poškození přinese vážné utrpení;
 • na lidech v blízkosti rtů se na nějakou dobu nenacházejí žádné nové smlouvy, není možné s někým vyjednávat finanční transakce – nebude to úspěšné;
 • na zádech – selhání práce nebo frustrace, kterou přinesou děti.

Pokud se snažíte zbavit nádorů ve snu, znamená to, že v reálném životě budete schopni mobilizovat a chránit sebe a někdy i příbuzné před vážnými potížemi.

Příznivé interpretace

Proč vidět ve snu bradavice nebo mnohočetné novotvary u těch, kteří nikdy neměli a ne v reálném životě?

Jedná se o velmi dobrý sen, bez ohledu na to, jaký den v týdnu, který sníval, předvídat po dlouhou dobu dobré životní podmínky. Pokud nastane nový růst těsně před našimi očima, pak bohatství doslova “padne” na jeho hlavu. Možná bude možné najít peněženku s penězi, příslib přispěje tajný patron, obdržíte dědictví od osoby, jejíž smrt nebude rozrušená, protože v životě byla stěží známá.

Může to také znamenat příjemné zprávy nebo nález, šanci udělat něco, co stojí za to, vylézt na kariérní žebříčku, “rozrušit” podnik, který přinese dostatečný zisk.

Když snílené bradavice způsobují nepohodlí, obtěžují, svědí – musíte se naučit, jak snášet tyto útoky. Pravá a hodně štěstí na vaší straně. Všechno závisí na tom, jak rozhodující je, aby odolal.

Bojovníci snů

Dream Dream Velesov

Samostatný novotvar – na zprávy:

 • způsobuje nepříjemnost, objevil se v otevřeném stavu – špatně;
 • není vidět, prostě víte, že někde je – pro dobro.

Mnoho nádorů – bohatství.

Snažil jsem se, že uvažujete o bradavicích u cizince – dva interpretace. Někdo představuje vážné nebezpečí pro vás, objeví se v životě nový známý, jehož komunikace bude prospěšná z hmotné strany, pokud “budete mít uši otevřené”.

Víte, koho uvažujete – tento přítel bude bohatý na skutečnost.

Sen interpretace století XXI

Bradavice ve vašem domě – budete muset bojovat o čest a důstojnost – nepřátelé vás oklamali, nebo je třeba naladit – budete pečlivě odstranit skrytou “kostru” ze skříně;

 • na ruce – na peníze;
 • na tváři – na hanbu.

Dream Vanga – bradavice

 • Ve skutečnosti nejsou překvapení;
 • obrovské nádory, vypadají ošklivě – kvůli vlastní frivolitě přinášejí spoustu potíží jiné osobě, která si ji nezaslouží;
 • v jiné osobě – ​​na jaké nové vzrůstá jeho utrpení. Je třeba lépe zacházet s ostatními opatrněji a přemýšlet o tom, jak se v nich projevují vaše akce.

Ve snu se snažíte zbavit “šperků” – musíte provést akci, pro kterou bude velmi ostudná a budete chtít, aby o vás vaše příbuzní nevěděli. Možná byste měl přemýšlet o tom, co děláte?

Dosáhni, abys řekl svému snu a na něm – bradavice. Někdo z přátel jen předstírá, že je přítel.

Z těla zmizelo několik bradavic – problémy jsou řešeny bez účasti, samy o sobě – ​​příznivého spánku.

Dream Miller

Autor této knihy snů drží obecné interpretaci parcel s novotvary:

 • na obličeji – pomluvy, z nichž bude obtížné se bránit;
 • druhá má vzhled nepřátel;
 • výstup – na skutečnost, že bude možné chránit sebe a své blízké;
 • zmizení – všechno se ukáže a nebudete muset vynaložit velké úsilí.

Pokud bude v životě trochu trvalejší, než jsme dosud, řešíme všechny problémy.

Freundův sen

Bradavice – tento neoplasmus symbolizuje pohlavní styk.

Sen vyslovil o ženě – je připravena mít aktivní sexuální život, udržovat vztahy s několika partnery, ale je brzděna nejistotou a narušuje názory ostatních. Navíc si není jistá, že je pro svou opateru atraktivní.

Pro člověka je takovýto spiknutí pochybnost o jeho sexuálním odvolání, kterému vysvětluje neštěstí související s ženským pohlavím.

Pokus o odstranění bradavic – v životě se snaží potlačit svůj vlastní temperament.

Zajímavé je, že Sigmund Freud vysvětluje sen, ve kterém si všiml jednoho bradavice na jeho těle, a vy nevíte, jestli ho vyvedete, necháte ho, ať způsobuje nepříjemnost, nebo ne.

V blízké budoucnosti se budou volit partneři nebo okolnosti s vzájemně se vylučujícími vlastnostmi. Jeden dobrý přítel je další skvělý milenec, souhlasí s tím, že jedna nabídka – získat hospodářský zisk na straně druhé – má šanci zlepšit svou vlastní pozici a to také slibuje další výhody.

Co dělat, ani sen, ani autor interpretací, nenaznačuje – rozhodnutí budou muset být přijata samostatně. Ale … Není to to, co jsme dělali po celý náš život?

“Sen bradavice sní, proč sní ve snu Wart”

Dream Wart

Co sny o bradavice ve snu podle snu?

Podle snovové knihy Thelomena může být výklad děje o bradavicích pozitivní a naopak. Hodně závisí na podrobnostech vize: je důležité si uvědomit, jak růst vypadal a kde jste to viděli.

Kde jste viděl bradavici ve vašem snu?

Bradavice na noze ve snu ▼

Sen o bradavicích na nohou – na bezprostřední dosažení cenného cíle, navzdory všemu. Budete muset tvrdě pracovat, možná i obětovat něco důležitého, ale nakonec budete určitě úspěšní.

Jaké jsou sny bradavic na tváři ▼

Interpretace snů varuje: bradavice na obličeji symbolizují závist. Budou dělat všechno, aby ošklivili snítače, aby ho rozrušili. Nebojte se o někom pomlouvačce, udržujte klid a nepřátelé vás nechávají osamělí.

Srdce bradavice na hlavě ▼

Při snění bradavic umístěných na hlavě u ucha je pravděpodobné, že dostanou nepravdivé informace a na základě toho, co slyšeli, vyvodí nesprávné závěry. Před rozhodnutím nezapomeňte zkontrolovat podrobnosti.

Padlé bradavice na prstu ▼

Pokud by bradavka snívala na prst, pravděpodobné, že blízká osoba přinese, zklame snílce. Nezapomeňte, že vám příbuzní nechtějí dát potíže, s největší pravděpodobností to, co se stalo – směšná nehoda nebo důsledek nedorozumění.

Co sny o bradavicích na nosu ▼

Sen, na kterém se bradavice objevují na nosu, hlásí vážný problém, který snílek ignoruje. Čím déle odkládáte řešení nepříjemné otázky, tím horší věci se nakonec mohou projevit.

Zasněné bradavice na zádech ▼

Sen o bradavici na zádech – bohužel. Duševní stav spánku bude hektický, což způsobí problémy v práci i doma. Snažte se odvážně vydržet potíže. Vždy pamatujte: po selhání přichází štěstí.

Sen bradavic na krku ▼

Pokud máte sen o bradavice na krku, nebudete moci změnit okolnosti, budete se cítit bezmocní. Ale v životě bude mnoho dalších atraktivních příležitostí, v budoucnu budete schopni dosáhnout hodně sami.

Bradavice zmizela ve snu ▼

Interpretace snů varuje: padlé bradavice symbolizuje překážky na cestě ke stálému cíli spánku. Musíte vynaložit mnoho úsilí na překonání obtíží, ale výsledek bude stát za to.

Co sny o bradavce na žaludku ▼

Bradavice na žaludku se ve snu objevuje jako ztělesnění emoční zranitelnosti. Sníder se cítí nechráněný, zažívá neustálé úzkosti. Uklidněte se a pochopte, že všechno nebezpečí je jen stvoření vaší představivosti.

Zaslechl bradavici na kněze ▼

Pokud sníte o bradavice na papeže, před profesionálním úspěchem. Šance na kariérní růst, peněžní příjmy jsou vysoké. Podnikatelé budou moci uzavřít smlouvu.

Co jste snívali s bradavicou?

Jaký bradavici jste snívali?

Zasněná velká bradavka ▼

Vysvětlení snění varuje: velká bradavice předvídá odhalení tajemství spánku. Možná by chtěl zapomenout na některé momenty z minulosti a skrýt minulost od ostatních. Nemějte obavy: první se nevrátí, pomyslí si lépe na budoucnost.

Kolik bradavic jste snívali?

Sen o mnoha bradavicích

Když sní o mnoha bradavicích po celém těle, takovýto příběh slibuje, že zvýší kapitál. Také se pravděpodobně zvýší, obdrží zvýšené mzdy nebo bonusy.

Co jste udělal s bradavicou ve snu?

Jak jsou interpretovány další sny?

Schopnost interpretovat sny je cenným darem, protože někdy je ve snu, že vědomí nám dává nejdůležitější a nejdůležitější stopy.

Sníte o bradavici, ale požadovaná interpretace spánku není ve snu knihy?

Naši odborníci vám pomohou zjistit, co ve snu sní o Wartovi, jen napište sen v níže uvedené podobě a vysvětlí vám, co to znamená, pokud jste viděli tento symbol ve snu. Zkuste to!

Dobrý den, vysvětlujte prosím, můj sen: Vidím, že bradavice vyskočil po mé pravé ruce na ukazováček, pak jsem se podíval na levou ruku a také jsem viděl bradavice na mém bezmocném prstu! Ve snu jsem začal uvažovat o tom, jak by bylo lepší je stáhnout. Co by mohl znamenat takový sen? Díky předem!

ahoj dešifrujte prosím sen. Snídala jsem o bradavicích na mých telatách a já jsem si vzpomněla tak moc, že ​​jedna bradavice byla tak velká a tmavá a nohy mi ublížily a jehla se nacházela přímo u prstů a nemohla jsem nic dělat. Nemohla jsem dostat jehlu. když jsem probudil nohy zraněný.

Měl jsem sen ve snu, že na pravé straně jsem vyskočil ze svých tvářích 3 bradavice a já jsem je začal škrábat, ale brzy padli a byla tam stopa

Zřetelně si pamatuju bradavice na nohách, viděné, žlutozelené! A pamatuji si, že můj bratr má stejné, ale jsem v kruhu pár! Sasha a Irina jsou moji známí, žiji s nimi! A Irina mě zmatená o bradavicích a já prostě začnu tahat bradavice a odtrhnout ji z nohy a hledat bradavice, aby se plazily jako had jako žlutá chteta! Začal jsem ji tlačit! Bylo mi asi šest bradavic na noze!

Snažil jsem se, že z levé tváře spadl bradavice a uvnitř byl červ, který se změnil v pichlavou dlouhou housenku …

Snažil jsem se, že se na mém obličeji objevily rány a vyrušil jsem je a pak se najednou objevila kulatá bradavice nebo krtek (to se děje u starších), odtrhávám si s nehty a na jejím místě zůstává fossa jako versicolor.

Snažil jsem se, že mé prsty jsou pokryty velkými tukovými bradavicemi a byl jsem toho velice překvapen.

Na začátku to byla malá bradavice ve formě květiny. Ale po chvíli se ukázalo, že na jejím místě se objevuje bradavice připomínající kiwi. A stejné velikosti. Chtěla jsem to odtrhnout, ale pevně ji držela na noze.

Měla jsem sen o mém bývalém mladíkovi, ale z nějakého důvodu, v podobě mého dalšího kamaráda, jsem zároveň cítil péči o svého bývalého mladíka, černobílého snu, v tomto snu od čtvrtka do pátku.

Po mé pravé ruce, kde jsem byl naočkován, jsem si náhodou všiml bradavice, která se objevila a neměla mě ráda, protože moje kůže měla dobrou formu. Omylem jsem si všiml, že existuje pět nebo šest různých druhů bradavic a z nějakých důvodů tmavě modré nebo fialové barvy, které byly pro mě nepříjemné. Nevěřila jsem se špatnému a začala si říkat, že je vše v pořádku. Ve snu knih jsem četl, že to byl problém. v druhém, na pohodu velmi, velmi šťastný. Vysvětlete prosím pomocí SW. Munira Khakimov.

Viděl jsem ve snu na noze bezvýznamný prst narcost v sobě av dětství. Přišel jsem na ošetřovaného lékaře. Vybrala nás, v jaký den přijít, abychom ji odstranili. Proč tento sen.

Na nohou jsem mezi prsty viděl dvě bradavice. Jeden velký, druhý menší. Oba jsou růžové. Bylo bolestivé chodit. A také jsem viděl velký červený šváb, který se plazil podél nohy.

Snažil jsem se, že mám na prstu velkou bradavici, ale chtěl jsem ji odstranit, pomazal ji s celandínem, ale spadla a po ní odešla velká, kulatá jizva.

na obličeji, pod čelem, blíž k nosu, se objevila bolest. Ve snu bylo vysvětlení jejího vzhledu, ale nepamatuji se. Vzpomínám si, že když jsem se s touto bolestí zacházel dobře, aby krev neběhla, nebo že se zlobila a já jsem viděl, že plochá bradavice, o které jsem vždycky věděla, jak a vždy měla ránu, a vyčnívat ven. Snažil jsem se ji vidět v zrcadle, ale jakmile jsem se jí dotkl, ta věc bezbolestně padla. Na kůži nejsou téměř žádné známky. A co vypadlo, podíval jsem se a šel hledat kontejner, kam zachránit. Strange))

Snila jsem o obličeji s obrovskou bradavicí na obličeji od chrámu po čelist a pak spadla, ani jsem si ji okamžitě nevšimla. Ale co není divné, tato bradavice mě nevyděsila, byla jsem ji jen překvapena.

Vidím svého společníka (50ti letou ženu), který pohovoří o možném novém zaměstnance (také o 55ti letech). Všiml jsem si druhého velkého nosu ve velkých papilomech nebo bradavicích. Po nějaké době, a první se objevil také. Vzpomínám si na dialog neurčitě, něco na vizi rozvoje společnosti.

Snažil jsem se, že mám bradavici na mém prostředním prstu, ve skutečnosti také má, a ona se stala velkou, já jsem ji přitiskl a pak takhle praskla a pod ní byl hlen a trochu něco černého, ​​běžel jsem, abych ukázal svůj prst mému milovanému , pak jsem se díval na prst z ničeho, nové kůže, nebylo to moc bolesti, když jsem si prstem na prst, byl jsem překvapen

Dobrý den, dnes jsem si snívala velké měkké bradavice na nohou, na kolenach a pod nimi, dotkla jsem se jejich, byly tak měkké, laskavé, krásné, masité růžové. A někde mimo paměť se také objevují na těle, ale vzpomínám si velmi špatně a na jakém místě.

snídali jsme 3 bradavice na jedné noze a myslela jsem, odkud pocházejí od mne, zeptala se mé matky a pomyslela si, jak je dostat ven

Měla jsem na noze velkou červenou bradavici, vypadalo to jako něco v uchu a když jsem ji stiskl prstem, to bylo bolestné, jeli jsme do nemocnice, abychom ji přerušili … ale sen pronikl do jiného …

Vzpomínám si, že moje noha má obě nohy v papilomech a já se na ně podívám špatným vzhledem a myslím, že teď se objevily na nohách.

Mám bradavice na mých rukou, ale dnes jsem měl sen, že prošli. Před pár dny jsem strávil bradavice. Může se s touto událostí spojit sen?

Snažil jsem se, že jsem se podíval na ruce, kde se jednalo o akné prstu, a pak jsem zvedl rukáv a uviděl, že v jejich blízkosti jsou velké hnědé bradavice a pimples

Byl jsem vzat do rukou mladého muže (nikoliv mého manžela, ale nějakého neznámého člověka) a cítil jsem, že mě někdo znepokojuje na lodi a můj prst, stala jsem se ohromená a viděla malé bledě hnědožluté bradavice (jeden na prstu na ranní straně a druhý na lodi …

V neděli jsem snil, že se dívám na sebe v zrcadle a najednou jsem si na tváři všiml bradavice (papilomy). Nejprve na víčkách levého oka, pak vpravo, na křídlech nosu a pak vidím obrovský papilom na krku. Ale vypadá to neobvykle – jako elastická šňůra o průměru malého prstu a délce 20 centimetrů, s červenavě fialovým hrotem. Byl jsem strach, nesnažil jsem se smazat, jen jsem se postavil a podíval se.

Snažím se, že na pravém ramenním čepeli se objeví něco podivně hrozného, ​​jako obrovská bradavice, ale s některými vlasy, plevy, brrr, hrůza. A zároveň ve snu potkávám lidi, kteří mají podobný problém a všichni se ho snaží léčit.

Vzpomínám si, že průchody se podívaly na štětec pravé šedo-fialové a byly všechny v papilomech na obou stranách jako dlouhé chlupy o 0,5 cm si myslím, že se vytahují a pak si pamatuji, že nemohou být vytaženy pak z prostředního prstenu nějaké houby jako grebe rostl jsem to vzal noha a on se vytáhl a trochu jako kořen, ale po něm byla díra

Měl jsem na čele velké bradavice. Byl jsem z toho strach … A okamžitě jsem se chtěl zbavit, protože jsem byl znechucen. Dokonce jsem to cítil ve snu a cítil jsem se, jako by vysychal a měl by brzy vypadnout, ale upřímně si nepamatuji, zda zmizel nebo ne. Proč jsem sní o tak nepříjemném bradavici?

Nepamatuji si sen, najednou jsem najednou zaznamenal na mé tváři (na pravé tváři) obrovskou bradavicu s velikostí pěstí na dlouhé a tlusté noze (noha byla 15 centimetrů). Bradavice samotná byla bledě růžová.

Na pravém ukazováčku ruky, která vypadla, je bradavice. Ve skutečnosti mám vousy na pravém ukazováku.

Snažil jsem se, že všechny ruce byly pokryty hnědými bradavicemi, ale nebyl jsem vystrašený a začal vyhlazovat ledem a zanechali téměř bezbarvé skvrny

Na pravé noze se objevila velká tmavá bradavice a kolem ní se objevil červený pruh, který zněl jako bolest.

velké růžové bradavice na prstech, nohou a paty. Odvolala se čarodějnice. Vytáhla prsty zuby. Na bradavici visely bílé kořeny centimetru o 2 a ve zbývajícím 0,5 mm díře. hnis a krev.

sní o obrovském krku, břicho nebo bradavce na stehnu a malou změnu
Na hřbetu hnědé barvy jsou dvě znaky.

Snídala jsem ve snu, že se mi na tváři objevila obrovská bradavka a nemohla jsem se jí zbavit. pak jsem se dostal do toho, a to se ukázalo jako sen, ale stále jsem spal.

Měla jsem sen o bradavice na krku a já jsem ji odřízl a ona byla nazvána nádorem místo bradavice

Snažil jsem se, že se na tváři a krku objevily spousty papilomů. Postupně se objevovaly a měly různé velikosti a barvy. V blízkosti rtů byl velký tmavý papillom.

Snídala jsem o bradavicích na nohou a čím více jsem se na ně podívala, tím více se staly. Přemýšlel jsem, kde jsou od mne a na nohou a ukázali je ostatním. Co to je?

Snažil jsem se, že jsem umyl svého syna a našel jsem dvě bradavice na zádech a na stehně, když jsem se na ně podíval, změnili se na akné. Děkuji

Snívala jsem o velké bradavice mezi očima na nosu a na vrcholu pergamenového plyáma na bradavice. Viděl jsem dobře, že jsem byl ve snu vyděšený a vzpomínám si, že jsem ve snu šel k lékařům a probudil

Měl jsem sen kmotra. Vždy nosí dlouhé sukně v reálném životě. A povím jí ve snu, proč nemáš krátké. jako máte dobré nohy a ona ukazuje, že má všechny v bradavicích.

Cesta z cihel byla snížena, cestoval jsem po této cestě s kamarády, přijížděli jsme k jezeru, koupali jsme se, voda byla teplá, od začátku byla hluboká, pak se stala mělká a já jsem spálil ve vodě o řasách, poté, co jsem se ocitl v mém domě na mé stehně se objevila dlouhá, zavěšená bradavice, pak další pod pramenem a třetí pod druhou. Když jsem se shromáždil v nemocnici, vyplivla jsem roztrhané bradavice a bradavice zmizely, ale jizvy zůstaly. Souběžně jsem si představoval, že jsem v domě a viděl jsem černou kočku, později jsem ji viděl na jezeře, o kterém jsem psala dříve. dokonce i ve svém dvoře, když jsem byl doma, tam byla nějaká oslava, na místě bylo vyloženo hřiště na malé cihly, hudba byla hravá, bylo hodně lidí a pár zajímavostí se všichni bavili

Všimla jsem si, že bradavice je nad kolenem, začala jsem ji otáčet a vytahovat to spolu s kořenem. Kořen byl tlustý a moje sestra vytáhla bradavici, ale kořen byl tenký.

velká bradavice na noze nad kolenem, skládající se z koulí žluté a červené

Snívala jsem na zádech mého manžela spoustu světle hnědých bradavic, můj manžel se v té chvíli vydal k jiné ženě

Snažil jsem se, že můj syn najde na hlavě rostoucí bradavici, a pak na břiše a v zádech viděl celou řadu obrovských, hrozných bradavic v podobě květáku.

Viděl sen v obou svazích na obou stranách (vlevo a vpravo) nejprve se objevil jako bradavka a pak rostli a stali se ploché v délce asi 15 cm na šířku asi 7 cm a 1 cm tlusté, co by mohl znamenat tento sen? tyto velikosti na obou stranách. Nečistil jsem je ve snu, což jsem tehdy nevěděl, protože jsem se probudil dál.

Na nosu se vynořily dvě velké bradavice a na těchto bradavicích byly stále ještě velmi dlouhé vlasy.

Ahoj, ve snu v zrcadle jsem viděl spoustu papilomů kolem krku a myslela jsem, odkud jsem přišla, musím ji znovu smazat, předtím jsem ji smazala

Vidím na celé levé noze za vertikální čárou typu bradavice * (+/- 1-1,5 cm na výšku) tmavě růžové barvy * (přibližně). / Dole 3ks. stejná výška v řadě se roztrhla, ale skvrny zůstaly / 3-4ks zůstaly v řadě, a od 1ks malé, jiné nerovné, ale 1-1.5 cm vysoké //// [email chráněné]

Dobrý den! Vidím ve spánku, protože mám na zádech 5-6 kusů tmavých velkých bradavic nebo krtků.

Snažil jsem se, že na nosu rostla velká bradavice, světlý barák byl velmi dlouhý a hustý jako housenka

ahoj Snažil jsem se, že jsem odtrhl bradavici z mé tváře.

Zasněný příbuzný. Hádali jsme se s ním. Zjistěte vztah. A pak jsem viděl bradavice na nosu (nebo spíše papilom na noze), ale okamžitě jsem si vzpomněl, jak to může být odstraněno.

Bradavice na rukou. A já jsem je nějak svlékl, jako by byly na suchý zip, ale ve snu říkali, že jsou to bradavice.

Snažil jsem se mít na čele malou bradavici mezi obočím. Nejprve jsem se ho snažil vyrazit, ale pak jsem ho nechal. Pak jsem si představovala, že jsem porodila chlapečka, prošli jsme kolem obchodu s ním a koupili si potraviny. Dalším snem bylo nemocniční toaleta

Snívala jsem o obrovské bradavice na stehně, ale ve snu mě to netrápilo

Snažil jsem se, že tělo mého dítěte bylo najednou pokryto bradavicemi a růstem. Jsme velmi znepokojeni, prosím, řekněte mi, co to znamená.

Sníhala jsem o bradavicích na pravé dlani a já je vytrhala levou rukou. Kořeny byly velké a dlouhé.

byly tři bradavice po ruce a jeden z nich vypadl z malého odsazení

Snívala jsem spoustu obrovských bradavic, nebo můžete říci velmi konvexní obrovské akné na krku a pátý bod mého manžela a řekl jsem ve snu, že by měl určitě vidět lékaře. Říkal, že ho neznepokojují, byl zvyklý na ně, ale slíbil, že půjde k doktorovi!

Sní o tom, že se na mém nosu objevila bradavice. Velmi dost. A myslím ve snu, že musím okamžitě jít vymazat. Nemůžu říct, že mě opravdu obtěžovala, ale bylo to nepříjemné.

Snívala jsem o velké bradavice na hlavě, snažila jsem se ji skrýt s vlasy, ale nemohla si vzpomenout na nic jiného

Viděl jsem na svých spáncích na obou stranách mnoho bradavic (svazků). To mě rozrušilo, protože vím, jak těžké je dostat je mimo mé úzkosti.

Snívala jsem, že jsem spala ve snu a snila jsem ve snu, že se probudím, skočím z postele a jdu na internet, pak sednu na posteli, podívám se na pravou nohu a pak tam visí malá bradavice obrovská

Dobrý den Měl jsem sen: Na nohou, kde nosíme boty, se zvětšil obrovský papilom nebo bradavice, podobně jako listy zelí.

Ve snu jsem viděl milovaného člověka, s nímž jsme v současné době v hádce, zeptal se mobilu, aby zkontroloval, že jsem dal mobilní telefon, objali jsme a začali líbat a všiml jsem si, že na jeho obličeji je vyrážka plochých bradavic, a to mě ve snu upozornilo.

Dobré odpoledne, milí odborníci! Byl bych vám velmi vděčný za “výklad” spánku,
kteří dnes snili, od středy do čtvrtka.
Zdá se, že jsem měl bradavici na mém ukazováku, je to víc než hrach. A jako bych vyřízl polovinu této formace nůžkami. Krev, nebyla žádná bolest. Zbývající polovina sestávala z
nepříjemně vypadající, temné zbytky řezu. Co by to mělo být?
S pozdravem Alla Ivanovna. 81 let.

Dobrý den! Snažila jsem se, že její manžel poškrábal bradavici na krku, odtrhl ji a začal krvácet. Velmi dlouhá. Řekni mi, co to znamená.

Měl jsem sen o bradavce na prstu, který jsem ukázal někomu jinému a svítila jako tenké bílé jehly jako jehly

ahoj, měl jsem sen o následujícím obsahu: jak jsem odstranil několik bradavic, bylo tam přesně 5 kusů, od nohy (kterou část nohy si nepamatuji), při odstranění nebyla žádná bolest, ale na noze byly velké výřezy, v nichž byla krev viditelná to bylo), protože barva je červená), ale bez krevních skvrn, bylo jasně známo během snu, že bradavice byla zcela odstraněna, nepamatuji se ani na metodu odstranění, ale z nějakého důvodu jsem si myslela, že jsem je vypustila, všechno bylo jasné a já jsem měla strach Byla tam nějaká krev.

Dobrý den! Zapamatuji si části. Vzbudil jsem se, protože ve snu jsem šel do zrcadla a uviděl jsem, že jsem moc baculatý a nohy byly roztroušeny obrovskými bradavicemi.

Na špičce pravé nohy byla bradavice a já jsem ji vytáhl a vyšel ještě s kostí, ale necítil jsem bolest.

Ukážu své ruce mojí matce v hrůze. Je úplně tmavě hnědý, pokrytý obrovskými strašidelnými výrůstky bradavic. ale přivázal se nahoře na rameni a natáhl se a připoutal na zápěstí řetízek stejné tmavě hnědé barvy.

Můj manžel měl sen a má na těle spoustu bradavic, dokonce i papilomy, říkám, co se stalo, kde je tolik, jsou to velké a malé a já je dokonce políbit.

Snívala jsem o bradavicích na svém těle pod pásem hodně bradavic. Poté jsem se obrátil na svou matku, abych se zbavil bradavic. Máma vypnula světlo a kolem sebe jsem viděl černé nepochopitelné chyby, které mě obklopovaly. Zeptala jsem se na svou matku za pomoc.

Dnes v noci 20. července 2017
Od středy do čtvrtka
Měla sen
Vidím bradavice v dlani, sama je malá
A z tohoto bradavice se vylítá svazek vlasů, centimetry dlouhé10, hned nahoru

Zasněžené bradavice, mnoho z nich bylo svázáno s vlasy na stole (když chtějí, aby bradavice vypadl ze svých vlasů u kořene) a teď je to, jako by už spadli. Nebyli mým manželem. Tak jsem je vzal a dal je do tašky.

Byl jsem překvapen, když jsem našel spoustu borodů pod hřebíkem na malém prstu pravé nohy, chtěl jsem to vypnout, ale probudil jsem se

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…