HPV léčebných schémat

HPV léčebných schémat

Condyloma fórum / Je HPV léčena?

Našel jsem kondylomy, atd. Obecně, v současné době se samozřejmě nezajímám o léčbu. ale pořád. Po infekci jsem četl hodně literatury, šel po celém internetu, 99% informací se shoduje s tím, že HPV je po celý život. Zistil jsem však názor jednoho lékaře, že podle zahraniční literatury se HPV po dobu jednoho až dvou let samoléče. A v Rusku nikdo nikdy neudělal žádné výzkumy, a proto používají zastaralé informace a je výhodnější pěstovat pacienty. No, dnes jsem našel toto potvrzení. Přenos HPV není celoživotní. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) v nepřítomnosti zhoršujících faktorů po dobu tří let dochází k regresi méně závažných dlaždicových intraepiteliálních lézí obsahujících HPV v 50 až 62% případů. Podle vědců na University of California (USA) 70% mladých žen infikovaných HPV nemá HPV DNA stanovenou do 24 měsíců.

Skutečnost, že vyrážka způsobená HPV (včetně kondylomu) může být vyřešena nezávisle několik let, je dobře známá skutečnost, která byla opakovaně uvedena v článcích tohoto webu. Zmizení lézí však neznamená zmizení HPV. Skutečnost, že “70% mladých žen infikovaných HPV nemá DNA HPV stanoveno do 24 měsíců”, neznamená, že se HPV zbavilo, ale HPV není detekován. Proč se to stane kvůli zvláštnostem tohoto viru a je podrobně popsáno v článku http://www.kondiloma.ru/diagnostic.phtml Vzhledem k tomu, že ruští lékaři používají zastaralé informace, jsou lékaři jiní.

Prosím pomozte! Četla jsem o různých úrovních HPV na fórech. Když jsem přišla k placenému gynekologovi, diagnostikovala mě s kondylomem a vzala test na chlomidózu, díky bohu, že je negativní. Otázkou však je, jak zjistit, zda mám HPV a do jaké míry, pokud je třeba testovat, kde a kde.

Abyste zjistili, zda máte HPV, musíte předložit skvrnu a dát ji analýze HPV. To se děje během týdne. Placené. Přešel jsem na kvantitativní HPV (13 typů) a stálo mi to 1100.

Také jsem našel HPV virus – anogenní. Jsem velmi znepokojen. Lékaři říkali, že to není postup, ale ve věku 20-25 let se může stát hroznou diagnózou! Je s ním zacházeno, pokud to uděláte včas! Šla jsem na kliniku dobrému lékaři. Nejprve jsem absolvoval všechny testy. Jsou drahé, ale nezbytné! HPV analýza je převzata z oběhového kanálu. Mnohé jsou zmatené s obvyklým rozmazáním flóry. Teď mám první léčbu. A znovu podávám opakované analýzy. Poté půjdu k lékaři a co řeknou. Takže se s tímto případem neodkládejte. To je děsivé. Uvědomte si své zdraví.

Tento virus někdy stále nemusí “vyjít na světlo” a opustit navždy? nebo jen spí a může se kdykoliv probudit. Je mu opravdu jedno, jestli je člověk během sexuálního styku infikován po odstranění kondylomu a při léčbě? Jak žít vědět, že můžete způsobit něco takového byyaku. odpovězte prosím! panice ve sprše!

Pokud jde o to, zda HPV může navždy odjet, neexistuje mezi vědci žádný konsensus. Někteří věří, že pokud virus není detekován po dlouhou dobu, pak se tělo zbavilo viru. Jiní věří, že pokud virus není detekován po dlouhou dobu, pak prošel do stavu spánku. Osobně držím druhé stanovisko. Po odstranění kondylomů a užívání léků člověk zůstává infekční a může přenášet HPV na své sexuální partnery. Nicméně není nutné dramatizovat skutečnost přenosu HPV. Většina lidí, kteří mají sex, má tento virus.

kondylomy nejsou ošetřeny — to je věta osudu.

Toto není věta. A hysterie nestojí za to, bradavice projíždějí. citovat “Autor webu Kondiloma.Ru”. Někteří věří, že pokud virus není detekován po dlouhou dobu, pak se tělo zbavilo viru. Jiní věří, že pokud virus není detekován po dlouhou dobu, pak prošel do stavu spánku. Osobně držím druhé stanovisko. “Jak to je, analýza virů není určena, ale zůstává po celý život, jak to může být? Jak víte, jestli to není určeno, nebo se lékaři již zaregistrovali jako psychika. Osobně se držím prvního pohledu, což potvrzují i ​​americkí vědci četné weby v angličtině a já jsem je vylezl více než tucet.

pokud se s ním jedná pouze na západě. a tady to prostě řez

Nejen, že si to lékař myslí, že jsem byl ošetřen v Moskvě, doktor řekl, že po 7 měsících virus zmizí. Po 3-krát opakovaném podání PCR s frekvencí šesti měsíců nebyl virus nalezen.

A neřeknete, z čeho jste měli léčbu? Odstranění, injekce a imunomodulátory a po tomto komplexu byl výsledek pro virus negativní? Díky předem!

Kira a jak jste starý? Faktem je, že v mladém věku bude snazší se zbavit. Abych byl upřímný, opravdu si nepamatuji, co předepisoval lékař, právě to byl cykloferon, svíčkový gerferon. Nyní je spousta imunomodulátorů, které opravdu pomáhají. Zkuste to. Navíc si myslím, že je žádoucí mít nápoj C a Echinacea. Epigen-sex spray mi doporučil i lékaři. Jsem si jist, že je vyléčen a tělo je schopno potlačit virus. Hlavní věc, která mu v tom pomůže. A to, co říkají, není zacházeno, nesmysl. Jednoduše neexistuje žádná speciální schéma léčby pro všechny, ale hlavní věcí je zvýšit imunitu a neutralizovat “plaz”.

může ošetřující lékař poradit?

Zde se mi líbí tento přístup)))) Podporuji.

Průběh léčby antivirovými a imunomodulačními léky je placebo. Po celém světě se tato technika nepoužívá. Nemusí být zacházeno také s nesmysly! HPV dnes nelze vyhrát. Hlavním úkolem je ticho jednou provždy.

Dobrý den! Bylo to 1,5 roku od chvíle, kdy jste zde napsali. Vy jste vyléčili úplně, virus zmizel?

Dobrý den, Alex! Ano, všechno šlo, všechno je v pořádku. A zapomněl jsem, co to je. 9 měsíců hrůzy je u konce. V prosinci roku 2010 je zrušil. a pak všechno. V květnu loňského roku jsem testoval vše pro HPV. Hodně štěstí

Ahoj, ty jsi předal ptsr?

Ano, dal jsem ji před zahájením léčby a půl roku poté, co jsem naposledy odstranil kondylom. negativní výsledek

Brzy jsem si, že budu zbláznit (první jsem odstranil bradavice Jmenovalo léčebnou kúru, během jednoho roku bylo vše v pořádku, pak tam byly tmavé skvrny, nejprve 4-6 kusy, a pak se stal mnozhestvo.Vrach mi jmenován vyříznutí nízkofrekvenčních současných míst (to bylo to hrozné, jsem se probudila z narkózy při provozu pekelnou bolest, protože toto přerušení provozu a odstraněny, ne všechny skvrny). Po operaci, jmenovaný imunomodulátory kurz, ale nepomohlo skvrny zmizí. a pak (před šesti měsíci) zázrak Ztrácím tyhle spoty samy od sebe obegu do laboratoře na testy povtornye.Ochen strach.

Mám 11 typů HPV s vysokým onkogenním rizikem. Jak mohu pokračovat v životě? Zemřít hned … obávám se. Sestra požádala, aby omezila kontakt s neterou. Jeho sklenici, vlastní lžíci a teď už nemůžeš políbit dítě … to mě bolí. Nechci se od mne vyhýbat .. Nyní se nikoho nebudem oženit a nedojdím se k dětem .. Přerušil jsi celý svůj polibek celý svůj život? Díky bývalému mladému muži? Zhruba jsem se dozvěděl o HPV ve věku 25 let. Nikdo o tom nikdy neupozornil ..

Anna, nezoufejte. Všechno, budete v pořádku. Dříve tento HPV a nevěděl .. Žili, milovali a porodili!

Ano, nic nevěděli, nevěděli a proč náhle klesá rakovina děložního hrdla. Nyní je prokázáno, že je z HPV. Proto je nutné léčit, je léčena (HPV je strašná). Uzdravil jsem se, známí. Byl ošetřen trvale (nemocné pricky pichány, svíčky, tablety). Kdo má kondylomy – musí být odstraněn. Neměl jsem, jen dva typy HPV.

Fórum o bradavicích / Přípravky pro léčbu bradavic

Zdá se, že každý je předepsán úplně jiné léky. Byl jsem předepsán na placené drahé klinice: Licopid 10 mg (1300 rublů), Epigen-Spray (660 rublů), Kandilin (440 rublů), Genferon (2 balení 310 rublů), to bylo pro mě trochu kratší. ale žádné výsledky. Můj přítel ve volné nemocnici byl předepsán 2 doplňky imun a condilin, to stálo jen 1200. A jaký komplex léků ti pomohl?

Lékař diagnostikoval HPV (11 typů vysokého rizika) byl nejprve ošetřen na jaře letošního roku, vyrobil injekce Panavira, pil pilulky apod. Celé léto strávené v zahraničí i. sexuální vztahy nebyly! A tady na podzim jsem našel kandidáty. Šla jsem k lékaři, řekla jsem, že se mi nepodařilo zotavit, znovu doporučil injekce “Panavir”, “Epigen-spray”, “cykloferon”, nebyla žádná léčba. Léčba klesla na 10 000. Co dělat? jít znovu k lékaři? takhle unavená touto léčbou, vůbec nevidím muže, zoufale .. poradit něco.

Už jsem obcházel milión lékáren a v žádné z nich neexistuje žádná oxolinová masť 3%! Říká se, že není ani v databázi a objednávka nemůže být objednána! Možná, že mi někdo může pomoci? Jsem z Kyjeva, budu platit za dodávku z jakéhokoliv města!

A lékař vám předepsal oksolinovou masti 3%. Už to už nemůžu vzít! pokud to pomůže, pak budu také hledat.

Jsem z Kazachstánu. procházeli kolem všech lékáren. také nemáme oxolinové 3%. to je bummer. kde najít?

Napsal jsem vám jménem “nemůžu”! Chci se podělit o mou léčbu! Po přečtení absolutního všeho na webu jsem strávil dny poblíž Internetu, nakonec jsem udělal hodně závěrů. Měl jsem více než 30 bradavic, nejvíce 3 kusy, které jsem se rozhodl odstranit s celandinem a pak jeden po druhém každý den, samozřejmě se zčernou a spadnou během dne! Jen to je nutné velmi pečlivě, protože když jsem vymazal 3, spálil jsem, to bylo velmi bolestné 2-3 dny !! Za prvé, musím pracovat na sobě, přestal jsem kouřit (i když jsem již kouřil už 8 let), začal jsem pravidelně užívat léky na zvýšení imunity, jako je Aflubin a tinktury echinacea! A já pil echinacea čaj dvakrát denně velmi chutné) !! Za druhé si koupila kandidán 10-15 minut denně. (lépe před spaním) Pak si všelikou fukorcin dvakrát denně (ráno a večer) rozmazala a ona byla také vymyta 3-4 krát denně Citeal, byla to antifungální látka! Myslím, že s něčím mohu pomoci, protože před měsícem jsem si myslel, že ztratím mysl.

a rostliny v jakém formu se používají, tinktury nebo tak něco?

Katerina, Olesya, měla takový problém. Teď je po všem. 4 měsíce – celá kůže je růžová a hladká))) Hlavní věc není zoufalství a méně stresu, alkoholu. Zbavte se imunity – česnek, med, zázvor, čerstvý vzduch, sport a tak dále. Zvláště věnujte pozornost propolisové tinkturce, cena je 30 rublů. Ale člověk by neměl doufat, že vše bude na týden chiki-svazky – to je dlouhý proces. Co se týče 3% oxalkinu, pokud je to stále relevantní, mohu ho koupit a poslat – bezpochyby. Pokud potřebujete psát na olena nebo pes Yandex dot ru máte hodně štěstí a trpělivosti!

Dívky a chlapci! Chci sdílet svůj problém a jeho řešení. Před 3 měsíci jsem našel v mém intimním pásmu tak malý náraz, myslel jsem si, že to byl herpes .. Začal jsem pije acyclovir. Ale! Shishevka začala růst a růst, začala připomínat “květák”. Vyskočila všechna fóra na internetu a dospěla k závěru, že jde o kondylom. (Diagnostikovala jsem sama bez lékaře.) Doslova jsem neměl možnost jít k lékaři, a proto jsem sám předepsal léčbu. Zpočátku ji spálila jódem a pila Immunal. Ale uplynulo měsíc a bradavice počítaly přes tři kromě největší. Už jsem se chystala zajít k lékaři, ale četla jsem, že mi může pomoct 3%. Šel jsem do lékárny, koupil ji (stojí asi 20 rublů) a když jsem se poprvé vrátil domů, všiml jsem si, že masť nebyla 3%, ale 0,25%! Rozhodl jsem se zkusit. Nemáte tušení, rozmazala každý kondylom 3-4krát denně s masti, týden prošel, děti zmizely a ten velký je nyní černý a zmizí. Zda pomohla Immunal, nebo masti, a možná všichni společně, ale výsledek! Doufám, že vám pomohou i mé zkušenosti! Zdraví a vše nejlepší!

Dobrý den Stalo se mi mnohem jednodušší, když jsem si uvědomil, že existují lidé, kteří čelí stejnému problému jako já. Můj kondylom se vyléval v blízkosti řiti, nedal jsem žádnou důležitost, myslel jsem si, že to je pupen, pak začal růst a já jsem ji roztrhl jen s žínkou, odsouzený sám sebe. Staly se víc, bojoval jsem s nimi po celý týden a znovu jsem se připojil. Šla k gynekologovi. Říkala, že se jedná o genitální bradavice, poslala mě na testy. Smear (pro čistotu), výsev na ureaplasma, výsev na mycoplasma hominis, škrábání na chlamydia trachomatis, škrábání na mycoplasma genitalium a HPV h. riziko + krevní test. Nejzajímavější ze všeho, co našlo zvýšení. obsah ureapalismu v krvi a všechny testy jsou negativní. Otázka: co pak se mnou. Jak je ureaplasmóza spojena s kondylomem? Léčba předepsaná gynekologem je: Berokka (vitamíny B), Svíčky Genferon, Epigen spray, Groprinosin. Vše, co jsem napsal, je již v hodnotě 8 000 rublů. (s výletem do gynekologa). Navíc přítel sdílel svůj příběh s kondylomy, řekl, že byla ošetřena Vermoxem a natřena 20% tetra-tetra-glycerolem v roztoku sodíku. Rychlé zotavení. Dnes je 3 týdny od doby, kdy jsem byl léčen. kondylomy jsou černé.

Podrobněji popište léčebný režim. Jaká předpřipravenost v jakém dávkování a v jakém pořadí. Opravdu doufám

Byl jsem předepsán Wobenzym, Panavirem, Linuxem (pití 2 týdnů je drahé a není to tak dlouho). žádný účinek. Snažil jsem se jód – žádný účinek, neodstranil ani malé bradavice. Snažil jsem se Condilin. že mě ani neubírá. Četl jsem o oxolinové masti 3% Myslím, že to může dokonce zachránit. Síly již nejsou v těchto 2 měsících léčby. Jeden spadl po kauterizaci jódu, brzy se stal novým a dvakrát více než předchozí. Myslím, že až imunita je na správné úrovni a nezačne jíst ovoce a vitamíny, nebude mít žádný účinek ((

2 měsíce je nesmysl, bojuji po dobu 1,5 roku, už není síla. To, co jsem zkusil, kolik peněz jsem strávil po dlouhou dobu, nepočítám. Během této doby jsem nikdy nebyl nemocný; imunita je normální. Samozřejmě žádný sexuální život, psychika na hranici.

Slyšel jsem o očkování bradavic, které se jim obecně zbavují, ale právě jsem slyšela, ráda bych věděla, jestli je to pravda, a pokud ano, jak je lze koupit a kde?

Více než před rokem se v blízkosti vchodu do vagíny objevil jeden kondylom, hodnoty se nepřipojovaly po dobu delší než 2 měsíce, během které se mnoho z nich objevilo, vzali na sebe vzhled karfiolu a rozšířili se na všechny vnější pohlavní orgány včetně konečníku. problémy s močovým měchýřem (něco jako cystitida), pak jsem šla do gynekologa, měla jsem velkou štěstí, že jsem byla zaregistrována v regionální nemocnici s jedním z nejlepších gynekologů v nemocnici a okamžitě mi řekla, s čím jsme se zabývali. HPV (nízká, střední, vysoká). popsal léčbu, která nakonec stála pět tisíc hřiven! Léčba byla následující: – léky na zlepšení imunity nebo imunomodulátory jiným způsobem, Allokin-Alpha injekce – 9 výstřižků podle rozvrhu 1kul za 4 dny. Injekce jsou velmi “těžké”, nohy jsou rozdrcené a nemohou jít. – kvapky Proteflazid 10 kapek na kousek cukru třikrát denně. Tyto kapky po promytí (zředěné fyzikálním roztokem v poměru 1 až 3) rozetřily kondylomy. – Po kapech, po dvou hodinách po mazání, rozetřete každý kondylom s maskou Vartek, rozetřete ji podle plánu na 3 dny, 4 odpočinek. – u močových antibiotik. – po této léčbě byla vakcína proti HPV injekčně aplikována Cervarixem: 1 po předepsaném léčení, 2 výstřely jeden měsíc po prvním, 3 výstřel pět měsíců po druhém. Je to stejná vakcína, která byla zmíněna výše, je jedinečná, bezkonkurenční Ne. Zabraňuje “agresivnímu” chování viru, v důsledku čehož se objeví jak bradavice, tak karcinom děložního čípku. Léčba trvá přibližně rok, hrůzné bolesti při odstraňování kondylomů, bolesti z injekcí, psaní o tom, že Vartek nemůže být používán déle než měsíc, že ​​pokud to nefunguje, je nutné ho vypálit a můj doktor trval na tom, aby je užíval i po měsíci. přinesl všechny kondylomy Ne o intímném životě a řeči nemohl být Ale musíte vydržet Bůh odměnit za trpělivost Bolestně, obtížně duševně a fyzicky Ale to je vaše zdraví Neexistuje opakování a doktor řekl, že by to nemělo být. neexistuje žádný limit. Léčení je velmi individuální věc a já jí v žádném případě neříkám, že by to mělo opakovat. Přeji vám dobré doktory a trpělivost, a pak přijde vítězství, nezoufejte, to není fatální!

Anuta, dobré odpoledne, mám stejný problém jako ty, nemohl jsi mi odpovědět, napište nám na e-mail.

Když jsem se ocitl v kondylomu, rozhodl jsem se obrátit se na placené zdravotní středisko. V té době jsem měl v blízkosti zadního otvoru jednu malou a tři malé bradavice a dvě na malých pytlících. Léčebný režim, který zahrnoval svíčky, pilulky a doučování, všechny léky potřebné na opilost po dobu dvou týdnů, pak se vrátí na recepci na kauterizaci, drogy mi stály asi 3 tuny, není jasné, proč lékař předepisuje pilulky a současně říká, že je zapotřebí cauterizace. abych okamžitě zjistil, že léky by měly pomoci.Mno, já, stejně jako většina lidí, kteří objevili tuto infekci, panika, koupil všechny tablety, vyčistil jsem je po 2 týdnech – nulové výsledky a ošetřil jsem se samoléčby. Rozhodl jsem se zvýšit imununet.Kupila echinacea tincture (60rub) a licopid (217 rublů). No, snažil jsem se oxalink 3%. Masť není moc pekla.ne po týdnu, kdy namaz, takže špargle, takže ne běžné běžet kolem bytu. Ale tinktura se pije třikrát denně. To je můj příběh a: všechny malé kondylomy prakticky zmizely a velký kondylom se snížil a stal se malý.Nyní i nadále piju Echinacea tinkturu a vezmu si licopid Já doufám, že tyto plazy zmizí úplně Chlapci nemusejí chodit na drahé kliniky Pokusit se zvýšit imunitu a všechno bude v pořádku.PS : pít vitamíny, které zvyšují imunitu.

Napište PLEASE, jaké léky, pilulky, masti mohou pomoci bradavicům.

Burn Solkoderm asi 400 rub a Oxolin zkusit 130r.

Spálím Solkoderm spadnout bez bazaru, ale pak znovu rostou, co dělat.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…