Jak dlouho trvá léčba HPV?

Jak dlouho trvá léčba HPV?

Obsah článku:

Jak dlouho trvá léčba HPV?

Konzultace / genitální bradavice

Jsem 25 let, bylo zjištěno, že HPV má vysoké onkogenní riziko, nemám žádné vnější projevy tohoto HPV. Mohu současně infikovat dívku, protože nemám toto nákazlivé akné zvenčí, a proto jak mohu infikovat?

Ano, můžete svou přítelkyni infikovat. Pokud jste již měli nechráněný sex, pak je s největší pravděpodobností již infikovaná. U mužů se vysoce rizikový HPV neprojevuje. Viry se však vyskytují v kožních a mukózních pohlavních orgánech a jsou přenášeny sexuálním stykem.

Před třemi lety jsem měla kondylomy na děložním čípku a mne zhoršila. Nyní najdeme další 1 kondylom na stejném místě, který prošel nátěrem na HPV, není detekován. Kde je kondylom, jestliže HPV není nalezen?

Výskyt HPV (jako je kondylom) s nezjištěným HPV je běžnou situací. Tento virus není vždy možné identifikovat. V zásadě, pokud existují projevy HPV, nemá velký význam identifikace HPV.

Měl jsem malý, ale hrst kondylomů kolem řiti, odstranil Surgitron, dva na hemoroidních uzlinách, doktor se je nedotkl okamžitě, aby se vyhnul krvácení a odstranil je po druhém stupni po ejakulaci. Je možné je zbavit, aniž bychom se znovu uchýlili k postupu odstraňování? Hlavním problémem je, že nemohu zlepšit imunitu, mám systémovou chorobu, která může být léčena imunosupresivy. V případě použití imunomodulátorů může být základní onemocnění exacerbováno, což je nežádoucí. Lékař řekl pití acyklovir. Ale má smysl? Co vám doporučuji?

Pokud je možné odstranit bradavice umístěné na hemoroidních uzlech, je lepší je odstranit. Pokud to není možné, neúplné odstranění, podle mého názoru, nezvyšuje riziko výskytu nových bradavic. Příjem acykloviru neovlivní (ani pozitivně ani negativně) průběh bradavic. Nevěřím v účinnost imunomodulátorů (s výjimkou interferonu a imikvimodu). Proto skutečnost, že je nemůžete užívat kvůli přítomnosti kontraindikací, není velká ztráta. Příjem imunosupresiv, samozřejmě, může mít negativní dopad na průběh bradavic.

Nalezen nedávno v čele člena vytvoření kondylomu. Šel jsem k lékaři, poslal jsem na testy. Udělal všechny najednou. Není nic. HPV není. Jak to tak? Mohlo by to být něco jiného?

Je těžké říci, že bez vidění těchto vyrážky je to kondylom nebo ne. Absence HPV zcela nevylučuje kondylom. Jen virus nebyl nalezen. To se děje velmi často.

Řekněte mi prosím, jak dlouho trvá postup pro odstranění bradavic s dusíkem (a pokud je to možné, jinými metodami).

Doba odebrání závisí více na způsobu odstraňování, ale na počtu bradavic.

O viru HPV

Podle četných epidemiologických studií pro hodnocení výskytu HPV se stanoví HPV DNA:

 • u zdravých žen v 3-10%
 • v různých klinických formách, genitální bradavice v 50-80%,
 • s benigními cervikálními lézemi v rozmezí 12-35%
 • s cervikálními intraepiteliálními neoplazií (CIN) od 19% do 90%,
 • s intraepitelovými karcinomy u 58-89%
 • HPV je častější v časných stádiích dysplázie než v pozdějších stadiích.

Při provádění hromadných screeningových studií se HPV vyskytuje u 40-50% sexuálně aktivních mužů a žen. D.R. Brown, O. Legge (2002) věří, že pravděpodobnost infekce HPV během sexuálního kontaktu je až 60-67%.

Nejvyšší prevalence infekce HPV se vyskytuje u žen mladších 30 let. Populační studie v Anglii ukázaly, že míra detekce HPV ve skupině žen 20-29, 30-39, 40-49, 50-64 je 33, 15, 9 a 6%.

Prevalence HPV je způsobena socioekonomickými, behaviorálními, zdravotními a hygienickými podmínkami. Například minimální četnost infekce HPV (5%) je pozorována ve Španělsku. Na Filipínách je to 9,2%, v Mexiku, Brazílii, Maroku a Paraguay – zemích s tradičně vysokým výskytem rakoviny děložního čípku – 17%, 17%, 20,5% a 20% klinicky zdravých žen, jsou nosiči HPV. Nejvyšší míra infekce je zaznamenána v Argentině a Hondurasu a je téměř 40%, v Kanadě 21,8%, ve Švédsku (12,8%), v Dánsku (15,4%) av Japonsku (10,7%). U zdravých žen je typ 16 HPV nejběžnější a typ HPV 18 je detekován 1,5-2 krát méně často. Celkově tyto dva typy představují 45% z celkového počtu zjištěných typů HPV. V Ruské federaci jsou známky HPV infekce zjištěny u 15-34% žen v celkové populaci a u 44,9% pacientů vyšetřovaných na výskyt pohlavně přenosných chorob.

Lidský papilomavirus (HPV) patří do rodiny papovaviru, do skupiny DNA obsahujících viry s dvojvláknovou DNA. Papilomavirus je poměrně malý virus, jeho dvouvláknová kruhová DNA je uzavřena v bílkovinné skořápce – kapsidu.

Stádia vývoje infekce způsobené lidským papilomavirem

V současné době bylo identifikováno více než 130 různých typů HPV, z nichž více než 30 může způsobit různé léze genitálií. Existují dva hlavní typy HPV: vysoké onkologické a nízké onkologické riziko. První skupina zahrnuje viry, které způsobují rakovinu. Druhá skupina se skládá z virů, které způsobují benigní poškození děložního čípku a bradavic.

Skupina s vysokým rizikem obsahuje viry typu 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68, 73 a 82. Vysoce rizikové rakovinové viry jsou detekovány u 95-100% předinvazivních a invazivních forem rakoviny děložního čípku.

Skupina s nízkým rizikem obsahuje viry 6, 11, 36, 42, 43, 44, 46, 47 a 50 typů. Viry s “nízkým” rizikem rakoviny se objevují hlavně u akutních a plochých bradavic, mírné dysplázie a zřídka u invazivní rakoviny.

Způsoby přenosu

Pravděpodobnost infekce HPV během sexuálního styku je 60-66%. Frekvence infekce virem je přímo úměrná počtu sexuálních partnerů: pokud je jeden partner, HPV je zjištěno u 17-21% žen, za přítomnosti 5 nebo více partnerů – 69-83% (C.W.Critchlow, L.A.Koutsky (1995)).

Průměrná doba mezi infekcí a výskytem bradavic trvá 3 měsíce, ale toto období může trvat mnoho let. To znemožňuje určit přesný čas infekce. To může trvat až 10 let od okamžiku infekce až po výskyt příznaků závažné cervikální dysplázie. Invazivní rakovina je v průměru registrována ve věku 49 let, kdy dochází k dalším změnám v imunitě, což vede k invazi a metastázám.

Genitálně-orální metoda přenosu HPV není vyloučena, protože některé typy (6, 11 a 16) se nacházejí v ústním hlenu, ale tento způsob přenosu nebyl definitivně prokázán.

Proces karcinogeneze (rakovina děložního čípku) od infekce HPV až po nástup rakoviny děložního čípku trvá několik let až desetiletí. Jedná se o postupný proces od minimálních dysplastických změn k klinicky exprimujícímu karcinomu děložního hrdla.

Studie Mezinárodní asociace pro biologické studium cervikálního karcinomu děložního hrdla (IBSCC) ukázaly, že HPV, převážně 16 a 18 typů, je obsažen v 97% vzorků rakoviny děložního čípku.

Vlastnosti lidské infekce papilomaviru

Infekce způsobená lidským papilomavirem má řadu důležitých rysů, s výjimkou toho, které testování HPV je spojeno s řadou obtíží při interpretaci výsledků.

Na jedné straně:

 • Při infekci se většina žen (přibližně 80%) vyléčí z HPV během 9-15 měsíců od doby infekce bez léčebných postupů (přechodná infekce);
 • Infekce vede k rozvoji prekancerózy u malého množství infikovaných žen (asi 0,5%);
 • Od infekce k rozvoji prekancerózy a rakoviny děložního čípku trvá průměrně 20 let;

Na druhou stranu:

 • HPV je hlavní příčinou rakoviny děložního čípku;
 • infikované ženy mají 300 krát vyšší riziko vzniku rakoviny děložního čípku;
 • infekce je zákeřná a poměrně často nevyvolává žádné stížnosti u pacienta a není zjištěna při vyšetření dříve, než vstoupí do fáze invazivního karcinomu;
 • klinické projevy vysoce rizikového papilomavirového infekce mohou být maskovány jinými onemocněními urogenitálního traktu, což jim neumožňuje včas detekovat pomocí tradičních metod;
 • identifikace velkého počtu žen s přechodnou formou infekce lze předejít zavedením věkových omezení na testování HPV.

Studie ukázaly, že infekce viru je vysoká a během prvních 4-6 let sexuální aktivity se většina žen (až 80%) nakažuje papilomaviry a v důsledku toho spontánně léčí.

Kolik je léčeno HPV?

Dobrý den Našel jsem HPV, když čekal na výsledky testů na typ viru, četl jsem internet a byl úplně zmatený. Zatím jsem si uvědomil, že virus vypadá jako “navždy” a hlavním úkolem je přeměnit ho na neaktivní místo. A kolik času trvá? A jak dlouho jsem nakažlivý – a vůbec jsem? Jak se přenáší virus? Prostřednictvím líbání nebo orálního sexu, například přenášených?

Experti Woman.ru

Získejte odborné stanovisko k vašemu tématu

Bondarenko Tatyana Alekseevna

Psycholog, kandidát na psychologické vědy. Specialista z webových stránek b17.ru

Shakhova Alisa Anatolyevna

Psycholog. Specialista z webových stránek b17.ru

Zavolokina Olga Alekseevna

Psycholog. Specialista z webových stránek b17.ru

Rudakova Alexandra

Psycholog. Specialista z webových stránek b17.ru

Muratová Anna Eduardovna

Psycholog, on-line konzultant. Specialista z webových stránek b17.ru

Reutskaya Inga Gennadievna

Psycholog, on-line konzultant. Specialista z webových stránek b17.ru

Natalia Evgenievna Pokhodilová

Psycholog, Kinesiologist Online konzultant. Specialista z webových stránek b17.ru

Andreeva Anna Mikhailovna

Psycholog, klinický psycholog, onko-psycholog. Specialista z webových stránek b17.ru

Jak dlouho trvá léčba HPV?
Kostyuzhev Artyom Sergejevič

Psychoterapeut, sexolog. Specialista z webových stránek b17.ru

Elena Tukhareli

Psycholog, konzultant. Specialista z webových stránek b17.ru

Můj lékař mě vyzval k tomu, abych se s ním zacházel, že virus neviděl v krvi. Od konsizační biopsie uplynulo mnoho času, ale výsledky testů jsou negativní.
Dostal jsem také hodně informací.

ano pilulky + čípky + immo-modeláři a HPV vstoupí do neaktivního stádiu.
Našel jsem HPV 16 nebo 18 – zkrátka, nejhorší
Šel jsem u gynekologa – předepsala mi léčbu, samozřejmě, že všechny léky jsou drahé – ale nic, všechno bylo řezáno, pak prošla testy – HPV je negativní.

za pár měsíců, zopakujte to. Negativní .- dočasný jev
Existují vakcíny proti HPV, zeptejte se na guinea. (aby se nezhoršilo)

HPV není úplně vyléčen. Pokud imunita klesá, virus ostrí a papilomy rostou. Pokud je odstraníte (nebo jej neodstraníte) a zachováte imunitu, pak bude vše do jisté míry v pořádku, ale zůstane v těle. Stres, nemoci, těhotenství – to vše může pozitivně ovlivnit tento virus. Očkování může být prováděno pouze během dospívání, nepamatuji se přesně, kolik, a pak to nepomůže. Pokud jsou HPV onkogenní čísla, pak lékaři poradují každých šest měsíců, aby se podrobili vyšetření (děložní krvácení, cytologická analýza jako).

Ano, je mu zacházeno pouze se sliznicí! Kvůli tomu, že je to isoprinozin, genferon a panavir, a aby byl děložní krk v pořádku, aby nedošlo k erozi, leukoplakii, dysplázii, ale to je plýtvání peněz větrem. Vyšetřil jsem HPV poštu 39, 51, 56 byly všechny onkogenní, daroval jsem se po léčbě negativně, rok prošel, byl zkontrolován malý zánět na děložním čípku, analýza ukazuje pouze typ 39, zbytek je pryč, dokončíme tento plaz a vidíme další rok, pak na obličeji je ošetřena pro mě, protože virus HPV není stejný jako herpes, takže herpes není léčen, protože sedí v nervových buňkách, a to je pouze v sliznici!

Související témata

U některých lidí se silnou imunitou obecně prochází.

Byl to případ, kdy jsem byl léčen k HPV kmenům 18, 32, 39. Léčba je shodná s předepsanou. Jak bylo napsáno podle pokynů, položila Genferon po dobu tří měsíců na svíčku každý druhý den. Výsledek je čistý. Pokud narazíte na něco takového, zkuste tohle droga pomoci.

Takže nejdříve musíte erodovat krční páteř nebo ještě vyléčit HPV?

16 a 58 pvc. Po léčbě zanechal 58. Řekli, že je zbytečné léčit s partnerem. Léčba je velmi nákladný isoprinosin, čípka Genferon, masť Veferon a epigenický sprej, 3 kursy po dobu 10 dnů. Další 2 kurzy. Celková léčba trvá déle než 6 měsíců. Opravdu doufám, že všechno bude vyléčeno.

Je to léčení vpc?

Dobrý den! V menia bylo nalezeno 51,56 typů. Řekni mi, jak s ním zacházet, a je to vyléčitelná?

ano pilulky + čípky + immo-modeláři a HPV vstoupí do neaktivního stádiu. Dostal jsem HPV 16 nebo 18 – zkrátka nejhorší šlo o gynekologa – předepsala léčbu pro mě, ovšem všechny léky jsou drahé – ale nic, všechno se opil, – pak prošla testy – HPV je negativní.

OZNÁMENÁ IZOLACE NEJSOU VÝZNAMNÁ. KONTROLUJTE. TŘÍMI DENAMI VŠECHNY PASSED. ALE ANALÝZA ŘÍMÁ, ŽE PAPILLOMAVIRUS. Co dělat?

Ano, je mu zacházeno pouze se sliznicí! Kvůli tomu, že je to isoprinozin, genferon a panavir, a aby byl děložní krk v pořádku, aby nedošlo k erozi, leukoplakii, dysplázii, ale to je plýtvání peněz větrem. Vyšetřil jsem HPV poštu 39, 51, 56 byly všechny onkogenní, daroval jsem se po léčbě negativně, rok prošel, byl zkontrolován malý zánět na děložním čípku, analýza ukazuje pouze typ 39, zbytek je pryč, dokončíme tento plaz a vidíme další rok, pak na obličeji je ošetřena pro mě, protože virus HPV není stejný jako herpes, takže herpes není léčen, protože sedí v nervových buňkách, a to je pouze v sliznici!

Fórum: Zdraví

Nové pro dnešek

Populární dnes

Uživatel webu stránky Woman.ru rozumí a souhlasí s tím, že je plně zodpovědný za veškeré materiály, které byly částečně nebo úplně zveřejněny prostřednictvím služby Woman.ru.
Uživatel stránky webu Woman.ru zaručuje, že umístění materiálů, které jim byly předloženy, neporušuje práva třetích stran (včetně autorských práv, ale nikoliv výlučně), nenarušuje jejich čest a důstojnost.
Uživatel stránky webu Woman.ru, zasílající materiály, má tedy zájem o jejich zveřejnění na webu a vyjadřuje svůj souhlas s jejich dalším používáním redaktory stránky Woman.ru.

Použití a potisk tištěných materiálů na webu woman.ru je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj.
Použití fotografických materiálů je povoleno pouze s písemným souhlasem správy stránek.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, video, literární díla, ochranné známky atd.)
na stránkách woman.ru jsou povoleny pouze osoby, které mají všechna nezbytná práva k takovému umístění.

Autorská práva (s) 2016-2018 Hirst Shkulev Publishing LLC

Síťové vydání “WOMAN.RU” (Woman.RU)

Osvědčení o registraci hromadných sdělovacích prostředků EL № FS77-65950 vydané Federální službou pro dohled v oblasti komunikací,
Informační technologie a masová komunikace (Roskomnadzor) 10. června 2016. 16+

Zakladatel: Společnost s ručením omezeným “Hurst Shkulev Publishing”

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…