Léčba bradavic a papilomů v lékárně na obličeji

Léčba bradavic a papilomů v lékárně na obličeji

Obsah článku:

Co je nejlepší odstraňovač bradavice, který si vyberete

Bradavice jsou neestetické formace vytvořené na povrchu kůže z mrtvých vrstev pokožky epidermis. Jejich vzhled je způsoben účinkem HPV, který se aktivuje snižováním imunity, ve stresových situacích a pod vlivem jiných faktorů. Aby bylo možné zvolit nejúčinnější léčbu bradavic, je nutné studovat jejich odrůdy.

Zvažované nádory jsou rozděleny do několika typů:

 • vulgární / společné;
 • byt / mladistvý;
 • plantar;
 • senilní;
 • genitální bradavice.

Bradavice, které se objevují na těle po infekci HPV, mohou zmizet samy o sobě, protože virové onemocnění je často vyléčeno, jakmile jsou obrana těla obnovena. V průběhu onemocnění v chronické formě, doprovázené tvorbou nevzhledných hrbolů, se používají různé léky, které se zbavují.

Kromě prostředků na bradavice užívaných perorálně musí pacient pravidelně ošetřovat růst pomocí speciálních mastí, krémů a roztoků.

Z homeopatických přípravků při léčbě bradavic se používají obecné tonické léky, založené na čínské víně z magnólie, levzee, echinacea, ženšenu, aralia, eleutherococcus.

Jako lék na bradavice v lékárně lékárníci obvykle naznačují:

První lék je velmi jemný – v případě náhodného požití nedochází k poškození zdravých okolních tkání. Chcete-li bojovat proti malému růstu, stačí jej použít pouze 1 krát. Pokud velikost tuberkulózy přesahuje 2 cm, bude muset být zpracována opakovaně.

Perezol – toto je řešení kaučivosti aplikované výhradně na povrchu bradavice (jinak dojde k popálení okolních tkání). Používejte ji stejně jako předchozí léčivý přípravek.

Viferon – Droga, nejúčinnější ze všech anti-bradavic. Obsahuje syntetizovaný protein, který eliminuje škodlivý virus. Nicméně je třeba používat několikrát denně a po dobu 1 až 4 týdnů. Pak bude výkon jasný.

Nejlépe léčí bradavice a papilomy

Panavir – antivirové léčivo určené pro širokou škálu aplikací. Předepisuje pro terapeutické a profylaktické účely HPV a jiné nemoci podobné povahy. Uvolnění formy – ampule, svíčky, gel.

Panavir má schopnost zvyšovat odolnost těla před lidským papilomavirem. To je obvykle zahrnuto v komplexní terapii spolu s jinými léky.

Léčba gelu není zatěžující – je jemně aplikována na nádory bez rozmazání a tření. V průměru takový boj s bradavicami trvá 5 dní. Pokud během určeného času tuberkulózy zcela nezmizely, léčba trvá až 10 dní.

Solkoderm – levné léčbu bradavic a papilomů, které ničí infikované kožní buňky. Po aplikaci se barva nádoru může změnit, ale považuje se to za normální reakci těla na léčbu. Postupně se tuberkulózy zbaví bílé barvy nebo získávají šedivý odstín.

Po několika dnech od začátku léčby se výpady samy o sobě spouštějí (není třeba “pomoci” bradavicím). Pokud je tvorba více, nedoporučujeme je zpracovávat současně. Léčba v tomto případě by měla být provedena s intervalem několika týdnů.

Papillek – Skvělý nástroj pro odstraňování bradavic různých typů.

Aplikuje se na růst velmi pečlivě a zabraňuje šíření do zdravé tkáně. Potom se lék nechá přirozeně vyschnout a až po 10 hodinách se ošetřená oblast těla umyje.

Je možné se vyrovnat s malými tuberkulkami v jednom postupu. S vícenásobnými formacemi bude muset bojovat déle – během jednoho dne a až do úplného zmizení. Léčba papilomů umístěných na sliznicích, Papillekom se neprováděla.

Cryopharma je bezpečný přípravek schválený pro nezávislé použití. Lék okamžitě zmrazí bradavici a zcela ji odstraní za 10 dní. Ovšem u dětí mladších 4 let není ošetření Cryopharmy prováděno.

Lidové způsoby, jak eliminovat bradavice

1. Extrakt aloe vera – přírodní lék, neškodný při léčbě bradavic a papilomů. Používají to takhle: po namočení vatové bavlny na lůžku rostlinného nebo lékárenského gelu je několik hodin přiložena k novotvaru. Pravidelně měňte rouno. Postup se provádí denně až do úplného odstranění růstu.

2. Silný antiseptický a účinný prostředek proti bradavicím je esenciální olej čajovníku.

Při pravidelné aplikaci na tuberkulózy zmizí poměrně rychle, hlavním úkolem není nezapomínání na každodenní manipulaci.

3. Snadné použití a citrónový esenciální olej. Aplikuje se na náraz v množství 1 kapku jednou denně. Manipulace by se měla opakovat, dokud bradavice zcela nevypadne.

4. Ricinový olej je také považován za dobrý prostředek pro bradavice. Po nanesení na růst se musí třepat a masírovat. Postup je prováděn několik týdnů ráno a v noci, přičemž dochází k úplnému vymizení kožní defekty.

5. Jednoduchý a cenově dostupný prostředek pro rozpoznání bradavic jablečný ocet. Na bradavce se aplikuje bavlněným tamponem po ohřevu postižené oblasti ve svařované horké vodě. Jakmile se náraz zvlhčí octem, musíte počkat 10 minut a potom umýt tělo. Můžete použít druhou možnost aceticko-terapie. Bradavice se prostě umyje a namočí ovocným octem bez stírání a oplachování – nástroj by měl samo osušit.

Video: folk remedy pro bradavice (Kalanchoe).

Od starověku byly bradavice odstraněny tím, že si do těla otřásly cibulovou šťávou, brambory a ředkvičky. Dnes je oblíbená léčba doplněna o “banánový postup”, jehož význam je spojit exotickou pochoutku s rostlinným růstem kůže.

Náprava pro bradavice v lékárně. Nejlepší lék na plantární bradavice v lékárně. Recenze léků na bradavice a papilomy

Bradavice – to je pravděpodobně jeden z těch potíží, které znesnadňují život v týmu. Souhlasíte, při podání ruky, aby si natáhla ruku s bradavicou, není příliš příjemné, stejně jako ji otřásá. Pro mnoho lidí se bradavice na chodidlech stávají závažným problémem, protože značně omezují možnost pohybu. Senilní bradavice kazí vzhled a způsobují podráždění u starších lidí. Stručně řečeno, tento problém je docela relevantní a existuje mnoho způsobů, jak ho vyřešit. Zvažte, co nám lékárenský řetězec v současné době nabízí, abychom bojovali proti této pohromě. Ale nejprve – trochu o bradavicích.

Proč se bradavice objevují?

Jedním z důvodů pro přítomnost bradavic na těle je lidský papilomavirus (HPV). Téměř každý obyvatel naší planety je infikován. To může být několik typů, z nichž některé mohou dokonce způsobit rakovinu za určitých podmínek. S vysokou imunitou člověk žije v míru s HPV a nemá žádný vliv na život. Pokud je imunitní systém oslabený, pak již není schopen kontrolovat HPV a virus se projevuje v podobě bradavic na kůži. V tomto ohledu je lepší lék na bradavice v lékárně vybrat nejen odstranit vnější příznaky HPV, ale také podporovat imunitní systém. Je důležité udržovat zdravý životní styl a posilovat své zdraví, jak se říká, na všech stranách. Možná byste měli začít s užíváním vitaminů a revidovat své menu. Dermatolog vám pomůže vybrat prostředky pro odstranění bradavic z lékárny.

Léky v tekuté formě jsou v lékárničce zastoupeny léky “Feresol”, “Papillek”, “Verrucacid”, “Kollomak” a jód. Jedná se o nejznámější léky na bázi akupresury. Při aplikaci je důležité nedotýkat se zdravé pokožky, aby nedošlo ke spálení. Pokud riziko poškození pokožky nevystraší vás, pak jsou tyto nástroje účinné, některé z nich, například Feresol nebo Verrukacid, stačí k aplikaci jednou. “Kollomak” je nástroj, jehož hlavní účinnou látkou je kyselina salicylová. Měl by být aplikován 1-2krát denně po dobu 3-4 dnů, jód také – 1-2krát denně, ale delší – během týdne. K odstranění bradavic lze použít kyselinu salicylovou a trichloroctovou. Princip fungování je stejný jako u všech řešení. Chcete-li chránit kůži kolem bradavice, můžete ji namazat vazelínou nebo tukovým krémem. Pokud se roztok dostane na zdravou pokožku, důkladně ho opláchněte vodou.

Recenze řešení

Podle doporučení je Papillek nejúčinnějším lékem pro bradavice v lékárně. Recenze téměř všechno pozitivní. On se vyrovná s nedávnými výrůstky a ještě déle by měl být použit pro staré bradavice. Jako součást drogy – kandidát. Jediná věc, která v rozpacích lidí byla cena, se ukázalo jako vyšší. Objem nástroje je malý, ale je odůvodněný, protože po otevření může být skladován pouze tři týdny.

Přibližně stejné recenze z drogy “Ferezol”. On, jako “Pappilek”, dobře se vyrovná s nedávnými bradavicemi, pracoval dobře při léčbě růstu plantáží. Mezi mínusy – ostrý zápach a vysoké riziko spálení s nepřesným použitím.

Mírně méně pozitivní recenze z léku “Verrukatsid”. Nezapadalo několik pacientů. Stejně jako “Feresol” velmi voní a způsobí hoření, pokud se dostane na zdravou pleť. Na rozdíl od Papilleka je léková láhev poměrně velká a trvá dlouhou dobu.

Další lék na bradavice v lékárně – “Kollomak”. Pomáhá všem, ale těm, kterým pomáhal, občas víc. Cena této drogy je faktorem, který většinu uživatelů zaměňuje. Je poměrně vysoká, což zastaví mnoho pacientů při nákupu.

Jód je univerzální lék. Tam je spousta recenzí o jeho použití. Mezi nimi jsou i ti, kteří mluví o odstraňování jódu z bradavic. Nepomáhá všem, ale jeho dostupnost z něj činí velmi oblíbenou léčbu pro papilomy.

Masti a krémy

V lékárně najdete spoustu peněz vyrobených ve formě masti a krémů. Nejdříve je masť kyseliny salicylové. Oni jsou viděni na bradavice a jednat na tom stejně jako řešení. Existují masti založené na – látkách, které stimulují imunitní systém. Lékárník vám pomůže vybrat lék na bradavice a papilomy v lékárně. Mezi oblíbené patří Viferon, Oxolinová masť a Imiquimod. “Viferon” má antivirový účinek, měl by být aplikován jednou denně, trvající od pěti dnů do jednoho měsíce. Povoleno k použití laktajícími a těhotnými ženami. 30 dnů léčby bradavic a oxolinové masti. Imiquimod ovlivňuje jak bradavice, tak virus HPV. Nemá však děti, stejně jako těhotné a kojící ženy, dovoleno. Tam je také masť “Riodoksol”, je ideální pro bradavice, se objevil na chodidlech nohou. Doba trvání užívání je 1-4 týdny.

Recenze masti a krémy

Podle recenzí je léčba bradavicových mastí a krémů dlouhým procesem, který vyžaduje trpělivost a vytrvalost. Ne každý má tyto vlastnosti. Jelikož se jedná o bezbolestný postup, mnoho z nich se tímto způsobem zachází. Výhodou léčby mastí, která ovlivňuje HPV, je možnost jeho použití u těhotných a kojících žen, stejně jako u diabetiků.

Gel “Panavir”

Kromě masti je lék na bradavice v lékárně ve formě gelu. Panavir Gel je bylinný přípravek. Proniká hluboko do růstu kůže a ničí její kořen. Také stimuluje imunitu pacienta zvýšením produkce interferonu. Bohužel se zřídkakdy používá jako lék na bradavice a na tuto skutečnost je jen málo, takže je obtížné objektivně posoudit její účinek na růst kůže. Nicméně, jako lék na léčbu herpesu pro mnoho, to dokonale padne. Jeho složky stimulují imunitní systém, což zase vede k potlačení herpetických virů a HPV.

Náplast pro léčbu plantárních a běžných bradavic

Nejoblíbenějším lékem pro plantární bradavice v lékárně je salipodová omítka. Je poměrně jednoduché: stačí ji držet na bradavice a odstranit ji za 1-2 dny. Po aplikaci odstraňte mrtvé buňky z povrchu bradavice. Je-li to nutné, opakujte postup několikrát. Podle recenzí pacienta je “Salipod” poměrně dobrým nástrojem pro odstranění plantárních bradavic. Při opakovaném použití dokonale odstraňuje jejich kořeny a dává jim dobrý vzhled.

Kryopreparace

Pro radikální vysvobození si můžete koupit lék proti bradavice v lékárně s názvem “Cryofarm” nebo její ekvivalent – “Wartner Cryo”. Zmrazuje a ničí růst. Při správném použití je jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších prostředků. Malá bradavice zmizí po jedné aplikaci, velké nebo staré – po dvou. Tyto prostředky nelze použít pro děti mladší 4 let, stejně jako pro diabetiky. Pokud potřebujete léčit bradavici dvakrát, pak je možné druhé podání léku jen dva týdny po prvním.

Cryopreparations Recenze

Podle recenzí je kryopreparace možná nejzajímavější a nejkontroverznější lék na bradavice v lékárně. Není to každý, kdo se rozhodne spálit doma, ale stojí za to? Podle těchto komentářů “Cryofarm” nebo “Wartner Cryo” odstranily pouze polovinu bradavic. Mnoho z nich zůstalo s tímto problémem, přestože dělali vše podle pokynů. V pozitivních recenzích existuje poměrně málo tipů, jak drogu držet déle, než je napsáno, a pak by měla pomoci. Ale stojí za to porušení pokynů a vystavení se riziku spálení? Otázka je nejednoznačná a každý člověk ji sám řeší. Je třeba poznamenat, že cena léku je poměrně vysoká, trysky určené pro 12 aplikací.

Tužka a alkalické výrobky

Můžete koupit lék na bradavice a papilomy v lékárně ve formě tužky. Obsahuje dusičnan stříbrný (lapis), který ovlivňuje bradavice a ničí je. Takováto tužka musí být nanesena několikrát, až do úplného růstu růstu. Vzhledem k tomu, že při styku se zdravou kůží způsobuje popáleniny a tvorbu tmavých kruhů, je její použití na obličeji nežádoucí.

V arzenálu sítě lékáren existují nenákladné nástroje založené na léčebných vlastnostech rostliny. Mezi ně patří droga “Super Clean”. Jedná se o alkalické řešení, které musí být aplikováno pořádně a velmi pečlivě. Pokud se používá nesprávně, může na pokožce zanechat nevyléčitelné jizvy. Měl by být použit nejvýše dvakrát.

K dispozici je nástroj pro odstranění bradavic v lékárně s názvem “Horská rostlina.” V jádru má želatinu a extrakty z horských bylin. Měl by být aplikován jednou za 2 až 3 dny.

Hodnocení nástrojů založených na celandinu a lapisu

Láhev “horský pelíšek” – poměrně populární nástroj, ale recenze o něm nejsou vždy pozitivní. Nepomohl žádným pacientům, aby se s bradavicí vyrovnali, ale většina z nich byla spokojena s výsledkem. Mezi nedostatky patřil ostrý a nepříjemný zápach, stejně jako bolest při kauterizaci. Přibližně stejné recenze o přípravě “Superpistotel”: nejpozitívnější a poněkud negativní. Jako lék na léčbu plantárních vnitřních bradavic se nedoporučuje, i když zcela eliminuje vnější. Po kauterizaci se bradavice změní na černou, kůra zmizí a růst zmizí.

Lapové pera – droga, která byla už delší dobu používána. Nyní není v každé lékárně prodáván, protože se předpokládá, že existují efektivnější prostředky. Recenze to potvrzují a doporučují zvolit další lék na bradavice na nohou v lékárně. Rovněž je třeba poznamenat, že tužka je velmi tvrdá a není jasné, kolik účinné látky padá na bradavice, což komplikuje proces léčby.

Zamezení výskytu bradavic

Mezi mnoha léky je obtížné vybrat nejlepší lék na bradavice v lékárně, nicméně, po posouzení stavu pokožky a imunity, zkušený dermatolog si vybere nejvhodnější lék. Po léčbě a dosažení pozitivního výsledku byste měli dodržovat některá pravidla, která výrazně omezí možnost opakovaného výskytu onemocnění.

 • Nejprve si umyjte ruce častěji a nepoužívejte osobní hygienu jiných osob.
 • Za druhé, okamžitě s řezem, je třeba ošetřit rány antiseptikem.
 • Za třetí, když se potřásnete rukama nebo máte jednoduchou každodenní komunikaci s osobou, která má bradavice, musíte být opatrní. Je třeba umývat ruce častěji a nepoužívat běžné předměty.
 • Za čtvrté, musíte pečlivě sledovat stravu a jíst více vitaminů.
 • Za páté, stresující situace nepříznivě ovlivňuje bradavice, takže je lepší se tomu vyhnout.
 • A konečně, nezapomeňte na své osobní boty při návštěvě veřejné lázně nebo sauny.

Sledováním všech těchto jednoduchých doporučení se můžete vyhnout opakování bradavic. Každodenní zachování vaší imunity a péče o vaše zdraví přispíváte výjimečně k vnější kráse a bezbolestnému stáří.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…