Léčba papilomů Tiens

Léčba papilomů Tiens

Obsah článku:

Jak jsem se zbavil bradavic za pouhé dva týdny

Dobrý den, má drahá. Jak jsem slíbil, publikuji plánovaný příspěvek o mém malém, ale velmi zajímavém experimentu.

Připomeňme vám, před několika týdny jsme udělali malou sázku s jedním čtenářem – musel jsem otestovat inovativní lahvičky pro orální podání + koncentrovat s kapátkem pro externí použití “Papinol”.

Abych byl upřímný, až do této doby nepřiložil na bradavici, který tiše žil na tváři, velkou důležitost.

Před pár týdny jsem však měl s jedním z předplatitelů zajímavý rozhovor. Dívka tvrdila, že bradavice (jsou to papilomy) smrtelné pro zdraví. V podstatě jsem o tom četl v lékařských časopisech. Vznikají zhoubné nádory z papilomů a onkologie. Ale zatraceně, nikdy mě to nevyděsilo.

Ale účastník byl velmi vytrvalý. A přesto mě přesvědčila, abych provedla experiment a zveřejnila své výsledky zde na blogu. Podstata byla tato – musel jsem si objednat inovativní vývoj ruských toxikologů nazvaný “Papinol”.

Jak je uvedeno v abstraktu, základ drogy obsahuje látky, které nejvíce aktivně zničí parazity v těle – bodlák a topol, stejně jako extrakty echinacea a rozmarýnu. Všimnu si, že Papinol je vyráběn ve formě kapiček pro vnější a vnitřní použití, což je velmi výhodné a efektivní.

Lék slíbil, že se zbaví bradavic v jednom kurzu. A uděláte tento kurz pro sebe, což je také velmi výhodné. Osobně jsem si vzala ampule jednou denně a dvakrát denně jsem lubrikovala samotnou bradavici. Poznamenal dva týdny. A po 14 dnech jsem téměř omdlela.

Ten malý bastard jen zmizel. Abych byl upřímný, sám jsem neočekával takový účinek. Bez velkého nadšení jsem vzal tyto ampulky, ani jsem nevěnoval pozornost změnám. Pokud by to nebyl pro mého účastníka, úplně bych na tento experiment zapomněl. Ale teď to určitě řeknu – byl to úspěch, holky. Pokud máte takové obtíže na tváři – doporučuji vám “Papinol”.

Závěrem dodávám, že musíte objednat ampule na oficiálních stránkách výrobce. V opačném případě hrozí nebezpečí úskoku na falešném, z čehož nyní existuje mnoho. Ukázalo se, že Papinol se stal v roce 2017 opravdovým hitem a bezohlední podnikatelé se rozhodli využít z toho. Obecně buďte opatrní. A samozřejmě být zdravý! Znovu se uvidíme!

A já jsem nečekal na konec experimentu a objednal si sám “Papinol”! Výsledek je také velmi potěšen! Nyní máme s Nasty jedním méně problémem.

Také jsem se rozhodl jít před lokomotivou))) Ale tento problém mě trýznil velmi silně, takže jsem nemohl odolat. A teď je problém vyřešen.

Nifiga máte výsledky! Možná si objednám i já …

Papilomy jsou opravdu velmi nebezpečné pro lidi. Říkám vám to jako doktor. Nyní doporučujeme tyto kapky všem. Je škoda, že lékárnické řetězce je stále nedovolují, zřejmě kvůli nízkým nákladům. Neziskové.

Objednal jsem si “Papinol” v předvečer Nového roku. A v dražbě, byla jsem s novou tváří! To je jen zázrak!

Existují nějaké kontraindikace pro tuto drogu? Nějak to je děsivé na zakázku, nerozumím tomu.

Ano, zdá se, že ne. Pro mě osobně je jedinou kontraindikací bradavice na tváři. Tak jsem se vůbec nebál, když jsem nařídil. Můžeš to ještě zhoršit?

Léčba papilomů doma s lidovými léky, stejně jako domácí z lékárny

Papilomy jsou malé benigní nádory o průměru 0,2 až 10 milimetrů. Nejčastěji se tvoří na kůži, ale někdy se vyskytují na sliznicích. Jejich vzhled způsobuje lidského papilomaviru, léčbě který, stejně jako ostatní viry, ještě není možný.

Sami o sobě rostou velmi pomalu, ale s oslabenou imunitou může počet papillomů a jejich velikost dramaticky vzrůst. Mohou být odstraněny laserem nebo koagulací, ale pokud pacient nechce vzít drahé léčebné postupy, můžete to vždy udělat bezpečně. ošetření papilomů doma.

Před přijetím samoléčby je nutné konzultovat s dermatologem – v některých případech by měly být papilomy obecně ponechány sami, protože mají tendenci se časem zmenšovat a mizet. Navíc můžete zmást různé typy kožních problémů, například léčba trofických vředů doma se liší od papilomů.

Pokud je nutná léčba, je třeba pečlivě sledovat opatření a antiseptiky: nesprávné odstranění formací může být komplikované krvácením, infekcí rány, popáleninami a vymizením pigmentace. na pokožce kolem papilomů a to vše se může změnit na maligní nádor.

Nemůžete odtrhnout nebo odtrhnout papilomy – začnou růst a mohou se přeměnit na rakovinu. Také neupravujte nádory v sliznicích – v krku, v nosu, v oku nebo v ústech.

Léčba papillomů s léky doma

Zmrazení

Dermatologové často odstraňují papilomy pomocí zmrazení léků – cryopharma. Tento způsob léčby nevyžaduje anestezii a je aplikován hlavně na kožní povrchy těla a v intímních místech.

Postup může být proveden samostatně, stačí koupit speciální kompozici v lékárně. Před provedením je třeba zajistit, aby pokožka byla čistá. Poté se droga aplikuje na papilomy, hlavní věc není ovlivňovat zdravé oblasti kolem formace. Po asi týdnu mrtvé papilomy zmizí a nezanechávají jizvy ani jiné stopy.

Pokud jsou umístěny papilomy pod paží nebo na jiných těžko dostupných místech, je lepší požádat příbuzné, aby vám pomohli při postupu, aby nedošlo k náhodnému poškození zdravé pokožky.

Lepící páska

V každé lékárně najdete speciální lepicí pásky impregnované sloučeninou, která ničí papilomy na těleléčbě tak trvá asi 3 hodiny.

Pásky stačí držet na papilomech. Po uplynutí stanovené doby je páska navlhčena teplou vodou, aby se zbavilo bolestivých pocitů, když se odtrhne od pokožky spolu s pevně připevněným papilomem.

Verrukatsid

Na lékárničce najdete lék Verrukacid, který ničí bradavice a papilomy.

Pro úplné odstranění nežádoucího růstu pokožky stačí jeden den aplikace.

Nicméně léčba touto metodou je velmi bolestivá, zraněná kůže se hoji několik dní.

Léčba lidských léků na papilomy

Domácí ošetření papilomů často zahrnuje lidové recepty. Jsou dostatečně rychlé a bezpečné během těhotenství, kdy je oslabený imunitní systém a růst formací se zvyšuje. Také domácí recepty také pomáhají s dalšími kožními problémy, jako je atopická dermatitida u dospělých.

Doporučuje se je kombinovat s užíváním antibiotik, aby se virus umístil – hlavním zaměřením těchto nepříjemných formací.

Zvyšte imunitu v boji proti papilomaviru

Vzhled papilomů je často vyvolán oslabením imunitního systému, takže je třeba je zbavit po dlouhou dobu bojem proti zaměření nemoci – ke zlepšení zdraví. To je zvláště důležité pro boj proti papilomům. u dětí, protože mnozí z nich se jen bojí přijímat další procedury.

Aby papilomy zmizely rychleji a nezobrazovaly se, je třeba každý den užívat 100-200 ml bramborové šťávy (přednostně z červených brambor), tinktury z šípkové trávy, echinacey a sbírajících bylin, jako je kořalka, přeslička, citrón, kořene a pampeliška.

Můžete také promíchat paliva, tricolor fialová, třezalku tečkovanou, jetelové květy, kopeček, kořeny plantain a calamus.

Non-ceremoniální lidové cesty

Pomocí obvyklých látek, které se nacházejí v jakémkoli domově, můžete rychle vypořádat se vzniklými papilomy. Klíčem je vyhnout se těmto odstraňovačům hromadění. po staletí, v jazyce a v jiných sliznicích a blízkých částech těla!

 • Použijte na postiženou kůži:
 • mix od 2,5 gr. aspirin a jod, 2 g. kyselina boritá 100 ml. alkohol;
 • amoniak na bavlněný tampón;
 • mouky a ocetové kuličky.

Léčba vaječného papilomu

Jedním z nejúčinnějších, proto populárních prostředků, jak se zbavit vzniku papilomů, je růst bílkovin ze slepičích vajec.

Rozkládá se na postiženou kůži a nechává několik hodin. Pak, když bílkovina nakonec vysuší na kůži, musíte dát další vrstvu.

A tak se opakuje několik dní, během kterých papilomy vysuší a spadnou.

Léčba papilomů s ricinovým olejem

Bezpečně ošetření papilomu na krku nebo jiný povrch kůže se dosahuje pomocí běžného ricinového oleje, který obsahuje kyselinu škodlivou pro novotvary.

Papilomy byly rozmazané s tímto olejem a pokryty omítkou nebo obvazem dvakrát denně. Stačí stačit 6krát, aby začaly vypadávat.

Zpracování kerosenem a vlašskými ořechy

Papilomy a kondylom dobře odstraněno masti z kerosenu a vlašských ořechů. Její recept:

 • Mladé vlašské ořechy (zelené) jsou mleté ​​v mlecím stroji.
 • Výsledná kaše musí být umístěna do nádoby a nalijte čistý kerosen v poměru 2: 1.
 • Nechte směs podávat 3 týdny.
 • Deformujte výslednou tinkturu a stlačte “koláč”.

Udržujte masti v tmavé a chladné poloze. Vznikající výrůstky ho namazávají 1-2 krát denně.

Lidové recepty na papilomy používající rostliny

Džus celandinu proti papilomům

Léčba papilomů celandinu účinně kvůli kyselině v šťávě rostliny. Můžete použít jak čerstvé listy, tak vymačkaný džus nebo infuzi, zakoupené v lékárně.

Před zahájením léčby se doporučuje vyprázdnit kůži a rozmazat oblasti kolem papilomů s tučným krémem nebo olejem, aby se zabránilo vzniku kyseliny na zdravé pokožce. Pak se na novotvary aplikuje tečkovaná šťáva z čokolády. Postup je opakován každé 2 dny v týdnu, po kterém se sušené růsty včetně ploché papilomy (bradavice) zmizí.

Můžete také připravit tinkturu listů (šťávy) z rostlin, chaga a posloupnosti. Směs se nalije do ledových forem a zmrazí se. Každý den se na papilom podává 3krát ledová kostka a drží se na tři minuty. Postup se opakuje, když všechny výpady poklesnou.

Jiné recepty:

 • Aloe vera a Kalanchoe feathery: list z křoví nad 5 let se dělí podélně, přilepený na papilom s omítkou a držen po dobu 4 hodin (pokud je Kalanchoe 8-10 hodin). Postup musí být opakován 10 dní v řadě.
 • Čaj, sladovnice a citrón: oleje z těchto rostlin se aplikují přesně na papilomy dvakrát denně na půlměsíc a nechávají se uschnout.
 • Banán: otřete ji papilomovou kůrou 5-6krát denně. Nástroj není příliš účinný, akce bude muset čekat týden.
 • Pampelišky: hlavy této rostliny se nalévají do nádoby těsně a plní kolínská voda. Směs se infunduje po dobu 14 dnů a poté se zfiltruje. Papilomy potřebují infuzovat každých 3-4 hodin.
 • Rowan a pelyně: v každé vesnici se ošetřují jejich papilomové šťávy. Potřebné je pouze otření postižených oblastí 5 až 10krát denně.
 • Kaštan: půlku kbelíku ořechů nalil vroucí vodu a infuze půl dne. Poté musíte s touto směsí koupat a nalít do teplé (40 °) vody. Postup je opakován každý druhý den po dobu 2 týdnů.
 • Česnek: mletý česnek smíchaný se smetanou nebo moukou a přilepený na papillom po dobu 3 hodin. Poté je třeba kůži umýt mýdlem. Nové nárůsty zmizí během jednoho měsíce.

Biozinok (Tiens zinek) s bradavicemi, papilomy

Bradavice a papilomy jsou epiteliální nádory, které jsou způsobeny virovou infekcí.

To, co je spojuje, je jednou z příčin, totiž vliv lidského papilomaviru.

1) bradavice – od 1-2 mm do 15 mm,

2) papilomy – od 1 mm do 2-3 cm.

1) zlepšení tkáňového metabolismu,

2) eliminaci narušené imunity,

3) odstranění toxických látek z těla

Jeden den vezměte 3x 1 kapsli mezi jídly, vypijte zinek Tyanshi 127 – 203 ml vody (teplé a čisté).

Předmět: 1 – 4 měsíce.

Datum: sobota 16. ledna 2016

Věnujte pozornost následujícím produktům:

normalizovat práci reprodukčního systému, vizi; potlačit stárnutí těla; upravit imunitu

Papillux – lék na papilomy a bradavice

Obsah přehledu článku:

 • Kde koupit a cenu
 • Užitečné vlastnosti
 • Složení a součásti
 • Návod k použití
 • Výsledky použití
 • Skutečné recenze

Papillux (Papillux) je živný koncentrát pro vnitřní i venkovní použití, který se používá k léčbě infekce způsobené lidským papilomavirem (lidský papilomavirus – HPV). Je založen na extraktech živých rostlin a výtažcích, které stimulují práci imunitního systému, zabíjejí viry a bakterie, které očišťují pokožku. Při použití je Papillux velmi vhodný: kromě kontejneru s léčivými surovinami je dodáván dávkovač a pipeta; Je připraven k použití bez přípravy. Návod k použití popisuje vše detailně a dodržování doporučení není obtížné. Bezpečné pro zdraví, což je potvrzeno klinickými testy a certifikátem kvality.

Kde koupit a cenu společnosti Papillux

Papillux v boji proti papilomům a bradavicím se v současné době neprodává v lékárnách, a to navzdory své rychle rostoucí popularitě a vysoké účinnosti. Produkt je distribuován výhradně oficiálním výrobcem, aby mohl bojovat proti mnoha podvodům a stanovit optimální cenu pro kupujícího.

Cena Papilluxu je:

 • v Rusku – 990 rublů;
 • na Ukrajině – 399 hřiven;
 • v Bělorusku – 29 rublů;
 • v Arménii – 13990 dramů;
 • v Gruzii – 49 lari;
 • v Kyrgyzstánu – 1399 som;
 • v Kazachstánu – 5390 tenge;
 • v Lotyšsku, Litvě – 24 eur;
 • v Řecku, v Estonsku – 29 eur;
 • v Belgii, Německu, Španělsku, Itálii a Francii – 39 eur;
 • v Portugalsku – 49 eur.

Užitečné vlastnosti Papilluxu

Vzhled bradavic a papilomů na těle se nedá nazvat bolestivým. A naléhavé případy spojené s jejich životně důležitou činností v těle se nestane. Úlovkem je, že jejich výskyt způsobuje nerušený metabolismus, který může být normalizován bifidobakteriemi, ale nebezpečnou virovou infekcí.

Nedostatečné rozložení v těle je nebezpečné: malé papilomy nebo bradavice se množí, rostou v rozměrech a mohou se degenerovat do maligních novotvarů. Zvýšení počtu a velikosti papilomů a bradavic, jejich degenerace do maligní hmoty – to je nejhorší věc, která se může stát.

Existuje však také estetická stránka tohoto problému: tyto malé růsty vypadají navenek velmi neatraktonicky a mohou zkazit i nejsladší obličej nebo jinou část těla. Bradavice a papilomy rostou na kterékoli části těla, jak uvnitř, tak uvnitř. A to je také problém: například něco začíná zasahovat uvnitř a celé clustery papilomů se nacházejí například v intímních místech.

Pokud se papilomy staly onkologickým problémem, chirurgický zákrok se nedá vyhnout. Ale, bohužel, ani s takovým rozhodnutím není zaručený pozitivní výsledek. Přesto je lepší zahájit léčbu co nejdříve, když na těle objevíte bradavice nebo papilomy. Například Papillux, koncentrovaný kapalný lék na bázi rostlin, se dobře vyrovná s růstem.

Zvažte výhody léku Papillux:

  Komplex je bezpečný pro zdraví a pokožku: je zde certifikát kvality a několik testovacích testů prošel pozitivně.

Nativní výtažky z rostlin činí z Papilluxu biokoncentrovaný jemný léčivý přípravek, který postupně vysílá virus z vašeho těla, zvyšuje odolnost vůči reinfekci, zbavuje růst “výživy”, což vede k jejich smrti a zmizení z kůže nebo sliznic.

 • Komplexní lék Papillux je velmi účinný. Užíváte určitou dávku koncentrátu živin dovnitř, ovlivňuje virus HPV a aplikujte ho přímo na papilom, bradavici.
 • Výrobci společnosti Papillux nabízejí jako soubor opatření k odstranění HPV. Kromě pohodlí a účinnosti zajišťuje tento způsob ošetření stabilní výsledek. Například pokud po návštěvě kosmetického salónu a mechanicky odstraňovat papilomy a bradavice se po určité době znovu objevují výkyvy, ale na dalších místech, pak po ukončení procedury s koncentrací rostlin Papillux je virus zničen a imunita se zvyšuje, což zaručuje neexistenci opakovaných výrůstků.

  Lidský papilomavirus může být pohlavně přenosný. Proto pokud máte zájem o zdraví blízkých, je velmi důležitý udržitelný výsledek působení komplexu Papillux.

  Zařízení pro kontrolu bradavic a papilomů Papillux je snadno použitelné, je snadné je vzít s sebou na cestě díky malým rozměrům a nedostatečným požadavkům na přípravu. Vše, co potřebujete, bude v balíčku, stačí se řídit doporučeními pokynů.

  Složení a přírodní složky společnosti Papillux

  Výrobci bioconcentrátu tvrdí, že tento nástroj není nikomu kontraindikován, protože pochází z přírodních složek. Vzhledem k mírnému účinku na tělo se lék postupně vyrovnává s bradavicemi a papilomy, ničí lidský papilomavirus, ničí jeho proteinovou membránu a podporuje práci imunitních buněk epiteliální vrstvy.

  Rostliny s odpovídajícím účinkem na lidské tělo byly vybrány pro aktivní složku Papillux: jedná se o domácí koncentráty česneku, rododendronu (Rhododendron adamsii), červeného horkého pepře, jeruzalémského artičoku, Caraganas hryvasty (Garagana jubata). Také ve složení živiny z bradavic a papilomů Papillux je propolis a dalších 27 přírodních složek, které ničí infekční virus a jeho projevy.

  Návod na použití Papilloux koncentrát

  Zahrnutá je kontejner s koncentrovanými přírodními rostlinnými výtažky a třemi tryskami, které mají být použity pro svůj zamýšlený účel. Je snadné se vypořádat se všemi, stačí si pečlivě prostudovat pokyny pro použití přípravků Papillux pro papilomy a bradavice.

  Pro externí použití přípravku Papillux doporučujeme následující schéma:

   Tryska č. 1 slouží k výběru střední fáze biokoncentra. Jedna kapka je dostatečná pro aplikaci na základnu růstu (papilomy, centilomy nebo bradavice). Měl by kroutit po obvodu a trochu kapek uprostřed. Neotírat a nechat suché.

  Tryska č. 2 se používá po 15 minutách pro aplikaci jedné kapky diatomové fáze na stejnou oblast. Tento nástroj by se měl otírat masážními pohyby, dokud nebude úplně suchý.

  Tryska č. 3 se používá v příštích 15 minutách, aby se aplikovala jedna kapka horní fáze Papillux biokoncentra. Nástroj se také otírá lehkými masážními pohyby.

 • Manipulace se provádí dvakrát denně.
 • Pro interní použití společnost Papillux jedná takto:

   Láhev s první tryskou se důkladně protřepe a biokoncentrát se shromáždí v kulovou pipetu č. 1. Obvyklá dávka pro vnitřní použití je 5 kapek. Toto množství přípravku Papillux se rozpustí v 50 ml čisté vody a okamžitě se opíje.

 • Postup je prováděn jednou denně, ale po externím užívání přípravku Papillux.
 • Výsledky použití

  Výrobci papilomů a bradavic Papillux koncentrované výrobky netvrdí, že účinek jejich účinku je okamžitý. Kurs je obvykle předepsán k odstranění HPV a růstu kůže z těla.

  Kurz léčby je jeden měsíc (někdo má rychlejší účinek Papillux, někdo déle). V případě potřeby lze kurz opakovat. Bikoncentrát z rostlin je bezpečný a nenápadný.

  Skutečné recenze na drogu Papillux

  Než začnete zkoušet drogu na sebe, bylo by hezké vědět, jak to funguje (a pokud to vůbec způsobuje) na někoho jiného. Například biokoncentrovaný lék pro vnější a vnitřní léčbu HPV Papillux může jednat všem různými způsoby, tudíž i různé recenze: pozitivní i negativní. Jednak je to bylinný prostředek, za druhé, stupeň onemocnění a šíření viru v těle je individuální, stejně jako práce imunitního systému (třetí). Proto porovnejte všechno, co je napsáno s vaší nemocí a stavem imunity.

  Začal jsem si pozorovat papilomy před několika lety. Nevěděl, jak s nimi vypořádat, s výjimkou kauterizace. Nedávno jsem navštívil dermatologa pro vyšetření a tam jsem byl doporučen, abych použil bylinný přípravek Papillux. Používal jsem to po dobu 2 měsíců navenek a vnitřně (jak je napsáno v návodu k použití) a na konci kurzu jsem nenalezl tyto ošklivé růsty v sobě.

  Od dětství mě trápí bradavice. Malé, objeví se na prstech a pak na bradě. Šla jsem do kosmetických salonů, ale po kauterizaci se opět objevila sem a tam. Kosmetička uvedla, že stažení HPV není tak snadné a doposud doporučila jeden jemný lék – Papillux. Zkoušel jsem to po dobu 2 týdnů, zbavil jsem se malých bradavic, ale ještě jedna, zdá se, dokonce začala růst. Musel jsem zastavit “experiment”.

  Bradavice znetvořily koleno, musel jsem se je otočit a spálit (došlo k jizvě). Teď má malá dcera stejný příběh. Bradavice na kolenech a prstech. Říkají, že to není nutné kaučukovat, ale je lepší pít pro nás s ní kurz na lidský papilomavir. Koupil Papillux. Dostanu perorálně, má dcera polovinu dávky uvnitř a trochu na bradavice. Koncentrát se škubává, ale výsledek je pozitivní.

  Leave a Reply

  Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

  Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

  Další informace…