Léčba solí papilomů

Léčba solí papilomů

Obsah článku:

Fern v tradiční medicíně

Hlavní charakteristikou trávy je velké množství listů šupinatého typu. Fern vypadá ve svém vzhledu podobat ptačímu peří.

Botanická charakteristika

[adrotate banner = “4”] Výška pozemní části je až 80 cm. Oddenka má řadu příloh hnědé barvy. Oblast distribuce je považována za středoasijský region, některé latinskoamerické země a ruské území. Oblíbené prostředí – lesy s velkým počtem jehličnatých a listnatých stromů. Nejdůležitější druhy odrůdy jsou:

 • Pokoj. Základní charakteristikou tohoto druhu jsou silně odolné listy, které se vyznačují vysokým stupněm dekorativnosti. Elegantní peřící listy a bezvadné oddenky tvaru pohárku okamžitě přitahují názory květinářů. Typ pokoje miluje zavlažování rozprašováním vodních kapiček. Zároveň se zástupce flóry nelíbí na přímém slunečním světle a netoleruje chladný mikroklima.
 • Thajsko. Tento typ má tenké rhizomy, listy složitého geometrického tvaru smaragdově zeleného odstínu. Thajská kapradina miluje aktivní osvětlení. Hlavní stanoviště jsou místa se stojatou vodou. Tento typ papradí není v receptech zahrnut, protože jeho užitečné vlastnosti jsou omezeny na intenzivní produkci molekul kyslíku.
 • Muž. Výtažek z kapradí má zvláštní soustrast s tradičními léčiteli, kteří používají své neobvyklé vlastnosti pro léčebné účely. Rostlina má velmi silnou oddenku a velké listy. Oblíbený habitat – borovicový les s půdou nasýtenou vlhkostí. Reprodukce tohoto druhu nastává v důsledku vzniku mnoha sporů umístěných ve speciálních pytlích – sporangii.
 • Indie. Typ je typický pro tropické oblasti. Zařízení je velmi oblíbené na teplo a je skvělé pro domácí i kancelářské prostory.
 • Les. Do této třídy patří kočovnice, orel, pštros a další poddruhy. Winter-Hardy má výrazné zásuvky plné elegantních zelených listů. Každý list je pokryt měřítkem, který ho chrání před chladem.

Chemické složení

Chemický vzorec rostliny je založen na derivátech chemické látky fluoroglucin v kombinaci s různými kyselinami. Většina ingrediencí jsou jedinečné přírodní jedy.

Vlastnosti jater se používají k odstranění parazitů z gastrointestinálního traktu. Infúze pomáhá s revmatismem, vředy různých etiologií, stejně jako s výskytem záchvatů a přítomností neuzavřených hnisavých ran.. Terapeutické prostředky se liší způsoby přípravy a látkami.

Existují recepty z půdní části rostliny, stejně jako z tlustého oddenku. Alkaloidy, které jsou součástí kořenových tkání, zaručují dlouhodobý anestetický účinek v případě spasmů v žaludku a střevech.

Fern recepty

Recepty lesních kapradí budou užitečné jako základní prvek. se silným kašlem a bolestmi v kloubech. Leaf prášek účinný když jsou infikováni červy, stejně jako odstranění stagnace v slezině a tlustém střevě.

Leukémie listy

Čerstvé a sušené listy lesní kapradiny se používají ke zlepšení stavu při radiační nemoci a leukémii. K tomu je denně přidána lžička čerstvých nebo sušených listů do salátu nebo prvního jídla. Léčba je měsíc.

Recepty z oddenků rostlin

Nejčastěji se používá při ošetření podzemky samčí kapradiny, jejichž přípravky (Filixan a extrakt v kapslích) byly zařazeny v oficiálním lékopisu. V domácnosti používejte takové terapeutické formy tohoto zařízení:

Suchý prášek, vařený vroucí vodou, se používá pro inguinální kýlu (komprese v noci). Směs prášku s kyselým mlékem se používá jako aplikace na varikózní nádoby (po dobu 5-6 hodin).

K přípravě vývaru 10 g suchého kořene potřebujete vařit po dobu 15 minut sklenicí vody. Získat extrakt z tohoto vývaru se vaří na polovinu.

Výňatek z pásemnice a břišní tasemnice

Výňatek z oddenků defica je jednou z nejlepších příprav na vylučování tasemnice a bovinní pásomnice. Je třeba si uvědomit, že přísady obsažené v oddencích štítné žlázy jsou neslučitelné s ricinovým olejem a pro odčervování bude také vyžadováno slané projímadlo. Celý proces trvá dva dny.

 1. První den byste měli jíst lehká, beztuková jídla, nejlépe polokvapalná (kaše, mléčné výrobky) a večeře – jen čaj (může být oslazena). Před spaním si vezměte laxativu sůl (30 g), stejně jako jíst kus surové cibule a sleď.
 2. Následující den, na prázdném žaludku, začínají užívat extrakt z kapradí podle tohoto schématu: čajová lžička extraktu je smíchána se stejným množstvím medu (volitelně), poté moukou na těsto. Z tohoto testu udělejte 10 tablet, které jsou podávány každých 15 minut. Půl hodiny po podání poslední pilulky musíte vypít další 30 g slaného projímadla. Vyprázdnění, pro které potřebujete dobrý tlak, je vyráběno v hrnci, ve kterém lidová tradice doporučuje nalít teplé mléko. Pokud střevo nevypadá spontánně, po třech hodinách musíte udělat klystýr.

Pokud je střevní parazit bez hlavy, procedura klystýru se opakuje ještě dvakrát. Pro tentýž účel je možné vzít odvar sladeným medem (v lžíci třikrát denně) nebo extrahovat (v čajové lžičce) po dobu čtyř dnů.

Je třeba si uvědomit, že kořen štítné žlázy je toxický, může vyvolat krvácení dělohy, potrat, prudký pokles krevního tlaku. Nemůže být použita pro peptický vřed, krvácení a anémii, a v každém případě léčba kapradí vyžaduje přísnou dávku a lékařský dohled.

Fern Elixir

Klasické recepty na výrobu elixíru z lesní kapradiny jsou založeny na praní suchého přírodního materiálu ve vroucí vodě. Na sklenici vroucí vody odeberte asi 10 gramů rostliny, která je vystavena dlouhodobému tepelnému ošetření. Ve výsledném vývaru se doporučuje přidávat malé množství medového včelu. Maximální dávka – čajová lžička odvaru za den. Léčivé vlastnosti jsou užitečné pro následující onemocnění:

 • průjem;
 • střevní poruchy;
 • onemocnění středního ucha;
 • studená;
 • ekzém;
 • purulentní varí;
 • krvácení způsobené zánětem hemoroidů;
 • duševní poruchy způsobené nervovým přetížením;
 • malárie.

Extrakt z prasečích vláken je důležitý při léčbě onemocnění žil v přítomnosti zánětu ischiatického nervu. Výborná kompozice vlastního přípravku se používá v kombinaci s lékovou terapií pro revmatismus a křeče. Bylinné ošetření může trvat až tři týdny.

Kontraindikace

Kontraindikace používání kapradiny jsou:

 • onemocnění ledvin;
 • onemocnění jater;
 • peptický vřed;
 • alergické reakce na alkaloidy.

Léčba solnými dresinky: recenze. Metody ošetření solí

Obvyklá sůl v životě člověka je dána poměrně kontroverzní rolí. Historie ukládá fakta výstavby na podstavci. Až do minulého století bylo štipce krystalů stejné jako zlato. Po nějaké době byla skvěle vynechána z “podstavce” a vyhlásila “bílou smrt”. Jaká je jeho role?

Mnoho skutečností je znáno, když krystaly jednoduše zachránily lidi před ničením. Například v době druhé světové války byla účinně aplikována léčba solnými obvazy. Následovníci této techniky pečlivě uchovávali recenze o jedinečném uzdravení a přinesli ji do dnešních dnů.

Historické pozadí

Účastník ve Velké vlastenecké válce, Anna Danilovna Gorbačov, tehdy ještě mladá sestra, pracovala v polní nemocnici s úžasným chirurgem I. I. Šcheglovem. Byl to ten, kdo nevěnoval pozornost neustálé kritice svých kolegů, cvičil léčbu solným roztokem mnoha zraněných.

Lékař aplikoval ubrousky namočené v hypertonickém roztoku na kontaminované rány svých pacientů. Změnili se dvakrát denně. Už po dobu 3-4 dnů byl příznivý výsledek této léčby solnými obvazy. Přehledy, pečlivě zachované až dodnes, svědčily o tom, že Dr. Shcheglov neměl prakticky žádnou amputaci v oddělení kvůli gangréně.

Po skončení války, o 10 let později, využil Gorbachev metodu Shcheglova pro ošetřovatelské pooperační pacienty. Výsledkem bylo skvělé. To byl impuls pro podrobnější studium řešení. Anna Danilovna pečlivě zkoumala účinek úžasného všeléka na řadu onemocnění. Mezi ně patří:

 • cholecystitida;
 • chronická apendicitida;
 • nefritida;
 • reumatické srdeční onemocnění;
 • osteomyelitida;
 • zánět v plicích;
 • kloubní revmatismus;
 • difuzní roubík;
 • abscesy.

Následně si lékař všimne, že pozitivní výsledky dostaly poměrně rychle. A bude se narodit jedinečná jedinečná metoda na světě, známá jako “Léčba solnými dresingy podle Gorbačevy”.

Mechanismus účinku

Jaká je tajemství takového neobvyklého léku? Faktem je, že hypertonický roztok je aktivní sorbent. Je schopen vytáhnout veškerou “špínu” z poškozeného orgánu. Léčba solnými dresinky čistí rány a poskytuje antimikrobiální účinek.

Sůl postihuje pouze postižený orgán nebo část těla, kde se nachází. Původně absorbovala tekutinu ze subkutánní vrstvy. Pak přichází obrat hlubších tkání. Z nich tekutina stoupá na povrch a vezme s sebou všechny bakterie, houby, viry. Léčba fyziologickým roztokem obnovuje nemocný orgán, čistí ho z patologie. Tím se eliminuje onemocnění.

Obvaz, nasáklý hypertonickým fyziologickým roztokem, postupně ovlivňuje tělo. Proto očekávejte, že okamžité uzdravení nestojí za to. Neexistuje žádná jednoznačná odpověď na otázku, kolik to bude potřebné k léčbě procedur. Pokud jde o každou chorobu, doporučuje se určitá částka. V tomto případě, čím těžší je onemocnění, tím více obvazů by mělo být aplikováno. V průměru trvá tento proces ze sedmi dnů na dvacet.

Pravidla oblékání

Je velmi důležité dodržovat všechna doporučení, aby vaše tělo nebylo poškozeno ošetřením soli. Sůlní obvazy musí být prodyšné. Je zakázáno pokrýt je polyethylenem nebo jinými kompresními materiály. Nejlepší je použít lněné plátno nebo bavlnu. Můžete mít obyčejnou gázu.

Hypertonický roztok používaný pro léčebné účely by měl být 8-10%. To znamená, že na 100 g vody je třeba přidat 8 nebo 10 gramů soli.

Připravená tkanina musí být složena v 4-6 vrstvách. Navlhčete ho v teplém roztoku (50 ° C). Squeeze trochu. Nerozpínejte úplně. V opačném případě bude bandáž neúčinná. Překryjte ji na postiženou oblast. Pokud je vnitřní orgán poškozen – na jeho projekci.

Při absenci jakýchkoli kontraindikací se jednorázová léčba solnými dresinky pohybuje v rozmezí od deseti do třinácti hodin. Jsou připevněny k povrchu kůže obvazem nebo tenkou náplastí. Nezakrývejte vzduchotěsnou látkou!

Kontraindikace

Tato metoda bohužel není univerzální. Stejně jako u jiných postupů má řadu kontraindikací. Proto se ujistěte, že jste se rozhodli, že budete léčeni solí, a poraďte se se svým lékařem. U některých chronických onemocnění může být tato metoda kontraindikována. A plicní krvácení je dokonce nebezpečné! Skleróza mozkových cév je diagnóza, ve které je přísně zakázáno provádět ošetření soli.

Opatrně aplikujte řešení, pokud:

 • hypertenze;
 • srdeční selhání;
 • poruchy močového systému;
 • migrény;
 • poškozený metabolismus.

Nezapomeňte: zvýšení koncentrace soli nepřidá k řešení. Naopak, takový obvaz vyvolává zjemnění těla chlórem a sodíkem. Výsledkem je nerovnováha solí.

Dalším důležitým varováním, než se dotkneme úžasných postupů a ne méně zázračných příběhů léčby. Vředy, jizvy, kýly, zácpy, adheze, střevní závraty, solné obvazy nevyléčí. A bohužel, ani sůl nemůže rozpustit kameny.

Obvaz nebude přinášet úlevu od koronárních onemocnění, anginy, chlopňového onemocnění srdce.

Léčba onemocnění hypertonickým roztokem

Sůlní obvazy vám ušetří mnoho nemocí. Hlavní věc – nezapomeňte poradit s lékařem. Dalším zlatým pravidlem není vzdát léků předepsaných lékařem. Použijte fyziologický roztok jako adjuvantní terapii.

A teď se dotkneme některých onemocnění, které pacienti úspěšně překonali. S radostí sdílejí své vítězství nad různými onemocněními v recenzích.

Zánětlivá onemocnění hlavy

Postup léčby slanou solí, opuch mozku a jeho membrán (arachnoiditida, meningitida) je účinný. Použijte ji k boji proti chřipce, týfusu, sepse, nadměrnému přívodu krve, tvorbě nádorů. Vynikající výsledky jsou pozorovány po použití u pacientů s mrtvicí.

V tomto případě je obvaz “uzávěrem”, vyrobeným z tlustého obvazu, složeného v 8 nebo 9 vrstvách. Řešení se doporučuje vyrobit 9%. Celou hlavu nebo obvaz můžete obtékat. Postup je prováděn přes noc, hodiny 8-9. Ráno je vše odstraněno z hlavy. Poslední nutno umýt.

Laryngitida, bolest v krku, tracheitida, zánět štítné žlázy (cholesterol)

Pro léčbu těchto onemocnění se doporučuje obvaz širokého obvazu složeného v 6-7 vrstvách. Měl by být navlhčen v 10% roztoku. Obvaz se aplikuje na krk v noci. Účinek postupu je velmi příznivý.

Mnoho pacientů bylo léčeno solnými obvazy štítné žlázy. Sdílejí jejich historii případů a zázračné léčení. Pacienti s endemickou struma, kterému lékaři doporučili jednorázovou léčbu – operaci, začali léčbu solnými obvazy. Recenze svědčí o zázračném uzdravení. Ukázalo se celkem 11 nočních procedur. Jak překvapilo lékaře a samotné pacienty, když těsnění štítné žlázy právě zmizelo!

Pacienti, kteří byli diagnostikováni s uzly a těsněními na štítné žláze, sdíleli své zkušenosti s léčbou soli. Ve většině případů bylo použito 9% roztoku. V oblasti štítné žlázy se aplikovala teplá gázová tkanina namočená v roztoku. Pacienti zjistili, že je vhodné zachytit část brady a oblasti hrudníku. Tyto obvazy byly aplikovány denně. Z přehledu vyplývá, že většina pacientů měla k dispozici deset procedur pro úplné uzdravení. Vyléčit od onemocnění potvrzených lékaři.

Artritida, polyartritida, revmatismus, bursitida, osteochondróza

Při artritidě bude léčba kloubů se solnými dresinky úspěšně eliminovat nejnepříznivější příznaky. Jedná se o bolest postižených kloubů a otoky. Před použitím této techniky se poraďte se svým lékařem. Stanoví požadovanou délku trvání a frekvenci.

Je důležité si uvědomit, že solné obvazy se doporučují pro použití v remisi, zatímco zánětlivý proces ustoupí. V opačném případě mohou být spuštěny komplikace.

Pokud je diagnostikován revmatismus, léčba kloubů se solnými dresinky není méně účinná. Dokonale ulehčují opuch nemocných kloubů. Normalizace odtoku tekutiny vede ke značnému zlepšení zdraví. Nemělo by se zapomínat, že je nutná kontrola revmatologa.

Pro bandáže použijte 10% roztok. Měli byste ohraničit končetiny o 10-15 centimetrů více než postižená oblast. Postup je prováděn každou noc po dobu 2 týdnů.

Léčba solným roztokem osteochondrózy je stejně účinná. Pro tento postup by měla být vlhká oblast aplikována na bolestivé oblasti.

Hepatitida, cholecystitida, gastritida, cirhóza, pankreatitida

Jednoduchá stolní sůl pomůže vypořádat se s výše uvedenými nemocemi. Doporučuje se použít obvaz v 3-4 přírůstcích. S takovou diagnózou, jako je kapkovitost břicha, je vhodné umístit tkaninu na celý povrch, začínající od základny hrudníku a končící pupkem. Pevná tkáň s širokým obvazem. Tento obvaz by měl mít vliv na tělo po dobu 9-10 hodin. Průběh léčby zcela závisí na stupni onemocnění. V průměru se jedná o 7 procedur na 10.

Patologie panvových orgánů

Polypy, rektální tumor, kolitida, hemoroidy, adenom prostaty, prostatitida jsou také léčeny hypertonickým roztokem. Pro postup je gáza složena ve dvou vrstvách. Navlhčete-li v 10% teplém roztoku, nanášejte obvaz na umyvadlo. Zhora je pokryta “waflovým” ručníkem a těsně obvazovaná. V slabinách slabin by měly být kladeny válečky a pintintovat jednu vrstvu. Aplikují se na přitlačení obvazu.

Taková léčba se aplikuje se solnými obvazovými přípravky v onkologii. Tento postup je považován za účinný v boji proti myomu, fibromu, rakovině dělohy, vaječníkům. Tři týdny je léčba rakoviny solí. Sójové obvazy pro ostatní výše uvedené nemoci se doporučují po dobu 2 týdnů. Zvláštnost této léčby je druh střídání. V prvním týdnu se obléká každý večer. Zbytek času pro oba případy se postup opakuje každý druhý den.

Léčba prostatitidy se solnými obvazy je docela efektivní. Pacienti si o tom sami mluví a jsou překvapeni, že na boj s onemocněním trvalo jen 8 nocí.

Bronchitida, pneumonie, pleurismus, emfyzém, astma

A univerzální koření se potýká s těmito onemocněními. Léčba obvazů s kašlem je velmi účinná. To platí zejména u bronchitidy. Gorbachev sám použil tento lék, aby se zbavil kašle s černou kašel. Děti, s nimiž se jí zacházelo, cítily úlevu za hodinu. A čtyři postupy stačily na to, aby se děti plně zotavily.

Stojí za to připomenout, že léčba solnými dresinky pro onkologii je velmi účinná. V tomto případě, s nádory plic. Postup bude vyžadovat 10% řešení. Obvaz se aplikuje na celý povrch zad. Muži mohou a hrudník. Zvlhčené obvazy se doporučují pokrýt dvěma “waflovými” ručníky. Měli by být těsně obvazovány širokými obvazy.

Průběh léčby zánětlivých onemocnění plic je 7 až 10 postupů. V tomto případě by měly být obvazy dány denně. Tři týdny trvají na léčbě nádorů. Doporučuje se, aby nejlepší efekt prvních sedm dní dělal obvazy každou noc. Zbývající dva týdny – postup se opakuje každý druhý den. Doporučujeme ponechat obvazy asi 10 hodin (dokud nejsou zcela suché).

Je velmi důležité vědět, že v případě plicního krvácení je postup sůl naprosto zakázán. V této situaci může poškodit tělo.

Ženské nemoci

Některá nemoci zpravidla probíhají velmi nepostřehnutelně. Ale mnozí z nich “porazili” samotného pacienta – schopnost porodit dítě. Proto je velmi důležité poradit se s lékařem včas, aby nedošlo k zahájení této patologie.

Současně existuje vynikající metoda k odstranění zánětlivého procesu. Jak jste možná uhodli, léčba solnými dresinky pro nemoci žen. Pro tento postup budete potřebovat 10% řešení. Před aplikací by měl být obvaz dobrý (nejlépe s mýdlem), aby se umyl žaludek. Jak již bylo dříve uvedeno, plátěná tkanina nebo bavlna jsou ideální pro obvazy. Nicméně, nejlepší volbou je gáza. Je složen v několika vrstvách. Nicméně, ne více než osm. Řešení pro tento postup by mělo být horké – asi 60-70 ° C. Ale před nanesením obvazu doporučujeme mírně ochladit gázu. Léčba fyziologickým roztokem v tomto případě trvá přibližně 10 až 15 hodin. Tlumená gáza je umístěna na ploše příloh. Je upevněna omítkou a šortky. Opět žádné vzduchotěsné látky! Po postupu se tělo otírá vlhkým utěrkem.

Léčba křečových žil

Toto nepříjemné onemocnění postihuje spoustu lidí, zejména žen. Léčba křečových solných obvazů je však účinným způsobem, jak se této choroby zbavit. Trochu úsilí, trpělivost – a onemocnění je vyléčeno. Na problémy s plavidly lze zapomenout.

Doporučuje se, aby ponožky ponořené roztokem byly přes noc naneseny. Top vysušte. Takové postupy mají spíše pozitivní vliv na tělo. Tato technika dokonale odstraňuje edém, protože má za cíl normalizovat práci malých plavidel. Dokáže zachránit i tromboflebitidu.

Předpokládá se účinná léčba fyziologickým roztokem s přídavkem 3% peroxidu vodíku (1 polévková lžíce na 1 litr kapaliny). Takové obvazy jsou schopné uvolnit uzliny na žilách, krevní sraženiny. Postup trvá 3-4 hodiny. V tomto případě je optimální aplikovat obvazy dvakrát denně na poškozené oblasti nebo na všechna telata.

Onkologie. Recenze

Dříve bylo opakovaně poznamenáno, že léčba rakoviny pomocí solných obvazů poskytuje příznivý výsledek. To potvrzuje mnoho pacientů. A protože dnešní onkologická problematika dosáhla velkého rozsahu, je prostě nemožné, aby se na ni podrobněji nezabývalo.

Takže Anna Danilovna Gorbacheva poprvé testovala tento lék na pacienta s rakovinou v oblasti obličeje. Výsledkem bylo skvělé. Dnešní pacienti s diagnostikovanou rakovinou užívají tuto terapii. Mnoho pozitivních recenzí o metodice dává představu o tomto procesu. Lidé zpravidla zaznamenávají, že několik postupů může změnit nepříznivou prognózu. Úplný průběh doporučené léčby opravdu dělá zázraky. Pacienti jsou léčeni takovým zákeřným onemocněním bez operace.

V archivu má lékař řadu důkazů o zázračném léčení rakovinou. Denní procedury se mohou zbavit adenomu prsu. Taková účinná technika a zároveň základní jednoduchost a dnes léčí spoustu pacientů. Léčba solnými dresinky, recenze to naznačují, ulevilo pacientům z chirurgie, z nutnosti dlouhého a bolestivého boje s onemocněním.

Úžasné bílé solné krystaly dokáží porazit adenom prostaty. Četné recenze pacientů, kteří se zotavili v důsledku solných obvazů, naznačují, že v průměru stačí devět procedur k porušení této nemoci.

A dokonce i leukémie může vyléčit soli obvazy. Dotčeným pacientům je doporučeno nosit je ve formě kalhot a halenek.

Neměli bychom však zapomínat, že při domácí léčbě hypertonickým roztokem by v žádném případě nemělo být odmítnuto předepsáno ošetřujícím lékařem!

Závěr

Chtěl bych skončit s upozorněním autora úžasné techniky – A.D. Gorbachevy. Snaží se sdělit pacientům, že solné roztoky (pro všechny jeho účinky) nejsou všelékem všech nemocí! Tato technika vám umožňuje zbavit zánětlivé procesy, otoky tkání, popáleniny. Současně je schopná zvládnout některé nádory.

Poslední věc, kterou slavný lékař připomíná, je přísné dodržování všech pravidel. Pouze v tomto případě můžeme mluvit o úplné bezpečnosti a vysoké účinnosti této metody léčby.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…