Léčebný obvod allokina alfa s HPV

Léčebný obvod allokina alfa s HPV

Obsah článku:

Forum on Condyloma / Léčba HPV s alokinem-alfa

Ve Wikipedii se v části o metodách léčby HPV uvádí zmínka o nové ruské droze Allokin-alfa. Na místech je tento léčivý přípravek popsán přímo jako všelék pro hromadu virů, včetně relapsů kondylomu. Chtěl bych vědět, jestli někdo použil tuto drogu při léčbě? Chci podstoupit léčbu, ale je drahý (6 výstřelů – asi 7000 rublů) Byl někdo někdo vyzkoušel nebo slyšel něco?

Katya je dobrý den! Chtěl jsem objasnit náklady na allokin-alfa, koupil 3 kusy za 2500 nebo 6 ampulí za 5000, pokud je to 6 ampulí na 2500), pak mi řekni adresu lékárny!

v mytischi ulici světa je centrální lékárna. Náklady na drogu 2400.

Mila, napište prosím, jak se vaše léčba skončila. Jsem v podobné situaci s vámi. Dívala se na tuto drogu a teď začala pochybovat. Recenze jsou tak kontroverzní. Těším se na vaši odpověď. Děkuji předem. Natasha

Také jsem pochyboval o své totožnosti, doktor mi řekl, že bych měl provést zkoušku dungeonu a zjistil virovou zátěž, po které jsem dostal 6 až 9 výstřelů. Feirstein? Vaši lékaři jednoduše předepisují schéma bez další analýzy, protože dzhen-test stojí asi 5000-8000 rublů, ne každý bude jít na to.

ETO RAZVOD NA cu .. NE POKUPOVAT!

Dobrý večer všichni. Řeknu ti svůj příběh o HPV a Allocin-Alpha. Začnu od začátku. V prosinci 2009, po léčbě ureaplasmy, se objevily kondylomy (13 kusů, malé, soudě podle toho, co tu píší) na labiach (nic uvnitř nebylo). Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku nebylo možné konzultovat lékaře, obdržela schůzku až po novoročních svátcích. Předepsali 6 injekcí alokin-alfa každý druhý den + epigen sprej nebo panavir gel (nechtěli chirurgicky odstranit: bylo to drahé, bolelo, zpravidla to nebylo účinné). Punkce, použitá epigenome. Trvalo to 2 týdny, z epigeny mírně pokleslo, ale nezmizelo. Snažil jsem se Panavir, takže se obecně objevily další 3 věci! Panicka začala, vylezla po internetu, až jsem se dostal na toto fórum! Podle mého názoru je jediné více či méně pozitivní na toto téma. Rozhodla jsem se vyzkoušet všechny zde uvedené nástroje. Začal jsem s jódem (zkoušel jsem několik) – nebyl žádný účinek .. Koupil jsem propolisovou tinkturu (na radu autora jednoho z nich). Udělal jsem vše, co bylo popsáno, ani 5 dní jsem se nekoupela)) Skoro jsem ztratil mysl))) Znovu se zmenšili, ale nezmizeli. Šli koupit Super Cleaner, přečtěte si o tom na internetu a rozhodli se, že to necháte pro nouzové situace .. Neudělal jsem nic po dobu dvou týdnů .. Čekal jsem na začátek propadajícího měsíce .. Možná to bylo samozřejmě a všechny ty nesmysly, ale nakonec to pomohlo. Právě v tomto okamžiku se zbytek rozpadl a šel s přítelkyní do Egypta na týden, s plnou důvěrou, že po zbytku všechno projde a budu úplně zdravý. Koupil jsem Condilin. Po jednom kurzu zcela zmizely! Samozřejmě, bylo to velmi bolestné a nepohodlné po dobu 4-6 dní, protože vředy se tvoří a při každém neúspěšném hnutí se odtrhnou, ale pak všechno zmizelo, nezůstaly žádné stopy dnes (13. dubna 2010) testováno. Žádná stopa viru. Takže, drahí čtenáři, shrnující se, řeknu: 1) nezoufejte. je nutné myslet pozitivně a tělo samo o sobě pomůže odstranit tento odpad; a nevinit své bývalé partnery, stále to nepomůže); 2) nezacházejí s žádným zbytečným krutím, které lékaři předepisují pro osobní zisk (z mé zkušenosti: v * onklinice * vytrpěli 3000 rublů za léčebný režim … ztratili hlavu a zaplatili.) Další léčba proběhla v Polyclinic LitFund, Moskva v placených odděleních je vynikající odborníci, rozumné ceny! Ale pokud nevěříte vůbec, můžete se testovat na Invitro) 3) neodstraňujte externí kondylomy operativně a před kurzem s allokinem (někde jsem četl, že pokud je virus, pak po menstruaci a stane se více, a pak odstranit, neodstranit, nic e izmenitsya..Snachala třeba zničit virus sám), 4), a možná i zdravý životní styl v průběhu léčby také nebolí. (Já jsem alespoň odmítl téměř úplně od alkoholu) Doufám, že můj příspěvek pomůže někoho, jako jsi ty, kdysi mi pomohl. Přeji vám úplné zotavení.

Dobrý den, Alex! Řekni mi, prosím, není to úplně jasné. Stále si myslíte, že Allokin Alpha vám pomohl zvládnout onemocnění. A co klesající měsíc. Co jste udělali, když začalo klesat? Díky předem za odpověď!

Dobré odpoledne Drahý Alex! Jmenuji se Andrew a moje manželka Olya. Máme dva bradavice. Lékař nám ​​předepsal Allokin-Alpha ve výši 10 000 rublů. Tato částka není malá a začala jsem hledat recenze ohledně tohoto léku. Přišel jsem jako šok, protože mnozí z nich tento léčivý přípravek nepomohli, navzdory skutečnosti, že mnozí předepisovali vyšší dávku. Chystáním do lékárny mi bylo nařízeno, aby byl tento lék prodáván v jedné lékárně a nikde jinde. Tajemství farmaceuta říkalo, že by také ráda prodala tento léčivý přípravek, protože lékař má 2 600 TR z dvou balení. Tady je podnikání. Ve vašem článku jsem četl, co vám pomohlo jenom chcete, ujasníte, zda jste použili Allokin-Alpha nebo Condilin? Pokud je Condilin, jaký schéma? S pozdravem, Andrew!

bradavice procházejí samy o tři měsíce. Četla jsem na jedné z tematických míst, nevěřila. ale pro mě oni (vyrážka) odešli asi o tři měsíce později – zatímco toto zatížení je zaznamenáváno a analyzováno. alekin byla také předepsána, zítra jdu znovu k lékaři, pak se ozve. na první byla léčena alotinem, vyrážka byla pryč, ale kdo ví, co je s samotným virem. Mimochodem, doktor prohlásil, že je žádoucí, aby ženy v první polovině cyklu pichaly, ale po menstruaci.

Dobrý den! Tento virus není vyléčen ?, jak to nebylo zjištěno u vás? Mám iroziya na děloze od svých 14 let a ten rok jsem objevil HPV, propichl jsem na rty 4 gerpis a teď není jediný! Ale HPV ukazuje

Během léčby allokinem se dostaly nové papilomy, ale pak spadly. Nyní pcr je negativní. Lékař řekl, že to může být, a že je ještě lepší, jako jsou prostředky k účinku léku. Manžel také vstříkal, analýza nedala pravdu.

Dobrý den, Alex. Mám také HPV, začínám od typu 16 a až do padesáti, nevím, co mám dělat, uplynulo 4-5 kurzů antivirové léčby, mám zdravý životní styl, ale žádné zlepšení. Něco mi poradte, nevím, co mám dělat ((((((Díky předem

Camilla, dobré odpoledne! Chtěl jsem vědět, jak se máš? Jsem také infikován HPV 16. a zatím žádná léčba nepomohla. Podařilo se vám dosáhnout negativního výsledku analýzy?

Ahoj Anita. Nemůžu se zbavit tohoto viru po dobu 5 let, nic pomáhá, žádné drahé drogy. Myslela jsem, že udělám plazmaforézu a od něj se nedá říct žádný smysl. Již jsem přijal, jen jsem se bál, že během porodu je přenášena na dítě. Úspěšně jste léčeni.

Camilla, díky za odpověď! A vy jste nevyvinuli žádné HPV onemocnění na pozadí po dobu 5 let? Co jste se zacházeli, pokud ne tajemství? Očkování vám nenabídlo? Pochybuji, že teď (štěp cervarix)

Ahoj Anita! Upřímně, nepamatuji se na vše, betadine svíčky, genferonové nebo gepferonové svíčky (nepamatuji se přesně), Panavir, cykloferon, acyklovir, všechno si pamatuji. Byla eroze, ureaplasma, drozd a dysbióza! Naštěstí nebylo nic víc. Mám mnoho čísel od 16, 18, atd., Více čísel asi 10.

Dobrý den všem! Chci vám říct svůj příběh. Jsem 21. V listopadu 2011 jsem šla do G. a podle výsledků analýzy HPV bylo 16 a 52 typů. Viděl spoustu pilulek, dal spoustu svíček. V únoru jsem spálil erozi. Teď jsem absolvoval testy typu a koncentrace. Čekání na výsledky. Pokud jde o lék Allokin-alfa, několikrát jsem četl a slyšel, že jsou léčeni. Upřímně, nejsem si jistý, protože vím, že virus zůstává v těle po celou dobu života. Jediná věc, která způsobuje léčbu, včetně alloquinu – snižuje množství viru v buňkách pohlavních orgánů. Dívky pijí vitamíny, jíst ovoce. Protože virus bude pozitivní, pokud bude snížena imunita. Moje analýza byla 16, i když pro zdravého člověka je v oblasti 280-180. Průběh léčby byl dlouhý a dlouhý. Strávil jsem hodně času pod kapátky, teď si pamatuji všechno jako hrozný sen. Přeji všem hodně zdraví.

Dokonce i v případě, že Allokin omezuje množství viru (i když mám jiný názor), chápu, že pravděpodobnost rakoviny děložního hrdla také klesá, protože virus je méně. Proto nebudu litovat, že jsem propichl Allokin, HPV v analýzách teď vůbec neexistuje a doufám, že ne.

Většina lidí, kteří dokonce nemají zdravotní vzdělání, jsou rozzuřeni, snaží se tvrdit, že vědí, že virus zůstává po celý život. Byl byste se zeptal Kashpirovského. Nepíšte tu nesmysl, ale mnozí už začali přijímat pravdu.

+1. Také se domnívám, že imunita v boji proti viru produkuje protilátky. Chudá imunita – “špatné” protilátky. Žijeme s chřipkovými viry po celý náš život?)))) Existují lidé, kteří umírají na chřipku

A já jsem rozzuřený těmi, kteří vyvracejí slova jiné osoby, aniž by se obtěžovali hledat informace, nemusíte mít lékařskou výchovu, která by věděla, že téměř všechny viry zůstávají v těle po celý život, to je fakt. další věc je, že sedí hluboko v buňkách a čekají na křídlech, když se imunita obecně v těle nebo místním (příklad ochlazování určité části těla) spouští.

Camilla, jsi porodila? Teď si myslím, že udělám císařský řez, abych neprošel. Vaše zkušenosti jsou zajímavé

Dobrý den Dívky, s nimiž se chci s vámi podělit o své. tzv. historie. Když jsem se oženil, vždycky jsem byl v tomto ohledu velmi ohleduplný k vlastnímu zdraví. Jednou za půl roku jsem šla na ženu. jednou za rok testovala všechny viry. Nikdy nebylo nic. BURNING IRIS PO PRVNÍ PIRÁCH VE STÁTNÍM DEDOVSKÉM DRUHU. Píše hormony 9 let. Rok 2009 porodil dceru. šlo vždycky jako kauterizovaná zdala analyzovat šok. Mám HPV. Doktor – nic strašného jako ne. Šla jsem na jinou kliniku. Ukazuje se, že tato infekce je sexuálně přenosná. A protože jsem byl velmi nemocný spáleným erozí tam, posadil se. obvykle je-li silná, jde slizovitě. Postavil jsem onco cytologii pod dohledem lékaře. Ltshe bez rizika .. A na HPV všech typů. doporučeno udělat … Postup. kyvadlový průplav Cirvacal. Udělal pat. horší není. provedla LLEC ANALÝZA O ONCO CYTOLOGII BĚŽNÉ NEBO BODOVÉ. Bylo to 3 měsíce relapsu. onkolog postovil na kontrolu. protože to nakonec vede k RAKU, teď hluboce kanalizují krk se škrábáním. léčba a priaparat ALOKIN ALPHA, doktor řekl, že se současnou objemovou léčbou je 94 procent úplné oživení. poslední naděje na to. No, aspoň dostanu léčbu. 2,5 let již po provozu. a běžte na aptekup a jen si koupíte toho papalo. to není volba. PŘEJÍCÍ SE V RAKOVINĚ. udělejte své vlastní závěry. tady moje drahá.

A s čím jste se léčil? Lékař mi řekl, že procesy léčby jsou velmi individuální. Kdysi jsem virus úplně pryč, byl jsem léčen v roce 2009, v letech 2010-2011 jsem to neměl, ale teď jsem se opět vrátil a já jsem přinesl zánět po sobě (((Poprvé jsem pil INDINOL a ISOPRINOSINE. ISOPRINOSIN mi předepsal všechny antivirotika jsou tak drahé, chci věřit, že to pomůže.

Drahé holky, prosím, napište jak jíte? Jíte maso, klobásy, klobásy, E-shki?

alexa vám pomohla k převládání tinkury? prosím, napište mi podrobněji, proč počkat na klesající měsíc? prosím, krok za krokem, co dělat.

Dobré odpoledne Alex, chtěl jsem se vás zeptat, kde jste koupili drogu Allokin-Alpha nebo kde jste ji objednali. šel do všech lékáren, nikde. stejně jako jste byli léčeni v polyklinickém hekliniku, ale já jsem zbytečně .. s úctou Alsou.

Allokin-Alpha koupil v Moskvě v lékárně “Monica”

“Allokin Alpha” s HPV. Charakteristiky léčby, cena léku a použité recenze

Tento lék prokázal svou účinnost v boji proti lidskému papilomaviru. Byla vytvořena v Rusku a dnes se stala nástrojem volby při léčbě onemocnění. Zvláštní význam má skutečnost, že lék je schopen zvládnout různé patogeny.

Proto odborníci aktivně používají Allokin Alpha při léčbě absolutně jakéhokoli typu HPV. Lék má pozitivní účinek na nervový systém, zlepšuje vodivost tkáně a normalizuje hormony.

Vlastnosti léku

Allokin Alpha rychle začíná působit. Během dvou hodin po podání injekce se koncentrace v krvi výrazně zvětšuje, maximální obsah se dosáhne po 8 hodinách a ochranná doba trvá nejméně jeden den. I během týdne zůstávají stopy jeho vlivu v těle pacienta.

Allokin Alpha má jedinečnou kombinaci léčivých vlastností.

 • Odstranění projevů HPV;
 • mají výrazný antivirový účinek;
 • významně zvyšuje syntézu interferonu;
 • vykazují antibakteriální účinek;
 • stimulovat obranyschopnost těla.

Mechanismus účinku léku

Pokud je podezření na infekci způsobenou lidským papilomavirem, nejprve lékař předepíše Allokin Alpha. Taková opatření jsou způsobena skutečností, že lék má výrazné rysy. Vylučuje nádory na kůži a sliznicích, zabraňuje vzniku komplikací a také zabraňuje výskytu recidivy onemocnění.

S pokročilými formami pomáhá tento nástroj snižovat závažnost příznaků, což umožňuje zabránit degeneraci tkáně na zhoubné nádory.

Nejčastěji se léčba tímto přípravkem doporučuje pro ženy. Nejčastěji trpí projevem lidského papilomaviru se zvýšenou onkogenicitou. V nich často způsobuje neoplasii sliznic vnitřních pohlavních orgánů, nádorové procesy v děložním čípku, rakovinu vagíny a vulvy, stejně jako maligní degeneraci tkání řit.

Proto odborníci nejčastěji raději léčí pacienty s pomocí Allokinu Alpha. Zvláště cennou vlastností léčiva je to, že může mít výrazný účinek i v případech, kdy několik léčebných postupů jinými prostředky nemělo významný vliv na virovou infekci.

Indikace pro použití

Hlavními indikátory pro užívání drogy jsou:

 • bradavice;
 • lidský papillomavirus různých typů;
 • zánětlivé procesy na sliznicích genitálních orgánů;
 • herpes;
 • kožní léze neznámé etiologie;
 • kondylomy;
 • papilomy;
 • podezření na epiteliální dysplázií;
 • cervikální eroze;
 • hepatitida B;
 • hepatitida C;
 • chřipka;
 • Studené apod.

I přes skutečnost, že lék je drahý, široká škála jeho použití je nepostradatelným nástrojem při léčbě nejzávažnějších onemocnění.

Cena léku je obvykle určena pro balení obsahující tři ampule. Náklady jsou obvykle asi 4000 rublů. Celý průběh injekcí tak bude stát 8 000.

Ale výhodou léčby tímto léčivem je jeho vysoká účinnost. Ani bychom neměli zapomenout na nebezpečí lidského papilomaviru pro životně důležitou aktivitu organismu.

Vlastnosti léčby Allokin Alfa

Nejúčinnějším způsobem léčby HPV jsou subkutánní injekce. Pro ně jsou používány speciální tenké jehly a zdravotní sestry dobře ovládají tento způsob podávání léků.

Při samoinjekci je žádoucí zvolit oblasti umístěné na stehně nebo rameni. Kůže v těchto oblastech je silnější a snadněji se oddělí od svalů. Pokud po dvou hodinách splníte požadovanou dávku, nástroj začne aktivně pracovat.

Specialista rozvíjí požadovaný léčebný režim, který by měl být přísně dodržen, aby bylo dosaženo maximálního terapeutického účinku.

Terapie se provádí v průběhu jednoho miligramu léku každý druhý den. Obvykle stačí použít šest dávek. Když dojde k relapsu, je droga vstříknutá třikrát ve stejném množství každý druhý den.

Lékař určuje trvání léčby individuálně, aplikuje se na každého pacienta individuálně. Důležitost pro něj je výskyt nežádoucích účinků, stupeň zanedbání nemoci, stejně jako intenzita příznaků.

Lék nemá významný vliv na tělo, působí selektivně v oblasti tkáně postižené virem a zvyšuje odolnost těla. Občas se vyskytují alergické procesy předávkování. Proto předtím, než začnete léčbu podávat sami, je nutné pečlivě prostudovat instrukce.

Výhody užívání přípravku Allokin Alpha při infekci lidským papilomavirem:

 • ovlivňuje typy zvýšené karcinogenity;
 • zabraňuje vzniku maligních novotvarů;
 • snižuje úmrtnost na rakovinu děložního čípku;
 • blokuje rychlé šíření patogenu v krevním řečišti;
 • omezuje jeho reprodukci;
 • vykazuje výrazný antivirový účinek;
 • jedná profylakticky v příležitostných sexuálních kontaktech a žije s infikovaným pacientem;
 • vrací estetiku na kůži a vnější genitálie;
 • pomáhá bojovat proti bradavicím.

Proto je přípravek Allokin Alpha nejčastěji předepisován lékařem při léčbě HPV. Často se používá k prevenci infekce.

Má malý počet kontraindikací a vedlejších účinků, takže se používá při tvorbě eroze, papilomů nebo bradavic iv případě získání negativních výsledků analýzy pro HPV nebo v případě podezření na výskyt onemocnění.

Recenze pacientů a lékařů

Elena S.

Měl výrazný účinek na mé tělo. Navzdory skutečnosti, že pokyny spojené s léčivem byly upozorněny na bolestivost podkožních injekcí, byly méně citlivé, než se očekávalo. Novotvary na kůži rychle zmizely a výsledky testů se výrazně zlepšily. Po úplném obnovení injekcí nebylo nutné.

Infektiolog, kandidát na lékařské vědy, I. Remizov

Docela často vydávám přípravek Allokin Alpha pacientům kvůli častějšímu výskytu HPV. Někdy je pro jediného člověka dostatečná úleva jen jeden terapeutický postup. V případě závažného onemocnění je předepsána komplexní léčba.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…