Léčebný režim s groprinosinem HPV

Léčebný režim s groprinosinem HPV

Obsah článku:

Antivirotika Groprinosin – bradavice zmizí bez stopy

Vzhledem k velkému počtu lidí infikovaných HPV se na vývoji účinné terapie podílejí dermatovenerologové, onkologové, urologové a imunologové.

Léčba HPV groprinosinu

Hlavní účinnou látkou léčiva je inosin pranobex. Lék má silný antivirový a imunostimulační účinek:

 • Inhibuje replikaci virové RNA;
 • Aktivuje syntézu makrofágů, cytokinů a neutrofilů;
 • Zvyšuje aktivitu produkce lymfocytů (T-zabijáci, T-pomocné buňky).

Groprinosin v HPV také obnovuje rovnováhu mezi druhy lymfocytů – imunoreaktivní účinek. Léčivo produkuje produkci určitých proteinových struktur (imunoglobulinů a interleukinů), které významně stimulují imunitní systém.

Groprinosin pro papilomavirus – jak léčit?

MINISTERSTVO ZDRAVÍ RF: Papilomavirus je jeden z nejvíce onkogenních virů. Papillom se může stát melanom – rakovina kůže!

Lék je vyráběn ve formě tablet, užívaných perorálně. Průběh léčby je určen na dobu od dvou týdnů do měsíce (předepsané lékařem po zjištění výsledků testů).

Pokud se infekce způsobená lidským papilomavirem projeví normálními růstmi, které jsou lokalizovány na těle, stačí jeden postup léčby – formace mohou zmizet samy.

Groprinosin u HPV 16 a jiné onkogenní typy, které způsobují genitální bradavice nebo ploché výrůstky na vaginální sliznici, musí být kombinovány s ničením růstu různými fyzikálními metodami (laserová terapie, metoda rádiových vln).

Ihned po odstranění anogenitálních bradavic je nutné zahájit léčbu přípravkem Groprinosin, poté v intervalech jednoho měsíce trvat další tři kursy. To je děláno, aby se zabránilo opakování, protože růst se může objevit znovu.

Jak přípravek Groprinosin užívat při léčbě HPV?

Bez ohledu na to, zda osoba má na těle jiné než onkogenní papilomy na různých místech lokalizace, nebo genitální bradavice na sliznici genitálií, je lék předepsán stejným způsobem. Jedna tableta obsahuje 500 mg účinné složky.

Pro dosažení terapeutického účinku by měly být dávky následující:

 • Dospělí a děti starší 12 let – 2 tablety třikrát denně;
 • Děti od 3 do 11 let – individuální dávkování.

Vzhledem k tomu, že děti mají i HPV bradavice, lékař může předepisovat Groprinosin. Papilomy musí zmizet v krátkém čase, protože mladé tělo má velmi stabilní imunitu.

Specialista, který lék předepisuje dítěti, musí nezávisle vypočítat dávku léčivého přípravku, přičemž se vezme v úvahu tělesná hmotnost pacienta a počet dnů, kdy bude užíván Groprinosin.

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ: “Papilomy a bradavice se mohou kdykoli stát melanomem.”

režim léčby HPV 16, 18

Otázka:
Plánujeme druhé těhotenství, PCR-diagnostika určila pro mě přítomnost HPV 16, 18. Lékař předepsal Groprinosin léčbu pro mě a mého manžela a čípku Genferon. Jak efektivní je tento systém a zda existují efektivnější a osvědčené systémy? Musí se s mým manželem jednat ve stejnou dobu jako já a je možné, že během léčby bude mít sexuální život?

Milá Lilly! Nemáme právo komentovat jmenování ošetřujícího lékaře, jakmile vidí celý klinický obraz a výsledky testů. V současné době je alokin-alfa jediným lékem s prokázanou účinností, který odstraňuje HPV z těla v 90% případů s monoterapií a 100% s komplexní terapií. Všechna data získaná z klinických studií. Váš manžel musí současně užívat léčbu, abyste se vyvarovali relapsu. Během léčby a získání negativních výsledků testů na HPV (2-2,5 měsíců po léčbě) je nutné se chránit pomocí bariérových metod (kondom). Pokud Váš lékař nemá zkušenosti s přípravkem Allokin-alpha, můžete bezplatně telefonicky nebo poštou konzultovat zkušeného specialistu na léčbu komplexních klinických případů infekce lidským papilomavirem – Dyshkovets Andrey Anatolyevich, tel: 8 (916) 939-88-40, e-mail : immundoc@mail.ru, který Vám kompetentně vybere individuální léčebný režim.

Žádáme Vás! Nepoužívejte samoléčebné léky! Správnou a obzvláště složitou léčbu může předepisovat pouze ošetřující lékař, jednotlivec v každém konkrétním případě.

Isoprinosin – účinné antivirové léčivo pro infekci papilomu

V poslední době se lékaři ptají, jaký komplex léků bude v boji proti papilomaviru nejúčinnější. Vzhledem k tomu, že většina lidí je nakažena v reprodukčním věku ve věku 18-25 let, je nutná včasná léčba.

Lidský papilomavirus. Izoprinozin – jeho účinnost

Hlavní účinnou látkou tohoto léčiva je inosin pranobex. Hlavním cílem léku je inhibovat replikaci DNA a RNA viru, zastavit jeho růst a reprodukci.

Také isoprinosin s HPV má následující vlastnosti:

 • Zvýšení aktivity buněk imunitního systému (lymfocyty – T-pomocníci, T-zabijáci);
 • Stimulace produkce interferonu (látka, která detekuje HPV a signalizuje imunitu nebezpečí v těle);
 • Posílení imunitního systému v produkci proteinových struktur, které vstupují do “boje” s virem (imunoglobuliny, interleukiny).

Vzhledem k tomu, že jakákoli infekce v těle naznačuje přítomnost zánětlivého procesu, je izoprinosin v papilomu také účinný, protože tím, že stimuluje produkci neutrofilů a makrofágů, snižuje zaměření zánětu a inaktivuje rozkladné produkty zničených částic HPV proteinu.

Léčebný režim pro HPV isoprinosin

Při kožních patologických výrůstech v jakémkoli místě lokalizace na těle nebo u bradavic genitálních genitálií by měl být tento lék užíván od srpna po měsíc (na základě doporučení lékaře).

V případě bradavic na těle (papilomavirus) nemusí být isoprinosin kombinován s ničivými metodami odstraňování růstů. Také u papilomů se doporučuje provést pouze jeden způsob léčby

Při kondylomu v anogenitální oblasti musí být léčivo pro perorální podání užíváno společně s odstraněním růstu. Po excizi bradavic byste měli s tímto lékem okamžitě absolvovat antivirovou léčbu. Potom v intervalech po 30 dnech proveďte několik dalších kurzů, abyste účinně předešli relapsu.

Isoprinosin s HPV 16 – jak užívat?

Vzhledem k tomu, že 16 kmenů s vysokým onkogenním rizikem a může vyvolat vývoj rakoviny děložního čípku, by měla být antivirová terapie brána velmi vážně.

Bez ohledu na účel, pro který je nutný isoprinosin (léčba papilomů nebo genitálních bradavic), závisí dávka léčiva od věku pacienta:

 1. Dospělí a děti nad 12 – 2 tablety 3krát denně;
 2. Děti od 3 do 11 let – individuálně, v závislosti na tělesné hmotnosti.

Jedna tableta se spoléhá na 10 liber hmotnosti dítěte. Odborník musí vypočítat dávku léčiva na základě tělesné hmotnosti pacienta a počtu dnů podání.

Velmi účinný lék pro genitální bradavice v kombinaci s topickými induktory interferonu, například izoprinosinem a Genferonem. U HPV je nutné, aby vliv viru na DNA nebyl pouze obecný, ale také lokální, aby se zvýšila imunita pánevních orgánů.

Dosud nevyvinuli lék, který by úplně odstranil HPV z těla, ale existuje kombinace účinných terapií. Mohou jmenovat kvalifikovaného odborníka pouze po prozkoumání výsledků analýzy.

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ: “Papilomy a bradavice se mohou kdykoli stát melanomem.”

Izoprinozin (groprinosin): instrukce

Isoprinosin (analogy – groprinosin nebo groprinosin) je imunostimulační a antivirové činidlo. Tento léčivý přípravek je ve světě používán k léčbě chřipky, HPV, herpesu a dalších virových infekcí. Cena v Rusku – od 500 do 2000 rublů, v závislosti na počtu tablet.

Často jsem se zeptal na konzultacích na místě, abych poskytl režim groprinosinu. Proto jsem se rozhodl vytvořit samostatný článek, kde vám o této droze podrobně povím.

Obsah:

Forma uvolnění a složení

Isoprinosin, stejně jako tablety groprinosinu 20, 30 a 50 tablet v jednom balení. Ačkoli v lékárnách v Rusku dnes můžete koupit malou desku (blistr) 10 kusů. Lékárník jednoduše vezme obal, oddělí puchýře a prodá kupujícímu jeden blistr, ve kterém přesně 10 tablet léku. Není nutné kupovat všechny obaly najednou, cena, která je vysoká.

Složení: aktivní složka – inosin pranobex.
Hmotnost jedné tablety je 500 mg.

 • Novirin je přímý analog (ve složení – také inosinový pranobex). Droga je ukrajinská produkce.
 • Epigen intim – podrobné informace
 • Panavir – více informací
 • Allokin-alfa – podrobné pokyny

Jaký je isoprinosin nebo jeho analogy?

Tablety léku jsou vysoce účinné u:

1) nemoci způsobené lidským papilomavirem (přečtěte si podrobnější článek o HPV),

2) léčba chřipky, stejně jako léčba jiných akutních respiračních virových infekcí,

3) onemocnění způsobená virem herpesu,

4) infekce cytomegaloviru,

5) kuřecí neštovice (nebo “kuřecí neštovice”),

6) infekční mononukleózu,

Mechanismus účinku

Isoprinosin a jeho analogy (groprinosin) mají stimulační účinek na různé imunitní mechanismy:

1) zvyšuje práci T-lymfocytů a buněk přirozených vrahů,

2) stimulovat produkci svého interferonu u lidí,

3) stimulují produkci interleukinů a imunoglobulinů G,

4) zlepšuje funkci neutrofilů a monocytů, stejně jako makrofágů.

Více informací o práci imunitního systému najdete v článku “Co je imunita.”

Okamžitý antivirový účinek léku je ve formě potlačení tvorby virové RNA, což vede k postupnému zastavení násobení viru.

Regimen

Ačkoli podle doporučení Ministerstva zdravotnictví je isoprinosin patří k léčivým přípravkům, které jsou předepsány a předepsané lékařem, ale v mnoha ruských lékárnách si tuto drogu můžete koupit bez předpisu.

Zapamatujte si:
1) Děti do 3 let nemohou užívat isoprinozin a groprinosin.
2) Tablety se užívají okamžitě po jídle vodou.
3) Isoprinosin není antibiotikum. To vůbec neovlivňuje bakterie.

Schéma přijímání dětí

Dávka je 50 mg na 1 kg tělesné hmotnosti za den.

To znamená, že pokud dítě váží:

20 kg, pak by měl podle pokynů užívat 2 tablety denně (1000 mg) nebo 0,5 tablet – 4krát denně,

25 kg – 2,5 tablet denně,

30 kg – 3 tablety denně nebo 1 tableta 3krát denně (to znamená 1500 mg).

35 kg – 3,5 tablet denně,

40 kg – 4 tablety denně,

a tak dále – výpočty jsou jednoduché.

Přijímací schéma pro dospělé

Obvyklá dávka – 6-8 tablet denně, to znamená 2 tablety 3-4krát denně.

Pokyny pro použití isoprinosinu (groprinosin)

U HPV, genitálních bradavic, bradavic, cervikální dysplázie

1) Doba trvání léku – 2-4 týdny, pak se ujistěte, že zlomí jeden měsíc.

2) Po relapsách se doba léčby prodlužuje na 3 měsíce, s přerušeními – měsícem užívání drogy, měsícem zastavení.

3) Je velmi žádoucí, aby byl přípravek užíván v kombinaci s jinými způsoby léčby infekce způsobené lidským papilomavirem (odstranění výchovy, koníza děložního děložního čípku, použití antivirových mastek, čípků, podávání interferonových přípravků). Následný efekt bude mnohem rychlejší a bude trvat, bez opakování.

S chřipkou, neštovicemi, spalničkami a infekční mononukleózou

Dávka léčiva je stejná. Doba trvání léčby je celé období léčby plus 1-2 dny po poklesu teploty.

Pro herpes

Dávka je stejná. Doba trvání léčby – po celou dobu léčby až do vymizení lézí na kůži.

Nežádoucí účinky isoprinosinu

1) Nevolnost, zvracení, průjem

3) Bolest hlavy, závratě, ospalost

4) Bolesti kloubů a zhoršení dny (dna)

Kontraindikace

1) Děti do 3 let

2) Pacienti s dnou

3) Onemocnění ledvin

Těhotné a kojící

Isoprinosin a jeho analogy se nedoporučují těhotným a kojícím matkám, protože droga vstoupí do těla dítěte a způsobuje nežádoucí účinky.

Alkohol a isoprinosin (groprinosin)

Kompatibilita těchto dvou látek je nežádoucí. Proč Protože oba mají vliv na játra a ledviny. Proto jestliže užíváte tento přípravek, nedoporučuji vůbec popíjet alkohol, aby neměl toxický účinek na játra a ledviny. To platí zejména u pacientů s onemocněním jater nebo ledvin.

Jsou analyzovány názory lékařů na jmenování groprinosinu a jeho analogů pro děti a dospělé. Ale první dojmy jsou pozitivní.
Nicméně, mnoho lékařů stále doporučuje užívat tento lék nikoliv sám o sobě, nikoliv ve formě monoterapie, ale v kombinaci s jinými způsoby léčby.

Doporučuji také tyto materiály:

Pozor: pokud lékař neodpověděl na vaši otázku, odpověď je již na stránkách webu. Použijte vyhledávání na webu.

Imunomodulační činidlo Groprinosin – přehled

Účinně snižuje počet výsledků testů HPV. Léčebný režim

Jedl v mém životě potíže nazývané ektopie krčku, na které se “rozrostl” HPV. A nedovoluje, abych žil normálně. Protože nechci dostat rakovinu děložního čípku. Navíc se obávám věčného vypouštění na stejném místě.

Obrátil jsem se k mému gynekologovi, který mi předepsal léčbu groprinosinem a genferonem.

O ceně: Tablety jsou poměrně drahé – tisíc rublů za 50 kusů. Genferon při svíčce na 1 milion jednotek. Každé balení 5 balení (2 balíčky najednou.) Není také nejlevnější potěšení – asi 400 rublů na jednoho.

Samotný režim: Groprinosin se užívá 4krát denně, 1 tableta v pravidelných intervalech. Genferon je umístěn paralelně ráno a večer po dobu 5 dnů. Příjem začíná dnem, kdy končí měsíc.

Měl jsem vynikající přenositelnost, necítil jsem žádné vedlejší účinky na sebe.

Výsledek pro kvantitativní stanovení HPV v rozmezí. Analýzy byly provedeny před a po léčbě. – výrazně překročila horní hranici přípustné hodnoty. A po – přípustné úrovni HPV (není klinicky významné). Výpadek zmizel.

Mohu s jistotou říci, že pilulky v mém zanedbaném případě daly velmi dobrý účinek. Teď čekám, jak dlouho bude účinek trvat a jestli se titr znovu zvýší. Tato ektopie sama o sobě určitě nevyléčila, ale riziko rakoviny určitě kleslo.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…