Náprava na papilomy a bradavice na obličeji

Náprava na papilomy a bradavice na obličeji

Obsah článku:

Jaké prostředky z papillomů lze koupit v lékárně

V současném stadiu vývoje léčiv jsou známy léky na papilomy, které jsou dobře známé širokému okruhu lidí. Ti, kteří čelí tomuto problému, je důležité znát rysy jejich použití. Dále zvažujeme některé metody léčby růstu kůže s léky, které lze zakoupit v lékárně.

Lidský papilomavírus může nahradit léčbu jedním lékem a podřídit se jiným. Také se stane, že určitý lék poskytl zotavení jedné osobě a nepřinesl žádnou výhodu jinému. Proto byste se měli obrátit na specialisty pro jmenování léčby.

Uvádíme seznam nejpopulárnějších a nejúčinnějších prostředků k boji proti papilomaviru:

 • masti a gely;
 • pastelová tužka;
 • pilulky;
 • kapky a injekce.

Dále uvádíme podrobněji farmakologické látky pro léčbu lidského papilomaviru.

Tento lék odstraňuje papilomy a bradavice, nezpůsobuje bolesti, zabraňuje vzniku relapsů. Jak víte, papilomavirus, který zůstává v klidu po dobu delší než 12-24 měsíců, může zemřít. Pokud se objeví časté recidivy infekce, musíte se nekonečně léčit; a nevidíte žádný konec této infekce, protože neexistuje žádný lék, který by trvale zachránil člověka před touto chorobou. Můžeme říci, že lék je zde jen čas.

Přípravek Dermavit je kontraindikován pro léčbu papilomů v podpaží nebo na mléčné žláze, stejně jako v oblasti svalů a na obličeji.

Při použití dermavitu pro ošetření je nutné chránit zdravou pokožku – například lepením lepící páskou, aby se přípravek nedostal na zdravou pokožku. Před použitím tohoto nástroje byste měli konzultovat s lékařem.

Olesya z Rostova na Donu píše: “Před pěti lety se potýkala s problémem papilomů. Bradavka se mi vynořila na noze, opravdu se mi to nelíbilo: nemohla jsem správně chodit, a tak jsem se rozhodla provést laserové odstranění. Noha byla nemocná po dobu 3 týdnů, musel jsem jít k chirurgovi, vymazal. Ale doslova o rok později se situace opakovala a můj dědeček mi radil Dermavit, řekl, že on sám vyvedl 3 bradavice na paži za 1 týden. Snažil jsem se – a opravdu mi pomohl! “

Feresol se používá k léčbě nejen bradavic, ale i kondenzu. Jedná se o tmavě hnědou olejovitou kapalinu, která silně voní fenolem, jelikož se skládá z 60% tohoto aromatického činidla. Léčba má kauterizující a inhibiční účinek na viditelné projevy papilomaviry.

Zničení molekulární kompozice a DNA viru a chemické spalování vláken přispívá ke zničení růstu kůže.

Je nutné mazat pouze postižené oblasti v rozmezí 10-50 minut, aniž by klesaly na zdravou pokožku.

Pokud má papillom tenkou nohu, měl by být mazán pouze povrch této nohy. Počet postupů, které lze provést denně, je omezen na pět. Pokud novotvar nezmizel během předepsané doby léčby, znamená to, že je třeba změnit Feresol (virus vykazuje rezistenci vůči složkám léku) a aplikovat lék, který dokáže vyléčit HPV infekci.

Sergej z Jekaterinburgu říká: “Už po tři roky bojuji s papilomy. Snažil jsem se v boji proti tomuto viru nejrůznější nástroje. Nic neudělalo tak dobrý výsledek jako Fresol. “

Isoprinosin

Tablety izoprinosinu se také používají v boji proti papilomaviru a přinášejí dobrý účinek. Tento lék patří k imunomodulačním lékům a má antivirové účinky. Posílení imunity je to, co tělo potřebuje při boji proti lidskému papilomaviru. Zvyšování úrovně odolnosti vůči různým infekcím stimuluje ochranné funkce těla.

Imunodeficience je doplněna obnovením funkcí lymfocytů, což urychlí zmizení bradavice. To je usnadněno přijetím isoprinosinu 3krát denně po jídle, 2 tablety, jedna tableta obsahuje 500mg látky. Tento léčivý přípravek je užíván jako monoterapie k boji proti papilomaviru.

Ksenia z Moskvy píše: “Můj gynekolog předepsal léčbu drobné eroze krčku a HPV s izoprinosinem a sprejem. Můj manžel a já jsme se rozhodli udělat všechno upřímně, pil předepsané léky a testy ukázaly, že virus byl poražen. A cena je poměrně rozumná, měsíc pro mého manžela a já jsem vyšel 6000 rublů. “

Super Cleaner

Tato kosmetická tekutina se nachází v každé lékárně, která se často používá k léčbě otpapilomaviru. Klinické studie prokázaly, že ve 100% případů je léčba tímto přípravkem úspěšná.

Nedoporučujeme používat Super Cleaner k odstranění bradavic z obličeje, protože kůže je nejcitlivější. Již od prvního dne používání superpistotely je možné pozorovat exfoliaci růstu a po přibližně týdnu bude kůže na tomto místě zcela čistá a rovnoměrná.

Ekaterina z Kazanu píše: “Jednoho dopoledne jsem objevil bradavice na prstech, moje matka okamžitě doporučila superčistotu, ale z rozhovorů s přáteli jsem si uvědomil, že je to velmi bolestivé. 1,5 let šlo s touto bradavicou, neustále skrývalo ji (předtím byly, ale oni sami prošli). A pak se ráno probudím a s hrůzou vidím, že už jsou dva bradavice! Byl jsem naprosto rozzlobený, vzal jsem tento super-čistící prostředek a nalil jsem ho přímo na prst, pak jsem samozřejmě litoval a druhý den jemně pomazal bradavice sám. Za 5 dnů se stalo zázrak! Staly se úplně neviditelné, byly malé skvrny, jako by z hoří, ale s časem říkají, že budou procházet. Závěr: okamžitě jste se zacházeli, nemusíte se mučit. “

Lap tužka

Ačkoli papillom a blahodárné vzdělání, stále zasahuje do života v míru. Proto osoba hledá příležitost, jak se zbavit infekce způsobené lidským papilomavirem. Obručová tužka prokazuje svou účinnost po mnoho desetiletí. Toto je osvědčený prostředek pro lokální léčbu nádorů. Při použití tohoto nástroje by mělo být také pečlivě zacházeno, v procesu léčby nelze dotknout znamená zdravé oblasti pokožky. Během aplikace je na ošetřované ploše možné mírné pocity hoření.

Tužka vyrobená z dusičnanu stříbrného se prodává za symbolickou cenu, což z něj činí cenově dostupné pro domácí použití v boji proti infekci lidského papilomaviru. Pacienti poznamenávají, že tužka capella působí poměrně rychle a poměrně bezbolestně.

Naneštěstí tu kapesní tužka není tak běžná jako předtím. Proto na pozadí reklamních prostředků pro boj proti bradavicím je zabudována lap-topová tužka, a proto existuje jen málo recenzí o této zasloužilé pozornosti.

Klinické studie ukázaly, že gel Panavir pomáhá tělu produkovat interferonový protein, který chrání ostatní buňky před infekcí, působí jako bariéra a zabraňuje virům ze zdravých buněk.

Použití gelu Panavir také poskytuje imunomodulační účinky a protizánětlivou účinnost, která má velký význam při léčbě virových infekcí.

Oksana, Novgorod, píše: “Gel Panavir mi skutečně pomohl snížit dva papilomy na nohy. A předtím to, co udělali, nic jim nezbavilo. Myslel jsem, že mi nic nepomůže, a po třech dnech všechno skončilo)! “

Nejlepší prostředky pro léčbu papilomů

Existuje mnoho nástrojů používaných k boji proti novotvarům a mezi nimi není snadné najít ty nejlepší léky na léčbu papilomů. Připravili jsme seznam deseti nejúčinnějších léků, které pomáhají při léčbě benigních nádorů.

Důvodem vzniku papilomů je lidský papilomavir. Léčba novotvarů by měla být složitá, protože dnes neexistují žádné léky na cílené papilomy. Obvykle pro každého pacienta vyvine individuální léčebné režimy a vybrané léky. Některé fondy nemusejí mít vliv na nádor, zatímco jiné pomáhají rychle se zbavit papilomů. Pro správnou diagnózu a správně zvolenou léčbu je nutné poradit se s lékařem, nikoli samoléčit, ztrácet čas.

Ferezol Cena 300-350 rublů

Nejúčinnějšími prostředky jsou papilomy “Feresol”. Léčba má kauterizující a baktericidní účinek. Účinné látky jsou fenol a trikresol. Při použití “Feresolu” je papillom zničen kvůli chemickému spálení makromolekul novotvarů. Při aplikaci drogy by měla být opatrná, aby nedošlo k jejímu poklesu na zdravou kůži. Potřebujte papilomy po dobu 15-30 minut v závislosti na velikosti.

Léčba se nepoužívá k léčbě novotvarů u dětí mladších 7 let, během těhotenství a kojení.

Přibližná cena fondů – 300-350 rublů.

Salkoderm Cena 600-700 rublů

Mezi nejlepší léky na léčbu papilomů patří řešení “Solkoderm”. Kompozice obsahuje několik kyselin, které mají cauterizační účinek. Lék by měl být extrémně opatrně aplikován na nádor a zabránit jeho pádu na kůži. Po aplikaci nástroje papilom získává nažloutlý nebo šedivý odstín. Následně je tkáň ošetřená tkáň dehydratována a mumifikována. Během několika dnů se na místě neoplazie spadne šupina. Pokud počáteční léčba nástrojem nevyvolala výsledek, postup se po chvíli opakuje.

Průměrná cena léku je 600-700 rublů.

Dermavit Cena 300 rublů

“Dermavit” – jeden z účinných prostředků pro léčbu papilomů. Má antiseptické, protizánětlivé a analgetické účinky. Droga je poměrně agresivní, takže před aplikací potřebujete chránit zdravou kůži vazelínou nebo mastným krémem. Nástroj je aplikován na růst. Měl by být omyt pouze po zatemnění papilomu. Trvání léčby trvá v průměru přibližně týden.

Léčba se nepoužívá k odstranění papilomů a bradavic na citlivých oblastech kůže: ve slabinách, podpažích, mléčných žlázách.

Průměrná cena fondů je 300 rublů.

Super čistá cena od 30 do 59 rublů

Jeden z nejlepších léků na papilomy – kosmetický “Super Cleaner”. S touto drogou nemá žádnou práci. Skládá se ze sodíku a draslíku.

Lék se aplikuje na papilom s aplikátorem jednou denně. Doba ošetření je 1-3 dny v závislosti na velikosti růstu. Po asi týdnu končí proces odlupování a kůže je očistěna. Pokud první léčba nepřinesla výsledky, léčba se opakuje.

Nástroj se nevztahuje na odstranění papilomů u dětí do 7 let a těhotných. Nedoporučuje se užívat drogu na obličej a jiné citlivé oblasti pokožky.

Průměrné náklady na fondy – od 30 do 59 rublů.

Izprinosin Cena 700-800 rublů

Dobře osvědčená léčba léků na papilomy “Izoprinozin”. Má antivirové a imunostimulační účinky. Zvýšení imunity a zvýšení odolnosti těla vůči různým druhům infekcí hraje důležitou roli v léčbě papilomů. Lék pomáhá obnovit funkce lymfocytů se sníženou imunitou, což urychluje likvidaci nádorů.

Nevýhodou “Izoprinozin” – vysoká cena.

Průměrné náklady na fondy – 700-800 rublů.

Lapy Cena 120 rublů

Seznam nejlepších papillomaviru zahrnuje pastelová tužka. Má nádorový účinek na nádory. Součástí produktu je dusičnan draselný a dusičnan stříbrný ovlivňovat makromolekuly papillomu na úrovni bílkovin. Doporučuje se provést postup jednou denně.

Hlavní výhody lapisů:

 • dostupnost – můžete si je koupit v každé lékárně;
 • nízká cena;
 • snadné použití.

Přibližná cena drogy – 120 rublů.

Cryopharma Cena 750 rublů

Účinným prostředkem pro léčbu papilomů je aerosol “Cryopharma”. Jeho účinek spočívá v tom, že “zmrazuje” neoplasmy kůže s pomocí chladicí kapaliny, která je součástí výrobku. “Cryopharma” ve skutečnosti umožňuje použití kryoterapie doma. Papilom se mrazí při teplotě -57 ° C. Provedete to stisknutím aplikátoru na papilom a stisknutím rozprašovače po dobu tří sekund. Zmrazená kůže zmizí po jednom až dvou týdnech. Je-li to nutné, postup ošetření se může opakovat. Jeden sprejový prostředek určený pro manipulaci s 12 papilomy nebo bradavicemi.

Jedinou nevýhodou drogy je vysoká cena.

Průměrné náklady na fondy – 750 rublů.

Verrukatsid Cena 200 rublů

“Verrukatsid” – účinná léčba papilomů. Cukrovka je vysoce účinná a používá se k léčbě neoplazmatu jak v lékařských zařízeních, tak doma. Aktivní složky: Metokrezol a fenol. Účinky na papilomy jsou podobné přípravkům Ferezol. Nástroj vede k smrti kožních buněk ak smrti papilomu.

Mezi nedostatky stojí za zmínku prudký pach fenolu. Lék není používán k odstranění nádorů u dětí ve věku do 7 let, během těhotenství a kojení.

Průměrná cena je 200 rublů.

Panavir Cena 800 rublů

Gel Panavir – Jeden z nejlepších nástrojů integrované léčby lidského papilomaviru. Lék je gel, který se skládá z bylinných přísad. Pomáhá nejen snížit počet vzniklých papilomů, ale také bojuje proti viru uvnitř těla. Pomáhá posilovat imunitní systém a chrání pokožku před jizvami. Panavir proniká hluboko do pokožky a po dobu tří dnů se neleží.

Léčba léků se provádí po dobu dvou týdnů, pak musíte udělat přestávku.

Nevýhodou Panavira je vysoká cena.

Průměrné náklady na fondy – 800 rublů.

Viferon Cena 160 rublů

Mezi efektivní léky pro papilomy patří “Viferon”. Používá se pro komplexní terapii nádorů. Lék blokuje šíření papilomaviru a nedává mu možnost produkovat proteiny pro reprodukci.

Přibližná cena fondů – 160 rublů.

Efektivní léky na papilomy

Lidské papilomaviry (HPV) infikovaných 80-90% světové populace, a přestože bradavice nejsou na všech nosičích onemocnění, problém odstranění těchto porostů je velmi akutní. Mnozí pacienti se potýkají s tím, že poté, co se zbavit nádorů, ale po nějaké době znovu objeví na stejném místě, takže to je nejlepší provádět léčbu pod dohledem dermatologa. Spolehlivým a rychlým způsobem, jak vyřešit problém, je dostat papilomové léky do lékárny, ale lékař by měl schválit schůzku, neměl byste spoléhat pouze na recenze od přátel

Lap tužka

Mnoho pacientů používá proti papillomům známost od sovětských časů. Tento lék má kauterizační účinek na bradavice kvůli dusičnanu stříbrného a dusičnanu draselného ve svém složení, které ovlivňují patologické buňky na úrovni bílkovin. Výhoda lapfolk v jeho nízké náklady, to nepřesahuje 200 rublů, a jeden balíček stačí odstranit všechny papilomy na těle.

Před použitím léků je nutné vyprázdnit kůži a pak ji vysušit čistým utěrkem nebo ubrouskem. Pokud je nutné odstranit plantární bradavici, pak po opaření je nutné opatrně odříznout horní keratinizovanou vrstvu nožními nůžkami. Poté je nutné odstranit ochrannou čepičku z tužky, ponořit špičku produktu do studené vody na několik vteřin a zpracovat papilom. Postup by měl být prováděn 1krát denně, ale pro dosažení rychlejšího výsledku může být přípravek Lapis používán dvakrát častěji po dohodě s lékařem.

Řešení Verrukatsid

Verrukatsid – jedná se o jeden z nejlepších způsobů léčby papilomů v lékárně. Má kauterizující a mumifikující účinek vzhledem k obsahu fenolu a metakrezolu v jeho složení. Tímto řešením můžete odstranit jakýkoli typ bradavic a lokalizaci včetně genitálních bradavic na genitáliích.

Kontraindikace k použití prostředků:

 • věk méně než 7 let;
 • plocha zpracování větší než 20 cm;
 • dermatologické choroby, mateřské znaménka nebo otevřené kožní léze v blízkosti oblasti nárazu;
 • nutnost odstranit bradavice kolem úst nebo na sliznicích;
 • individuální nesnášenlivost komponentů.

Verrukatsid se aplikuje s tenkou tyčinkou nebo aplikátorem, čímž zabraňuje kontaktu se zdravou kůží. V jednom postupu musí být malé papilomy zpracovány jednou, velké – 3-4, plantární – 7-10. Interval mezi aplikací v jedné aplikaci by měl být 3-4 minuty. Pokud je to nutné, můžete postup opakovat týden poté, co kůra zmizí, může jít o více než 5 aplikací.

Cryopharma papillomas

V lékárně najdete nástroje pro odstranění papilomů, které působí podobně jako hardwarová metoda kryokonstrukce. Pod vlivem chladiva bradavka zamrzne, odumírá a postupně se vylupuje z kůže. Jedním z těchto léků je Cryopharma. Náklady na jeden balíček prostředků se pohybují kolem 750 rublů.

Při použití samotného spreje jsou dodávány jednorázové aplikátory, z nichž jeden musí být připojen k držáku a umístěn v otvoru rozstřikovacího plechu. Poté je třeba stlačit postřikovač a držet jej na 3 sekundy, s charakteristickým syčením. Poté musíte aplikovat aplikátor, ošetřený chladivem, na bradavici. V závislosti na velikosti může postup trvat 20-40 sekund.

Pokud je bradavka malá, můžete nejprve jemně oříznout aplikátor s nůžkami na jeho velikost, aby nedošlo k poškození zdravé pokožky.

Balzám Super Clean

Mnoho pacientů tvrdí, že Superpistotel balzám je nejlepší lék proti bradavice v lékárně. Popularita této drogy je také způsobena jejími demokratickými náklady: v jedné láhvi bude zapotřebí průměrně 20 rublů. Navzdory podobnosti názvu se rostlinným rostlinným rostlinným rostlinným balzám nezahrnuje bylinné přísady. Superpurello má pouze podobný princip činnosti – kauterizaci patologických buněk.

Před zákrokem, je doporučeno, aby parní kůži a vytřete do sucha, pak se doporučuje zdravou pokožku kolem papillomavirus mazat tuku krém chránit ji před poškozením. Pokud nemáte správný výrobek, můžete nalepit náplast s otvorem o velikosti bradavice. Poté se Superpurelle objeví na novotvaru. Během několika dnů se zčernal a odlupoval, a pokud jeden postup nestačí, můžete tento postup opakovat za 3 dny.

Wartner gel

V lékárně najdete další lék na papilomy s mrazivým účinkem – Wartner Cryo. Jeho působení a způsob použití je podobný jako Crifharma. Stejná společnost vyrábí další lék – Wartner Gel, který nezmrazuje, ale spaluje bradavice. Nástroj je dodáván ve formě malého pera, takže je snadné ho aplikovat nejen doma, ale i v práci nebo na silnici. Wartner gel může odstranit běžné a plantární bradavice.

Základem působení tohoto léčiva z papilomaviry je koncentrovaný roztok kyseliny trichloroctové. Před použitím gelu Wartner naneste na kůži kolem bradavice hustý krém nebo nalepte omítku. Pak musíte jemně aplikovat tenkou vrstvu léku výhradně na nádor. Tento nástroj nemůže odstranit růst v oblastech s citlivou pokožkou, stejně jako na léčbu dětí, těhotných a kojících žen.

Salipodová omítka

Kyselina salicylová a její agenti, například omítka Salipod, také pomáhají vyrovnat se s bradavicemi, ale ve většině případů pouze s plantar a ty, které se objevily nedávno. Před použitím produktu je nutné vyprázdnit pokožku a opatrně odříznout keratinózní vrstvu tumoru, pokud existuje.

Kontraindikace k použití náplasti:

 • těhotenství a kojení;
 • diabetes mellitus;
 • selhání ledvin;
 • užívání léčivých přípravků obsahujících methotrexát;
 • otevřené rány nebo zánět bradavice.

Celá náplast nasycená kyselinou bude mít negativní vliv nejen na bradavice, ale i na zdravou kůži. Z tohoto důvodu je nejprve třeba odříznout kus papillomu a přilepit na něj. Aby Salipod lépe udržoval růst, může být fixován pravidelnou omítkou nebo obvazem. Tento nástroj pro odstranění papilomů musí být udržován na růstu několik dní. V případě potřeby se postup opakuje stejným způsobem.

Salicylická masť

Léky s kyselinou salicylovou se neomezují na náplasti, často se používá k léčbě bradavic. Tato droga má keratolytický účinek, to znamená, že odfarbí mrtvé kožní buňky a samotná kyselina salicylová je silným antiseptikem. Mast má tedy negativní účinek na buňky papilomu, ale to dělá tak jemně, takže není riziko poškození zdravé kůže a výskyt komplikací.

Před použitím produktu doporučujeme vypláchnout kůži a v případě plantárních bradavic odstranit keratinovou vrstvu. Navzdory skutečnosti, že salicylická masť působí jemně, je stále žádoucí chránit pokožku kolem bradavice bohatým krémem nebo náplastí. Lék se aplikuje tenkou vrstvou na celou oblast papilomu, nejlépe to dělat v noci, a ráno umyjte ošetřenou oblast teplou vodou. Mast s různými koncentracemi je komerčně dostupná, ale je výhodné použít 60% činidlo k odstranění bradavic.

Přečtěte si více o použití kyseliny salicylové zde.

Gel dermavit

Dermavit je další agresivní lék, takže před aplikací je třeba chránit zdravou pokožku mastným krémem nebo vazelínou. Lék má bakteriostatické, antiseptické, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. S ním můžete zobrazit všechny papilomy kromě těch, které se nacházejí v citlivých oblastech:

 • v oblasti svalů;
 • podpaží;
 • na obličeji (více o nich zde);
 • krk (více zde).

Gel by měl být aplikován tečkovaný na papilom pomocí dávkovače lahve, aniž by to mělo vliv na zdravou kůži. Po aplikaci je nutné počkat, dokud růst nezmizí a poté jej vypláchnout teplou vodou. Doba trvání léčby je stanovena jednotlivě v každém konkrétním případě, ale v průměru je zapotřebí 5-7 denních použití k odstranění nádorů. Jedna láhev bude stačit k odstranění 4-5 středně velkých papilomů.

Řešení Solkoderm

Když pacient hledá nejúčinnější lék na léčbu papilomů, Solcoderm mu může být nabídnut v lékárně. Ve většině případů ošetřující lékař dává přednost samostatnému postupu při jeho užívání, avšak někdy může být povoleno také samospráva. Účinek přípravku Solkoderma je založen na směsi několika koncentrovaných kyselin, které mají kauterizující a mumifikující účinek.

Roztok by měl být pečlivě aplikován výhradně na papilom pomocí jednoho z připojených aplikátorů. Pokud během několika minut po prvním ošetření nedošlo při sestavení k žádné změně, použijte Solkoderm znovu. To by mělo být provedeno, dokud barva novotvaru nezmění šedou nebo žlutou barvu. Jedna aplikace je obvykle dostatečná k odstranění bradavic, avšak v případě potřeby lze postup opakovat po měsíci.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…