Nápravná opatření pro léčbu HPV

Nápravná opatření pro léčbu HPV

Obsah článku:

Nápravná opatření pro léčbu HPV

Lék na lidský papilomavir u žen

Chtěli byste vědět o léčbě HPV u žen, léků předepsaných pro takovou diagnózu? Lidský papilomavirus je dlouhodobě známo medicínu, na bázi tohoto onemocnění se bradavice objevují na různých částech těla. Zdá se, že tyto nádory jsou zcela neškodné, ale lékaři založili přímou vazbu mezi HPV a rakovinou u žen. Podle studií se tento virus vyskytuje v 90% případů s rakovinou děložního čípku. Pokud se v těle objeví stopy této nemoci, nebude to úplně vyléčeno. Navzdory tomu je přiřazen individuální režim léčby, který může minimalizovat riziko komplikací.

Základní léčebné principy

Onemocnění se většinou vyskytuje v chronické formě, aniž by člověka narušila. Kvůli tomu může žena ani nepochybovat o tom, že je nositelem HPV. Papilomy se objevují na těle v době oslabení imunitního systému. Ve většině případů se nádory nezmizí sami, místní léčba je nezbytná. Pokud nevěnujete bradavice, mohou se vyvinout do maligního nádoru.

Proto léčba HPV řeší řadu dalších problémů, mezi které patří:

 • prevence relapsu;
 • minimalizace možnosti možných komplikací, zejména rakoviny děložního čípku;
 • stimulace ochranných buněk těla.

Existuje mnoho metod zaměřených na potírání této infekce: kryoterapii, laserovou léčbu a chirurgické odstranění vnějších příznaků viru. Také po mnoho let praktická medicína používá orální a externí léky. Jedná se o tuto konzervativní metodu, která byla již dlouho známa, její účinnost a bezpečnost byla prokázána, cena je cenově dostupná, proto mnoho lékařů dává přednost léčbě tímto způsobem.

Terapie se provádí s následujícími skupinami léků:

 • antibiotika;
 • imunomodulátory;
 • léky na bázi solí, zásad a kyselin;
 • cytostatika;
 • antivirové činidla.

Pro dosažení trvalého účinku lékař předepisuje komplexní léčbu, která zahrnuje léky z několika skupin.

Doba trvání léčby se liší podle jednotlivých charakteristik – stupně onemocnění, citlivosti na složky léku, navrhovaného léčebného režimu. Průměrná doba trvání je 10-20 dní.

Správná léčba a následná profylaxe mohou snížit riziko relapsu na nulu, papilomy nemusí vadit více vůbec.

Léčba HPV se účastní několik lékařů. Pokud máte obavy z nádorů na vnějších a vnitřních pohlavních orgánech, měli byste se obrátit na ženou nebo gynekologa. V případě papilomů tvořených na jiných částech těla pomůže dermatolog.

Antivirová terapie

Antivirové léky jsou rozděleny podle způsobu použití pro léčbu HPV u žen:

 • perorální léky – tablety, dražé;
 • vaginální a rektální čípky;
 • externí prostředky.

Tablety izoprinozinu ovlivňují rozdělení virových buněk, kvůli kterým zmizí vnější příznaky HPV. Léčba má imunostimulační účinek, ochranné buňky těla nezávisle bojují proti nemoci. U žen s genitálními bradavicemi je izoprinozin předepsán v kombinaci s jinými léky.

Groprinosin je pilulka určená k boji proti viru, stejně jako ke stimulaci imunitního systému. Nástroj ničí strukturu nádorů, díky čemuž bradavice postupně zmizí z těla. Léčba není příliš účinná, pokud je pacient znepokojen genitálními bradavicemi v genitální oblasti. V tomto případě je přípravek Groprinosin předepsán v kombinaci s hořícími léky nebo vůbec není předepsán.

Panavir rektální a vaginální čípky jsou zvláště účinné u žen s papilomem v genitální oblasti. Jedná se o ruský nástroj, je založen na extraktu bramborových listů. Panavir má nejen antivirový účinek, ale také stimuluje imunitní systém těla a je schopen snížit zánět. Méně časté je tento lék podáván intravenózně. Hlavní charakteristickou vlastností přípravku Panavir je nepřítomnost jeho léčivých složek.

Externí antivirové přípravky, které jsou předepsány pro léčbu HPV u žen, zahrnují krémy a masti založené na acykloviru – stejné drogy Acyclovir, Zovirax, Atsigerpine. Tyto léky jemně působí na pokožku, protože toto spalování je nemožné.

Léky na bázi acycloviru mohou být předepsány těhotným ženám, pokud gynekolog rozhodne, že léčba je během tohoto období nezbytná. Ve většině případů je léčba pro nadcházející matky podána po porodu.

Antivirová léčiva s imunomodulačními účinky stačí, pokud není lidský papilomavirus komplikovaný. U žen trpících těžkými bradavicovými výrůstky nebo špičkovými novotvary taková terapie nestačí, gynekolog bude zvažovat komplexní léčebný režim.

Léčiva na bázi solí, zásad a kyselin

Přípravky této skupiny jsou předepisovány místně, účinné látky v jejich složení hoří papilomy. Metoda je založena na chemických reakcích.

Jeden populární lék tohoto typu, který je předepsán hlavně ženám s genitálními bradavicemi v genitální oblasti, je Condilin. Lék je aplikován s jednorázovým aplikátorem na celý povrch nádoru. Papilomy procházejí již po 5-7 pravidelných aplikacích. Mínus drogy je vysoká šance na vypalování. I při bodové aplikaci Condilin může poškodit zdravou kůži. Aby se zabránilo tomuto vedlejšímu účinku, může gynekolog nebo veterinář předepisovat regenerační a hojivý krém jako profylaxi.

Feresol se vyrábí ve formě roztoku, který hoří novými růstem lidského papilomaviru. Léčba tímto léčivem je účinná, v některých případech bude stačit jedna aplikace. Mezi hlavní nevýhody Feresolu patří možné spalování v místě použití a výskyt popálení horních vrstev pokožky. Aby bylo možné minimalizovat riziko poškození zdravých těles v obtížně přístupných místech, zejména v genitální oblasti žen, léčbu provádí gynekolog nebo venerolog.

Pokud vás otravují malé velikosti papilomů, které nevykrvávají, lékař může předepisovat kyselinu salicylovou k léčbě HPV. Mezi hlavní výhody nástrojů patří nízké náklady a dostupnost, lék lze získat v každé lékárně. Požadovaná koncentrace kyseliny je zvolena lékařem na základě typu lidského papilomaviru. Masť se aplikuje lokálně bavlněným tampónem a na horní straně je přilepena bandáž. Taková léčba by měla trvat nejméně 14 dní, v některých případech lékař prodlouží užívání drogy na 30 dní.

Přípravky na bázi solí, zásad a kyselin jsou nejúčinnější při léčbě HPV, používají se už mnoho desetiletí.

Imunomodulační léky

Aktivace lidského papilomaviru nastává kvůli snížené imunitě, takže kompletní léčba zahrnuje péči o ochranné buňky těla.

Přijetí imunomodulačních léků nejen potlačuje vznik nových formací, ale také prodlouží dobu remisí. Venereolog, dermatolog a gynekolog mohou předepsat léky této skupiny. Pokud jsou recidivy HPV často potíže, musíte kontaktovat imunologa.

Všechny drogy skupiny lze rozdělit do následujících forem:

 • vaginální a rektální čípky jsou svíčky;
 • perorální léky – tablety, dražé, pastilky;
 • intramuskulární injekční roztoky;
 • suspenze pro ředění ve vodě;
 • venkovní léky.

U žen s genitálními bradavicami se často předepisují rektální čípky Viferon. Tento lék rovněž zabraňuje výskytu onkovirů. Léčba tímto lékem obvykle nepřesahuje 14 dní. Aplikujte Viferon v kombinaci s antivirovými léky nebo léky, které kauterizují bradavice. Méně častěji je tento přípravek předepisován v externím gelovém formátu.

Neovir – injekční nástroj, který stimuluje imunitní systém. Určeno v případech, kdy se pacient obává o jiné závažné onemocnění chronické formy – hepatitidu, HIV infekci, onkologii, řadu herpetických virů.

Průběh užívání přípravku Neovir se pohybuje od 8 do 14 dnů.

Licopidové tablety jsou předepsány hlavně v případech cervikálních lézí s papilomy. Pokud existují závažné náznaky, může droga užívat i děti. Lékařské studie potvrdily, že společný příjem antivirových léků a přípravku Licopid zvyšuje účinnost každého z nich.

Komplexy vitamínů jsou předepsány jako prostředek pro posílení imunitního systému. Pro ochranné buňky těla jsou zvláště důležité vitamíny B, C, E a A. Lékař vám může doporučit upravit stravu, denní dávka by měla obsahovat dostatečné množství užitečných látek. Toto opatření přímo ovlivní stav imunitního systému.

Antibiotika pro HPV

Antibiotika jsou samy o sobě bezmocné v boji proti virovým onemocněním, ale jsou často předepsány v případě HPV. Má smysl užívat léky této skupiny v případě zánětu na pozadí infekce nebo když se onemocnění objeví ve spojení s jinými pohlavními chorobami.

“Ženské” záněty vyvolané lidským papilomavirem jsou odstraněny antibiotiky ze skupiny cefalosporinů. Převážně předepsané pilulky, méně suspenze, intramuskulární roztoky nebo čípky.

Léky v této skupině mají baktericidní vlastnosti.

Pro léčbu zánětu nejčastěji předepsané univerzální širokospektrální antibiotika zahrnují následující léky:

Předepisuje antibiotikum a jeho dávkování s HPV pouze ošetřujícím lékařem. V případě závažných forem zápalového onemocnění může lékař v této skupině rozhodnout o kombinaci několika léků. Současně jsou předepsány léky na udržování žaludeční mikroflóry, které obsahují lakto – a bifidobakterie – Lactofiltrum, Bifidumbacterin a další. Léčba tohoto viru často nevyžaduje užívání léků v této skupině.

Cytotoxické léky při léčbě viru

Cytostatika je předepsána, pokud je zjištěn prekancerózní stav. Přípravy této skupiny ovlivňují vývoj buňky – narušují její růst, mění proces rozdělení. Taková léčba zpomaluje nástup rakoviny.

Nejčastěji se při vysoce rizikovém lidském papilomaviru předepisují následující látky:

 • 5-fluorouracil je masť pro topické použití;
 • Podofillin – roztok;
 • Bleomycin – lék určený k intravenózní nebo intramuskulární injekci;
 • Podofillotoksin – řešení pro externí použití.

Účinnost léčby lidského papilomaviru s cytostatiky je vysoká, podle některých odhadů činí 85-90%.

Správně zvolená léčba vám umožní zbavit se nádorů během několika dní, dalším krokem je potlačit virus, jinak se papilomy objeví na kůži.

Izoprinozin: dávkování

Isoprinosin je imunomodulační činidlo, které předepisují lékaři pro léčbu a prevenci různých onemocnění. Droga posiluje imunitní systém, pomáhá v boji proti virům a bakteriím. Hodnocení “Izoprinozinu” většinou pozitivní, pacienti si uvědomují jeho účinnost, ale nejčastěji nespokojeni s vysokými náklady.

Formulář uvolnění, složení

Isoprinosin se vyrábí v jedné dávkové formě – ve formě tablet pro orální podání.

Tablety mají podlouhlý, bikonvexní tvar, bílou barvu, na jedné straně ohrožené a charakteristický zápach aminu. Jedna tableta přípravku obsahuje 500 mg účinné látky (inosin pronobex).

Mezi pomocné komponenty patří:

 • Škrob (67 mg)
 • Mannitol (67 mg)
 • Povidon (10MG)
 • Stearát hořečnatý (6 mg)

Tablety s 10 kusy balené v blistrech s buňkami. 2,3 nebo 5 blistrů je vloženo do kartonového obalu s léčivem.

Isoprinosin v léčbě infekce lidským papilomavirem

Infekce lidského papilomaviru (PVI) je považována za hlavní etiologický faktor nejen pro papilomy, ale i pro cervikální intraepiteliální neoplazie (CIN) a rakovinu děložního čípku (CC). Tato infekce se často kombinuje s jinými infekcemi – bakteriální vaginózou, herpes virusem, chlamydií, kandidózou, kapavkou 1, což snižuje diagnostiku. Neexistují žádné metody terapie, které by umožnily vymýcení lidského papilomaviru (HPV), a proto se léčba skládá z lokálních (destruktivní, fyziologické) a systémové (imunostimulační a antivirové) složky 2. Ve stejné době, náklady na destruktivní léčby je vysoká, a to nezaručuje úplné vymizení viru lokálně modifikovaný vzdálených oblastí epitelu, navíc AAH v mnoha případech spontánně vymizí, takže mnohé zahraniční odborníci doporučují monitorování s pravidelným cytologickým kontrolu v této infekce.

Ranní stadia CIN jsou často doprovázeny infekcí konvenční oportunní flórou (stafylokoková, streptokoková atd.), Chronická cervicitida a vaginitida, Beli (Prilepskaya V.N.). Je možné léčit takové pacienty, aniž bychom se uchýlili k ničivým metodám, ale k dosažení udržitelného účinku je nutná antivirová a imunomodulační léčba. Jedním z léků, které poskytují takový účinek, je isoprinosin.

Isoprinosin se používá ve světové lékařské praxi od počátku roku 1970. Je registrován v 73 zemích světa. Chemicky je izoprinozin purinovým derivátem, proto se metabolizuje v cyklu typickém pro purinové nukleotidy za vzniku kyseliny močové a vylučuje se ledvinami do 48 hodin. Díky tomu se izoprinozin dobře vstřebává v gastrointestinálním traktu; u selhání ledvin, dny, urolitiázy se však jeho použití nedoporučuje.

Farmakologický účinek isoprinosin v důsledku potlačení syntézy DNA a mRNA v ribozomu virových buněk, aktivace T-buněk (a je to dokonce blokuje inhibiční účinek glukokortikoidů na nich), stimulace fagocytů (v důsledku aktivace biochemických procesů v nich). Kromě buněčné imunity aktivuje léčivo syntézu antivirových interferonových proteinů.

Tyto vlastnosti mu umožňují jednat zvláště účinně u manifestních forem HPV infekce, obvykle způsobené kombinovaným působením sociálních faktorů, infekce (pohlavně přenosné nemoci) a změny imunitního stavu.

V randomizované, dvojitě slepé, placebem kontrolované studii byl izoprinosin účinný při subklinickém poškození HPV vulvy Z. Studie zahrnovala 55 žen, rozdělených do 2 skupin, kteří dostávali buď Isoprinosin (1000 mg 3 p / den) nebo placebo po dobu 6 týdnů. V léčené skupině bylo pozorováno statisticky významné snížení vulvální pruritus a bylo také kombinováno s morfologickým zlepšením stavu vulvy epitelu (p = 0,005). Tyto pozitivní změny přetrvávaly 4 měsíce po zahájení léčby.

Monoterapie s izoprinosinem je také účinná u CIN. Je možné zhodnotit účinnost léčby izoprinosinem pomocí cytologické kontroly, vyšetření pouhým okem a kolposkopií. Ve srovnávací studii různých ambulantních metod pro diagnostiku lézí děložního čípku dělohy HPV za účasti 640 žen 4 bylo prokázáno, že kolposkopie je optimální pro screeningové účely. V klinické studii s monoterapií přípravkem Isoprinosin 50 mg / kg, 3-4 r / den u 44 žen trpících CIN I (28 žen, léčba po dobu 10 dnů) a CIN II (16 žen, do 21 dnů) bylo zjištěno, že klinický účinek byl pozorován u 88,6% pacientů – porážka exocervixového epitelu zcela zmizela, což bylo potvrzeno kolposkopickými a histologickými 5. Relaps se vyvinul po 6 měsících pouze u 2,6% případů účinné léčby. Je třeba poznamenat, že současně s virologickým účinkem bylo také dosaženo imunologického účinku: zvýšil se počet T-lymfocytů, zvýšil se imunoregulační index CD4 / CD8. V podobné studii zahrnující 29 žen s CIN I proti chronickým cervicitis kombinaci kauzální léčbou s recepcí izoprinozin 1000 mg 3 / den po dobu 10 dnů stanovené v 3-měsíční sledování klinického účinku (zmizení bělejší) v 72% případů a eradikaci HPV v 66% případů (Prilepskaya V.N.).

Je známo, že pod vlivem ko-infekcí (urogenitální chlamydie, mykoplazmata, cytomegalovirus a herpes virus infekce, dysbiotic státy) termín léčit HPV infekce prodlužuje průměrné 3krát, často vyvinou opakující se infekce, je to jednodušší hroniziruetsya 6. V tomto ohledu jsou tyto kombinované léze obvykle léčeny topicky (léčebně a chirurgicky, účinnost lokální léčby dosahuje pouze 85-90%). Nejslibnější je kombinovaná metoda – odstranění bradavic na pozadí systémové antivirové léčby 7. Jeho účinnost dosahuje 100%, což je spojeno s účinkem léčiva na HPV nejen v oblastech s bradavicemi obtížně dosažitelnými pro chirurgickou nebo laserovou expozici, ale také v nervových gangliích 8.

Pokud se relaps rozpadne (začíná od 6. dne), je předepsána udržovací dávka: 1 tableta 2 p / den po dobu 6 měsíců 9. Byla navržena také schéma s trojnásobným opakováním průběhu léčby v intervalu 1 měsíce. Při léčbě malých, vícenásobných kandelů s malým stupněm malignity bylo léku doporučeno podat 2 tablety po 3 až 14 dnech (Bogatyrev II).

Jedním z variant kombinované terapie je nejprve potlačit infekci HPV lékem a pak provést destruktivní léčbu. V prospektivní studii s použitím izoprinozin u 54 pacientů se stupněm CIN I-III a děložního čípku in situ infekce HPV 16 a / nebo typu 18-tého (spojené s rakovinou děložního čípku v riziku rozvoje) byla nalezena v 83% pacientů, a provedla cyklech terapie Isoprinosin 1000 mg 3 / den po dobu 10 dnů s kontrolním vyšetřením po dalších 10 dnech 10. V 87% případů bylo jeden stupeň léčby postačující, v 20% případů bylo zapotřebí 2 kurzů a pouze 2% případů vyžadovalo 3 kurzy. Autoři dospěli k závěru, že v případě CIN v pooperačním řízení pacientů musí být nutně provedena antivirová terapie, protože aktivita viru je pro obnovení onemocnění klíčová.

V jiné studii byla terapie Isoprinosinem (1000 mg 3 r / den po dobu 5 dnů) 7-10 dní před kryoprerukcí CIN I umožněna zvýšení účinnosti léčby až o 88% (ve srovnání s 66% pouze s lokálním kryoplastem) (Prilepskaya V .N.). Současně nebyla aktivita HPV detekována v 66 a 47% případů a relapsy infekce se objevily v 9 a 28% případů. Epitelování děložního čípku se klinicky zlepšilo i po vyčištění pro HPV. V jiné studii byla míra rekurence HPV léze cervixu po kombinační terapii u 1,6 žen s CIN II – III 1,6% (Zabelev AV).

Obecně je účinnost léčby isoprinosin nad menší CIN: v jedné studii s CIN I to bylo 93% s CIN II – 81% (Potapov VA), a v jiné studii s CIN I-II – 15 z 20 ( 75%) pacientů po prvním cyklu léčby (Kedrova AG). Je také důležité poznamenat, že stupeň CIN je obvykle úměrný délce onemocnění a věku pacientů (např. V ambulantní studii 640 pacientů, průměrný věk u CIN II byl 35 a u CIN III 46 let). To je pravděpodobně způsobeno delší přetrvávající HPV, která způsobuje výraznější poškození epitelu cervikální sliznice (Potapov VA).

Je možné, že 4 případy lehké nevolnosti a nevolnosti byly také spojeny s podáním léku. Ve studii s 29 ženami s CIN I nebyly při podávání Isoprinosinu (Prilepskaya V.N.) zjištěny žádné vedlejší účinky. Ve studii s 55 ženami, které dostaly lék na HPV infekci vulvy, byly ve 2 případech pozorovány kožní vyrážky, plíce a žádná léčba (Tau S.K.). To může být částečně způsobeno skutečností, že lék je odvozen z přírodní látky purin.

Vzhledem k duálním antivirovým a imunomodulačním účinkům inhibuje isoprinosin replikaci různých typů HPV, včetně a vysoce onkogenní, což zajišťuje jeho účinnost v jakékoli klinické a subklinické formě PVI (genitální bradavice a CIN). U CIN je lék účinný a bezpečný, stejně jako v počátečních fázích včetně jako monoterapie a později jako součást kombinované léčby a destruktivní terapie.

Jak užívat drogu

Návod k použití Isoprinosin předepisuje užívání léku po jídle, lisované tablety s malým množstvím tekutiny. Denní dávka pro dospělé a děti starší 3 roky (vážící více než 15 kg) se vypočte z poměru 50 mg léčiva na 1 kg hmotnosti. Vypočítaná dávka se pije ve 3-4 dávkách. Pro dospělé je obvyklá denní dávka 6-8 tablet, u dětí 250 mg léčiva na 5 kg hmotnosti denně.

V případě závažné infekce může lékař dávku léku dvakrát zvýšit pro dospělé a rozdělit to na 4 až 6 dávek. V tomto případě by maximální možná dávka neměla překročit 3-4 g léku denně.

Doba trvání léčby závisí na klinickém obrazu onemocnění a závažnosti příznaků.

 • Pokud je onemocnění chronická, používá se Isoprinosin v několika cyklech 5-10 dní, s týdenním intervalem mezi nimi.
 • U akutních virových infekcí se terapie provádí po dobu 5-14 dnů. Léčba pokračuje, dokud zmizí klinické příznaky, a poté ještě dva další dny pokračují v užívání drogy ke konsolidaci pozitivního výsledku.
 • Pokud je potřeba udržovací terapie, předepište lék v minimální dávce (0,5-1 g) denně po dobu jednoho měsíce.

Pokud je to nutné, lékař může individuálně zvýšit trvání léčby v závislosti na stavu pacienta.

Při léčbě herpetické infekce je lék předepisován dospělým a dětem po dobu 5-10 dnů a následně k prevenci možných relapsů v průběhu měsíce se doporučuje užívat 2 tablety denně.

Isoprinosin s HPV (infekce lidským papilomavirem) se používá jako monoterapie a je předepsán dospělým pro 6 tablet denně, rozdělených do tří dávek. U dětí je denní dávka vypočtena z poměru 1/2 tablety na 5 kg hmotnosti a podávána dětem ve 3 dávkách. Léčba trvá od 2 týdnů do 1 měsíce.

U genitálních rekurentních bradavic je dávka léku pro dospělé a děti stejná jako u HPV, ale režim léčby je poněkud odlišný. Takže izoprinozin může být užíván jak v monoterapii, tak v kombinaci s chirurgickým odstraněním bradavic, použitím antivirových čípků, mastí, užívajících přípravky s interferonem. Navíc jeden cyklus léčby s trváním 14-28 dní nestačí, v pravidelných 30 dnech se doporučuje trojnásobné opakování kurzu.

U žen je léčivo předepsáno pro léčbu cervikální dysplázie způsobené vystavením lidskému papilomaviru. Vezměte 2 tablety třikrát denně po dobu 10 dnů. Potom v intervalech 2 týdnů doporučujeme provést další 2-3 podobné kurzy.

Kontraindikace

Isoprinosin nemůže být předepsán pro dnu, urolitiázu, užívání drogy při chronickém selhání ledvin a onemocnění kardiovaskulárního systému (arytmie) je zakázáno. Lék by neměl být předepisován dětem mladším 3 let a v těch případech, kdy je hmotnost dítěte nižší než 15 kg. Kontraindikace použití přecitlivělosti nebo individuální intolerance na složky léku.

Isoprinosin a alkohol

Alkohol není kompatibilní s izoprinozinem, takže po celou dobu léčby by se mělo zdržet používání nápojů obsahujících i malé množství ethanolu. Tato neslučitelnost isoprinosinu s alkoholem je způsobena několika faktory.

Za prvé, alkohol zvyšuje vedlejší účinky isoprinosinu a zvyšuje riziko jejich vývoje. To znamená, že v kombinaci s alkoholem a léky může osoba s vysokou pravděpodobností vyvinout arytmii, renální kolidu, selhání ledvin, pyelonefritidu nebo alergické reakce.

Za druhé Isoprinosin má silný účinek na játra, která je také vystavena velmi hmatatelnému zatížení při pití alkoholu. Kombinace isoprinosinu + alkoholu je proto velmi toxická a škodlivá pro játra, protože může vyvolat žloutenku, cholestázu, hepatitidu a další poruchy orgánu.

Zatřetí, Isoprinosin zvyšuje produkci interferonu, což zase zvyšuje negativní účinky alkoholu na lidské tělo. Pokud užíváte izoprinozin několik dní v řadě při konzumaci alkoholu, může se v důsledku zvýšeného množství škodlivých účinků ethylalkoholu vyvinout psychopatologie (deprese, sebevražedné myšlenky) a poruchy periferního nervového systému (necitlivost, brnění končetin apod.). alkoholu. Není tedy možné kombinovat isoprinosin s alkoholem.

V současné době je celý soubor analogů jakékoli drogy, včetně Isoprinosinu, rozdělen na dvě velké skupiny – synonyma a ve skutečnosti analogy. Synonyma jsou léky obsahující stejnou účinnou látku. Pro isoprinosin je synonyma Groprinosin. Ale neexistují žádné jiné synonyma léků pro Izoprinozin. Analogy se nazývají léky obsahující různé účinné látky, ale s nejvíce podobným spektrem terapeutických účinků. Analogy Isoprinosinu jsou tedy léky s antivirovou a imunomodulační aktivitou.

V současné době na farmaceutickém trhu zemí SNS jsou následující analogové přípravky Isoprinosinu:

 • Allofin-alfa lyofilizát pro přípravu injekčního roztoku;
 • Tablety Alpizarin;
 • Tablety s amiksinem;
 • Arbidol a Arbidol Maximální tablety;
 • Hyporaminové tablety a lyofilizát pro přípravu roztoku pro inhalaci a zavedení nosních cest;
 • Tablety přípravku Lavamax;
 • Oxolin masti pro topické použití;
 • Gely Panavir, čípky a injekce;
 • Proteflazidový extrakt pro orální podávání a místní použití;
 • Tylaxinové tablety;
 • Kapsle a tablety Tiloron;
 • Injekce Ferrovir;
 • Ergoferon tablety a perorální roztok.

Recenze léku “Ikhopronosin”

Elena Lenina

Vzal jsem si Isoprinosin, když jsem zacházel s plantární bradavicí. Četl jsem mnoho recenzí online o tom, jak izoprinozin pomohl lidem. A v té době jsem byl vyčerpaný plantářskou bradavicí Shipigu a po přečtení všech recenzí jsem se rozhodl zkusit.

Zavolal jsem příteli, je doktorka lékařských věd, specializuje se na dermatologii, řekla, že neexistují žádné protokoly léčby izoprinozinem, lékaři to nepředepisují, mohou být jmenováni “doktoři”, ale oficiálně nemají právo to dělat. Tehdy jsem už tak trpěl utrpením, že jsem koupil dvě balení po třiceti tabletách, z nichž každý stál sedm set rublů, a začal jsem léčit.

Vzala dvě pilulky třikrát denně s malým množstvím vody. A nic se nestalo. Kurz je u konce a bradavice. Čekala dalších dva týdny a šla ho spálit dusíkem. Nedoporučuji vám, abyste vynaložili peníze, čas a otrávili játra, protože Izoprinozin není lékem, je to výživový doplněk, je realistické koupit si falešnou, i když to není falešná, účinnost této drogy nebyla objasněna, právě proto, že to není droga.

Ulyana Ermaková

Já sám jsem byl léčen na HPV s izoprinosinem, pil 1 kartu 3krát denně a tak 10 dní jsem prošel dvěma kursy, na opakované krev ELISA počet titulů se nezmenšil … Nyní jsem plivl a nepije to už .. Přešel jsem na Indinol. Od toho, abyste více cítili. Můj známý je vyléčil z HPV, dozvěděl jsem se o tom nedávno. Kdybych to slyšel dříve, okamžitě by se začali zacházet.

Evgenia Goncharova

Přišel jsem k doktorovi s papilomy, byl jsem poslán, aby ho odstranil za poplatek, ale musel jsem se s ním léčit, jít s papilomy není volba. Dokonce i doktor Indinol jmenoval půl roku. Léčba je jistě stresující. Ale mne bylo zacházeno přísně s celým kurzem, velmi přesné, pokud se týká mého zdraví. V důsledku toho jsem dostal dobré testy, které vám všechny přeju.

Doufám, že s

Velmi drahé a ačkoli to vypadá, že pomáhá ..
Nebudu volat všechny léky, které souvisejí s imunomodulátory, levné, ale když mi bylo předepsáno Isoprinosine a já jsem šel koupit to, byl jsem jen šokován cenou. V závislosti na množství pilulek v balení může být izoprenosit dražitelný ze 400 rublů za 20 tablet až 1000 za 50. Ale vše závisí na průběhu léčby. Například, jednou jsem měl přímou neštěstí – chlad na mých perách se plazila téměř dvakrát za měsíc. Jediný se uzdraví, několik dní projde a rty opět začnou “obklíčit” s herpesem. Vzhledem k tomu, co toto snížení bylo, je těžké říci, ale byl jsem předepsán tento lék.

Cena, samozřejmě, mě překvapilo. A toto je naše domácí droga s názvem. A stojí za to, jako cizí. V důsledku toho jsem to rozřízl a “pustil jsem se”. Více než to, když herpes prostě nezůstává za vámi až do dnešního dne, se neopakovalo.

Mnoho lidí mluví o oslabení zdraví po izoprinozinu, to znamená, že nejprve je všechno dobré a začne člověk často odpouštět. Neměl jsem to.

Ale teď si myslím, že neexistuje žádná alternativa, která by byla pro cenu přijatelnější, kromě Isoprinosinu. Přestože ceny, které jsem přinesl výše, jsou minimální, ale obecně v jiných lékárnách mohou klidně dokonce hodit 300 rublů navíc za tuto cenu.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…