Podmínky léčby papilomů

Podmínky léčby papilomů

Obsah článku:

Nejlepší prostředky pro léčbu papilomů

Existuje mnoho nástrojů používaných k boji proti novotvarům a mezi nimi není snadné najít ty nejlepší léky na léčbu papilomů. Připravili jsme seznam deseti nejúčinnějších léků, které pomáhají při léčbě benigních nádorů.

Důvodem vzniku papilomů je lidský papilomavir. Léčba novotvarů by měla být složitá, protože dnes neexistují žádné léky na cílené papilomy. Obvykle pro každého pacienta vyvine individuální léčebné režimy a vybrané léky. Některé fondy nemusejí mít vliv na nádor, zatímco jiné pomáhají rychle se zbavit papilomů. Pro správnou diagnózu a správně zvolenou léčbu je nutné poradit se s lékařem, nikoli samoléčit, ztrácet čas.

Ferezol Cena 300-350 rublů

Nejúčinnějšími prostředky jsou papilomy “Feresol”. Léčba má kauterizující a baktericidní účinek. Účinné látky jsou fenol a trikresol. Při použití “Feresolu” je papillom zničen kvůli chemickému spálení makromolekul novotvarů. Při aplikaci drogy by měla být opatrná, aby nedošlo k jejímu poklesu na zdravou kůži. Potřebujte papilomy po dobu 15-30 minut v závislosti na velikosti.

Léčba se nepoužívá k léčbě novotvarů u dětí mladších 7 let, během těhotenství a kojení.

Přibližná cena fondů – 300-350 rublů.

Salkoderm Cena 600-700 rublů

Mezi nejlepší léky na léčbu papilomů patří řešení “Solkoderm”. Kompozice obsahuje několik kyselin, které mají cauterizační účinek. Lék by měl být extrémně opatrně aplikován na nádor a zabránit jeho pádu na kůži. Po aplikaci nástroje papilom získává nažloutlý nebo šedivý odstín. Následně je tkáň ošetřená tkáň dehydratována a mumifikována. Během několika dnů se na místě neoplazie spadne šupina. Pokud počáteční léčba nástrojem nevyvolala výsledek, postup se po chvíli opakuje.

Průměrná cena léku je 600-700 rublů.

Dermavit Cena 300 rublů

“Dermavit” – jeden z účinných prostředků pro léčbu papilomů. Má antiseptické, protizánětlivé a analgetické účinky. Droga je poměrně agresivní, takže před aplikací potřebujete chránit zdravou kůži vazelínou nebo mastným krémem. Nástroj je aplikován na růst. Měl by být omyt pouze po zatemnění papilomu. Trvání léčby trvá v průměru přibližně týden.

Léčba se nepoužívá k odstranění papilomů a bradavic na citlivých oblastech kůže: ve slabinách, podpažích, mléčných žlázách.

Průměrná cena fondů je 300 rublů.

Super čistá cena od 30 do 59 rublů

Jeden z nejlepších léků na papilomy – kosmetický “Super Cleaner”. S touto drogou nemá žádnou práci. Skládá se ze sodíku a draslíku.

Lék se aplikuje na papilom s aplikátorem jednou denně. Doba ošetření je 1-3 dny v závislosti na velikosti růstu. Po asi týdnu končí proces odlupování a kůže je očistěna. Pokud první léčba nepřinesla výsledky, léčba se opakuje.

Nástroj se nevztahuje na odstranění papilomů u dětí do 7 let a těhotných. Nedoporučuje se užívat drogu na obličej a jiné citlivé oblasti pokožky.

Průměrné náklady na fondy – od 30 do 59 rublů.

Izprinosin Cena 700-800 rublů

Dobře osvědčená léčba léků na papilomy “Izoprinozin”. Má antivirové a imunostimulační účinky. Zvýšení imunity a zvýšení odolnosti těla vůči různým druhům infekcí hraje důležitou roli v léčbě papilomů. Lék pomáhá obnovit funkce lymfocytů se sníženou imunitou, což urychluje likvidaci nádorů.

Nevýhodou “Izoprinozin” – vysoká cena.

Průměrné náklady na fondy – 700-800 rublů.

Lapy Cena 120 rublů

Seznam nejlepších papillomaviru zahrnuje pastelová tužka. Má nádorový účinek na nádory. Součástí produktu je dusičnan draselný a dusičnan stříbrný ovlivňovat makromolekuly papillomu na úrovni bílkovin. Doporučuje se provést postup jednou denně.

Hlavní výhody lapisů:

 • dostupnost – můžete si je koupit v každé lékárně;
 • nízká cena;
 • snadné použití.

Přibližná cena drogy – 120 rublů.

Cryopharma Cena 750 rublů

Účinným prostředkem pro léčbu papilomů je aerosol “Cryopharma”. Jeho účinek spočívá v tom, že “zmrazuje” neoplasmy kůže s pomocí chladicí kapaliny, která je součástí výrobku. “Cryopharma” ve skutečnosti umožňuje použití kryoterapie doma. Papilom se mrazí při teplotě -57 ° C. Provedete to stisknutím aplikátoru na papilom a stisknutím rozprašovače po dobu tří sekund. Zmrazená kůže zmizí po jednom až dvou týdnech. Je-li to nutné, postup ošetření se může opakovat. Jeden sprejový prostředek určený pro manipulaci s 12 papilomy nebo bradavicemi.

Jedinou nevýhodou drogy je vysoká cena.

Průměrné náklady na fondy – 750 rublů.

Verrukatsid Cena 200 rublů

“Verrukatsid” – účinná léčba papilomů. Cukrovka je vysoce účinná a používá se k léčbě neoplazmatu jak v lékařských zařízeních, tak doma. Aktivní složky: Metokrezol a fenol. Účinky na papilomy jsou podobné přípravkům Ferezol. Nástroj vede k smrti kožních buněk ak smrti papilomu.

Mezi nedostatky stojí za zmínku prudký pach fenolu. Lék není používán k odstranění nádorů u dětí ve věku do 7 let, během těhotenství a kojení.

Průměrná cena je 200 rublů.

Panavir Cena 800 rublů

Gel Panavir – Jeden z nejlepších nástrojů integrované léčby lidského papilomaviru. Lék je gel, který se skládá z bylinných přísad. Pomáhá nejen snížit počet vzniklých papilomů, ale také bojuje proti viru uvnitř těla. Pomáhá posilovat imunitní systém a chrání pokožku před jizvami. Panavir proniká hluboko do pokožky a po dobu tří dnů se neleží.

Léčba léků se provádí po dobu dvou týdnů, pak musíte udělat přestávku.

Nevýhodou Panavira je vysoká cena.

Průměrné náklady na fondy – 800 rublů.

Viferon Cena 160 rublů

Mezi efektivní léky pro papilomy patří “Viferon”. Používá se pro komplexní terapii nádorů. Lék blokuje šíření papilomaviru a nedává mu možnost produkovat proteiny pro reprodukci.

Přibližná cena fondů – 160 rublů.

Nejlepší masti a gely pro bradavice

Jedním z nejčastějších problémů s kůží je vzhled bradavic. Růsty však nejen způsobují estetické nepohodlí, ale často také způsobují fyzické nepohodlí. Vzhled bradavic na jakékoliv části těla vyvolává lidský papilomavirus (HPV), který je zcela nemožné se zbavit. Protože léčba bradavic je odstranit. A můžete dokonce dostat papilomy doma pomocí specializovaných léků pro vnější použití ve formě masti nebo gelu.

Účinné drogy

K boji proti bradavicím vznikla řada různých lékárenských nástrojů. Mezi nejoblíbenější patří léky ve formě mastí a gelů. To je způsobeno efektivitou finančních prostředků a snadností použití.

Přípravky pro vnější použití ovlivňují místo přímo na ošetřované ploše. Procento absorpce účinných látek v krvi je minimální. V důsledku této funkce je počet vedlejších účinků těchto léků podstatně nižší než u léčivých přípravků jiných forem.

Prostředky pro vnější použití musí být nutně zvoleny a předepsány lékařem individuálně. Současně jsou hlavními způsoby odstranění papilomů takové gely a masti:

 • Viferon;
 • Panavir;
 • Oxolinová;
 • Liniment Višnevský;
 • Betadin;
 • Aldara;
 • Clareol;
 • Malavit;
 • Salicylová;
 • Ichthyol;
 • Sírový;
 • Zinek.

Významnou výhodou většiny prostředků pro bradavice pro místní použití je minimální počet kontraindikací. Také tyto léky mohou být užívány během těhotenství a laktace.

Léčivý přípravek Viferon je dostupný ve formě masti a gelu. Hlavní účinnou látkou v jejím složení je interferon. Lék patří do kategorie antivirotik a při každodenním užívání blokuje virus a také zabraňuje proliferaci abnormálních buněk. Z tohoto důvodu je nejen prevence vzniku nových bradavic, ale také zánik existujících růsů.

Doba trvání léčby závisí na velikosti a věku bradavice a může být od 5 do 30 dnů. Absorpce léku je minimální, může být použita k léčbě těhotných a kojících žen, stejně jako dětí mladších jednoho roku.

Antivirotikum Panavir je dostupný ve formě masti, gelu, krému a spreje. Složení léku zahrnuje interferon, stejně jako množství přírodních bylinných složek. Díky tomu masť nejen potlačuje účinek HPV, ale také zvyšuje odolnost proti imunity.

Pro odstranění bradavic se používá hlavně masti. Průběh léčby trvá 5 až 10 dní, během nichž je nutné během dne provést 5 ošetření papilomu. V tomto případě může droga nejen povrchně zničit papilom, ale také vám umožní odstranit její kořen.

Oxolinová masť

Oxolinová masť je silným antivirovým činidlem a je často užívána k léčbě respiračních infekcí. Nicméně, s velkým úspěchem s jeho pomocí se můžete zbavit papilomů na kterékoli části těla.

Při léčbě patologických výrůstků na epidermis je třeba bradavice rozmazávat třikrát denně po dobu 30 dnů. Starší papilomy mohou vyžadovat více času na vylíhnutí. A aby se zvýšila účinnost léku, před aplikací masti na kůži se doporučuje, aby se růst doporučoval na 5 až 10 minut v horké nebo mírně horké vodě.

Liniment Višnevský

Liniment Višnevský je univerzální antivirový a protizánětlivý prostředek. Při aplikaci na oblast pokožky postižené papilomem poskytuje masť zablokování bradavice a její postupnou smrt. Také tento nástroj stimuluje imunitní systém těla a pomáhá výrazně snížit aktivitu HPV.

Abyste dosáhli dobrého výsledku, masť Višnevska by měla být rozmazána na papilomy před spaním. V tomto případě je žádoucí provést kompresi s nástrojem. K tomu se balzám aplikuje na vzdělání a na kus fleece. Na růst se aplikuje bavlněná vata, pokrytá malým kusem polyetylénu a pevná. Tuto bandáž můžete odstranit ráno. V tomto případě léčba tímto způsobem trvá přibližně 5-10 dní.

Lék přichází ve formě krému. Podle typu expozice je módní přidělit lék lékárny antimikrobiálním látkám. Poskytuje lokalizované zlepšení imunity a je silným antiseptikem.

V boji proti bradavicím byste měli používat Betadine krém dvakrát denně po dobu 2 týdnů. Odstranění papilomů s takovou léčbou nastává jejich postupným vysycháním a pádu nekrotické kůry.

Aldara krém obsahuje silnou látku – imiquimod. Stimuluje imunitní systém a také potlačuje HPV v těle. Díky jeho složení lék úspěšně bojuje s bradavicemi a genitálními bradavicemi.

Pro účinnou a bezpečnou léčbu pomocí farmaceutické medicíny Aldara by krém měl být aplikován na papilomy každý druhý den. Nejlepší je provést tento postup v noci před spaním.

Externí lék má mnoho kontraindikací. Její použití je zakázáno v těchto případech:

 • těhotenství;
 • věk do 18 let;
 • období laktace;
 • přítomnost alergií na kterýkoli z možných patogenů.

Při aplikaci krému Aldara by také nemělo na ošetřenou kůži dopadnout přímé sluneční světlo.

Gel z bradavic Clareol se skládá z látek, jako je akrylát, D-panthenol a hydroxid sodný. Společně tyto komponenty poskytují změkčující papilom, stejně jako zablokování kanálů růstu živin. Kvůli tomu došlo ke smrti bradavice. V tomto případě D-panthenol urychluje hojivý proces tkání. A protože léčivo má výlučně buněčný účinek, po odstranění růstu zůstávají na kůži jizvy nebo nepravidelnosti.

Průběh léčby tímto lékem je obvykle 1 měsíc. Léčba papilomu by se měla provádět denně 3x, opatrně se třepe gel na růst.

Přípravek Malavit pro odstraňování bradavice je ve formě krémového gelu a je silným baktericidním a antiseptickým přípravkem. Díky svému jedinečnému složení se po několika použitích drogy stává růst nazelenalý a pak zčernal a zemře. Postup odstranění papilomu je považován za úspěšný, když jsou viditelné břichočné kořeny. V této fázi lze zastavit zpracování Malavitu.

Krémový gel může být použit k odstranění růstu na kterékoli části kůže, s výjimkou obličeje. Je také nepřijatelné používat léčivo k odstranění papilomů rostoucích na sliznicích.

Salicylická masť

Salicylová masť je silný keratolický přípravek. Při aplikaci poskytuje změkčení tkání a může být použito k odstranění plochých bradavic z nohou. Pro zvýšení účinků léčiva na růst po nanesení přípravku na papilom se doporučuje lepidlo slepit.

Lepší je aplikovat masti na noc a ráno odstraňte lepivou omítku a jemně oškrábejte změkčené vrstvy papilomu. Tato terapie není vhodná pro odstranění bradavic v oblastech s citlivou pokožkou.

Doba trvání léčby závisí na velikosti, hloubce a věku papilomu. Růst by měl obvykle probíhat po 1 až 1,5 měsíci po začátku aplikace přípravku. Současně je však lék dostupný a snadno použitelný.

Ichthyolová masť

Hlavní účinnou látkou v přípravku Ihthiol masť je asminový bituminosulfonát. Komponenta poskytuje protizánětlivé, dezinfekční a analgetické účinky. Když se zbavíte papilomů, masť se neabsorbuje do krevních cév. Současně je však droga kontraindikována pro použití v takových situacích:

 • těhotenství;
 • období laktace;
 • alergický na některou součást nástroje.

Chcete-li rychle odstranit růst, musíte použít masti na papilom 3krát denně. Doporučuje se však použít jako kompresi z gázového obvazu.

Síra mast

Vynikající a levný lék na papilomovou masti Síra. K dispozici v koncentracích 10% a 33%. Hlavní složkou léku je vyčištěná síra. V kombinaci s pomocnými látkami má masť baktericidní a antifungální účinek. A při pravidelné aplikaci na patologickou formu droga vysušuje bradavice a její kořen.

Jedinou jasnou kontraindikaci k použití sírové masti pro léčbu papilomů je přítomnost alergických reakcí na kteroukoli složku přípravku. V tomto případě je léčivo povoleno odstranit růst u dětí a těhotných žen.

Masť proti bradavicím na bázi oxidu zinečnatého

Samotná hlavní účinná látka, oxid zinečnatý, zajišťuje normalizaci buněčných procesů a také eliminuje zánětlivý proces a šíření mikrobů. V přítomnosti patologických útvarů blokuje zinek mast účinek HPV na postižené buňky a zabraňuje vzniku nových papilomů. Navíc mast zinku pomáhá vysušit stávající růst.

Doba léčby je čistě individuální. Obvykle trvá léčba až 3 týdny. Chcete-li získat rychlý pozitivní výsledek, bradavice musí být rozmazané denně, 5-6 krát denně.

Lidové recepty

Tradiční medicína zná mnohé recepty z papillomů. Některé z nich se připravují smícháním různých specializovaných léků z lékárny. Nejúčinnější kombinace jsou následující:

 • sírová salicylová masť;
 • salicylová zinková masť.

Příprava síry a zinku domácí masti mícháním sírových a salicylových přípravků v poměru 1: 1. K výsledné hmotnosti se přidá lékařská vazelína v poměru 1: 5. s takto získaným produktem je nutné ošetřit bradavici 3x denně za 3-4 týdny.

Pro přípravu masti s obsahem salicylu a zinku se kromě hlavních složek vyžaduje petrolátum. Při přípravě léků na papilomy se odebírá 1,5 g salicylové masti 1 g. zinek a smíchá se s 5 g. vazelína

Takové léky současně poskytují rychlé vysychání bradavice, stejně jako spolehlivou ochranu proti proniknutí neošetřené kůže infekce.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…