Prostředky na léčbu papilomů

Prostředky na léčbu papilomů

Obsah článku:

Náprava na papilomy

Lidský papilomavir – virovou infekci, která vede k novotvarem s pozitivní prognózou, která se náhle objevuje a poskytuje svým majitelům hmatatelné nepohodlí. Virus způsobí po aktivování charakteristickou změnu. To je způsobeno oslabením imunitních schopností těla, poruchami v endokrinním systému nebo vážným dlouhodobým stresem. Samotná neutralizace léze vyžaduje nejen léčbu léčivými přípravky, ale také komplexní posilování těla. Takže jaký je lék na léčení papilomů pro domácí použití?

Prostředky pro odstranění papilomů

V současné době je farmaceutický průmysl zastoupen množstvím léků proti tomuto onemocnění. Jejich působení je založeno na zničení molekulárních vazeb formace, což je překážkou procesu dělení. To vede k postupné nekróze papilomu. Mezi všechny léky prezentované v lékárně jsou:

  • kryopreparace;
  • fytoterapeutické drogy;
  • léky na odstranění papilomů.

Kryopreparace

Přípravky pro odstranění papilomů této skupiny jsou podobné v mechanismu účinku na dusík s tekutou konzistencí. Způsobují zmrazení bradavice, což způsobuje nekrózu. Vzhledem k tomu je bradavice hypoxie a zemře.

Aktivními složkami obsaženými ve vzorcích jsou tetrahydricalkan a dimethylalkohol. Dávková forma – aerosol. Používá se k neutralizaci benigních formací virové přírody na lidském těle.

Aplikuje se lokálně, aplikuje se pomocí aplikátoru. Nechte působit 10-30 sekund. Po ukončení terapie se užívá dvoutýdenní přestávka.

Cena tohoto nástroje se pohybuje v rozmezí 1000 stran.

Wartner cryo

Tento léčivý přípravek je doporučen pro použití v formacích až do průměru 7 mm. Tento nástroj je analogický s předchozím nástrojem. Všechna doporučení, složení a dávková forma jsou totožné. Cenové prostředky – 700-800 str.

Léky ze skupiny kryopreparátů jsou poměrně drahé, což není vždy doprovázeno vysokou účinností. Recenze na internetu pro ně jsou docela rozporuplná. Nesprávně se vyskytují negativní účinky na zdravou epidermis, proto musíte přísně dodržovat pokyny.

Fytoterapeutická léčiva

Tyto fondy jsou založeny na biologicky účinných látkách pocházejících z rostlin. Zdrojem těchto látek jsou bylinky s výraznými jedovatými a kauterizačními vlastnostmi. Kromě přírodního složení jsou tyto léky různé a cenově dostupné. Lze je koupit v lékárně bez předpisu.

Ricinový olej

Olej se získává z ricinových semen. Organoleptické vlastnosti jsou podobné ostatním olejům, ale mají lehkou hořkou chuť. Dávkovací forma se používá pouze k léčbě plantárních bradavic. Před aplikací přípravku je pokožka párována. Kolečko se nanáší na poškozené místo a zanechá po dobu 30 minut. Po této době se formace čistí. Průběh léčby je nejméně 10 procedur.

Lék má změkčující účinek na pokožku, pomáhá v boji s bradavicemi a HPV v komplexní terapii.

Kontraindikace k užívání je netolerance součástí. Cena se pohybuje kolem 40 rublů.

Super Cleaner

Každý člověk ví o účinnosti džusu v boji proti různým formacím. Ale v městských oblastech je těžké najít zařízení, které není znečištěné výfukovými plyny a domácím odpadem. Z tohoto důvodu je nutné uchýlit se k léčivům založeným na této rostlině. Super Cleaner také obsahuje hydroxid draselný a sodík, který vyvolává lokalizované popáleniny.

Před aplikací tohoto nástroje musí být kůže namazána krémem s vysokým obsahem tuku. Aplikuje se na špičku se speciální lopatkou. Postup poskytuje dostatečné nepohodlí a vyznačuje se jeho bolestivostí, proto je použití u dětí a těhotných žen omezené. Neprůhledným důsledkem léčby je zjizvení v místě papilomu nebo bradavic.

Vzhledem k četným stížnostem byla původní formulace léčiva změněna, aby se snížila koncentrace účinné složky. Tato modifikace ovlivnila jeho farmaceutickou aktivitu. Nyní droga vyrábějí různé společnosti, které upravují kompozici. Náklady na drogu – 30 p.

Tui Olej na bázi oleje

Masť není vyrobena z rostliny samotné, ale z jejího oleje. Olej je poměrně agresivní, pokud jej nemícháte se smetanou, můžete vyvolat silnou alergickou reakci. Jedná se o účinnou drogu pro papilomaviry.

Ropa stromu thuja se snadno připravuje nezávisle. Chcete-li to provést, musíte pouze shromáždit mladé výhonky thuja a připravit 100 ml slunečnicového oleje. Olej se zahřeje a poté se ponoří do něj. Trvejte na 10 dní. Phytopreparace je kontraindikována u těhotných žen.

Kyselina salicylová

Tato látka je dostupná ve formě různých lékových forem: roztoky, masti, náplasti a masti. Roztoky kyseliny na trhu farmaceutických výrobků mají koncentraci od 10% do 60%. Čím silnější je lék, tím účinnější je v boji proti papilomům nebo bradavicím. Ale stojí za to pamatovat na bezpečnost, riziko vzniku spáleniny je poměrně vysoké.

Kyselina salicylová se používá ve večerních hodinách tečkovaná 1 hodinu, ráno odstraní z pokožky zbytky látky. Léčba trvá alespoň měsíc. Vzdělávání během této doby obvykle vysuší a postupně zmizí.

Kyselina salicylová by se neměla používat při tvorbě maligní přírody nebo za přítomnosti diabetu na cukrovém typu. Roztok této látky stojí asi 40 r.

Léky

V této kategorii jsou zahrnuty všechny léky, které mají mumifikující a kauterizační účinek na zdroj expozice.

Jedno z nejúčinnějších léků prodaných v lékárně. Aktivní složkou je podofylotoxin, který se získává z rostlin rodiny Barberry. Dávková forma – roztok v tmavých baňkách.

Aplikujte lék dvakrát denně a jemně lubricujte lézi. Léčba trvá tři dny. Léčba se provádí maximálně čtyřikrát. Může způsobit místní nepohodlí se silnou bolestí. Po aplikaci se papilom mění barva, po určité době dochází k nekróze a novotvar zmizí.

Omezte používání těhotných žen, ošetřovatelů a dětí mladších 12 let. Cena dosahuje 900 p.

Mechanismus působení tohoto nástroje je založen na účinkování kauterizace. Aktivními složkami léčiv jsou trikresol a fenol. V Rusku lék nebyl po dlouhou dobu uvolněn z důvodu mnoha vedlejších účinků: popáleniny, nekróza zdravých tkání, sepse.

Verrukatsid

Tato droga je analog Ferezolu. Verrukatsid má více tekuté konzistence, nízkou koncentraci a nižší vlastnosti kaučuku. Aktivní složka se zředí ethylalkoholem, díky čemuž se může aplikovat často a bez omezení.
Verrukatsid stojí asi 200 p.

Solkoderm se prodává v lékárenských řetězcích, je však vydán pouze lékařem na základě předpisu kvůli vysokému obsahu kyseliny dusičné a jiných kyselin. Pokud je léčba prováděna nesprávně, vyvolává vážné popáleniny. Lék je určen pro použití specialisty v nemocnici a je zakázán pro vlastní potřebu.

Hlavní složkou kompozice je interferon. Neutralizuje virovou aktivitu potlačením syntézy bílkovin. Při kreslení je možné snadné nepohodlí ve formě pocitu pálení. Přípravek Viferon lze užívat během těhotenství a kojení, protože se pomalu vstřebává a distribuuje v těle.

Lap tužka

Tužka je antiseptická tyčinka obsahující stříbrnou sůl. Mumifikuje papilomy a negativně ovlivňuje bakteriální kmeny. Tužka může být použita s různými nádory.

Vzhledem k účinné látce – dusičnanu stříbrného je jeho cena poměrně vysoká. Při dostatečně nízké koncentraci BAS dosahuje jeho cena 1000 r.

Lidové léky pro odstranění papilomů: my se sami zaobíráme doma

Odstranění papilomů lidovými prostředky je dlouhodobou praxí, jejíž účinnost byla v průběhu let prokázána.

Nicméně, abychom se zbavili nenáviděných bradavic jednou a pro všechny, je důležité přísně dodržovat recepturu a stávající doporučení: budeme je poznat dále.

Jak se zbavit HPV doma?

Odstranění papillomů doma vyžaduje povinné dodržování následujících pravidel:

 1. Pečlivě si přečtěte recept a požadované podíly složek. Důležitá podmínka: Jasně dodržujte poměr jednotlivých prvků kompozice mezi sebou, jinak bude eliminace neúčinná.
 2. Odstranění vlastního vylučování nebude účinné, pokud má pacient individuální nesnášenlivost vůči jednotlivým prvkům kompozice nebo alergii na ně.
 3. Boj proti papillomům doma je vhodnější pro dospělé. Dětské papilomy mohou být léčeny pouze pod dohledem lékaře.
 4. Postup musí být zcela sterilní. Než se poraďte s novotvary, umyjte si ruce a pokrmy, ve kterých je výrobek připraven. Nejlepší je použít sterilní vatovou bavlnu nebo bavlněný tampon.

Recepty tradiční medicíny nepomáhají stejně rychle jako speciální procedury, které se provádějí v podmínkách lékařských klinik. Pokud během 3-5 dní nevidíte výsledek, neznamená to, že nástroj není platný. Pro dosažení viditelného účinku je obvykle nutné provádět pravidelné postupy po dobu nejméně 2-3 týdnů.

Léčba lidských léků na papilomy

HPV je docela závažné onemocnění, proto je nutné přistupovat k jeho léčbě pečlivě a pečlivě. Proto před zahájením procedury automatického odstranění přečtěte následující upozornění:

 • nebudete se moci zbavit papilomů na noze – musíte se poradit s lékařem;
 • potřebujete kontaktovat odborníka, pokud po měsíci léčby nedošlo k žádnému výsledku;
 • Před odstraněním papilomů v intimní oblasti je nutné konzultovat odborníka – protože kůže je velmi citlivá, zvláště u žen;
 • výskyt nežádoucích účinků (svědění, zarudnutí, alergické reakce atd.) – přímý ukazatel ukončení samošetření.

Je nutné odstranit bradavici doma až po individuální konzultaci s dermatologem. Novotvar může být maligní: v tomto případě jsou zcela vyloučeny metody domácí léčby.

Nejpopulárnější metody léčby papilomu doma

Tradiční medicína nabízí mnoho účinných a cenově dostupných způsobů boje proti papillomům. Zvažte nejslavnější z nich níže.

Jak přinést papillomas ricinový olej?

Tento domácí prostředek je jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších. Umožňuje vám to zvládnout růst v krátkém čase bez dodatečných nákladů. Chcete-li se zbavit dvou jednoduchých metod, je známo:

 1. Na poškozenou oblast vložte malé množství korytnačky a snažte se nedotýkat se čisté kůže. Na horní straně sterilní omítky a pevně stlačte. Opakujte postup dvakrát denně: výsledek se objeví za 3-5 dní.
 2. Navlhčete bavlněnou vložku v ricinovém oleji a masírujte papillom masážním pohybem. Můžete se zotavit opakováním tohoto postupu 3-5x denně, každý den.

Výhodou ricinového oleje je to, že po odstranění papilomu nevystříhne kůži a nezanechává žádné stopy. Je také možné odstranit papilomy na obličeji – koneckonců, je produkt jemný i na citlivou pokožku.

Moxibustion Super Cleaner

Super Cleaner je léčivo na bázi vody určené k odstranění nepříjemných růstů kůže v podobě bradavic, papilomů, mozků. Produkt můžete zakoupit v libovolné lékárně: poté ji použijte následovně:

 1. Vypařujeme zasaženou oblast.
 2. Zpracováváme zdravou oblast kůže kolem dítěte nebo jakýkoli jiný změkčující krém.
 3. Použijte kapku peněz na tumor s aplikátorem.
 4. Jednotná aplikace stačí k odstranění sestavení. Účinnost přípravku Super Cleaner se nejprve projevuje v nepříjemném pocení hoření, pak ve vzhledu černých teček na povrchu růstu. To naznačuje, že rostlina fungovala a během několika dní nádor spadl sám.

Lidová léčba papillomatických prací je však poněkud agresivní. Proto se tato metoda nemůže zbavit nádorů genitálií.

Horská rostlina

Lidé již dlouho objevili úžasné vlastnosti džusu celandinu, které jsou způsobeny kyselinou, která je součástí. Léčte papilomavirus pomocí tohoto nástroje je velmi jednoduchý a cenově dostupný: můžete ho koupit v každé lékárně. Procedura ošetření je následující:

 1. Vytvoříme izolátor s otvorem z paty – takže produkt dostane jen na růst.
 2. Jedno zpracování je dost kapky.
 3. 20 minut po aplikaci dobře umyjte vodou.
 4. Provádíme postup jednou denně po dobu 7-10 dnů.

Nebude tedy možné vyčistit celé tělo papilomů: horská rostlina působí agresivně, pracuje nejlépe a bezpečněji na rukou. Obličej a krk mohou být také zpracovány touto metodou, ale pro léčbu pacienta bude vyžadována pomoc zvenčí. Postup expozice se snižuje z 20 na 10 minut.

Olej z čajovníku

Tento nástroj je antiseptikem, vytvořeným přírodou. Bojuje s houbovou mikroflórou, léčí zraněná a poškozená tkáň, a proto je považována za dobrou volbu pro boj s lidským papilomavirem. Použití je snadné:

 1. Na bavlněný tampón jsme vložili kapku prostředků.
 2. Opatrně ošetřete poškozenou oblast dvakrát denně.
 3. Používáme denně až do smrti papilomu a zmizení stopy.

Chcete-li trvale odstranit růst touto metodou, snažte se nepadnout na zdravou pokožku po aplikaci.

Papilloma pelyně

Lidové nápady pro papilomy jsou nejen pro povrchovou léčbu, ale i pro léčbu “zevnitř”. Patří sem tinktury pelyněk – nejlepší bylina, která přináší papilomy. Připravte tinkturu jedním z následujících způsobů:

 1. Na bázi oleje. Chcete-li použít tento recept, budete potřebovat 25 gramů semena palinu a 50 ml olivového oleje. Rozemlejte semínka v mlýně na kávu, vložte předem sterilizovanou skleněnou nádobu a nalijte olej. Zakryjte nádobu víkem a odstraňte ji na 3 dny na tmavém místě.
 2. Na bázi alkoholu. Tento produkt je vyroben ze 100 gramů drcených listů pelyněk a 500 mililitrů vodky. Přísady jsou smíchány ve sterilní nádobě nebo lahvičce a infuzovány po dobu 10-14 dní v temné místnosti. Poté je tinktura filtrována a umístěna do chladničky.

Chcete-li se rychle zbavit papilomů, bude třeba vypít alespoň 1 cyklus pelyněk, což je 2 týdny. 4-6krát denně, pijete 5 kapek tinktury v každém vhodném čase.

Amoniak

Tento starý, ale účinný nástroj pomůže rychle a snadno zvládnout růst:

 1. Mastná pokožka kolem růstu namazat silným tučným krémem.
 2. Aplikujte amoniak saline na bavlněný tampón a kauterizovat papillom po dobu 5-7 sekund.
 3. Postup se provádí jednou denně až do výsledku.

Vzhledem k tomu, že čpavek je silným nástrojem, který může nepříznivě ovlivnit kůži, vyhněte se kontaktu s víčky, genitálními oblastmi, mateřskými znaménky.

Bylinná infuze z papilomu

Vývary a infuze jsou dobré nejen zbavit HPV, ale také udržovat zdraví. V praxi likvidace růstu se používají následující infuze:

 1. Infuzní dogrose. 20 gramů suchého ovoce se nalije litrem vroucí vody a trvá 12 hodin. Výsledný objem je během dne opilý. Nástroj pomáhá vypořádat se s HPV a účinně zvyšovat imunitní systém, takže během období nachlazení není potřeba aspirin.
 2. Infuze kopřivy. Nettle, plantain a pampeliška kořen jsou smíšeny v stejné části, vzít 3 lžíce sbírky, nalít do studené vody a vařit po dobu 8-10 minut. Poté trvají 2-3 hodiny. Nástroj se používá 3 lžíce třikrát denně.
 3. Infúzní čaj. Sušené byliny mateřského mléka, citrónového balzámu, valerianu a oreganu se smíchají ve stejných částech a trvají 1 hodinu ve vroucí vodě. Jezte denně na prázdný žaludek 1 čajovou lžičku.

Tinktury pomáhají vyléčit nejen papilomy, ale také papilomatózu, zvláště v kombinaci s jinými prostředky.

Česnekový krém

Česnekový krém se připravuje velmi jednoduše:

 1. Strouhaný česnek je smíchán se stejným množstvím dětského krému, dokud nebude hladký.
 2. Jednou denně je nástroj aplikován na papilom a fixován pomocí gázy nebo lepicí pásky. Pokud zažijete nepříjemné pocity, musíte komprese odstranit studenou, nikoliv ledovou vodou, aby nedošlo k zmrazení pokožky.
 3. Postup opakujte denně po dobu 14 dnů.

Nevýhodou této metody je, že česnek vydává nepříjemný zápach a může způsobit nepohodlí. Proto je lepší používat komprese v oblastech těla od nosu.

Infuze zelených vlašských ořechů

U tinktury budete potřebovat zelené vlašské ořechy – v běžném obchodě, kde je nemusíte kupovat, musíte kontaktovat farmáře nebo specializované lékárny. Vaření takto:

 1. Mleté mladé ořechy se naplní kerosenem v poměru 2: 1.
 2. Trváme 3 týdny, po které filtrováme a uchováváme v pohodě.
 3. Zpracováváme papillom 1-2krát denně až do smrti.

Tinktura působí jako mýdlo, mírně vysoušející pokožku, proto buďte opatrní při aplikaci.

Kalanchoe listy

Listy Kalanchoe se používají následovně:

 1. Oblast pokožky s nánosem je pečlivě napařena.
 2. List je nakrájen na polovinu a aplikován na nádor na 3-5 sekund.
 3. Postup je opakován 7-8krát denně, denně, až do konečné likvidace bradavice.

Metoda není vhodná pro léčbu sliznic: nemůže být použita k léčbě hrtanu nebo hrdla, stejně jako intimní oblasti.

Tinktura pampelišky

Sušená pampeliška se prodává téměř v každé lékárně: je velmi jednoduché ji používat pro papilomy doma:

 1. Lžíce trávy naplníme sklenicí vroucí vody a trváme 1 hodinu.
 2. Výsledný objem vroucí vody dosahuje až 200 ml.
 3. Vezměte teplý 3-4krát denně. Uchovávejte tuto infuzi ne delší než jeden den.

Je lepší použít metodu ne jako hlavní, ale jako pomocnou, protože je účinnější pro posílení imunity.

Brambory a loupaná cibule

Brambory a cibule – zahradní asistenti v boji proti papilomům. Jak to funguje:

 1. Brambory nakrájíme na polovinu a každá polovina je dobře se třemi papilomy. Postup opakujeme jednou denně. To je věřil, že když první bramboráky roste, růst zmizí.
 2. Cibulová kůra je rovnoměrně smíchána s octem a infuse po dobu dvou týdnů. Poté se plevy odstraní a aplikují se 2-3x denně na papilom po dobu 5-7 sekund.

Buďte opatrní, když používáte tyto metody, abyste zabránili poškození zdravé pokožky kolem růstu.

Prevence nemoci – zvýšená imunita

Prevence je vždy snadnější než vyléčení. Domácí prevence kondylomů a papilomů – zvýšená imunita. Za tímto účelem:

 • dělat sporty;
 • dodržujte správnou výživu;
 • očkování včas;
 • být chráněn během sexu;
 • pít multivitaminy a přírodní bylinné přípravky.

Nezapomeňte, že pokud metoda domácí léčby nefunguje, je lepší vyhledat pomoc od svého lékaře.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…