Prostředky pro odstranění bradavic a papilomů na obličeji

Prostředky pro odstranění bradavic a papilomů na obličeji

Obsah článku:

Lékárna pro pozornost papillomů a přípravků z domova

Papillom je neoplasm benigní přírody, který se pomocí nohy připevňuje k pokožce nebo sliznicím orgánů. Jeho tvorba je způsobena zvýšením počtu buněk v horní vrstvě epidermis na určité části těla.

Dermatologové vysvětlují výskyt bradavicových růstů na těle tím, že aktivují lidský papilomavir, který, když se vyskytnou určité stavy, začne svou škodlivou aktivitu. Kmeň vstupuje do těla přes kontakt s domácností.

Pokud se člověk rozhodne, že se nejedná o hardwarovou techniku, ale o léčbu nádorů místními prostředky pro papilomy, jako léčbu projevů papilomaviru, měl by vědět, že spolu s opatřeními k odstranění kosmetické defekty by měla být obranná tělesa těla posílena. Pouze integrovaný přístup pomůže zbavit se viru, jinak bradavice čas od času “zdobí” tělo znovu a znovu.

Tablety pro papilomy

Vzhledem k tomu, že je papilomavir aktivován na pozadí snížené imunity, musí být jakákoli léčba podporována použitím imunomodulačních léků, antivirotik a komplexů vitamínů. Často je výsledkem komplexní léčby nezávislé zmizení papilomů bez použití lokální léčby.

Každá terapie je žádoucí začít jako vzhled nádorů. Pokud se okamžitě obrátit na odborníka, předepíše tablety na papilomy Isoprinosin nebo Groprinosin – jeho protějšek. Obě léky poskytují imunostimulační účinek a antivirový účinek.

Vzhledem k tomu, že Groprinosin působí mírněji na tělo, je ve většině případů předepisován u starších pacientů s angínou. Tablety by měly být vždy po jídle a podle lékařských předpisů opilé.

Také v boji proti papilomatóze ve všech projevech se tabletové formy přípravků Galavit a Cycloferon ukázaly jako vynikající.

První lék je povoleno užívat po dlouhou dobu a dávat je dětem. Účinnost druhého nástroje díky aktivaci procesu výroby ve vlastním interferonu těla – přirozeném stimulantu imunity.

Potřeba užívat pilulky proti infekci způsobené lidským papilomavirem je odborníky přičítána jejich schopnosti oslabit vliv kmene a udržet imunitu na správné úrovni. Nicméně bez lékařských doporučení by nemělo být užíváno, protože antivirové léky ovlivňují nejen virus, ale i celé tělo.

Přípravky pro lokální ošetření papilomatózních ložisek

Efektivní prostředky pro léčbu papillomů v lékárně, vyvinuté lékárníky pro externí terapii, jsou:

Léky na konzistenci tekutin působí jako látky, které vedou ke smrti břišní tkáně. Jejich aktivní složky dezinfikují okolní prvky a spálí samotnou tvorbu.

V předvečer jejich použití je požadovaná oblast nejprve párána a poté ošetřena bodově. Při rozsáhlém poškození krytu se bude vyžadovat opakované použití jednoho nebo druhého nástroje pro odstranění papilomu. Pokud je nutné odstranit prodloužený neoplasmus, pouze jeho noha je namazána s přípravkem.

Všechny tyto léky mají kontraindikace a vyžadují dodržení bezpečnostních opatření při jejich použití:

 • nemohou léčit děti do 7 let a dospělé, kteří mají zvýšenou citlivost na složky léčivých přípravků;
 • nejsou povoleny mazat pigmentový nevus;
 • v předvečer práce s léčivem je nutné chránit kůži a sliznice obklopující novotvar;
 • pokud se lék dostává na kůži, vyjměte ji pomocí ubrousku a poté kůži umyjte vodou a mýdlovou vodou. V případě popálenin použijte vhodný nástroj.

Lék Ferezol z papilomů – recenze získávají pozitivní kvůli schopnosti vyvolat růst a mají mumifikující účinek. Řešení se aplikuje zvenčí pomocí tenké dřevěné tyčinky a vyvaruje se kontaktu se zdravou kůží. U malých bradavic se droga vypořádá v jednom zasedání. K odstranění velkých růsů bude zapotřebí tříkrát zpracovat s přerušeními pro sušení léku. Je vydán bez lékařského předpisu.

Při užívání léku Dermavit z papilomů – pacienti také nechávají pozitivní recenze, protože nástroj nehoří kůži a nezanechává žádné stopy.

Před použitím doporučují lékaři ochranu zdravé pokožky lepicí páskou nebo její mazání vazelínou. Může způsobit slabý pocit pálení. Nicméně přípravek Dermavit nesmí mazat neoplazmy vytvořené v následujících oblastech těla:

Lék “Super Cleaner” je vhodný k čištění hrubé kůže. Během zasedání je bradavice posypána několika kapkami produktu. Po 2 dnech začíná odlupování zkorodovaného obalu a po pěti dnech je kůže úplně zbavena růstu.

Jak připravit léky na pozornost papillomů doma

Přípravky na odstranění papillomů, připravené podle tradičních receptur medicíny, jsou schopné zvyšovat imunitu a růst kavitace. Dobrý účinek při léčbě projevů HPV poskytuje šťávy z rostlin a bobulí:

 • cesnaková šťáva zvlhčuje bradavice 2x denně;
 • buničina aloe nebo kalanchoe květina je připnut na papilloma (obvaz se mění dvakrát denně);
 • šťáva z jahodovitých bobulí tření růstů až 4 r. v den před jejich úplným zmizením;
 • Pomerančový džus celandine 3 – 4 p. za den přerušovaný papilom posypat nejméně 10 dní v řadě.

Jednoduché a účinné prostředky pro papilomy a bradavice jsou koláče získané z mouky a octa.

Jsou umístěny na nádory a uchovávány pod dresinkem po dobu 8 až 10 hodin. Taková léčba vede ke smršťování těla patologického růstu, změně jeho barvy a nezávislému pádu.

Pokud papilloma nedávno vyskočil a neměl čas růst ve velikosti, kuřecí vaječné bílkoviny mu pomohou zbavit se. Oni jsou léčeni s růstem až do 4 r. za den bez vyplachování předchozích vrstev.

Domácí krém proti bradavicím se připravuje ze 100 g čerstvého mléka a 0,5 litru roztaveného sádla. Přísady jsou trénovány po dobu jedné hodiny ve vodní lázni, poté se kapalina odvádí do nádoby a po ztuhnutí se používá k mazání papilomatózních prvků.

Nejlepší masti pro bradavice: funkce v jejich výběru a použití

Bradavice jsou benigní léze na kůži. Mohou být bezbolestné nebo způsobit spoustu nepohodlí.

Bradavice jsou lokalizovány na prstech, podrážkách, hlavě, tváři a dalších oblastech. Pilulky, roztoky, náplasti a další léčebné přípravky vám pomohou zbavit se.

Mezi nejpopulárnější léky patří tlusté masti, které umožňují aplikaci účinných látek do bodu, dosažení rychlého zotavení.

Výhody a vlastnosti masti proti bradavicím

Na prodej najdete masti vhodné pro léčbu různých druhů bradavic.

Mezi hlavní výhody mastí patří:

 1. Snadné použití. Silné léky se nerozšířují, což vám umožňuje aplikovat správné množství léku přímo na bradavice bez ovlivnění zdravé pokožky.
 2. Dostupnost I přes svou účinnost jsou masti levná, malá trubice je dostatečná k rozmazání velkého množství nádorů po dlouhou dobu.
 3. Různé formulace. Antivirová, homeopatická, imunomodulační, hormonální činidla, která dokáží zvládnout různé typy bradavic, jsou v prodeji.
 4. Dobrá kompatibilita. Masti mohou být užívány s jinými léky. Současný příjem vitaminových komplexů obsahující zvýšené množství kyseliny askorbové pomáhá zvýšit jejich účinnost.

Krémové léky mají některé funkce, které je třeba zvážit před zahájením léčby:

 • dlouhodobé užívání může vyvolat houbové kožní léze, dermatitidu nebo alergické reakce;
 • během léčby by měla být pokožka chráněna před slunečním zářením;
 • zejména účinné léky mají široký seznam kontraindikací.

Doporučené nástroje: jejich výběr a aplikace

Zvolte vhodnou masti, která pomůže dermatologovi. V žádném případě nevybírejte prostředky pro náhodnou léčbu, například brilantní zelená může způsobit více škod než dobra. Než začnete léčbu, musíte si pečlivě přečíst pokyny a seznámit se se seznamem kontraindikací a teprve poté můžete zahájit kurz o tom, jak se zbavit virů.

Salicylový krém a další antivirotika

Přípravky této skupiny obsahují látky, které blokují aktivitu lidského papilomaviru. Jedním z nejúčinnějších antivirových složek je interferon. Je bezpečný a může být použit k léčbě osob s citlivou kůží, různými lézemi, otoky a nádory.

  Viferon. Tlustá průsvitná masť se slabou léčivou vůní. Lék obsahuje interferon, který posiluje přirozenou obranyschopnost těla a zabraňuje aktivitě virů.

Během léčby se doporučuje ošetřovat postižené oblasti jednou denně. Průběh léčby závisí na typu bradavic a může trvat od 5 do 30 dnů. Nástroj je účinný a bezpečný, vhodný k léčbě těhotných a kojících žen. Je možné léčit děti pod dohledem lékaře, individuální alergická reakce bude kontraindikací k použití. Cena od 170 rublů za balení. Účinným protějškem je Levomekol a jeho cena je o něco nižší, asi 100 rublů.
Imiquimod. Krémová náplast, která nejen odstraní stávající bradavice, ale také zabrání vzniku nových. Léčba stimuluje produkci interferonu, který aktivně bojuje proti lidskému papilomaviru. Hlavní účinnou látkou je imichimod. Mastička je balena ve vhodných sáčcích v balení 12 nebo 24 kusů.

Droga se aplikuje na bradavice před spaním, lépe použijte nástroj každý druhý den. Úplný průběh léčby – 2-3 týdny. V tuto chvíli se nedoporučuje opalovat se a je v jasném slunci. Nevhodná pro osoby s přecitlivělostí kůže a může mít nepříjemné následky na tělo dítěte mladšího dvou let. Cena od 250 rublů za balení.
Oxolinová masť. Jako součást antivirové látky oxolin. Lék ničí stávající novotvary a zabraňuje vzniku nových.

Namažte rostliny, které potřebují 1-2 krát denně. Poslední formace jsou léčeny po dobu 20-30 dní, staré bradavice vyžadují delší terapii. Neexistují žádné kontraindikace vhodné pro léčbu těhotných žen a dětí. Cena od 59 rublů.
Salicylická masť. Obsahuje kyselinu salicylovou, účinně vypaluje bradavice a brání jejich dalšímu růstu. Aplikujte bodkovaně, kůže kolem bradavice je lepší lubrikovat mastnou smetanou nebo uzavřít s omítkou.

Kontraindikace v kožních lézích, houbových infekcích, maligních nádorech. Kurz se vypočítává individuálně, obvykle trvá 2-3 týdny s každodenním užíváním. Cena – 60 rublů.

Hormonální

Drogy v této skupině jsou zvláště účinné při léčbě senilních a vulgárních bradavic. Samoléčení se nedoporučuje, potřebné prostředky vybírá dermatolog a předpis. Všechny léky mají významný seznam kontraindikací. Nemohou být použity pro rakovinu, těhotenství, kojení.

  Fluorocort. Průsvitná bílá masť bez zápachu. K dispozici v 15 ml hliníkových trubkách. Hlavní účinnou látkou je triamcinolinacetonid. Kompozice zahrnuje methylparahydroxybenzoát, kyselinu stearovou, glycerin, parafin. Lék je aplikován na poškozené oblasti 1-2 krát denně, nejlépe před spaním.

Účinné látky zabraňují deformaci buněčných membrán, bojují proti bradavicím a přispívají k jejich postupnému zničení. Fluorocort ulehčuje hoření, svědění, otoky a další nepříjemné příznaky. Kurz je předepsán lékařem s dlouhodobým užíváním možných poškození kožních plísní. Lék se nedoporučuje aplikovat na obličej a sliznice. Cena je 279 rublů na balení po 15 ml.
Triacort. Masť je prezentována ve 2 verzích. Pro běh bradavice musí být podána 0,1% léčiva, pro udržovací terapii se používá masti 0,025%.

Nástroj je kontraindikován v případě přecitlivělosti kůže, bakteriálních a plísňových onemocnění, těhotenství. Průběh léčby je individuální, obvykle trvá od 4 do 25 dnů. Je nežádoucí užívat lék více než 30 dní v řadě. Tube cena 89 rublů.
Flucinární Bezbarvá, snadno vstřebatelná želé podobná hmota se slabým zápachem. Hlavní účinnou látkou je fluocinalon acetonid. Přípravek byl přidán lanolin, propylenglykol, bílá vazelína, kyselina citrónová. Masť je zvláště účinná při léčbě plochých bradavic aplikovaných 1-2 krát denně. Kurz trvá 1-2 týdny.

Léčba může být použita nejen pro léčbu formací na nohou, nohou a rukama, ale také pro léčbu bradavic na tváři, ale trvání léčby by nemělo přesáhnout 7 dní. Masť je kontraindikována u maligních nádorů, infekčních onemocnění, houbových kožních lézí. Nepoužívejte pro děti do 2 let. Cena od 235 rublů.

Homeopatické

 1. Malavit Prostředky s lehce vstřebatelnou smetanovou strukturou. Obsahuje cedrovou a modřovou gumu, borovice a břízy, malachit, mumie, dubovou kůru, komplex esenciálních olejů a organických kyselin, plantejnové výtažky, heřmánek, tymián, celandin, nealkohol, mátovou pěnu, stříbrné ionty a další cenné složky.

Lék má minimální počet kontraindikací, může být použit k odstranění všech druhů bradavic, včetně genitálních bradavic. Vhodné pro těhotné ženy a vlastníky zvláště citlivé pokožky. Cena od 190 rublů za balení v 90 g
Tubicon. Masť obsahuje thujový olej, výtažky z měsíčku, hemlock, třezalku tečkovanou a březové pupeny, rozpuštěné v bázi pevných tuků. To se dobře vyrovnává s bradavicemi na stonku, oazlichnye papilomy a další benigní nádory. Má antiseptický, protizánětlivý, antifungální a analgetický účinek.

Masť se aplikuje na bradavice 1-2krát denně až do úplného zmizení formací. Nevhodné pro léčbu dětí, mohou dráždit citlivou pokožku. Cena od 180 rublů.
Thuja olejová mast. Populární lék, který účinně odstraňuje jakýkoli druh bradavic, a to jak v plantárních zónách (které se dobře zachází se smetanou pastou Vartox), tak v místech, které se nacházejí na sliznici.

Nástroj se aplikuje na vyčištěnou tkáň 1-2 krát denně. Chcete-li zvýšit účinek, můžete jej kombinovat s užíváním homeopatických granulí se stejnou aktivní složkou. Cena od 200 rublů.

 • Stefalin. Silná rostlinná léčiva. Rychle odstraňuje bradavice a papilomy, ale má značný počet kontraindikací. Kontakt s nechráněnou zdravou kůží může způsobit popáleniny. Nedoporučuje se těhotným a kojících ženám. Nástroj se prodává pouze na specializovaných místech, v lékárnách to nemůže najít. Cena za vzorkovač je 2 ml od 1000 do 1200 rublů, láhev v 5 ml stojí až 2500 rublů.
 • Masti – cenově dostupný, pohodlný a účinný prostředek pro bradavice všeho druhu. Správný výběr finančních prostředků a přesné dodržování předepsaného lekára zaručuje rychlou léčbu a nepřítomnost komplikací ve formě podráždění, popálenin, jizev.

  Leave a Reply

  Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

  Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

  Další informace…