Prostředky pro odstranění papilomové masti

Prostředky pro odstranění papilomové masti

Obsah článku:

Prostředky pro odstranění papilomové masti

Co si vybrat efektivní nástroj pro odstranění papilomů?

Takže dívky jsou uspořádány tak, že v jakémkoli věku chtějí vypadat atraktivně. Pravděpodobně neexistuje žádná mladá dáma na světě, která by se nesnažila zastavit čas a prodloužit mládí. Krémy, masky, peelingy, injekce, masáže jsou používány … A samozřejmě je to dvojnásobně urážlivé, pokud na malém obličeji či krku je nedostatek papilomů. Tyto ošklivé útvary zkazí jak náladu, tak i reflexi v zrcadle, a částečně odváží důvěru v jejich omráčení. Samozřejmě se je chci okamžitě zbavit! Existuje univerzální lék na papilomy, který by vyhovoval všem? Pokusíme se to na to přijít.

Takže papilomy. Bohužel, tyto benigní formace jsou v našich dnech velmi běžné a jeden den není krásný den, na které by se na těle mohla objevit nějaká dívka. Věc je, že zvedání tohoto viru je jednodušší než dvojitý řep – doteky a polibky, plavání v bazénu, výlet na hromadnou dopravu, ručníky v kancelářské toaletě, mýdlo na párty a téměř vše – a hotovo, HPV chycen. Dlouho se však nemusí projevovat žádným způsobem, a pak pod vlivem některých faktorů se náhle stává aktivnější a na kůži se objevují vojevary – zvláštní bradavice. Jaký je nejlepší způsob, jak s nimi bojovat? Existuje několik speciálních příprav. Tady jsou.

Papiloma lovecká sezóna byla prohlášena za otevřenou!

Tento lék, jak se říká, je dva v jednom. Na jedné straně dává dezinfekční účinek, zabíjí mikroby v oblasti vzdělávání a zabraňuje šíření infekce, a na druhé straně – kauterizující, ve skutečnosti ten, který odstraňuje papilom. Je to kvůli tomuto chemickému efektu, že musíte velmi opatrně zpracovat s fresolem, ošetřovat pouze oblast růstu a nedotýkat se zdravé pokožky. Tato hnědavá olejovitá kapalina se třicetiminutovou tekutinou vtírá do papilomu. Pět zasedání zpravidla stačí k úplnému zbavení.

Tento lék proti papilomu je balen v ampulích. Dermavit není tak agresivní jako fresol: je to docela bezpečné, nespaluje kůži a nezanechává stopy. Chcete-li tento nástroj správně používat, musíte nejprve přilepit náplast kolem novotvaru s omítkou a poté ošetřit papilloid kapalinou z ampulky. Pokyn říká, že je možné zničit papilom pomocí dermavitu v jednom dni. Tento lék má však nevýhodu – nelze jej použít k odstranění formací na obličeji, ve slabinách, na hrudi a v podpaží.

Verrukatsid

Takový přípravek se aplikuje na postižené oblasti pomocí aplikátoru. Stačí, když zpracujeme malé papilomy jednou, u větších může trvat až tři zasedání. Nicméně, werrukacid nemůže být používán těhotnými ženami, kojícími matkami, stejně jako malé děti.

A to je aerosol, který zmrzne papilomy. Taková kryodestrukce doma. Tento nástroj pro odstranění papilomů působí následovně: aplikátor je zaslán do oblasti novotvaru a nastříkán. V tomto procesu je přípustné mírné svědění, brnění nebo hoření. Papilom se rozjasní, pak se bělí a po chvíli zmizí. Obvykle se to stane za jeden až dva týdny. Celá sprejová nádoba je navržena pro manipulaci s 10-12 papilomy.

Super Cleaner

Jedná se o malou zkumavku s čirou kapalinou uvnitř. Je pravda, že super-čistá rostlina nemá nic společného se slavnou rostlinou – obsahuje pouze žíraviny, které vyhoří nežádoucí růst. Tento nástroj je docela silný, protože by měl být používán s péčí, zpracovávat pouze povrch papilomu. Po několika dnech začne vzdělání klesat a po pěti až šesti dnech úplně zmizí. Měli byste vědět, že postup je docela bolestivý, takže pro dítě je lepší vybrat jiný lék.

Další nuance

Bohužel odstranění papilomů neznamená automaticky zbavit se samotného viru, který žije v těle. Podle lékařské praxe je extrémně obtížné vymýtit HPV. A aby mohl spát, aniž by ublížil svému pánu a už nechodil do podoby nádorů, musíte se o sebe postarat a:

 • posílit imunitní systém;
 • sportovní hry;
 • vyhnout se stresu;
 • jíst správně;
 • být pravidelně na čerstvém vzduchu.

Pak se opět neobjeví relaps a reflexe v zrcadle vždy potěší oko. Přejeme vám dobré zdraví a dobrou náladu!

Lék na papilomy a bradavice ve formě mastí

Léčba projevů lidských papilomavirálních mastí je jednoduché cvičení, které vám umožní zbavit se bradavicových formací během několika dnů nebo týdnů.

Ve srovnání s hardwarovými metodami pro odstranění růstu vyžaduje místní léčba více času a trpělivosti. Při použití papilomové masti začíná obnovovací cyklus suchou kůrou, která pokrývá patologické zaměření, a končí jeho nezávislým spadnutím během 1 až 4 týdnů.

Domácí masť pro odstranění papilomů

Lidové metody odstraňování růstu dávají vysoký výsledek při jejich každodenním provádění. Nejlepším léčitelem jsou česneková a octová mast, stejně jako mast vyrobená na bázi celandinu.

Pro přípravu česnekové masti ve stejných poměrech získáme zeleninovou kaši a rosolovou vazelínu (lze ji nahradit dětským krémem). Výsledná kompozice je léčena nádory až do úplného vymizení.

Použije se podobná metoda a celandin. V tomto případě je vazelína nebo smetana kombinována s hmotou získanou z čerstvé trávy. Sbírejte ji v období květu.

Acetová masť pro odstranění papilomů se připravuje podle 2 receptů:

Jednoduchý způsob, jak se zbavit bradavic, je ošetřit je ricinovým olejem. Znalecům tradiční medicíny se doporučuje provést manipulaci denně, ale po celý měsíc.

Léky pro místní léčbu

1. Díky svým farmakologickým vlastnostem je krém z papilomu Aldara schopen účinně ovlivňovat vnější faktory vyvolávající vývoj infekčních onemocnění. Kvůli stimulaci procesu produkce vlastního interferonu jsou tělesné síly potřebné pro boj s infekcí lidským papilomavirem nahromaděny.

Aladarový krém nemá prakticky žádné kontraindikace k použití. Výjimky zahrnují dětství a nesnášenlivost komponentů drogy. Ale i věk dítěte se týká kontraindikací pouze proto, že účinek léčiva na tělo nezletilých osob není zcela zřejmý z důvodu malého počtu pacientů.

Použijte tento nástroj:

 • postižená oblast se omyje mýdlovou vodou a suší;
 • krém se aplikuje v tenké vrstvě bez oblékání;
 • po 6 – 10 hodinách vypláchněte krém teplou vodou a mýdlem.

Manipulace probíhá každý druhý den jednou až do úplného vyřešení problému. Maximální trvání léčby je 4 měsíce.

2. Oksolinovaya mast z papilomů – recenze shromažďují pozitivní kvůli antivirovým a antiherpetickým účinkům.

Pracovala dobře při léčbě bradavic a genitálních bradavic, které se tvoří v intimní oblasti. Zpracovávání produkuje 2 – 3 p. za den a po dobu 15 – 60 dnů. Doba trvání léčby je určena závažností onemocnění.

3. Čínská masť pro papilomy “SAN FEN ZHONG” získává popularitu. Tento nástroj má dvojitý účinek – ničí mikroby a spaluje novotvar.

Použití drogy by mělo být velmi opatrné, mast se aplikuje pouze na postiženou kůži. Po 2-4 minutách po aplikaci opláchněte teplou vodou. Obvykle po 5-6 denních postupech bude výsledek léčby patrný.

4. Masť Stefalin – lék odvozený z rostlinných materiálů. Sbírejte ho na horských svazích Karpat a používejte ho k přípravě nealkoholického roztoku – základ masti. Vzhledem k vysoké propustnosti nástroje jsou všechny jeho komponenty dodávány do kořene výrůstků.

Po několika léčebných postupech nádor začíná vysychat a brzy zcela spadne. Pokud kůra zmizí a tuberkulum zůstal na svém místě, je také rozmazáno až do úplného zmizení.

Olejová kapalina Opelosolu se používá externě proti vnějším projevům papilomatózy. U jednotlivých prvků se aplikuje jednou, avšak v předvečer manipulace je keratinizovaná oblast párována.

Míchání papillomů s různými lékárenskými nástroji

1. Panavir gel je bylinný přípravek s aktivním biokomponenty.

Jsou to přírodní stimulanty interferonu v těle a zvýšit kvalitu antivirové drogy. Léčba přípravkem Panavir se provádí po dobu 10 dnů s 5 jednorázovým ošetřením plochy pacienta denně. Hlubokého proniknutí do kůže má zničující účinek na tělo a brání hromadění kořen a jeho znovuobjevení se sníženou úsek.

2. Izoprinozin – vynikající lék na papilomy, uvolněný ve formě pilulky. Jedná se o imunostimulant a současně pomáhá tělu vyrovnávat se s viry, které se obtížně léčí. To je přesně to, co je HPV.

Tablety mají 2-týdenní kurz 3 p. za den 2 ks. Léčba se provádí dvakrát s měsíční přestávkou. Významné výsledky se objevují po týdenním užívání léku – neoplazma se zmenšuje.

Léčba isoprinosinem není povolena za přítomnosti následujících patologií:

Keratolytický přípravek Kollomak je založen na kyselině salicylové. Působí jako změkčovadlo tkanin, které lze následně snadno odstranit. Aplikujte nástroj po dobu 4 po sobě jdoucích dnů k posypání bradavice.

3. O papilloma masti Viferon – recenze papilomaviru jsou pozitivní. Nástroj se zobrazuje jako antivirový přípravek, jehož použití je přípustné během těhotenství a kojení.

Léčivou látkou přípravku Viferon je syntetizovaný proteinový interferon. Léčba se léčí od 5 do 30 dnů s opakovaným mazáním růstu za den. Peachový olej – další složka masti, zjemňuje nadrženou pleť.

4. Cryopharma je zmrazovací lék. Její účinek je srovnatelný s kryodestrukcí salonu.

Nízkoteplotní dusík okamžitě zmrazí bradavice a celá struktura přispívá k jeho zániku v období 10 dnů. Velké staré nádory se dvakrát zmrazí s 14denním intervalem. Léčba Cryopharma je kontraindikována u dětí mladších 4 let.

Verrukacid ®

Remover
doma
bradavicové papilomy
suché kukuřice
a keratomu

Řešení pro externí použití Verrukatsid ®

Je to účinná domácí lék určený k odstranění řady benigních lézí na kůži (bradavice, papilomy, genitální bradavice, suché mozoly, keratomy). Není povoleno aplikovat lék na prvky umístěné na sliznicích. Léčba genitálních bradavic Verrukatsidom ® musí být provedena lékařem (dermatovenerolog, gynekolog, urolog, proktolog) v ošetřovně. Verrukacid ® je analogie svého předchůdce – drogy Feresol® – a má ve srovnání s ním lepší složení.

Verrukacid ® má cauterizing efekt, patří do skupiny místně nekrotiziruyuschih fondů. Je velmi snadné používat. Stačí, když pomocí speciálního aplikátoru uzavřeného v obalu léku nasadíte lék na prvek, který má být odstraněn. V některých případech stačí jeden postup. Je-li tvorba velká, pak by měla být zpracována třikrát nebo čtyřikrát za sebou, přičemž se přestane kapalina usušit.

Jaké bradavice se s Verrukacid ® vyrovnají?

Jednoduché
bradavice

Husté, zaoblené, bezbolestné, zakořeněné výrůstky kůže s nerovným viskózním povrchem. Nejčastěji se nacházejí na rukou.

Plantar
bradavice

Velmi husté, nadržené plakety špinavé šedé barvy. Jsou lokalizovány na nohou v místech s největším tlakem a třením (včetně nepohodlných obuvi).

Ploché
bradavice

Malé, zřetelně vymezené, s hladkým povrchem o rozměrech 2 až 4 mm. Umístil na kůži obličeje, stejně jako na zadní straně rukou a nohou.

Závit
bradavice

Prodloužené, měkké, nitovité útvary, které se nacházejí na kůži obličeje, krku, v podkolenních oblastech pod prsními žlázami. Jsou také nazývány papilomy nebo akrochordy.

Příčiny papilomů a bradavic

Papilomatózní růst epitelu kůže a sliznic je způsoben lidským papilomavirem. Existuje zhruba 100 druhů papilomaviru, které se od sebe liší ve struktuře DNA. Typ růstu papillomatu je určen typem viru, který ho způsobuje. Papilomaviry jsou přenášeny pouze od osoby k osobě. Pro viry, které způsobují genitální bradavice, je prokázáno sexuálně přenosné přenosy.

Drogy pro bradavice, papilomy a bradavice

Bradavice a papilomy benigní léze na kůži, které vyčnívají nad povrchem. Mohou mít různé tvary a barvy způsobené lidským papilomavirem.

HPV infikuje bazální (nejnižší) vrstvu epitelu, stimulující buňky k rozdělení. Často po určité době (1-2 roky) dochází ke samoléčení z této nemoci. V některých závažných případech je možný chronický průběh onemocnění s degenerací do maligního nádoru.

Bradavice, papilomy a bradavice proto nemohou zůstat jen na těle. Často jsou zraněni, což jen zvyšuje jejich růst. Existují dva způsoby, jak se zbavit formací: chirurgické a konzervativní (pomocí lékárenských nástrojů). Velmi často se lidé, kteří se bojí skalpelu, rozhodnou druhou cestu. Jak efektivní a bezpečné?

Jaké léky na bradavice a papilomy lze nalézt v lékárně?

Existují různé léky, s nimiž se můžete pokoušet odstranit růst na kůži. Rozrušují strukturu novotvaru, narušují buněčné dělení a vedou ke smrti papilomu. K dispozici jsou:

 1. kryopreparace;
 2. výrobky na bázi léčivých rostlin;
 3. léky obsahující léky.

Abychom pochopili jejich účinnost, je nutné podrobně zvážit jednotlivé léky zvlášť.

Kryopreparace

Jejich provozní princip je podobný tekutému dusíku. Zmrazují bradavici a způsobují nekrózu a postupně je patologická forma mumifikována.

Cryopharma

Tento přípravek obsahuje propan a dimethylether. K dispozici jako aerosol v balónu. Používá se k odstranění malých papilomů a plantárních bradavic.

Cryopharma se aplikuje zvenčí, prostředek se aplikuje na aplikátor a aplikuje se na formaci po dobu 10-30 sekund (v závislosti na velikosti bradavice). Pak udělejte přestávku po dobu 14 dnů.

Postupně by měl bradavice nebo papilom vysušit a zmizet. Pokud tato forma nezmizí, je zapotřebí další postup. Mohou existovat maximálně tři takové manipulace.

Přibližná cena Cryopharmy – od 1000 p.

Nástroj nelze použít pro těhotné a kojící ženy, děti do 4 let a pacienty s diabetem.

Wartner cryo

Určeno pro odstranění růstu o průměru až 7 mm. Látka může být nazvána jako kompletní analog Cryopharm. Má stejnou formu uvolnění a stejnou kompozici. Kontraindikace jsou totožné. Cena Vartner Krio – od 700 p.

Cryopreparations stojí hodně, ale jejich účinnost je kontroverzní. Na internetu existuje mnoho recenzí, že jejich použití nepřineslo očekávané výsledky. Případy poškození zdravé kůže jsou také popsány. Pokud se rozhodnete použít kryoterapii, důsledně dodržujte pokyny, abyste zabránili popáleninám.

Farmaceutické výrobky na bázi bylin a rostlin

Jsou založeny na léčivých rostlinách s jedovatými a kauterizačními účinky. Naše babičky také zaznamenaly takové vlastnosti v kolínských a ricínských bobech. Přilákat také drogy a jejich demokratické ceny.

Ricinový olej

Olej je vyráběn z ricinového oleje (jedovatá rostlina). Vypadá to, že nějaký rostlinný olej, chutná trochu hořká. Rostlinný olej se používá pouze proti plantárním bradavicím. Výrobek se aplikuje na předem vařenou pokožku, poté je oblast utěsněna omítkou po dobu 30 minut. Po odstranění patchů bradavice mírně oškrábané. Tento postup se opakuje nejméně 10krát.

Ricinový olej dokonale změkčuje drsnou kůži nohy, ale její vliv na bradavice a HPV je sporný.

Kontraindikace: individuální intolerance k léku. Cena ropy – 40 p.

Super Cleaner

Skutečnost, že rostlina se zabývá bradavicemi a papilomy, to všechno ví. Pro obyvatele města je však obtížné najít tuto rostlinu, a proto je třeba uchýlit se k léčivům na jejím základě. Superclean obsahuje alkalické soli draslíku a sodíku, které vyvolávají lokální popáleniny.

Před použitím produktu je pokožka okolo růstu pečlivě maštěna krémem s vysokým obsahem tuku. Pak se na bradavku nebo papilom aplikuje přípravek se speciální hůlkou (je lepší nosit rukavice na ruce). Postup je velmi bolestivý, protože přípravek Super Cleaner nelze používat u dětí a těhotných žen. Po léčbě často zůstávají jizvy.

Velký počet stížností, ale skutečnost, že léčba způsobuje těžké popáleniny, vedla k tomu, že výrobci začali těžce zředit drogu. To jen snížilo jeho účinnost. Nyní je Super Cleaner vyráběn různými společnostmi a koncentrace alkálie v tomto nástroji není známa. Proto není možné přesně odpovědět na otázku, jak dobře tento lék funguje s bradavicemi a papilomy. Cena – od 30 str.

Kyselina salicylová

Prostředky nepostradatelné v kosmetologii. K dispozici ve formě masti, roztoku nebo náplasti. Kyselina léčiva se může nalézt v koncentracích od 10% do 60%. Chcete-li odstranit papilomy, je lepší vybrat si vyšší. Je však třeba si uvědomit, že riziko vzniku místního popálenin se také zvyšuje.

Prostředky pro odstranění papilomové masti

Kyselina se aplikuje na formování 1 denně denně před spaním, ráno je třeba produkt vyprázdnit. Doba trvání léčby není menší než měsíc. Po tomto období by měl papilom nebo bradavice vyschnout a zmizet.

Kyselina salicylová by se neměla používat při diabetes mellitus a v případech podezření na maligní povahu novotvaru. Stojí to asi 40 p.

Zdravotnické potřeby

Patří sem všechny léky, které mají mumifikující a kauterizační účinek. Nejčastěji obsahují alkálie, kyseliny a ethanol.

Condilin

Jeden z mála účinných léků. Je pravda, že lék funguje pouze na bradavice. Aktivní složkou je podofylotoxin (izolovaný z kořenů podophyllu, rodiny Barberry). K dispozici ve formě roztoku v tmavých lahvích.

Condylin se aplikuje pomocí speciálního aplikátoru výhradně na místo růstu dvakrát denně po dobu 3 dnů. Pak udělejte 4denní přestávku. Postup léčby se může opakovat maximálně čtyřikrát. Nástroj způsobuje místní bolesti po aplikaci červených papilomů po určité době zčernalí a zmizí.

Lék se nepoužívá u těhotných, kojících a dětí do 12 let. Přibližná cena – 900 p.

Perezol

Tato droga má kauterizační účinek. Kompozice zahrnuje trikresol a fenol. V Rusku je lék již dávno přerušen, zřejmě kvůli jeho vedlejším účinkům: popáleninám a podráždění tkání a alergickým reakcím.

Při hodnocení podle recenzí vykonal Feresol skvělou práci s papilomy, condylomy, bradavicemi a suchými mozoly. Nástroj pracoval po prvním použití a nezpůsobil takovou bolest jako Superpistotel.

Verrukatsid

Lék je umístěn jako náhrada za fresol. Verrukatsid má více tekutiny, má nižší koncentraci cauterizačních látek. Navíc se výrazně zředí ethanolem v poměru 1:20. Proto by měl být aplikován několikrát za sebou, což je trochu suché (viz návod).

Lék je dostupný ve formě roztoku v tmavých lahvích. Aplikujte ho s aplikátorem nebo dřevěnou hůlkou na nádor 3 až 7krát, čímž každá vrstva vysuší. Kůže kolem ní je rozmazaná zinkovou pastou, aby nedošlo k poškození. V případě potřeby se postup opakuje po týdnu.

Stojí Verrukatsid od 200 s. Nástroj nelze používat u dětí do 7 let a k odstranění krtků.

Solkoderm

Solkoderm se prodává v lékárnách, ale na předpis a z dobrých důvodů. Skládá se z více než poloviny kyseliny dusičné a obsahuje několik dalších kyselin. Pokud je používán nesprávně, může snadno způsobit popáleniny. Podle oficiálních instrukcí je lék určen k použití zdravotnickým personálem v klinice a není určen pro vlastní aplikaci pacienty.

Lap tužka

Antiseptické činidlo obsahující dusičnan stříbrný. Tužka kauterizuje papilomy a škodlivý účinek na bakterie. Nástroj může být použit pro bradavice, rány, trhliny a další kožní léze.

Dusičnan stříbrný je drahá směs, ale stojí mnohem víc než jednoduché stříbrné šperky. A cena lyapischny tužky je asi 1000 r. z toho vyplývá, že koncentrace terapeutické látky v tužce musí být velmi nízká. Kontraindikace: přecitlivělost na léčivo.

Po podrobné analýze jednotlivých léků se závěr říká: neexistuje jediný dostatečně účinný a bezpečný léčebný prostředek pro bradavice a papilomy, který by zcela odstranil problém.

Chcete-li se trvale zbavit papilomů a kondylomů, stojí za návštěvu dermatologa.

Lékař vyšetří vaši novotvar, stanoví přesnou diagnózu a navrhne vhodnou metodu léčby.

Existuje několik způsobů, jak radikálně odstranit růst:

 • chirurgické;
 • elektrokoagulace;
 • kapalný dusík;
 • laserová terapie.

Po proceduře dermatolog předepisuje antivirovou terapii. Umožňuje snížit aktivitu HPV a zlepšit imunitu. Přiřaďte drogy:

Antivirotika jsou k dispozici jako nosní kapky, rektální čípky, tablety a kapsle.

I po radikálním odstranění bradavic, papilomů a kondylomu dochází k relapsům. Růst bude zpravidla menší a ne v takovém počtu. Možná budete potřebovat další 1-2 postupy, abyste se je konečně zbavili.

3 připomínky

Jak jsem to pochopil, verrukatsid je téměř stejný jako feresol? Zdá se, že někde jsem četl, že oříšková je zdokonalená verze prostředků, které naše babičky používaly k odstranění bradavic. Mimochodem, opravdu dobrá pomoc. A nezůstane žádná stopa.

Dobré odpoledne, řekněte mi, jestli jste těhotná po dobu 21 týdnů. papilomata se objevila mimo pysky, ať už to může být odstraněno, je to pro dítě nebezpečné. Třepe na plátně a způsobuje nepříjemné pocity. Děkuji

Sám to není možné. Všechny účinné léky jsou v těhotenství kontraindikovány. Lze jej odstranit laserem nebo dusíkem v nemocnici.

Přidat komentář Zrušit odpověď

Oblíbené:

Volné lékařské poradenství

Bez triku. Prostě nechte svou otázku v komentářích a specialisté na ni odpoví.

Plný seznam (více než 150 položek) s cenami, pravidelně aktualizován.

Identifikujte houbu podle fotografie

Kdy jít k lékaři? Nabízíme, abychom zjistili, jak vypadá houba nehtů v různých fázích.

Mohu lék za 1 den? Typy, jak se vyhnout infekci, způsoby přenosu, léky.

Mohu lék za 1 den? Typy, jak se vyhnout infekci, způsoby přenosu, léky.

Jak odstranit bradavice sami?

Bradavice u dětí, papilomy a kondylomy u dospělých, co je nebezpečí jejich odstranění doma?

Trush u žen

Kožní nebo vaginální kandidóza není známa každé druhé ženě.

Dermatitida: fotografie a popis

Je možné, že místo na kůži vůbec není houbou. Porovnejte fotky a ujistěte se.

Pokud se vyskytne charakteristická vyrážka, je třeba, abyste u lékaře, nebo alespoň do lékárny, běželi.

Kandidóza u mužů

Z nějakého důvodu se zástupci silné poloviny lidstva domnívají, že drozd je výsadou žen, ale není tomu tak.

Jak zacházet s houbou

Seznam léčiv pro různé druhy hub. Masti, krémy, laky, svíčky, tablety – srovnání, recenze, náklady.

Test pro lékaře

Otestujte své znalosti dermatologie, pokud jste odborník nebo student.

Prostředky pro odstranění papilomové masti

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…