Režim léčby HPV 31

Režim léčby HPV 31

Obsah článku:

Režim léčby HPV 31

Jak zvolit léčbu HPV typu 16 u žen, co dělat, jak žít?

Lidský papilomavir 16 a 18 má vysokou onkogenitu a je nejčastěji detekován u žen s rakovinou děložního hrdla. Aby se zabránilo smutným komplikacím, musí být léčba včas a pod vedením kvalifikovaného specialisty.

Léčebný režim je předepsán striktně jednotlivě a může zahrnovat tablety, čípky, injekce a destruktivní metody odstranění nádorů.

HPV diagnóza: co dělat?

Většina žen, které byly diagnostikovány s HPV typu 16 nebo typu 18, se dostaly do panice a přemýšlely o tom, jak dále žít pesimisticky. Hlavním důvodem je nedostatek vhodných léčebných režimů, které poskytují 100% vyléčení. Papilloma virus je docela těžké odstranit z těla, a klíčovou roli hraje imunita žen. Čím je slabší, tím vyšší je riziko komplikací a čím delší je léčba.

V opačném případě se virus bude dále množit a infikovat zdravou tkáň. Důležitou roli při posilování imunitního systému hraje správná výživa, zdravý životní styl a mírné cvičení.

Teprve po posílení imunity a zahájení nezávislého boje proti viru můžeme hovořit o účinnosti léčby. Spolu s imunomodulátory jsou indikovány antivirové léky.

V důsledku toho virus přestává množit, spadá do latentního stavu – a jeho vnější projevy mohou být odstraněny. V případě úspěšné léčby se HPV nezobrazí a člověk může vést normální život.

Naneštěstí se specialisté velmi často neobtěžují s předepisováním imunomodulátorů a okamžitě posílají pacienty na postupy, které jim umožňují odstranit vnější projevy viru. To zřídka dává pozitivní výsledek – s vysokou koncentrací viru, kožní vyrážka se objeví znovu, a v některých případech – ve větším množství.

Po dosažení pozitivní dynamiky léčby HPV – byl dokončen průběh antivirových léků a prostředky ke zvýšení síly imunitního systému a byly odstraněny bradavice, měla by žena vést zdravý životní styl a sledovat imunitní systém a zabránit jeho významnému snížení. To se vyvaruje závažným důsledkům, které tento virus může způsobit.

Mnoho žen a mužů je infikováno papilomavirem., ale vůbec se neobjevuje. Přesně stejná situace se způsoby léčby této patologie. Stačí, aby někteří lidé začali vést zdravý životní styl a posílit imunitní systém – a dojde k úplnému zotavení.

Takže je možné léčit papilomaviry navždy? Takové případy jsou velmi vzácné, ale přesto je možné i v medicíně. Ale i kdyby imunita nemohla nezávisle potlačit reprodukci viru, existuje mnoho léků, které v tom pomohou.

Léčba léků

Základ léčby HPV – léků. Externí odstranění kondylomů bez somatické terapie nepovede k pozitivnímu výsledku, takže po krátké době se opět objeví nádory. Veškerá zdravotnická zařízení musí být přidělena přísně odborným lékařem, protože mají mnoho kontraindikací a vedlejších účinků.

Léčba léčiv zahrnuje léky v následujících skupinách:

  • Imunomodulátory.
  • Antivirotika.
  • Destruktivní.

Antivirová činidla a imunomodulátory mohou být vyráběny ve formě tablet, mastí, injekcí a krémů. Destruktivní drogy – chemická řešení k odstranění vnějších projevů HPV.

Imunomodulátory

Jsou zahrnuty do jakéhokoli léčebného režimu pro papilomaviry. Účelem jejich použití je posílit imunitní systém a posílit produkci protilátek zaměřených na boj proti viru. Imunomodulátory mohou být produkovány ve formě:

V závislosti na stupni snížení imunity je zvolen konkrétní lék. Pokud osoba má příliš oslabenou imunitu, léky jsou předepsány formou injekčních roztoků. Patří sem:

Imunomodulátory ve formě injekcí jsou obzvláště účinné a umožňují v 90% případů vést virus do latentního stavu. Nicméně mohou být předepsány pouze ošetřujícím lékařem po důkladném vyšetření těla. Průběh léčby nepřesáhne 10 dnů.

U tablet s imunomodulačními vlastnostmi patří:

Tablety a kapsle musí být aplikovány po dlouhou dobu – po dobu jednoho měsíce. Nejsou tak účinná jako injekce, ale stále napomáhají posílení imunitního systému a pomáhají mu v boji proti viru. Tyto léky jsou drahé a přísně předepsané odborníkem.

Lokální přípravky s imunomodulačními vlastnostmi:

Nepomohou eliminovat vnější projevy HPV, ale bez nich se nádory mohou začít rozšiřovat do zdravých oblastí sliznic.

Antivirotika

Účelem jejich jmenování je snížit virovou zátěž a zastavit redukci násobení viru. Zahrnuty do režimu léčby imunomodulátory. Až dosud nebyly vytvořeny žádné antivirové léky, jejichž působení bude specificky zaměřeno na HPV, a proto jsou léčeni širokospektrálními léky.

Nejoblíbenější léky jsou:

Antivirová léčiva mají různé typy uvolňování – injekce, pilulky, spreje a krémy. Během celé léčby HPV se doporučuje použít jednu z místních léků s antivirovými účinky, aby se snížilo riziko šíření HPV do zdravých oblastí.

Destruktivní prostředky

K odstranění kondylomů lze použít chemické roztoky. Umožňují odstranit příznaky viru s minimálními finančními náklady. Patří sem:

Kvůli kyselinám, které jsou součástí ničivých léků, novotvary vysuší a padnou. Jejich použití je zvláště bolestivé a mělo by být prováděno pouze v léčebně.

Mělo by být zřejmé, že řešení pro kauterizaci a odstranění genitálních bradavic v případě kontaktu se zdravými tkáněmi mají na ně negativní dopad. A to je důvod odstranění růstu musí být prokázáno prostředky v lékařských institucích.

Fyzioterapie

Režim léčby HPV 31

Lékařství nabízí několik způsobů, jak odstranit nádory, které se liší v cenách a metodách vedení, mezi něž patří:

  1. Laserová koagulace. Odstranění kondylomů odpařením. Postup vyžaduje použití léků proti bolesti a je docela traumatický.
  2. Odstranění rádiových vln. Bezbolestný způsob odstranění kondylomů pomocí přístroje Surgitron, který zajišťuje vylučování novotvarů vysokofrekvenčními radiovými vlnami.
  3. Elektrokoagulace. Odstranění vysokofrekvenčním proudem. Levný postup, který často vede k krvácení a silné bolesti.
  4. Cryodestruction. Cauterizace s kapalným dusíkem. Je nutné provést několik postupů pro úplné odstranění bradavic.
  5. Chirurgická intervence. Používá se ve vzácných případech, kdy se zhoubné nádory degenerují do maligních. Pro odstranění použijte skalpel nebo speciální nůžky. Požadovaná úleva od bolesti.

V současné době je nejbezpečnější a zároveň dražší metoda radiační vlny pro odstranění nádorů. Riziko šíření viru do sousedních tkání během procedury – minimální a po proceduře ve většině případů nejsou pozorovány takové nepříjemné jevy, jako je krvácení, otok a zánět.

Odstranění kondylomů by mělo být provedeno po ukončení užívání imunomodulátorů a antivirových léků. V opačném případě nedojde k žádnému ničivému způsobu pozitivní výsledek – virus zůstane v těle a po chvíli se bradavice znovu objeví na sliznicích.

Lidové metody

Tradiční metody léčby jsou zaměřeny výhradně na posilování imunitního systému. Neměli byste riskovat vaše zdraví a používat různé prostředky vlastní výroby k odstranění bradavic. V současné době je prostě žádný populární způsob, jak odstranit bradavice, které by byly bezpečné pro zdraví.

V nejlepším případě nedosáhnou žádného výsledku a v nejhorším případě se postižené buňky začnou degenerovat do zhoubných.

Bradavice mohou být odstraněny pouze v lékařských zařízeních, které používají speciální přípravky. Používání kyselin a zásad je přísně zakázáno, pokud je HPV vysoce onkogenní.

K prostředkům, které se doporučují používat doma, patří odvar z těchto bylin:

Aloe, ženšen a čínská lemongrass mají dobrý účinek na imunitní systém. Je žádoucí zahrnout do stravy česnek, pšeničné zrno, ořechy, kukuřici, jablka a zelí. Je žádoucí vzdát se výrobků obsahujících barviva a umělé přísady, stejně jako špatné návyky jako kouření a pití alkoholu.

Lidský papilomavirus s vysokým onkogenním typem není důvodem pro paniku a vzrušení. HPV může být poražen, ale pro to je důležité zahájit léčbu v rané fázi jeho vývoje. To zaručuje úspěch a dává šanci eliminovat virus zcela z těla, vyhýbat se projevům na kůži.

Režim léčby HPV

Otázky a odpovědi týkající se léčebného režimu HPV

dobré odpoledne
pomůže pochopit:
dochází k erozi w / m, PCR detekuje papilomavirus 18
Se stejnou metodou PCR budou všechny STD negativní.
rozmazání na flóru v různých třech dnech cyklu – normální, leukocyty1-2
Nemám žádné stížnosti
Kolposkopie ukázala, že na jednom z okrajů eroze je papilomatóza
Můj lékař doporučuje léčbu HPV a poté zkreslení lasery, hořet bez léčby, říká, že to není pravda, protože příčina nebude odstraněna.
a také doporučuje, abyste přenesli PCR na WEB a CMV, jak bylo vysvětleno v tom, že ve virech dat na rozmazaném stavu (v krvi jsou), režim léčby HPV se může změnit, je to platné prohlášení?

a proč někteří lékaři doporučují bacpossey pro STD, není PCR důvodem k vyloučení těchto infekcí?
Řekněte mi, jaké léky jsou dnes nejúčinnější v léčbě HPV
Děkuji

Dobrý den Mám 21 let. Můj doktor zjistil cervikální erozi a poslal mě, abych vzal testy. Zde jsou jejich výsledky:
PCR. HPV HBR
16,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59
(genotyp R-t)
PCR
PCR gen HPV HCR nebyl nalezen
Obecná klinika
Analýza rozmazání na mikroflóře (na skle)
BOD 1 URETRA
Leukocyty izolované v přípravku
Erytrocyty nebyly detekovány
Malý epitel
Malé množství hlenu
Flora malé hole v malém množství
Trichomonas vaginalis nebyl nalezen
Nebyla zjištěna kvasinka podobná houba
Neisserovy gonokoky nebyly detekovány
BOD 2 VAGINA
Leukocyty 30-40 na půl tuctu v pramenech hlenu 100-120 v polovině / sp. zničeno částečně zchátralé.
Erytrocyty nebyly detekovány
Velký epitel
Malé množství hlenu
Flora n Dederleyn chybí, malé hole ve velkém množství
Trichomonas vaginalis nebyl nalezen
Nebyla zjištěna kvasinka podobná houba
Neisserovy gonokoky nebyly detekovány
BOD 3 CERVIX
Leukocyty v prameni hlenu 120-140 v p / sp. zničeno částečně zchátralé.
Erytrocyty nebyly detekovány
Malý epitel
Střední hlen
Flora malých tyčinek jediné v p / zr
Trichomonas vaginalis nebyl nalezen
Nebyla zjištěna kvasinka podobná houba
Neisserovy gonokoky nebyly detekovány
Závěr CLEANLINESS III
Cytologické vyšetření (na skle)
BOD 1 VAGINÁLNÍ ČÁST CERVIX
Cytologické vyšetření (na skle)
Epithelium Buňky šupinovitého epitelu ve velkém počtu jsou umístěny odděleně, ve skupinách a vrstvách. Představuje hlavně buňky mezivrstva epitelu. Buňky povrchové vrstvy v malém množství. Nebyly nalezeny buňky žlázového epitelu.
Leukocyty 20-40 v p / zr. v prameni hlenu 80-100 na polovinu / sp.
Erytrocyty nebyly detekovány
BOD 2 MULTIKA CERVIXOVÉ ŘETĚZY / Červik
Epitelové buňky spinocelulárního epitelu, uspořádané odděleně, ve skupinách, v malých vrstvách. Představuje buňky především povrch a mezivrstvy epitelu. Buňky parabazální vrstvy v malých množstvích. Umístěny samostatně a ve skupinách. Jádra jednotlivých buněk jsou mírně zvětšena. Jaderný cytoplazmatický poměr se mění ve prospěch jádra. Buňky glandulárního epitelu v mírných množstvích jsou umístěny odděleně, ve skupinách, v malých vrstvách, část buněk ve formě holých jader.
Leukocyty 80-100 na půl tuctu ve vláknech hlenu pokryjí všechny p / zr.
Erytrocyty nebyly detekovány
Závěr Typ II Zánět
Mycoplasma hominis nebyl nalezen.
PCR. Mycoplasma hominis (škrábání) nebyl zjištěn
PCR. Byly zjištěny druhy Ureaplasma (parvum + urealyticum, škrábání)
PCR. Chlamydia trachomatis (škrábání) nebyla zjištěna
PCR. Trichomonas vaginalis (škrábání) nebyl zjištěn
Bakterie mikroflóry (urogen.) + Antibiogram: Lactobacterium 10 ^ 6 CFU / ml
Secí na mykoplazma, ureaplasma (škrabání) s antibiogramem: Ureaplasma urealyticum> 10 ^ 4 CFU / ml 1
Antibiogram:
Azithromycin Mírně stabilní
Josamycin Sensitive
Citlivost na doxycyklin
Clarithromycin Sensitive
Ofloxacin Mírně stabilní
Citlivost na pristinamycin
Citlivost na tetracyklin
Ciprofloxacin Resistant
Erythromycin Sensitive

Pro výsledky výzkumu jsem dostal předepsanou léčbu: Alferekin V / m č. 10 každý druhý den, Genferon, 500 tisíc jednotek, dvakrát denně, 10 dní, pak 250 tisíc jednotek, 2 krát denně, 10 dní, pak 500 tisíc kusů každý druhý den až 3 měsíce , Doxycyklin 1 tabletu třikrát denně po dobu 13 dní po doxycyklinovém tabletu Josamycin 1 tabli 3krát denně po dobu 7 dní, svíčky 1hodidové na noc po dobu 10 dní, poté microjinax na 1 stůl s vlhkostí po dobu 11 dní na noc, poté po biocapfemii 2 v noci po 5 dnech. Z prevence přípravku Fluconazole 50 mg každý druhý den. No, pro játra, léky na pankreasu.
Můj sexuální partner neodhalil PCR analýzy pro mykoplazma, ureaplasma a chlamydia. Četl jsem, že by se měli zacházet s oběma partnery, ale protože jeho testy jsou čisté, jeho lékař řekl, že i přes mou diagnózu nepředepisuje léčbu. Řekni mi, že jo? Nebo ještě potřebuje léčbu? A kdo ho jmenuje? Může to udělat můj doktor? Protože moje léčba byla pro mě příliš drahá a nechtěla bych, aby byla neúčinná.
Také je léčebný režim předepsaný správně pro mě? Navzdory tomu, že až do zjištění eroze, nic mě netrápilo, přišel jsem na rutinní prohlídku. Ale už po absolvování testů, ale léčba ještě nezačala, začal jsem mít před začátkem menstruace hnědé výtoky, ale po jejich procházce došlo k mírnému bílé výboji uprostřed cyklu, který je stále tam, i když jsem už začal léčit (dnes je 11. den) .
Díky předem.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…