Solkoderm papilloma masti cena recenze

Solkoderm papilloma masti cena recenze

Obsah článku:

Jak blednout bradavici Solkoderm. Pacienti hodnotí účinnost řešení

Infekce lidského papilomaviru je známa mnoha lidem. Vykazuje růst na kůži, který má neatraktivní vzhled a různé velikosti.

Bradavice, papilomy a bradavice mohou být zraněny a degenerovány do maligních nádorů. Můžete je stáhnout doma pomocí drogy Solkoderm. Budeme mluvit o jeho efektivitě a aplikačních pravidlech dnes.

Solcoderm: složení a farmakologické vlastnosti

Léčba bradavic a papilomů Solkoderm – roztok s koncentrovanými kyselinami. Léčivý přípravek obsahuje:

 • Kyselina dusičná.
 • Destilovaná voda.
 • Kyselina octová.
 • Kyselina mléčná
 • Dvoumocná měďnatá dusičnanová trihydrát.
 • Dihydrát kyseliny šťavelové.

Bezbarvá kapalina se nalije do 0,2 ml ampulí. Balení obsahuje 1 nebo 5 ampulí.

Na každou ampulku je připevněn plastový aplikátor a skleněná kapilára. Obsah jedné ampule stačí na odstranění 5 – 7 bradavic.

Jakmile na povrchu nádoru proniknou aktivní složky Solkodermu hluboko do své struktury a dehydratují zevnitř. Výsledkem je, že růst vysuší, změní barvu a mumifikuje. Konečně prvek vypadne po několika dnech po ošetření kauterizující látkou. Opakujte postup není nutné.

V případě bodové aplikace kyselina vstupuje do lidského těla v minimálních dávkách a nemá toxický účinek. Vzhledem k tomu, že je Solcoderm zařazen do skupiny látek s kauterizačním účinkem, je nutné s ním pečlivě pracovat a zabránit šíření roztoku na zdravou epidermis a sliznice.

Solkoderm dokonale zobrazuje běžné a plantární bradavice. Jizvy, jizvy a relapsy po kauterizaci se nestane. Dotčené tkáně rychle uhynou, vzniklé rány jsou utaženy kůry a během jednoho týdne je pokožka pokožky kompletně obnovena.

Indikace a kontraindikace užívání přípravku Solkoderma

Roztok Solcoderm je určen pouze k externímu použití a indikací pro léčbu je potřeba odstranit benigní kožní defekty:

Odstranění kondylu Solkoderm a dalších virových elementů je kontraindikováno v případě alergie na složky roztoku a tendence k tvorbě keloidních jizev. Kromě toho je přísně zakázáno ošetřovat ústní dutinu, pihy, bradavice na obličeji a perineum, akné, krtky, krvácející rány, zanícené bradavice a oblasti maligního melanomu s kyselým lékem.

Během těhotenství může být přípravek Solcoderm používán pouze podle pokynů odborníka a pod jeho kontrolou. Děti do 5 let by neměly odstraňovat bradavice roztokem Solcoderm.

Lékaři zakazují kauterizaci přípravku Solkoderm více než třemi papilomy současně. Jejich celková plocha by neměla přesáhnout 3 metry čtvereční. viz

Jak odstranit bradavice Solkoderm

Bezpečné bělostné bradavice a papilomy znamená, že Solkoderm učí instrukce k použití.

Terapeutická manipulace se provádí postupně:

 • Váleček kolem velkého bradavice je pečlivě řezán nůžkami. Pokud je růst malý, okolní tkáň není odstraněna.
 • Na pozemku je střídavě ošetřena alkoholem a dětským krémem.
 • Ampulka se otevře a obsah se aplikuje na bradavici pomocí aplikační tyčinky. Přípravek se aplikuje na velký neoplasm s tupým koncem přístroje, na malém s ostrou stranou aplikátoru.
 • Pokud je růst tak velký, že jedna kapka nestačí k úplnému pokrytí jeho povrchu, použijte další kapku produktu.
 • Skleněná kapilára Solkoderma se používá k kauterizaci akretických bradavic. Přístroj je umístěn v injekční lahvičce a přijímán lék a pak je ošetřen skupinami nádorů.
 • Pro každý postup musíte vzít novou ampulku. Zbytky otevřeného roztoku rychle ztrácejí své léčebné vlastnosti. Použitá injekční lahvička se promyje vodou a odloží.

Uvádění více kapek, než je požadováno velikostí papilomu, je zakázáno. Pokud se Solcoderm dostane na zdravou pokožku, dojde k popálení.

Alkohol pomáhá stimulovat mumifikace. Po kauterizaci přípravkem Condylo Solkoderm 2 až 3 krát denně se doporučuje otrávit novotvary alkoholem. Zvláště důležité je to po hygienických postupech, kdy jsou postižené ohniska v kontaktu s vodou.

Další doporučení k léčbě

Pod vlivem kyseliny se burgundské prvky stávají světle žluté a získávají šedivý odstín. Současně se doporučuje léčit 2 až 3 velké růsty a až 5 bradavic, které mají průměrné velikosti. Cauterizace pro jiné papilomy lze provést za 1-2 týdny.

Lékaři píší v recenzích o možnosti odstranění plantárních bradavic pomocí přípravku Solcoderm.

Ploché trny se nacházejí na spodní části chodidla, což způsobuje nepohodlí při chůzi a zranění. Jejich tvar a velikost mohou být odlišné, ale řešení umožňuje, aby se člověk rychle zbavil virových elementů a kalů na nohou.

Dávkování znamená individuální výběr. Proto by měla být první léčba svěřena dermatologovi a všechny následné postupy by měly být prováděny doma. Nejprve se doporučuje použít minimální množství léků. Pokud nádor nezmění jeho barvu, můžete dát trochu více léku. Předávkování by nemělo být povoleno z důvodu možného zjizvení pokožky.

Pro vysoce kvalitní obnovu ošetřované oblasti po dobu 2 měsíců po zákroku je žádoucí chránit před přímým slunečním zářením.

Solkoderm: cena a analogy

Přesné ceny Solkodermy najdete v lékárně. V Rusku se mumifikující roztok prodává za 1000 až 1200 rublů. Ceny v on-line lékárnách začínají na 660 rublů. Obyvatelé Ukrajiny mohou koupit lék pro 200 – 300 hřiven. Cena je za jednu ampulku.

Pokud vysoká cena nebo kontraindikace neumožňují pacientovi koupit Solkoderm, dermatolog může nahradit roztok analogy:

Vlastnosti podobné farmakologickým schopnostem přípravku Solkoderm mají také salicylic-zinkové masti a pasty, sírovou salicylovou nebo anti-tarovou masti.

Spotřebitelé jsou obecně spokojeni s prostředky přípravku Solkoderm pro papilomy a mají pozitivní zpětnou vazbu. Řešení odstraňuje malé jednotlivé elementy během týdne, velké bradavice je třeba odstranit o něco déle. Pacienti si však všimnou, že kyselá látka způsobuje krátkou pocit pálení, který sám za několik minut prochází.

V případě silného podráždění a svědění pokožky sousedící s ošetřeným papilomem doporučují lékaři používat anestetické masti nebo krémy obsahující glukokortikosteroidy. Odborníci také varují, že porušování pravidel aplikace přípravku Solkoderm je nebezpečné poškozením hlubokých vrstev epidermis a vředy na jejich vnějším povrchu. K léčbě takových vředů je nutná obvyklá rána.

Co říkají pacienti o účinnosti přípravku Solcoderm:

Lék “Solkoderm” z papilomů: recenze, návod k použití a složení

Má droga “Solkoderm” z bradavic? Cena, hodnocení, způsob použití a účinnost tohoto nástroje budou popsány níže. Dozvíte se také o vlastnostech této drogy, jejích kontraindikacích a negativních činnostech.

Forma výpovědi, vzhled, struktura

V jaké formě je lék “Solcoderm” pro papilomy? Přehledy uvádějí, že tento nástroj je dodáván ve formě čirého roztoku bez barvy určené pro vnější použití.

Složení tohoto léčiva zahrnuje složky, jako je kyselina dusičná, kyselina octová a kyselina mléčná, stejně jako dihydrát kyseliny šťavelové a trihydrát dusičnanu měďnatého.

Pokud jde o další komponenty, používá se pouze destilovaná voda.

Při prodeji léku “Solkoderm” (roztok bradavic) je dodáván v ampulích bezbarvého skla s plastovým aplikátorem a kapilárou ze skla, které jsou umístěny v papírových obalech.

Terapeutický účinek léčiva

Co je řešení “Solkoderm”? Pokyny a recenze uvádějí, že tento nástroj je určen pro lokální léčení kožních lézí benigní povahy.

Kombinovaný účinek složek tohoto léčiva poskytuje in vivo fixaci (s mumifikací) změněného tkáně.

Účinek daného léčiva se projevuje v odbarvení oblasti pokožky vytvářením charakteristického nažloutlého nebo šedivého odstínu. Po použití tohoto nástroje je devitalizovaná tkáň dehydratována, po které (jak je mumifikována) se změní na hnědou. Dále vzniklá struska postupně odfarbí.

Má droga “Solkoderm” z papilomů? Recenzí tvrdí, že po aplikaci tohoto nástroje dochází k hojení nádorů poměrně rychle. V tomto případě jsou komplikace, jako je výskyt tkáně jizev nebo sekundární infekce, velmi vzácné.

Kinetická schopnost léku

Má řešení “Solkoderm” z papilomů? Hodnocení odborníků uvádí, že při použití tohoto léčiva není pozorována významná absorpce jeho účinné látky skrze kůži. Dále je třeba říci, že kvůli minimálnímu množství aplikované terapeutické dávky léčiva nemá systémový účinek na lidské tělo.

Indikace pro použití roztoku

Nejčastěji jsou pacientům předepisován přípravek “Solkoderm” z papilomů. Recenzí, nástroj říká, že tento prostředek pro vnější použití může být použit v léčbě jiných benigních kožních změn, včetně:

 • plantární bradavice;
 • běžné bradavice;
 • genitální bradavice;
 • non-buněčný nevus, který byl testován na benignitu.

Zákaz zakázky

Za jakých podmínek nemůže droga “Solkoderm” používat z papilomů? Přehledy indikují kontraindikace pro léky, jako jsou:

 • výrazná tendence osoby vytvořit tkáň jizvy;
 • kožní nádory (maligní), které jsou náchylné k metastázám (včetně maligního melanomu).

Je třeba také poznamenat, že tento nástroj nelze použít k odstranění keloidních jizev a pih.

Jak používat drogu “Solkoderm” z papilomů?

Recenze, cena tohoto řešení je uvedena níže.

Tento přípravek je určen k vnějšímu použití. Lékařský postup prováděný s použitím tohoto nástroje by měl provádět pouze lékař.

Před aplikací léku je oblast postižené oblasti ošetřena etherem nebo ethylalkoholem.

Lék “Solkoderm” by měl být aplikován přímo na postiženou oblast. K tomu použijte speciální aplikátor (plast) s tupými a ostrými konci, který je k dispozici v balení. Ostrý okraj tohoto aplikátoru se používá k aplikaci léku na malou postiženou kůži a tupou – k léčbě rozsáhlých lézí.

Také, jako alternativní způsob použití daného léčiva může být použita skleněná kapilára, která je také připojena k přípravku. Komplexní léze oblasti pokožky o rozloze 2-3 metrů čtverečních. viz také je přípustné zpracovat pomocí výše zmíněného přípravku.

Pro vyplnění skleněné kapiláry s přípravkem by měla být ponořena do léčivého roztoku na několik minut. Současně je při aplikaci nutné věnovat zvláštní pozornost tomu, aby se zabránilo aplikaci velkého množství léčiva a poškození hlubokých vrstev tkáně. Proto je nutné aplikovat tolik “Solkodermy”, jak je absorbováno tkání postižené oblasti.

Způsob aplikace

Při léčbě benigních nádorů se na postiženou oblast opatrně aplikuje roztok přípravku “Solkoderm”, po kterém je jemně rozptýlen po celém vybraném povrchu pokožky (až do úplného vstřebání léčiva do tkáně). Během následujících 3-5 minut byste měli pečlivě sledovat změny kůže, ke kterým dochází na ošetřované ploše. Správným postupem by mělo dojít k odbarvení kůže.

Pokud potřebujete léčit bradavice, je třeba nejprve odstranit horní vrstvu stratum corneum.

Omezené oblasti o průměru 10 mm se ošetřují roztokem, pouze pokud byla horní vrstva kůže patologicky upravena.

Při několika lézích na pokožce by měl být proces léčby prováděn v několika fázích s intervalem 4 týdny.

V průběhu léčebného postupu je přípustné zpracovat ne více než 2 nebo 3 léze, které mají celkovou plochu nepřesahující 2-3 čtvereční metry. viz

Aby se urychlila fixace a mumifikace ošetřených nemocných tkání, doporučuje se ošetřit postiženou oblast 70% roztokem ethylalkoholu až třikrát denně.

Je zakázáno odstraňovat chrastění škrabáním nebo mechanickými prostředky. Mělo by spontánně spadnout, jelikož jinak jsou možné jizvy a narušení procesu hojení tkáně.

Nežádoucí účinky

Při použití tohoto léku mohou pacienti zaznamenat místní reakce, jako je krátkodobé pálení kůže, přechodný mírný erytém, změny pigmentace kůže, dočasný výskyt ischemického kruhu (bílý) na zdravé kůži a tvorbu jizvy.

Zvláštní doporučení

Přípravek by neměl být aplikován na zanícené oblasti pokožky.

Po biopsii postižené oblasti byste měli počkat 9-10 dní před zahájením léčby přípravkem Solcoderm.

Pokud je lék náhodně aplikován na zdravou kůži, měl by být okamžitě odstraněn pomocí bavlněného tamponu namočeného ve vodě.

Pokud má pacient v době aplikace léku bolest, léčba by měla být okamžitě přerušena.

Recenze “Solkoderme” z bradavic a dalších formací, jeho cena

Co říkají pacienti o tomto léku? Podle recenzí se mnozí lidé s pomocí tohoto léku snaží zbavit nejen bradavic, ale také bradavic a papilomů. Někteří zákazníci uspějí. Existují však ty, které řešení “Solkoderm” nepomohlo.

Podle odborníků závisí účinnost tohoto řešení nejen na typu onemocnění, ale také na správnosti jeho použití. Lékaři také tvrdí, že užívání tohoto léku by mělo být zahájeno a vyrobeno pod dohledem zkušeného specialisty po identifikaci skutečné příčiny benigního novotvaru. Zároveň lékaři doporučují provést pouze komplexní terapii.

Náklady na uvažované fondy činí 560-580 rublů.

Solkoderm z bradavic: instrukce, recenze

Solkoderm – cizí lék na bradavice. Používá se jako droga, včetně doma.

Stručně o droze

 • Solkoderm – lék. Prodává se v mnoha lékárnách na předpis.
 • Účinek léku je nekrotizující. To znamená, že způsobuje nekrózu kůže, kterou mazají.
 • Cena 450 – 550 rublů na ampuli. Jedna ampule je dostatečná pro 5-7 bradavic.
 • Zpracování může být prováděno doma. První léčba by však měla být prováděna pod dohledem dermatologa.
 • Můžete použít těhotné ženy, ale pouze na kůži.
 • Masť solkoderm: Neviděl jsem takovou drogu a není si to možné představit. Kyselina je tekutina, nikoliv mast.

Koncentrované: kyselina octová, kyselina dusičná, kyselina šťavelová a kyselina mléčná.

Kvůli působení kyselin na kůži dochází k nekróze koagulace. To znamená, že kůže zemře, na její místo se tvoří rána, pak kůra, která pak zmizí.

Pokyny pro zpracování solkodermových papilomů, bradavic a bradavic

1) Pokud je bradavice velkým kolem s velkým válečkem, pak by měl být váleček pečlivě řezán nůžkami na nehty.

2) Ošetřete pokožku alkoholem.

3) Koupíme jednoduchý dětský krém na 30 rublů v kiosku “Rospechat”. Dobře tukujeme kolem papilomu se smetanou.

4) Otevřete ampulku solkodermem.

5) Vezměte aplikátor. Jedná se o plastovou tyč s ostrým koncem na jedné straně a tupým koncem na druhé straně. Pokud je bradavice velká – použijte tupý konec. Je-li malý – ostrý.

6) Ponořujeme tyčinku do roztoku solcodermu. Aplikujte kapku solkodermy na papilom nebo kondylom.

7) Je-li papillom velký a roztok léčiva nestačí na celý jeho povrch, pak uchopíme jinou kapku a aplikujeme ji na bradavice. Špinavý konec rozdělí kapku roztoku na povrch bradavice.

8) Pokud máte konglomerát bradavic spojených dohromady, mohou být ošetřeni skleněnou kapilárou. Snížíte kapiláru v injekční lahvičce roztokem solkodermu, zapíše se do kapiláry. Vezměte ji a postupně aplikujte roztok na bradavice.

9) Nepoužívejte okamžitě velké množství kapek roztoku. Pokud se šíří kolem, může způsobit poleptání kůže. A v tomto případě bude velmi užitečné předchozí ošetření pokožky krémem.

10) Kůže papilomu nebo kondylomu pod účinkem solkodermu by měla nejprve převést na bílou a poté bledě žluto-šedou. Pokud je tato barva dosažena, již není nutné zpracovávat.

Pokud je mnoho bradavic, může být současně ošetřeno více než 4-5 středních nebo 2-3 velkých bradavic.
Opakované zpracování je možné pouze po 1-2 týdnech.

Co bude dál?

1) Následující den je místo ošetření pokryto hnědou kůrou jako obyčejná rána.

2) O několik dní později se kůrka začne pohybovat pryč.

3) O týden později kůra zcela zmizí.

Solcoderm je kauterizující lék. Takže má analogy:

 • duofilm Akce je měkčí než solocoderm. Přečtěte si více o duofilmu.
 • kollomak. Také účinek na pokožku je měkčí. Viz podrobné pokyny.
 • super čisté – tvrdé působení silnými alkáliemi (podrobné pokyny),
 • Verrukatsid (nebo Faresol). Jedná se o fenol + m-kresol, účinek je průměrný (více o léku),
 • lapis Jedná se o dusičnan stříbrný, působí jemně, ale je potřeba dlouhou dobu smazat. (více o lapisu),
 • condilin (podrobné pokyny o condilinu),
 • Solkovagin (více o Solkovaginu) a řadu dalších.

Pokud si vyberete cenu, nejlevnější drogu – superpurello. Ale s ním musíte být velice opatrní, abyste spálili kůži.

Solkoderm – agresivní řešení. Může způsobit nevratné poleptání kůže nebo sliznic. Chcete-li tomu zabránit, nezapomeňte:

1) Nepoužívejte na zdravou pokožku.

2) Nemůžete ho použít doma na genitáliích a konečníku.

3) Nemůže být aplikován na ústní sliznici.

4) Nepoužívejte ho doma u dětí.

5) Nepoužívejte jej na obličej.

Pozor:

1) Kategoricky nelze aplikovat na krtky a akné.

2) Pokud po tom všem došlo k spálení zdravé pokožky nebo sliznic nebo očí, IMMEDIATELY (.) opláchněte toto místo velkým množstvím čisté vody z vodovodu. A pak se obráťte na chirurga.

Recenze solkodermy od lékařů a pacientů jsou dobrá. Jako doktor vám ještě jednou mohu připomenout, že první léčbu by měl udělat váš dermatolog. Vše vidíte vlastním očima a doma je můžete opakovat.

Doporučuji také tyto materiály:

Pozor: pokud lékař neodpověděl na vaši otázku, odpověď je již na stránkách webu. Použijte vyhledávání na webu.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…