Standardy léčby papilomů

Standardy léčby papilomů

Obsah článku:

Ekzém: známé metody, metody a standardy pro léčbu onemocnění

Ekzém je uznáván jako jedna z nejčastěji diagnostikovaných kožních patologií v dermatologii. Metody léčby nemoci přímo závisí na formě a závažnosti jeho průběhu.

Zpočátku se onemocnění projevuje ve formě zčervenání pokožky a tvorby charakteristické kůry, ze které vylučují slizniční sekrece. V budoucnu se vločky na povrchu pokožky zahušťují pigmentovými skvrnami.

Malé, mírné nebo nesnesitelně svědivé puchýře, které po zrání a prasknutí tvoří bolestivé trhliny a vředy – příznaky dermatózy. Může se projevit také ekzém.

Způsoby léčby onemocnění by měl lékař předepisovat a upravit. Pouze v tomto případě bude léčba účinná. Lékařská praxe statisticky potvrzuje skutečnost, že samozřejmě vybrané metody, metody a schéma antidermatózní léčby:

 1. nezaručují úplné zotavení pacienta, v současné době eliminují vnější příznaky onemocnění,
 2. zhoršuje projev patologie kůže,
 3. vedou ke komplikacím a závažným formám dermatózy.

Schéma léčení ekzému zahrnuje komplex různých metod zaměřených jak na řešení možných příčin dermatózy, tak na léčbu kožních defektů. Dermatóza je často důsledkem alergické reakce. Ale to není vždycky případ.

Lékaři jsou v šoku! Ekzém vyprchá téměř okamžitě po začátku léčby.

Proto před výběrem schématu a metod léčby ekzému je nutné předat určitý seznam laboratorních testů.

Standardy pro léčbu ekzému

Objednávka Ministerstva zdravotnictví Ruské federace č. 773 ze dne 18. prosince 2007 předepisuje krok za krokem pomoc pacientovi s diagnózou ekzému, stejně jako farmakologické skupiny léků, které jsou přípustné v rámci farmakoterapie, léčba ekzému a další doporučení.

Pokud provedete stručný přehled standardních metod a metod léčby, měla by být pacientovi s dermatózou poskytnuta následující lékařská péče:

1. Diagnostika:

1.1. Dějiny;

1.2. Vizuální kontrola;

1.3. Stanovení změn stavu a barvy epidermis při mechanickém působení na ni (dermografismus);

1.4. Laboratorní analýza hladiny žilní krve

 • cukru,
 • alanin transaminázu,
 • vázaný a volný bilirubin v krevním řečišti;

1.5. Je-li to nezbytné, biopsie tkání je odebrána od pacienta s ekzémem k provedení histologického vyšetření, jsou detekovány antigeny a protilátky určitých tříd;

2 Léčba

Standard léčby ekzému poskytuje měsíční léčebný průběh s léky z následujících farmakologických skupin:

2.1. Antihistaminické přípravky:

2.2. Antibakteriální léky (stanovené standardy pro léčbu a prevenci ohnisek infekce):

 • Doxycilin,
 • Azithromycin,
 • Fuzidovaya kyselina.

2.3. Syntetické hormony jiné než pohlavní, anti-hormony pro ekzém;

 • Přednison,
 • Clotrimazole,
 • Hydrokortizon,
 • Betametazon.

2.4. Řešení, léky, korekce kyselé rovnováhy, elektrolyty, živiny:

 • Thiosíran sodný,
 • Glukonát vápenatý.

2.5. Jiné léky používané při léčbě dermatózy:

 • Benzokain,
 • Rostlinný olej
 • Boritá kyselina,
 • Retinol.

3 Klinické vyšetření

Po ukončení hlavního léčebného postupu dermatózy poskytuje standard pro léčbu ekzému následné sledování pacienta, včetně:

 1. Periodické vyšetření dermatologem;
 2. Soulad s dietou, léčebným režimem;
 3. Přijetí léků a procedur doporučených dermatologem.

Nový gel, který pochází z Evropy, působí divy a pomáhá jednou provždy porazit ekzém!

Papilom u dětí. Základní principy léčby.

Neoplazmy kůže nebo sliznic úst, nosu, hltanu atd., Které jsou virové povahy, patří mezi nejčastější kožní onemocnění. Mohou se projevit jako krtek, bradavice, papilomy. Lidé různého věku trpí touto nemocí, mezi nimi samozřejmě i děti. S jejich vzhledem na těle lze říci, že infekce papilomavirů byla aktivována u dětí. Kauzativními činiteli infekce jsou lidské papilomaviry, které jsou dnes známé asi 100 druhů.

Hlavními faktory vedoucími k šíření viru je snížená imunita a hormonální poruchy v těle. Existuje mnoho způsobů infekce:

 • Papilom u dětí (zejména hrtanu) se může objevit po porodu kvůli infekci během porodu, jestliže matka měla vaginální kondylom.
 • Po kontaktu s nosičem viru, zejména pokud existují mikrotrauma, praskliny, odřeniny na těle.
 • Samoinfekce Pokud dítě kousne nehty, otřepí, odtrhne bradavice, dochází k infekci všech velkých povrchů kůže.

U dospělých dochází k infekci pohlavním stykem.

Jak vypadá papilloma u dětí? Jak se s nimi zacházet? Kde se nejčastěji nacházejí? A obecně, jak se virem papilomaviru vyskytuje u dětí?

Výskyt papilomu u dětí.

Papilom je růst nebo nádor na kůži nebo sliznici, nejčastěji jako houbovitý vzhled, na tenké stonce. Barva se liší od bílé až tmavě hnědé. Doba inkubace, v průměru 2-3 měsíce, vykazuje virus nejvyšší aktivitu po 6 měsících infekce.

Formy projevu papilomu jsou nejrozmanitější:

 • Bradavice (kožní papilomy) jsou nejčastěji pozorovány na rukou;
 • jednoduché nebo vulgární papilomy. Nejčastěji se vyskytují u dětí na zadní straně dlaní a kolen. Vypadají jako pevné hrbolky s keratinizovaným povrchem (od 1 do 10 mm);
 • plantární papilomy. Docela bolestivé vzdělání, těžké chůze. Nemělo by být zaměňováno s mozoly, které mají hladký povrch;
 • ploché papilomy. Přírodní barvy hladké hrbolky mohou způsobit spoustu potíží pro vaše dítě, jako je zarudnutí, svědění, záněty a bolest;
 • vzácné onemocnění – bradavicí epidermodysplázie. Červeno-hnědé papilomy na rukou a nohou, vysoké riziko přeměny na zhoubné nádory (30%);
 • juvenilní laryngeální papillomatóza. Rizikovou skupinou jsou děti narozené infikované matce. Proliferace papilomů na hlasivkách může vést k poruchám řeči, dokonce ik vzniku problémů s dýcháním. Zvláště je třeba poznamenat, že onemocnění je poměrně vzácné.

Léčba papilomů.

Vycházejíc ze skutečnosti, že v léčbě papilomů neexistuje žádný standard, rodiče by měli sami sebe orientovat na to, co dělat, když se papilom objevuje u dětí. Samozřejmě ji musíte pozorně sledovat. Rostoucí, je nějaký zánět? Kolik nádorů se objevilo? Příjem a konzultace s lékařem pomohou vyvrátit mnoho pochybností a obav.

Lékaři vyšetřující papilomové tkáně budou schopni stanovit správnou diagnózu. Léčba komplexu papilomů. Za prvé samozřejmě jde o opravu imunity. Jakmile přirozená ochrana těla začne fungovat, bude snazší bojovat proti viru. Existuje mnoho případů, zejména u dětí, kdy spontánně zmizely papilomy.

V boji proti viru lidského papilomu se používá řada antivirových léků a také se navrhuje chirurgické odstranění formací. V současné době existuje široká škála metod chirurgického zákroku, kdy se odstranění papilomů vyskytuje rychle a bezbolestně. Tito mohou být cryodestruction (vystavení se nízkým teplotám), laser a / nebo diathermocoagulation (cauterization s vysokým frekvenčním proudem).

Standardy léčby papilomů

Medicana Léčba v Turecku podle evropských standardů není mýtus, ale realita!

Medicana Medical Group je zakladatelem soukromé medicíny v Turecku. Jsme rádi, že vás vezmeme v průběhu všech fází obnovy z onemocnění, které napadlo váš život.

Od svého založení v roce 1992 společnost Medicana neustále investovala do moderního vybavení, vědců, kvalifikovaných pracovníků z celého světa a nejlepších odborníků, aby zajistila slušnou a specializovanou lékařskou péči, vysoce přesné vyšetření, komplexní a “šperky” operace, kvalitní léčbu a rehabilitaci. . Otevírá nové kliniky, rozvíjí a zlepšuje strukturu v sobě, aby byla slušná a splňovala všechny požadavky “zlatých” standardů kvality zdravotnických služeb.

Budete se na letišti setkat a přijet na kliniku pro umístění do pracoviště a čekat na konzultace, vyšetření a léčbu, která vám byla přidělena.

Budete mít velké potěšení z toho, že jste v CIP, VIP nebo standardním oddělení, které jsou vybaveny všemi potřebnými pro pohodlný pobyt a zaměření na vaše zotavení. Také díky pochopení a péči o Medicana o jejich pacienty v jejich oddělení můžete být v kontaktu s příbuznými pomocí internetových schopností nebo si s sebou vzít doprovodnou osobu.

Díky integrovanému přístupu získáte také konzultace od příbuzných odborníků a tým lékařů rozhodne o léčbě.

Pokud si přejete, nemůžete být vyšetřeni na základní onemocnění, ale identifikovat a vyléčit to, co vás dlouhou dobu obtěžovalo, a mysleli jste, že je to zanedbatelné. Při péči o kvalitu služeb poskytovaných na všech odděleních kliniky pracují lékaři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Lékařské kliniky mají specializované podlahy pro pacienty s rakovinou a pacienty po transplantaci tak, aby byly umístěny v bezpečném, pohodlném a zdravém prostředí, stejně jako samostatné vstupy a výstupy pro ambulantní a pacientky.

Pro poskytování pohodlí a služby, které jsou součástí léčiv Medicana, vedení sítě klinik otevírá kanceláře v různých zemích, jedna z kanceláří je umístěna na Ukrajině a zde obdržíte:

– vysoká úroveň služeb;
– individuální přístup, s přihlédnutím k veškerým preferencím a přáním;
– živá komunikace;
– koordinace podmínek pobytu (léčba / vyšetření);
– pomoc při výběru leteckého dopravce a objednávání letenek;
– výběr možností ekonomického bydlení pro ambulantní léčbu;
– schéma diagnózy, léčba, indikace předpokládaného časového rozvrhu a nákladů;
– pomoc při výběru specialisty;
– lékařský životopis a informace o klinice;
– nabízející nejnovější možnou léčbu a diagnostiku;
– zpětnou vazbu k lékaři po návratu domů.

Kontakt a položte otázky ohledně léčby!

Vedení sítě klinik Medicana se také staralo o bezplatnou informační podporu pacientů. Snažili jsme se a pracujeme na rozvoji a vždy drželi krok s časem, kvůli zdravému a šťastnému životu každého z nás!

Kontakty, které je třeba kontaktovat:
Zastoupení Medicana Ukrajina
Kyjev, st. Lavrskaya, 8
tel .: (044) 288-58-59
E-mail: medicana.ua@ukr.net
webové stránky: https://medicana-ua.com/

Přejeme vám šťastný, plodný a dlouhý život!

Inflamafertin

P.V. Fedorich. Ukrajinská akademie lékařských věd, město Kyjev, Ukrajina.

Souhrn Infektsії, yakі jsou předány jeden druhému se statut podle vůle, půjčování peněz od jiných lidí k nejvíce praktickým praktikům dermatovenerologů. Porushennya ze strany Imunno ї systému lidí jeden z třetího vývoje, který způsobuje non-vzdálené lіkuvannya. V současném stádiu vývoje distribuce infekčních onemocnění centrálním systémem, chlamydií, mykoplazmózou, trichomoniasou a bakteriální vaginózou (zhink).

Meta Vivchennya vplivu drogy Propaguje na tábor imunitního systému a účinnost komplexu různých polí chronických nemocí, které jsou přenášeny do lokální oblasti brainstormed lázní (hemidóza, mykoplazmóza, trichomoniáza a další;

Metoda. Polymorenz lantsyugova reakce

Výsledek. Ve 29 (90,6%) z 32 doslídních pacientů, nemocných na infekční onemocnění, se přes bránu vysílají nad sebou a byl instalován první krok imunitní nedostatečnosti. Zaposuuvannya droga Propes volal k normálním průměrným statistickým ukazatelům v imunogramech doslіzhuvani patsіntn. Komplexní lіkuvannya hvoryh na chronicky infekční, je předán nad státem s bránou ze základny léku Propecia účinná u 96,5% pacientů. Přenosnost jóga je dobrá.

Visnovki. Propecia Je visokoefektivnim іmunokoreguyuchim lék Yaky dotsіlno zastosovuvati v komplexu lіkuvannі іnfektsіy, SSMSC peredayutsya perevazhno statevim Shlyakh zokrema viklikanih mіkrobnimi asotsіatsіyami scho vklyuchayut zbudniki sechostatevih hlamіdіoza, mіkoplazmoza, trihomonіaza že bakterіalnogo vagіnoza (v zhіnok), scho dřinu hronіchny perebіg na tlі іmunnoї nedostatnostі Stupeň I

Vědecko-praktická konference “Farmakoterapie v sexuologii a andrologii”. Kyjev, 20. – 22. září 2012 Přednášející: V.G. Migov, Androlog, Sexopatholog, Ústav urologie, NAMS Ukrajiny

Na základě vyšetření a léčby 54 pacientů s chronickou rezistentní uretritidou bylo prokázáno, že přípravek Propropa je účinný i v případech, kdy je rezistentní na jiné terapie. Všichni pacienti předtím absolvovali jeden nebo více léčebných postupů, které nevedly k klinickému a laboratornímu zotavení. Kombinace etiotropní léčby s použitím imunokorrektoru Propys u těchto pacientů umožnila dosáhnout stabilní klinické a laboratorní remise v 90,7% případů.

S.N.Melnikov – doktor lékařských věd, vedoucí výzkumný pracovník Oddělení sexopatologie a andrologie, Urologický ústav, NAMS Ukrajiny, Kyjev “Lékařské a lékárnické zprávy”, speciální vydání “Reproduktologiya”, září 2012, P.2 – 8.

Článek popisuje příčiny populační rezistence virových infekcí genitálií na interferonové přípravky a uvádí výsledky použití Propec u pacientů s infekcí HPV a genitálním herpesem. Peptidový imunokorektor ProPes® vykazoval vysokou účinnost při léčbě virových infekcí u žen v plodném věku ve srovnání s referenčním lékem – induktorem interferonu. Použití léku Propes® vede k regresi klinických příznaků infekce HPV, k normalizaci imunologických parametrů a zabraňuje opakování papilomů genitálií. Po jedné léčbě přípravkem ProPes® se sníží virální zátěž u pacientů na minimální hodnoty, což je pro budoucí těhotenství rozhodující. Také potvrdila vysokou účinnost léku při léčbě genitálního herpesu: období bez relapsu u většiny pacientů studované skupiny bylo v průměru 2krát delší než u pacientů kontrolní skupiny. Pozitivní výsledky antivirové terapie jsou důležité nejen pro preventivní přípravu a prevenci rakovinové patologie, ale také pro zlepšení kvality života. Absence opakovaného výskytu papilomatózy a herpetické vyrážky genitální oblasti pomáhá obnovit intimní pohodlí a sexuální pohodu páru.

V.D.Tkachenko – šéf nezávislých specialistů na infekční onemocnění na volné noze, GUZ OGA Dnipropetrovsk region “Zprávy o medicíně a farmacie”, speciální vydání “Infectologie”, červenec 2012, P.3 – 6.

Tento článek představuje alternativní léčebný režim pro virovou hepatitidu C za použití peptidového imunokorektoru Propes®. Na rozdíl od interferonových preparátů propes® nesplňuje odolnost virového proteinu NS5A a vytváří antivirotickou imunitní odpověď neomezenou. Klíčové ukazatele výkonnosti – snížení virové zátěže až po eliminaci viru a normalizaci biochemického krevního obrazu umožňují rozumně doporučit původní léčbu peptidového imunokorektoru Propes® jako alternativního léčebného postupu v léčbě virové hepatitidy C.

A.A. Litvinenko. Hlavní vojenská klinická nemocnice Ministerstva obrany Ukrajiny, Kyjev. “Ženské zdraví”, №1 (67) / 2012

Článek uvádí výsledky 5 let klinických zkušeností s přípravkem Propec u pacientů s karcinomem prsu (BC). Nejdůležitějším ukazatelem účinnosti přípravku Propesa, který lze identifikovat, je 5letá míra přežití, zejména u těch pacientů, kteří dostávali léčbu karcinomu prsu ve stádiu IIb. Přežití ve studované skupině bylo o 11,9% vyšší než v kontrolní skupině. To může znamenat, že přípravek Propes aktivuje protinádorovou imunitu a poskytuje adekvátní reakci těla na možnou progresi onemocnění.

Mamchur V.I., Left A.E. “Nemoci a antibiotika”, č. 2 (7) 2012, str. 27 – 39.

Defensiny jsou malé antimikrobiální peptidy se širokým spektrem účinnosti proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, houbám a obaleným virům. Vedle přímého antimikrobiálního účinku mají defenziny schopnost regulovat chemotaxi, poskytovat imunomodulační, protinádorové a další účinky. Osvědčené biologické účinky regulačních peptidů v experimentální a klinické medicíně otevírají nové možnosti v léčbě sociálně významných onemocnění, jako je virový hepatitida, tuberkulóza, rakovina, sekundární imunodeficience.

Vědecko-praktická konference “Cílová terapie v onkologii”. Alushta, 10. února 2012. Řečník: Ph.D., profesor A.A. Litvinenko. Hlavní vojenská klinická nemocnice Ministerstva obrany Ukrajiny, Kyjev

Souhrn Zpráva zdůvodňuje potřebu použití přípravku Propecs u pacientů s karcinomem prsu. Na základě výsledků vyšetření, léčby a pětiletého pozorování 135 pacientů s rakovinou prsu v I. – II. Stupni bylo prokázáno, že použití přípravku Propes (2 ml intramuskulárního č. 10 během druhého cyklu adjuvantní chemoterapie) významně zvýšilo 5leté přežití pacientů – o 12, 6% ve stádiu IIa a 11,9% ve stádiu IIb

Konovalenko L.V. “Lékařské a lékárnické zprávy”, speciální vydání “Dermatologie”, březen 2012, s. 13 – 14.

Článek představuje inovativní léčebný režim pro recidivu akné vulgaris. Zahrnutí peptidového imunokorektoru Propes do komplexního schématu léčby akné významně zvyšuje účinnost léčby a vede k dosažení dlouhodobé klinické remise. Vysoká účinnost léčby akné u mladých žen přispívá ke zlepšení jejich kvality života, včetně obnovení sociálního pohodlí, protože je také důležité, aby byly atraktivní i zdravé.

A.A. Litvinenko. Zprávy o medicíně a farmacie, speciální vydání “Onkologie” №1 2012

Článek uvádí výsledky 5 let klinických zkušeností s přípravkem Propec u pacientů s karcinomem prsu (BC). Nejdůležitějším ukazatelem účinnosti přípravku Propesa, který byl schopen identifikovat, je 5letá míra přežití, zejména u těch pacientů, kteří dostávali léčbu rakoviny prsu ve stádiu IIb. Přežití ve studované skupině bylo o 11,9% vyšší než v kontrolní skupině. To naznačuje, že Propecs jako unikátní peptidový regulační komplex aktivuje protinádorovou imunitu a poskytuje adekvátní odezvu těla na možný průběh onemocnění.

Voloshina N.P., Tereshchenko L.P. SI “Ústav neurologie, psychiatrie a narkologie” AMS Ukrajiny. Mezinárodní neurologický časopis č. 5 (43), 2011

Bylo vyšetřeno 85 pacientů s chronickými neuroinfekcemi (CRI). Diagnóza byla provedena na základě výsledků klinických, laboratorních a neuroimagingových studií. Bylo zjištěno, že léčba HNI léčiva Propecia, vyznačující se tím, imunokorekční vlastnosti v kombinaci s protizánětlivým účinkem, vede k rychlému a výraznému zlepšení klinického stavu pomáhá stabilizovat progresi onemocnění, snižuje riziko zhoršení, významně zlepšuje kvalitu života pacientů.

P.V. Grishilo, LD Malý. Klіnіchna Іmunologіya. Alergologie Infectologie. Zvláštní vydání č. 2, 2010 s.

na vyšetření a léčbu 80 pacientů na bázi s prokázáno, že užívání Propecia imunomodulační léku pro pacienty s senná rýma, astma bronchiale a kopřivky, pomáhá obnovit imunitní rovnováhu. Prostředky přispěly k obnovení buněčné imunity, úroveň T-lymfocytů se zvýšila na ukazatele charakteristické pro zdravé lidi, normalizace indexu imunoregulace.

Vědecko-praktická konference s mezinárodní účastí “Moderní standardy pro poskytování psychiatrické péče obyvatelstvu” Chernivtsi, 27.-28. Září 2010 Reportér: Ph.D. L.P. Tereshchenko, Ústav neurologie, psychiatrie a závislostí, Akademie lékařských věd Ukrajiny

Schéma léčby neuroinfekcí se zahrnutím imunomodulačního peptidu Propes bylo podloženo. na vyšetření a léčbu 45 pacientů s chronickými neuroinfekcí založené že historie alespoň 4 krát ročně hospitalizováno v důsledku zhoršení je ukázáno, že zahrnutí léčebného režimu Propecia přispívá k významnému snížení mozku, cephalgic, úzkosti-trpí fobií a vestibulární projevů, rychlý pokles neurologické symptomy . index Zvýšení CD4 / CD8 a rostoucí trend imunoglobulinů v průběhu léčby Propecia je důležitým ukazatelem pozitivní akce a základem stability dosažené v důsledku léčby remise.

Sbírka článků. Kyjev – 2010

Sbírka obsahuje výsledky klinických studií léku Propes. Na základě výsledků vyšetření a léčby 470 pacientů s maligními tumory bylo prokázáno, že přípravek Propes má protinádorový a antimetastatický účinek a zlepšuje buněčnou imunitu. Použití přípravku Propropes před zahájením zvláštní léčby přispělo ke zvýšení přírodní protinádorové aktivity – zvýšení dvojnásobku aktivity přirozeného zabíječe (z 60,57 ± 6,7 na 120,04 ± 7,0 buněk), což mělo příznivý účinek na další léčbu. Použití Propecia uprostřed chemoterapie a radioterapie podporoval vymizení příznaků intoxikace a urychlení resorpce nádorových ložisek, zabránil rozvoji takové straně, jak je nevolnost, zvracení, inhibice jater a kostní dřeně imunosupresi. Krevní obrazy (erytrocyty, destičky, leukocyty) v skupině léčené přípravkem Propes byly stabilní, zatímco u kontrolní skupiny se snížily o 30,8%. Použití přípravku Propes dovolilo plné provedení chemoradiation terapie bez přerušení, aby se zabránilo následným komplikacím, přispěl ke zlepšení zdraví a životní úrovně pacientů. U pacientů, kteří opustili tradiční protinádorovou léčbu, monoterapie přípravkem Propes umožnila stabilizovat proces a zlepšit stav pacientů, pomohlo snížit velikost metastáz do jater o více než 10% u 96,9% pacientů.

Liki z Ukrajiny č.10, 2003

na klinických studií Propes® lék založený na 470 u pacientů s rakovinou, že ukazuje, že Propes® antitoxická a má výrazný hepatoprotektivní účinek, zvyšuje indexy přirozené imunity a T -kletochnogo (zvyšuje počet T-pomocných buněk, a normalizuje koeficient T-helper / T-supresorové normalizuje a zvyšuje hladinu BGL (aktivitu přirozeného zabíječe), zvyšuje celkový obsah leukocytů v krvi, stabilizuje průběh onemocnění a zlepšuje kvalitu života pacienta, zabraňuje vzniku metastáz okachestvennyh nádory, brání vývoji nádoru a způsobuje, že se na resorpci. Aplikace Propesa® brání rozvoji hypoplazie kostní dřeně, což umožňuje plně v souladu s chemoradioterapií.

Lékařské a lékárnické zprávy č. 2 (130), 2003

Článek uvádí výsledky užívání přípravku Propes® u pacientů s pokročilými formami rakoviny. Bylo zjištěno, že proti použití přípravku ProPesa® došlo k regresi nádorů, ke snížení bolesti, ke zmizení metastáz. Použití přípravku Propeca® na pozadí chemoterapie přispělo k obnovení parametrů krve, funkce jater a funkcí ledvin, což umožnilo úplné provedení chemoterapie. Na pozadí používání přípravku Propeca® se zlepšila spokojenost pacientů, zlepšení spánku a chuti k jídlu. Použití přípravku Propeca® u ženy s rakovinou vaječníků a mnoha metastázami v omentu a břišní dutině je podrobněji zváženo. Je třeba poznamenat, že použití přípravku Propesa v kombinaci s chemoterapií přispělo k rychlé regresi nádoru, snížení bolesti, dobré snášenlivosti chemoterapie a nepřítomnosti vedlejších účinků typických pro chemoterapii.

N.I. Yushchishin, A.D. Dyudyun, V.V. Gorbuntsov, E.A.Pochka, S.V. Chernenko, N.F. Levitskaya “Dermatologie, kosmetologie. Sexopatologie. Č. 1-4, 2013

Byla zkoumána účinnost léku Inflamafertin v komplexní terapii pacientů s pohlavně přenosnými nemocemi. Výsledky srovnávací klinické a laboratorní studie a pozorování 40 žen s chronickými urogenitálními infekčními zánětlivými onemocněními jsou prezentovány. Byla prokázána dobrá terapeutická účinnost a bezpečnost používání Inflamafertinu jako nešpecifického imunomodulačního činidla a korektoru metabolismu tkáně při léčbě pacientů s chronickými urogenitálními infekčními zánětlivými nemocemi.

I.I. Gorpinchenko, VG Migov. GU “Urologický ústav Národní akademie lékařských věd Ukrajiny”. “Zdraví mužů” č. 4 – 2012.

Článek uvádí výsledky průzkumu a komplexní léčby zahrnující Inflamafertin u 382 pacientů s chronickou prostatickou kalkulitou. Bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamaferin nejenže zabraňuje vzniku chronického zánětu, ale také zabraňuje vzniku fibrózy, která přispívá k tvorbě kalkulovaných změn v tkáni prostaty. V důsledku léčby pacienti výrazně snížili nebo zmizeli bolesti a poruchy močení, snížily velikost těsnění podle TRUS (v průměru 63,1% paraurethrální a 63,4% skutečně prostatické). Léčba přispěla ke zlepšení erekce, obnovení intimního a sexuálního pohodlí, zlepšení kvality života pacientů. Účinnost léčby jako celku činila 86,7%.

N.I. Yushchishin, A.D. Dyudyun, V.V. Gorbuntsov, N.N. Tarnavskaya, S.V. Chernenko, N.F. Levitskaya. “Dermatologie. Kosmetologie. Sexopatologie. Č. 1-4, 2013

Byla zkoumána účinnost léku Inflamafertin v komplexní terapii pacientů s omezenou sklerodermou (OSD). Jsou prezentovány výsledky klinického a laboratorního výzkumu a pozorování 14 žen s OSD. Bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamafertina přispívá k významnému snížení projevů sklerodermie, normalizace ukazatelů cirkulujících imunitních komplexů a patologicky změněných hormonálních parametrů. Současně byla zjištěna maximální účinnost u mladých nenarozených žen, u kterých se znaky sklerodermie úplně ztratily a zanechaly zanedbatelné pigmentované místo. Patologické změny kůže v obličeji s typem “sabers strike” byly vyřešeny pomaleji. Výrazné zlepšení bylo zaznamenáno až po druhém průběhu léčby během 2-3 měsíců – jizva byla měkčí a méně ošklivá. Léčba proti relapsu přípravkem Inflamafertin po 2-3 měsících přispěla k absenci relapsů během dvou let pozorování.

Příspěvek přednesený na vědecko-praktická konference „farmakoterapii v sexuologie a andrologie“, Kyjev, 20 – 22. září 2012 Speaker: V.G.Migov lékař androlog, sexuolog, „Institute of Urology z NAMS Ukrajiny“

na zjišťování a léčbě 382 pacientů s chronické prostatitidy ukázalo, že použití Inflamafertina při léčbě calculosis prostatitidy podporuje zmenšení velikosti konkrementů a fibrózu léze ve tkáni prostaty základě snížení intenzity nebo vymizení symptomů chronické calculouse prostatitidy, zlepšení kvality života pacientů, obnovu intimní a sexuální pohodlí. Pacienti zlepšili erekci, normalizovali indikátory spermatu.

Zpráva o vědecké a praktické semináře „diagnostika a léčba neplodnosti vejcovodů genezi“ 2012 Speaker: V.A.Potapov, MD, profesor, vedoucí oddělení gynekologie a porodnictví DSMA

Zpráva podrobně popisuje vývojový mechanismus a taktiku léčby neplodnosti tkáňového genese. Aplikace Inflamafertina, který přispívá k odstranění ložisek chronického zánětu v děloze, a normalizuje výkonnost místní a humorální imunity, zlepšuje účinnost komplexní terapie snížením dávky protizánětlivých léků a trvání léčby. Pravděpodobnost těhotenství s použitím Inflamafertin s tubální neplodností po laparoskopických operacích je více než zdvojnásobena.

A.M. Yuzko, T.A. Yuzko, A.D. Vityuk, T.V. Chernega, Z.A. Korop. Národní lékařská akademie postgraduálního vzdělávání pojmenovaná po P.L. Shupika, Kyjev. Informační dopis, 2011

Na základě výsledků vyšetření a léčby 130 žen s neplodností zánětlivého původu bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamafertina v komplexní léčbě pomáhá eliminovat zánětlivý proces a zvyšuje pravděpodobnost těhotenství.

Bylo doporučeno zařazení přípravku Inflamafertina do komplexní léčby žen s tubální neplodností po laparoskopických rekonstrukcích. U žen, které dostávaly Inflamafertin, byl pozorován přetrvávající klinický účinek u 95% žen, na rozdíl od 58% u srovnávací skupiny. Současně došlo k nástupu těhotenství u 34% žen užívajících Inflamafertin injekci a 43,3% žen, které dostávaly Inflamafertin ve svíčkách. V kontrolní skupině došlo k nástupu těhotenství pouze v 16% případů.

Yu.V.Oleinik, Z.A. Korop, L.A. Zhuravleva. Gynekologicko-porodnická klinika č. 1 NMAPE pojmenovaná podle P.L. Shupika. KU KOR Kyjevské regionální centrum pro zdraví matek a dětí. Lékařské a lékárnické zprávy č. 20 (346), 2010

Bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamafertin u žen s chronickou salpingoophoritidou, které prodělaly potratovou operaci, vede k rychlé obnově imunitního systému, normalizaci cytokinového profilu, prevenci potratových komplikací, zachování reprodukční funkce a kvality života ženy. Ve skupině žen, které dostávaly inflamafertin po potratu (90 osob), bylo obnovení profilu cytokinu pozorováno do 10. dne léčby. Klinicky perzistentní zmizení symptomů zánětu bylo pozorováno u 96,8% žen, recidivum salpingoophoritidy bylo pozorováno pouze u 3,2% žen. Dokonce ve druhé skupině (90 žen, které nedostávaly Inflamafertin), dokonce ani dva měsíce po potratu, byly zaznamenány případy porušení cytokinu. Současně byly klinické projevy chronického zánětlivého procesu pozorovány u 42,2% žen a v 21,1% případů byly pozorovány pozdní komplikace.

A.P. Chuprikov, G.V. Butko. Národní lékařská akademie postgraduálního vzdělávání. P.L. Shupika, Kyjev. Lékařské a lékárnické zprávy č. 17 (257), 2008

Článek uvádí údaje z vyšetření a léčby 40 dětí s různými mentálními a behaviorálními poruchami (včetně 23 dětí s autismem), kteří podstoupili komplexní léčbu Cerebrocurinem a Inflamaferinem s několika neúspěšnými léčebnými postupy. Bylo zjištěno, že u všech dětí byly duševní poruchy pozorovány na pozadí příznaků nespecifického smíšeného kombinovaného stavu chronické imunodeficience a neurosenzitizace na mozkové antigeny. Bylo prokázáno, že kombinace Cerebrocurinu, která přispívá k obnově a aktivaci nervových buněk Inflamafertinem, která eliminuje imunologické poruchy, přispívá k vzniku klinicky zjistitelného zlepšení u 85% dětí. Zlepšily se komunikační dovednosti – děti se staly více společenskými, objevily se oční kontakty, zájmy hry se staly složitějšími, objevily se první slova, zlepšily se kognitivní schopnosti. Zaznamenává se vhodnost opakovaných kursů těm dětem, které mají pozitivní účinek po prvním ošetření.

M. P. Pinchuk, A. M. Piletsky. Kyjevská městská klinická nemocnice č. 8, Lékařské a lékárnické zprávy č. 19 (227), 2007

Postupná schéma léčení vaří bez použití antibiotik. Pro korekci imunitních poruch používaly drogy Propes a Inflamafertin. Používání přípravku Propropa v tomto onemocnění je způsobeno jeho schopností zvýšit dodávku energie imunitních buněk, obnovit rovnováhu různých typů imunokompetentních buněk a zlepšit interakci mezi nimi. Propes také aktivuje antigenovou specifickou imunitní odpověď na infikovanou kůži, má primární antimikrobiální aktivitu proti širokému spektru mikroorganismů, podporuje hojení, stimuluje proliferaci keratinocytů a jejich migraci na poškozenou kůži, podporuje resorpci uzlů a zabraňuje jizvení. Tento mechanismus účinku léčiva přispívá k eliminaci patogenu a zabraňuje vzniku relapsů.

Používání přípravku Inflamafertina se doporučuje v případech, kdy v přítomnosti výrazného purulentního procesu neexistují žádné další známky zánětu – horečka, absces při nedostatečném zrání a imunologická studie ukazuje významný pokles T-supresorů.

Použití tohoto schématu u 236 pacientů se stafylokokovou chroniosepsou (furunkulózou) umožnilo úplné zbavení relapsů u 94% pacientů a u těch, kteří zůstali, prodloužil dobu remise na 2-3 roky.

Je třeba poznamenat, že zotavení při užívání těchto léků bylo způsobeno zhoršením procesu, způsobeným zvýšením protiinfekčních vlastností těla a zrychlením fází zánětlivého procesu.

A.G. Kornatskaya, I.B. Vovk, O. Yu. Borisyuk, D.V. Podolyaka, G.V. Chubey. Ústav pediatrie, porodnictví a gynekologie, Akademie lékařských věd Ukrajiny, Kyjev. Lékařské a lékárnické zprávy č. 18 (225), 2007

Porovnání výsledků léčby u 70 žen s chronickou bilaterální salpingo-ooforitidou ukázalo výhodu terapie začleněním Inflamafertinu do standardní terapie v důsledku obnovení lokální a humorální imunity. Používání přípravku Inflamafertin snížilo dobu užívání antibiotik a dosáhlo stabilního klinického zotavení u 92,5% pacientů, ve srovnání s 40% u kontrolní skupiny.

E.A. Korobkova. Luganská státní lékařská univerzita. 2005

Studie výsledků léčby u 27 žen s genitální endometriózou v kombinaci s chronickým zánětlivým procesem ukázala, že zařazení přípravku Inflamafertina do léčebného režimu pomáhá obnovit lokální imunitu. Po léčbě se úroveň cervikální SIgA zvýšila dvakrát, což přispělo k rychlému zotavení pacientů ak prevenci recidivy.

O.N. Girina, L.V. Kuznetsova, A.M. Piletsky, L.I. Romanyuk, S. V. Plakhotnik, A.P. Grishilo. Národní lékařská univerzita pojmenovaná podle A.A.Bogomolets, Kyjevská městská klinická nemocnice č. 8, Kyjevské město alergické centrum. Pharmacist # 7, 2004

Studie imunitního stavu pacientů s bronchiálním astmatem, chronickou a akutní urtikárií ukázala, že indikátory buněčné imunity jsou normalizovány na pozadí použití Inflamafertinu. Po léčbě u skupiny pacientů, kteří dostávali Inflamafertin, se počet T-lymfocytů zvýšil na úroveň zdravých lidí, na rozdíl od pacientů, kteří dostávali standardní terapii, byla zaznamenána normalizace poměru subpopulací T-lymfocytů, která vykazovala pouze tendenci ke zlepšení. Obsah IgE, který je jedním z hlavních faktorů alergického zánětu, byl před léčbou významně zvýšen – 60,4 ± 2,1 kE / l a až po léčbě Inflamafertinem klesl na normální hodnoty – 28,1 ± 1,8 kE / l. Inflamafertin také pomohl obnovit rovnováhu cytokinů – hladina IL-4, TNF-α poklesla se zvýšením IFN-γ na úroveň zdravých lidí. Klinicky se to projevilo rychlým zlepšením celkového stavu, vzácnějším užíváním sympatomimetik, snížením dávky inhalačních kortikosteroidů a zlepšením spirometrie.

V.V. Chopyak, G.A. Potemkin, M.Yu. Sinyenka, Kh.A. Lischuk, N.E. Lichkovskaya, A.V. Blue, I.V. Valchuk, T.K. Wilkhova. Danylo Halytsky Lviv národní lékařská univerzita, Lviv Regionální klinická nemocnice. Lékárník č. 3, 2004

Článek uvádí výsledky vyšetření a léčby u 30 pacientů s revmatoidní artritidou v akutní fázi (průměrná délka onemocnění je 5,7 ± 3,6 roků). Schopnost přípravku Inflamafertina zvýšit tvorbu protizánětlivých cytokinů byla prokázána – během léčby Inflamafertinem se hladina IL-10 zvýšila o 27krát (u kontrolní skupiny pouze o 3%). To přispělo k významnému zvýšení účinnosti protizánětlivé terapie. Na pozadí použití přípravku Inflamafertina 20. den léčby zmizel ranní nehybnost nebo se snížila bolest kloubů u 55% pacientů (ve srovnání s 30% kontrolní skupiny) a v 90% případů zmizelo zduření kloubů. Pacienti, kteří dostávali Inflamafertin, dříve snížili bolest a zánět a byli výraznější. Na základě získaných údajů autoři doporučují použití Inflamafertinu jako účinnou patogenetickou terapii revmatoidní artritidy.

Liki z Ukrajiny č. 11, 2003

Článek shrnuje klinické studie léku Inflamafertin, ve kterém se zúčastnilo 95 žen s chronickými zánětlivými procesy panvových orgánů. Zahrnutí přípravku Inflamafertina do režimu léčby přispělo k rychlému zlepšení stavu pacienta – zmizelo bolest břicha a vaginální výtok, normalizoval menstruační cyklus. V laboratorních studiích byla zaznamenána normalizace parametrů krve a vaginální mikroflóry. Výrazný protizánětlivý účinek přípravku Inflamafertin, stejně jako schopnost normalizovat indexy humorální a lokální imunity, poskytuje rychlý terapeutický účinek léčiva, zkracuje dobu léčby a snižuje dávku léku (primárně antibiotika) na tělo ženy.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…