Standardy pro léčbu HPV

Standardy pro léčbu HPV

Standardy pro léčbu HPV

Společné evropské normy kvality zpracování CIN

Použití exciziálních intervencí je považováno za opodstatněnější než různé metody konzervativní léčby, protože neexistuje jediný léčebný režim a neexistují přesvědčivé důkazy o účinnosti léčby. V současném stadiu je široce používán cyklus excize. Jádrem je odstranění abnormální cervikální tkáně s částí cervikálního kanálu, které se provádí v zdravé tkáni.

Indikace pro tyto operace jsou:

  • výrazné anomální kolposkopické obrázky;
  • abnormální kolposkopické snímky s pozitivním HPV Digene-Testem a starší 30 let;
  • přijaté cytogramy jako HSIL;
  • kolposkopický obraz indikující poškození cervikálního kanálu.

Operace se provádí po rehabilitaci vaginy a při léčbě možných infekčně-zánětlivých procesů pánevních orgánů. Nejlepší metodou excize je použití operace radiových vln. Jednou z odrůd tohoto zásahu je rádiová vlna kondice krčku. Chirurgie může být prováděna ambulantně. Odstranění se provádí současně v zdravé tkáni. Za přítomnosti exocervikální léze je třeba odstranit tkáň do hloubky nejméně 6 mm. Odstraněná tkáň se podrobí histologickému vyšetření.

Pokud z technických nebo jiných důvodů existuje v získaných výsledcích histologického vyšetření známka, že linie vyříznutí postižených tkání neprocházela nezměněnými oblastmi, pak by se mělo očekávat relaps. V takových případech však tato skutečnost není známkou dalšího excizačního zásahu za předpokladu, že je transformační zóna plně vizualizována, neexistují žádné známky invazivního procesu a poškození žláz, a pokud je pacient méně než 50 let.

Je-li věk ženy starší 50 let, je v takových případech zaručena dodatečná intervence. Není-li to možné, pečlivé pozorování je indikováno. Pokud jsou ohnisky invazivního procesu vyříznuty, ale v získaném histologickém výsledku existuje indikace, že řezná linie prochází tkáněmi, které mají změny v typu CIN, je zapotřebí opakovaný postup, který spočívá v reexpiraci tkání. Reexcision se provádí i v případech, kdy je plánována hysterektomie.

Někdy se ablace používá k léčbě CIN. Ablace je destrukce nebo koagulace pomocí různých technologií, jako je laserová operace, chirurgie rádiových vln, kryoterapie, argonové plazmatické koagulace. Ablace může být provedena v případech, kdy je transformační zóna plně vizualizována, nejsou žádné známky glandulární patologie, neexistuje žádný invazivní proces. Ablace se používá u žen mladších 30 let v případě plánování těhotenství. Použití metody cryodestruction je možné pouze s LSIL.

Inflamafertin

P.V. Fedorich. Ukrajinská akademie lékařských věd, město Kyjev, Ukrajina.

Souhrn Infektsії, yakі jsou předány jeden druhému se statut podle vůle, půjčování peněz od jiných lidí k nejvíce praktickým praktikům dermatovenerologů. Porushennya ze strany Imunno ї systému lidí jeden z třetího vývoje, který způsobuje non-vzdálené lіkuvannya. V současném stádiu vývoje distribuce infekčních onemocnění centrálním systémem, chlamydií, mykoplazmózou, trichomoniasou a bakteriální vaginózou (zhink).

Meta Vivchennya vplivu drogy Propaguje na tábor imunitního systému a účinnost komplexu různých polí chronických nemocí, které jsou přenášeny do lokální oblasti brainstormed lázní (hemidóza, mykoplazmóza, trichomoniáza a další;

Metoda. Polymorenz lantsyugova reakce

Výsledek. Ve 29 (90,6%) z 32 doslídních pacientů, nemocných na infekční onemocnění, se přes bránu vysílají nad sebou a byl instalován první krok imunitní nedostatečnosti. Zaposuuvannya droga Propes volal k normálním průměrným statistickým ukazatelům v imunogramech doslіzhuvani patsіntn. Komplexní lіkuvannya hvoryh na chronicky infekční, je předán nad státem s bránou ze základny léku Propecia účinná u 96,5% pacientů. Přenosnost jóga je dobrá.

Visnovki. Propecia Je visokoefektivnim іmunokoreguyuchim lék Yaky dotsіlno zastosovuvati v komplexu lіkuvannі іnfektsіy, SSMSC peredayutsya perevazhno statevim Shlyakh zokrema viklikanih mіkrobnimi asotsіatsіyami scho vklyuchayut zbudniki sechostatevih hlamіdіoza, mіkoplazmoza, trihomonіaza že bakterіalnogo vagіnoza (v zhіnok), scho dřinu hronіchny perebіg na tlі іmunnoї nedostatnostі Stupeň I

Vědecko-praktická konference “Farmakoterapie v sexuologii a andrologii”. Kyjev, 20. – 22. září 2012 Přednášející: V.G. Migov, Androlog, Sexopatholog, Ústav urologie, NAMS Ukrajiny

Na základě vyšetření a léčby 54 pacientů s chronickou rezistentní uretritidou bylo prokázáno, že přípravek Propropa je účinný i v případech, kdy je rezistentní na jiné terapie. Všichni pacienti předtím absolvovali jeden nebo více léčebných postupů, které nevedly k klinickému a laboratornímu zotavení. Kombinace etiotropní léčby s použitím imunokorrektoru Propys u těchto pacientů umožnila dosáhnout stabilní klinické a laboratorní remise v 90,7% případů.

S.N.Melnikov – doktor lékařských věd, vedoucí výzkumný pracovník Oddělení sexopatologie a andrologie, Urologický ústav, NAMS Ukrajiny, Kyjev “Lékařské a lékárnické zprávy”, speciální vydání “Reproduktologiya”, září 2012, P.2 – 8.

Článek popisuje příčiny populační rezistence virových infekcí genitálií na interferonové přípravky a uvádí výsledky použití Propec u pacientů s infekcí HPV a genitálním herpesem. Peptidový imunokorektor ProPes® vykazoval vysokou účinnost při léčbě virových infekcí u žen v plodném věku ve srovnání s referenčním lékem – induktorem interferonu. Použití léku Propes® vede k regresi klinických příznaků infekce HPV, k normalizaci imunologických parametrů a zabraňuje opakování papilomů genitálií. Po jedné léčbě přípravkem ProPes® se sníží virální zátěž u pacientů na minimální hodnoty, což je pro budoucí těhotenství rozhodující. Také potvrdila vysokou účinnost léku při léčbě genitálního herpesu: období bez relapsu u většiny pacientů studované skupiny bylo v průměru 2krát delší než u pacientů kontrolní skupiny. Pozitivní výsledky antivirové terapie jsou důležité nejen pro preventivní přípravu a prevenci rakovinové patologie, ale také pro zlepšení kvality života. Absence opakovaného výskytu papilomatózy a herpetické vyrážky genitální oblasti pomáhá obnovit intimní pohodlí a sexuální pohodu páru.

V.D.Tkachenko – šéf nezávislých specialistů na infekční onemocnění na volné noze, GUZ OGA Dnipropetrovsk region “Zprávy o medicíně a farmacie”, speciální vydání “Infectologie”, červenec 2012, P.3 – 6.

Tento článek představuje alternativní léčebný režim pro virovou hepatitidu C za použití peptidového imunokorektoru Propes®. Na rozdíl od interferonových preparátů propes® nesplňuje odolnost virového proteinu NS5A a vytváří antivirotickou imunitní odpověď neomezenou. Klíčové ukazatele výkonnosti – snížení virové zátěže až po eliminaci viru a normalizaci biochemického krevního obrazu umožňují rozumně doporučit původní léčbu peptidového imunokorektoru Propes® jako alternativního léčebného postupu v léčbě virové hepatitidy C.

A.A. Litvinenko. Hlavní vojenská klinická nemocnice Ministerstva obrany Ukrajiny, Kyjev. “Ženské zdraví”, №1 (67) / 2012

Článek uvádí výsledky 5 let klinických zkušeností s přípravkem Propec u pacientů s karcinomem prsu (BC). Nejdůležitějším ukazatelem účinnosti přípravku Propesa, který lze identifikovat, je 5letá míra přežití, zejména u těch pacientů, kteří dostávali léčbu karcinomu prsu ve stádiu IIb. Přežití ve studované skupině bylo o 11,9% vyšší než v kontrolní skupině. To může znamenat, že přípravek Propes aktivuje protinádorovou imunitu a poskytuje adekvátní reakci těla na možnou progresi onemocnění.

Mamchur V.I., Left A.E. “Nemoci a antibiotika”, č. 2 (7) 2012, str. 27 – 39.

Defensiny jsou malé antimikrobiální peptidy se širokým spektrem účinnosti proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, houbám a obaleným virům. Vedle přímého antimikrobiálního účinku mají defenziny schopnost regulovat chemotaxi, poskytovat imunomodulační, protinádorové a další účinky. Osvědčené biologické účinky regulačních peptidů v experimentální a klinické medicíně otevírají nové možnosti v léčbě sociálně významných onemocnění, jako je virový hepatitida, tuberkulóza, rakovina, sekundární imunodeficience.

Vědecko-praktická konference “Cílová terapie v onkologii”. Alushta, 10. února 2012. Řečník: Ph.D., profesor A.A. Litvinenko. Hlavní vojenská klinická nemocnice Ministerstva obrany Ukrajiny, Kyjev

Souhrn Zpráva zdůvodňuje potřebu použití přípravku Propecs u pacientů s karcinomem prsu. Na základě výsledků vyšetření, léčby a pětiletého pozorování 135 pacientů s rakovinou prsu v I. – II. Stupni bylo prokázáno, že použití přípravku Propes (2 ml intramuskulárního č. 10 během druhého cyklu adjuvantní chemoterapie) významně zvýšilo 5leté přežití pacientů – o 12, 6% ve stádiu IIa a 11,9% ve stádiu IIb

Konovalenko L.V. “Lékařské a lékárnické zprávy”, speciální vydání “Dermatologie”, březen 2012, s. 13 – 14.

Článek představuje inovativní léčebný režim pro recidivu akné vulgaris. Zahrnutí peptidového imunokorektoru Propes do komplexního schématu léčby akné významně zvyšuje účinnost léčby a vede k dosažení dlouhodobé klinické remise. Vysoká účinnost léčby akné u mladých žen přispívá ke zlepšení jejich kvality života, včetně obnovení sociálního pohodlí, protože je také důležité, aby byly atraktivní i zdravé.

A.A. Litvinenko. Zprávy o medicíně a farmacie, speciální vydání “Onkologie” №1 2012

Článek uvádí výsledky 5 let klinických zkušeností s přípravkem Propec u pacientů s karcinomem prsu (BC). Nejdůležitějším ukazatelem účinnosti přípravku Propesa, který byl schopen identifikovat, je 5letá míra přežití, zejména u těch pacientů, kteří dostávali léčbu rakoviny prsu ve stádiu IIb. Přežití ve studované skupině bylo o 11,9% vyšší než v kontrolní skupině. To naznačuje, že Propecs jako unikátní peptidový regulační komplex aktivuje protinádorovou imunitu a poskytuje adekvátní odezvu těla na možný průběh onemocnění.

Voloshina N.P., Tereshchenko L.P. SI “Ústav neurologie, psychiatrie a narkologie” AMS Ukrajiny. Mezinárodní neurologický časopis č. 5 (43), 2011

Bylo vyšetřeno 85 pacientů s chronickými neuroinfekcemi (CRI). Diagnóza byla provedena na základě výsledků klinických, laboratorních a neuroimagingových studií. Bylo zjištěno, že léčba HNI léčiva Propecia, vyznačující se tím, imunokorekční vlastnosti v kombinaci s protizánětlivým účinkem, vede k rychlému a výraznému zlepšení klinického stavu pomáhá stabilizovat progresi onemocnění, snižuje riziko zhoršení, významně zlepšuje kvalitu života pacientů.

P.V. Grishilo, LD Malý. Klіnіchna Іmunologіya. Alergologie Infectologie. Zvláštní vydání č. 2, 2010 s.

Na základě vyšetření a léčby u 80 pacientů bylo prokázáno, že použití imunomodulačního léčiva pro pacienty s pollinózou, astmatem a kopřivkou pomáhá obnovit imunitní rovnováhu. Prostředky přispěly k obnovení buněčné imunity, úroveň T-lymfocytů se zvýšila na ukazatele charakteristické pro zdravé lidi, normalizace indexu imunoregulace.

Vědecko-praktická konference s mezinárodní účastí “Moderní standardy pro poskytování psychiatrické péče obyvatelstvu” Chernivtsi, 27.-28. Září 2010 Reportér: Ph.D. L.P. Tereshchenko, Ústav neurologie, psychiatrie a závislostí, Akademie lékařských věd Ukrajiny

Schéma léčby neuroinfekcí se zahrnutím imunomodulačního peptidu Propes bylo podloženo. na vyšetření a léčbu 45 pacientů s chronickými neuroinfekcí založené že historie alespoň 4 krát ročně hospitalizováno v důsledku zhoršení je ukázáno, že zahrnutí léčebného režimu Propecia přispívá k významnému snížení mozku, cephalgic, úzkosti-trpí fobií a vestibulární projevů, rychlý pokles neurologické symptomy . Zvýšení indexu CD4 / CD8 a tendence ke zvýšení imunoglobulinů na pozadí použití přípravku Propes je důležitým ukazatelem pozitivního účinku a základem stability remise dosažené v důsledku léčby.

Sbírka článků. Kyjev – 2010

Sbírka obsahuje výsledky klinických studií léku Propes. Na základě výsledků vyšetření a léčby 470 pacientů s maligními tumory bylo prokázáno, že přípravek Propes má protinádorový a antimetastatický účinek a zlepšuje buněčnou imunitu. Použití přípravku Propropes před zahájením zvláštní léčby přispělo ke zvýšení přírodní protinádorové aktivity – zvýšení dvojnásobku aktivity přirozeného zabíječe (z 60,57 ± 6,7 na 120,04 ± 7,0 buněk), což mělo příznivý účinek na další léčbu. Použití Propecia uprostřed chemoterapie a radioterapie podporoval vymizení příznaků intoxikace a urychlení resorpce nádorových ložisek, zabránil rozvoji takové straně, jak je nevolnost, zvracení, inhibice jater a kostní dřeně imunosupresi. Krevní obrazy (erytrocyty, destičky, leukocyty) v skupině léčené přípravkem Propes byly stabilní, zatímco u kontrolní skupiny se snížily o 30,8%. Použití přípravku Propes dovolilo plné provedení chemoradiation terapie bez přerušení, aby se zabránilo následným komplikacím, přispěl ke zlepšení zdraví a životní úrovně pacientů. U pacientů, kteří opustili tradiční protinádorovou léčbu, monoterapie přípravkem Propes umožnila stabilizovat proces a zlepšit stav pacientů, pomohlo snížit velikost metastáz do jater o více než 10% u 96,9% pacientů.

Liki z Ukrajiny č.10, 2003

na klinických studií Propes® lék založený na 470 u pacientů s rakovinou, že ukazuje, že Propes® antitoxická a má výrazný hepatoprotektivní účinek, zvyšuje indexy přirozené imunity a T -kletochnogo (zvyšuje počet T-pomocných buněk, a normalizuje koeficient T-helper / T-supresorové normalizuje a zvyšuje hladinu BGL (aktivitu přirozeného zabíječe), zvyšuje celkový obsah leukocytů v krvi, stabilizuje průběh onemocnění a zlepšuje kvalitu života pacienta, zabraňuje vzniku metastáz okachestvennyh nádory, brání vývoji nádoru a způsobuje, že se na resorpci. Aplikace Propesa® brání rozvoji hypoplazie kostní dřeně, což umožňuje plně v souladu s chemoradioterapií.

Lékařské a lékárnické zprávy č. 2 (130), 2003

Článek uvádí výsledky užívání přípravku Propes® u pacientů s pokročilými formami rakoviny. Bylo zjištěno, že proti použití přípravku ProPesa® došlo k regresi nádorů, ke snížení bolesti, ke zmizení metastáz. Použití přípravku Propeca® na pozadí chemoterapie přispělo k obnovení parametrů krve, funkce jater a funkcí ledvin, což umožnilo úplné provedení chemoterapie. Na pozadí používání přípravku Propeca® se zlepšila spokojenost pacientů, zlepšení spánku a chuti k jídlu. Použití přípravku Propeca® u ženy s rakovinou vaječníků a mnoha metastázami v omentu a břišní dutině je podrobněji zváženo. Je třeba poznamenat, že použití přípravku Propesa v kombinaci s chemoterapií přispělo k rychlé regresi nádoru, snížení bolesti, dobré snášenlivosti chemoterapie a nepřítomnosti vedlejších účinků typických pro chemoterapii.

N.I. Yushchishin, A.D. Dyudyun, V.V. Gorbuntsov, E.A.Pochka, S.V. Chernenko, N.F. Levitskaya “Dermatologie, kosmetologie. Sexopatologie. Č. 1-4, 2013

Byla zkoumána účinnost léku Inflamafertin v komplexní terapii pacientů s pohlavně přenosnými nemocemi. Výsledky srovnávací klinické a laboratorní studie a pozorování 40 žen s chronickými urogenitálními infekčními zánětlivými onemocněními jsou prezentovány. Byla prokázána dobrá terapeutická účinnost a bezpečnost používání Inflamafertinu jako nešpecifického imunomodulačního činidla a korektoru metabolismu tkáně při léčbě pacientů s chronickými urogenitálními infekčními zánětlivými nemocemi.

I.I. Gorpinchenko, VG Migov. GU “Urologický ústav Národní akademie lékařských věd Ukrajiny”. “Zdraví mužů” č. 4 – 2012.

Článek uvádí výsledky průzkumu a komplexní léčby zahrnující Inflamafertin u 382 pacientů s chronickou prostatickou kalkulitou. Bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamaferin nejenže zabraňuje vzniku chronického zánětu, ale také zabraňuje vzniku fibrózy, která přispívá k tvorbě kalkulovaných změn v tkáni prostaty. V důsledku léčby pacienti výrazně snížili nebo zmizeli bolesti a poruchy močení, snížily velikost těsnění podle TRUS (v průměru 63,1% paraurethrální a 63,4% skutečně prostatické). Léčba přispěla ke zlepšení erekce, obnovení intimního a sexuálního pohodlí, zlepšení kvality života pacientů. Účinnost léčby jako celku činila 86,7%.

N.I. Yushchishin, A.D. Dyudyun, V.V. Gorbuntsov, N.N. Tarnavskaya, S.V. Chernenko, N.F. Levitskaya. “Dermatologie. Kosmetologie. Sexopatologie. Č. 1-4, 2013

Byla zkoumána účinnost léku Inflamafertin v komplexní terapii pacientů s omezenou sklerodermou (OSD). Jsou prezentovány výsledky klinického a laboratorního výzkumu a pozorování 14 žen s OSD. Bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamafertina přispívá k významnému snížení projevů sklerodermie, normalizace ukazatelů cirkulujících imunitních komplexů a patologicky změněných hormonálních parametrů. Současně byla zjištěna maximální účinnost u mladých nenarozených žen, u kterých se znaky sklerodermie úplně ztratily a zanechaly zanedbatelné pigmentované místo. Patologické změny kůže v obličeji s typem “sabers strike” byly vyřešeny pomaleji. Výrazné zlepšení bylo zaznamenáno až po druhém průběhu léčby během 2-3 měsíců – jizva byla měkčí a méně ošklivá. Léčba proti relapsu přípravkem Inflamafertin po 2-3 měsících přispěla k absenci relapsů během dvou let pozorování.

Příspěvek přednesený na vědecko-praktická konference „farmakoterapii v sexuologie a andrologie“, Kyjev, 20 – 22. září 2012 Speaker: V.G.Migov lékař androlog, sexuolog, „Institute of Urology z NAMS Ukrajiny“

Standardy pro léčbu HPV

na zjišťování a léčbě 382 pacientů s chronické prostatitidy ukázalo, že použití Inflamafertina při léčbě calculosis prostatitidy podporuje zmenšení velikosti konkrementů a fibrózu léze ve tkáni prostaty základě snížení intenzity nebo vymizení symptomů chronické calculouse prostatitidy, zlepšení kvality života pacientů, obnovu intimní a sexuální pohodlí. Pacienti zlepšili erekci, normalizovali indikátory spermatu.

Zpráva o vědecké a praktické semináře „diagnostika a léčba neplodnosti vejcovodů genezi“ 2012 Speaker: V.A.Potapov, MD, profesor, vedoucí oddělení gynekologie a porodnictví DSMA

Zpráva podrobně popisuje vývojový mechanismus a taktiku léčby neplodnosti tkáňového genese. Aplikace Inflamafertina, který přispívá k odstranění ložisek chronického zánětu v děloze, a normalizuje výkonnost místní a humorální imunity, zlepšuje účinnost komplexní terapie snížením dávky protizánětlivých léků a trvání léčby. Pravděpodobnost těhotenství s použitím Inflamafertin s tubální neplodností po laparoskopických operacích je více než zdvojnásobena.

A.M. Yuzko, T.A. Yuzko, A.D. Vityuk, T.V. Chernega, Z.A. Korop. Národní lékařská akademie postgraduálního vzdělávání pojmenovaná po P.L. Shupika, Kyjev. Informační dopis, 2011

Na základě výsledků vyšetření a léčby 130 žen s neplodností vzniku zánětu se ukázalo, že použití přípravku Inflamafertina v komplexní léčbě pomáhá eliminovat zánětlivý proces a zvyšuje pravděpodobnost těhotenství.

Bylo doporučeno zařazení přípravku Inflamafertina do komplexní léčby žen s tubální neplodností po laparoskopických rekonstrukcích. U žen, které dostávaly Inflamafertin, byl pozorován přetrvávající klinický účinek u 95% žen, na rozdíl od 58% u srovnávací skupiny. Současně došlo k nástupu těhotenství u 34% žen užívajících Inflamafertin injekčně a u 43,3% žen, které dostávaly Inflamafertin ve svíčkách. V kontrolní skupině došlo k nástupu těhotenství pouze v 16% případů.

Yu.V.Oleinik, Z.A. Korop, L.A. Zhuravleva. Gynekologicko-porodnická klinika č. 1 NMAPE pojmenovaná podle P.L. Shupika. KU KOR Kyjevské regionální centrum pro zdraví matek a dětí. Lékařské a lékárnické zprávy č. 20 (346), 2010

Bylo prokázáno, že použití přípravku Inflamafertin u žen s chronickou salpingoophoritidou, které prodělaly potratovou operaci, vede k rychlé obnově imunitního systému, normalizaci cytokinového profilu, prevenci potratových komplikací, zachování reprodukční funkce a kvality života ženy. Ve skupině žen, které dostávaly inflamafertin po potratu (90 osob), bylo obnovení profilu cytokinu pozorováno do 10. dne léčby. Klinicky perzistentní zmizení symptomů zánětu bylo pozorováno u 96,8% žen, recidivum salpingoophoritidy bylo pozorováno pouze u 3,2% žen. Dokonce ve druhé skupině (90 žen, které nedostávaly Inflamafertin), dokonce ani dva měsíce po potratu, byly zaznamenány případy porušení cytokinu. Současně byly klinické projevy chronického zánětlivého procesu pozorovány u 42,2% žen a v 21,1% případů byly pozorovány pozdní komplikace.

A.P. Chuprikov, G.V. Butko. Národní lékařská akademie postgraduálního vzdělávání. P.L. Shupika, Kyjev. Lékařské a lékárnické zprávy č. 17 (257), 2008

Článek uvádí údaje z vyšetření a léčby 40 dětí s různými mentálními a behaviorálními poruchami (včetně 23 dětí s autismem), kteří podstoupili komplexní léčbu Cerebrocurinem a Inflamaferinem s několika neúspěšnými léčebnými postupy. Bylo zjištěno, že u všech dětí byly duševní poruchy pozorovány na pozadí příznaků nespecifického smíšeného kombinovaného stavu chronické imunodeficience a neurosenzitizace na mozkové antigeny. Bylo prokázáno, že kombinace Cerebrocurinu, která přispívá k obnově a aktivaci nervových buněk Inflamafertinem, která eliminuje imunologické poruchy, přispívá k vzniku klinicky zjistitelného zlepšení u 85% dětí. Komunikační dovednosti se zlepšily – děti se staly více společenskými, objevily se oční kontakty, zájmy hry se staly komplikovanějšími, objevily se první slova, zlepšily se kognitivní schopnosti. Zaznamenává se vhodnost opakovaných kursů těm dětem, které mají pozitivní účinek po prvním ošetření.

M. P. Pinchuk, A. M. Piletsky. Kyjevská městská klinická nemocnice č. 8, Lékařské a lékárnické zprávy č. 19 (227), 2007

Postupná schéma léčení vaří bez použití antibiotik. Pro korekci imunitních poruch používaly drogy Propes a Inflamafertin. Používání přípravku Propropa v tomto onemocnění je způsobeno jeho schopností zvýšit dodávku energie imunitních buněk, obnovit rovnováhu různých typů imunokompetentních buněk a zlepšit interakci mezi nimi. Propes také aktivuje antigenovou specifickou imunitní odpověď na infikovanou kůži, má primární antimikrobiální aktivitu proti širokému spektru mikroorganismů, podporuje hojení, stimuluje proliferaci keratinocytů a jejich migraci na poškozenou kůži, podporuje resorpci uzlů a zabraňuje jizvení. Tento mechanismus účinku léčiva přispívá k eliminaci patogenu a zabraňuje vzniku relapsů.

Používání přípravku Inflamafertina se doporučuje v případech, kdy v přítomnosti výrazného purulentního procesu neexistují žádné další známky zánětu – horečka, absces při nedostatečném zrání a imunologická studie ukazuje významný pokles T-supresorů.

Použití tohoto schématu u 236 pacientů se stafylokokovou chroniosepsou (furunkulózou) umožnilo úplné zbavení relapsů u 94% pacientů a u těch, kteří zůstali, prodloužil dobu remise na 2-3 roky.

Je třeba poznamenat, že zotavení při užívání těchto léků bylo způsobeno zhoršením procesu, způsobeným zvýšením protiinfekčních vlastností těla a zrychlením fází zánětlivého procesu.

A.G. Kornatskaya, I.B. Vovk, O. Yu. Borisyuk, D.V. Podolyaka, G.V. Chubey. Ústav pediatrie, porodnictví a gynekologie, Akademie lékařských věd Ukrajiny, Kyjev. Lékařské a lékárnické zprávy č. 18 (225), 2007

Porovnání výsledků léčby u 70 žen s chronickou bilaterální salpingo-ooforitidou ukázalo výhodu terapie začleněním Inflamafertinu do standardní terapie v důsledku obnovení lokální a humorální imunity. Používání přípravku Inflamafertin snížilo dobu užívání antibiotik a dosáhlo stabilního klinického zotavení u 92,5% pacientů, ve srovnání s 40% u kontrolní skupiny.

E.A. Korobkova. Luganská státní lékařská univerzita. 2005

Studie výsledků léčby u 27 žen s genitální endometriózou v kombinaci s chronickým zánětlivým procesem ukázala, že zařazení přípravku Inflamafertina do léčebného režimu pomáhá obnovit lokální imunitu. Po léčbě se úroveň cervikální SIgA zvýšila dvakrát, což přispělo k rychlému zotavení pacientů ak prevenci recidivy.

O.N. Girina, L.V. Kuznetsova, A.M. Piletsky, L.I. Romanyuk, S. V. Plakhotnik, A.P. Grishilo. Národní lékařská univerzita pojmenovaná podle A.A.Bogomolets, Kyjevská městská klinická nemocnice č. 8, Kyjevské město alergické centrum. Pharmacist # 7, 2004

Studie imunitního stavu pacientů s bronchiálním astmatem, chronickou a akutní urtikárií ukázala, že indikátory buněčné imunity jsou normalizovány na pozadí použití Inflamafertinu. Po léčbě u skupiny pacientů, kteří dostávali Inflamafertin, se počet T-lymfocytů zvýšil na úroveň zdravých lidí, na rozdíl od pacientů, kteří dostávali standardní terapii, byla zaznamenána normalizace poměru subpopulací T-lymfocytů, která vykazovala pouze tendenci ke zlepšení. Obsah IgE, který je jedním z hlavních faktorů alergického zánětu, byl před léčbou významně zvýšen – 60,4 ± 2,1 kE / l a až po léčbě Inflamafertinem klesl na normální hodnoty – 28,1 ± 1,8 kE / l. Inflamafertin také pomohl obnovit rovnováhu cytokinů – hladina IL-4, TNF-α poklesla se zvýšením IFN-γ na úroveň zdravých lidí. Klinicky se to projevilo rychlým zlepšením celkového stavu, vzácnějším užíváním sympatomimetik, snížením dávky inhalačních kortikosteroidů a zlepšením spirometrie.

V.V. Chopyak, G.A. Potemkin, M.Yu. Sinyenka, Kh.A. Lischuk, N.E. Lichkovskaya, A.V. Blue, I.V. Valchuk, T.K. Wilkhova. Danylo Halytsky Lviv národní lékařská univerzita, Lviv Regionální klinická nemocnice. Lékárník č. 3, 2004

Článek uvádí výsledky vyšetření a léčby u 30 pacientů s revmatoidní artritidou v akutní fázi (průměrná délka onemocnění je 5,7 ± 3,6 roků). Schopnost přípravku Inflamafertina zvýšit tvorbu protizánětlivých cytokinů byla prokázána – během léčby Inflamafertinem se hladina IL-10 zvýšila o 27krát (u kontrolní skupiny pouze o 3%). To přispělo k významnému zvýšení účinnosti protizánětlivé terapie. Na pozadí použití přípravku Inflamafertina 20. den léčby zmizel ranní nehybnost nebo se snížila bolest kloubů u 55% pacientů (ve srovnání s 30% kontrolní skupiny) a v 90% případů zmizelo zduření kloubů. Pacienti, kteří dostávali Inflamafertin, dříve snížili bolest a zánět a byli výraznější. Na základě získaných údajů autoři doporučují použití Inflamafertinu jako účinnou patogenetickou terapii revmatoidní artritidy.

Liki z Ukrajiny č. 11, 2003

Článek shrnuje klinické studie léku Inflamafertin, ve kterém se zúčastnilo 95 žen s chronickými zánětlivými procesy panvových orgánů. Zahrnutí přípravku Inflamafertina do režimu léčby přispělo k rychlému zlepšení stavu pacienta – zmizelo bolest břicha a vaginální výtok, normalizoval menstruační cyklus. V laboratorních studiích byla zaznamenána normalizace parametrů krve a vaginální mikroflóry. Výrazný protizánětlivý účinek přípravku Inflamafertin, stejně jako schopnost normalizovat indexy humorální a lokální imunity, poskytuje rychlý terapeutický účinek léčiva, zkracuje dobu léčby a snižuje dávku léku (primárně antibiotika) na tělo ženy.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…