Šťávy pro léčbu papilomů

Šťávy pro léčbu papilomů

Obsah článku:

Lidové nápady pro papilomy

Suchý papilom s bavlnou a vejcem

Pokud máte papilom, můžete pomoci tuto oblíbenou metodu léčby papilomů. Vložte na papilom suché rouno a lepidlo s omítkou. Takže musíte jít po dvou nebo třech týdnech a po koupání si vyměnit bavlnu. Postupně papilom vysuší a vypadne.

Další zvědavá metoda léčby papilomů, která je účinná v počáteční fázi. K tomu budete potřebovat kuřecí vejce. Rozdělte vajíčko, vložte obsah a zbytkový protein ze stěn plástového papilomu.

Léčba papilomu

Při léčbě papilomů je nejlepším lékem celandine. Čerstvý rostlina musí být rozdrcena, stlačena šťávou, odpařena na hustotu extraktu a tato kompozice denně ošetřuje papilomy. Můžeme doporučit následující způsob léčby celandinových papilomů: je lepší namazat postiženou oblast pokožky 3-4 krát s intervalem 2-3 hodin. Celkově by měl být postup prováděn 2-3 krát denně. Taková intenzivní terapie poskytne maximální výsledek.

Můžete také provést nepřátele z rostliny. Pro přípravu infuze nalijte 50 gramů důkladně rozemletého celandinu s půl litru vroucí vody. Je třeba trvat na 2-4 hodinách, dokud se ochladí. Tato infuze je nezbytná k tomu, aby se mikroklystery ponechaly po dobu půl hodiny ve střevě. Doporučuje se čistit střeva pomocí klasické čisticí klystýru. Je třeba provést celkem 10-20 postupů. Po vyléčení střeva léčíte nejen papilomy.

Kerozenová ořechová masť

Pokud chcete léčit papilomy nebo kondylomy, použijte následující tradiční způsob léčby. Vezměte zelené vlašské ořechy zralosti mléka, nakrájíme na plátky (stačí řezat každou matici na 4 kusy) a projít mlýnkem na maso. Mleté ořechy naplní 2/3 litrovou skleněnou nádobu. Potom naplňte okraj s purifikovaným petrolej, uzavřete plastové víko a nechá se louhovat v temnu po dobu 21 dnů.

Po třech týdnech přetáhněte infuzi přes 4 vrstvy gázy a zbytek dobře stlačte. Vypusťte kapalinu do nádoby z tmavého skla a skladujte na tmavém, chladném místě. Namažte růst na pokožce tímto extraktem 1-2 krát denně.

Bramborové šťávy, které vám pomohou

Bramborový džus může také pomoci v boji proti infekcím, jako je papilom. Takový lidový lék na léčbu papilomů jako bramborové šťávy omezuje činnost různých infekcí a léčí je. Používá se pro rakovinu, žaludeční vřed, adenom, onemocnění jater a dokonce i diabetes.

Je lepší vyrobit šťávu z červených brambor: důkladně omyjte bramborami štětcem a ořezáváme oči, pak je třímejte na jemném strouhaní a po několika vrstvách gázy vytlačte výslednou kaši. Vezměte dvakrát denně půl hodiny před jídlem půl hodiny (nebo celé sklo) bramborového džusu. Doba léčby je 2 měsíce.

Kontraindikace: nízká kyselost žaludeční šťávy a závažný diabetes.

Med a celandín z trhlin a papilomů

Zmrzlé medové bolavé skvrny a následující ráno je opláchněte. Z čerstvých listů celandinu můžete vytlačit šťávu a protáhnout ji do papilomů, ze kterých procházejí. Ale předředěte šťávu se slinami. Pak na horní části papilomu rozmazanou s rostlinným slunem přidejte náplast. Průběh léčby je dva dny.

Léčba lidských léků na papilomy. Jak se zbavit viru?

Papilomy jsou benigní nádory na kůži osoby. Povrchově připomíná bradavice na “noze”. Pomocí této “nohy” – malé zpevněné oblasti je růst připojen k epitelu. Barva nádoru odpovídá barvě pleti nebo se liší od jednoho nebo dvou odstínů. Ve většině případů takový růst vytváří pro svého “majitele” výlučně kosmetické a morální nepohodlí a nepředstavují zdravotní ohrožení.

Problémový papillom se stává, pokud se nachází na části těla, která je neustále v kontaktu s oděvem. To může vést k odření a zranění novotvaru.

Odkud pochází?

Vzhled benigních nádorů, jako jsou papilomy, je spojen s napadením HPV (lidským papilomavirem) na lidském těle. Virus může zůstat v těle po dlouhou dobu a nevykazuje se.

Přechod papilomaviru do aktivního stavu může být podpořen takovými faktory, jako je:

 • Snížení obranyschopnosti těla;
 • Exacerbace chronických onemocnění;
 • Nervové a fyzické přetížení;
 • Hormonální úprava (těhotenství, porod, kojení);
 • Problémy s štítnou žlázou.

V aktivní fázi je HPV zabudován do DNA struktury epiteliálních buněk a začíná aktivně proliferovat, což vede k výskytu kožních defektů.

Papilomy se liší ve tvaru. To je způsobeno jejich umístěním. Takže na hladké kůži na obličeji jsou ploché papilomy, na rukách, v podpaží a na krku – vláknitý výrůstky, na nohou – plantární bradavice a genitální sliznice jsou napadány genitálními bradavicemi.

Symptomy papilomatózy

HPV má poměrně dlouhou inkubační dobu a po dlouhou dobu nemusí člověk dokonce ani infekci znát. Jediným a hlavním příznakem papillomatózy (tradičním názvem pro vznik nežádoucích nádorů na těle) jsou papilomy. Takové výrůstky mohou časem růst a často dosahují průměru až tří centimetrů. Již není nutné diskutovat o tom, zda vzdělání, které dospělo k takové velikosti, by mělo nebo nemá být odstraněno.

Hlavní hrozbou jsou ty rostliny, které jsou ohroženy zraněním. To může vést k rozvoji sekundární infekce v místě zlomeného papilomu.

Léčba takových nádorů by se měla týkat pouze dermatologa. Nesprávně odstraněný kondylom může vést k prudkému nárůstu počtu nádorů a jejich přeměně na rakovinu.

Metody odstranění papilomů

Dokonce i papillom, který nezpůsobuje fyzickému bolest “pánovi”, přináší mu takový morální nepohodlí, že otázka, jak rychle dostat papilomy a co nejvíce zapomenout na ně, se navždy zajímá o všechny bez výjimky.

Léčba papilomem je dlouhá a neúspěšná procedura. Proto je nejlepší odstranit papilom pomocí radikálních prostředků.

Jak zacházet s lidským papilomavirem v lékařských ordinacích

Specializované kliniky nabízejí takové metody, jak se zbavit kožních defektů modernímu pacientovi:

 • Cryodestruction;
 • Elektrokoagulace;
 • Laserová terapie

Volba použité techniky závisí na lokalizaci novotvarů, na prahu bolesti citlivosti pacienta, na čas pacienta pro následnou rehabilitaci a samozřejmě na otázku peněz.

Likvidace viru u domácích léků

Léčba lidských léků proti papilomaviru je nejlepším způsobem pro ty lidi, kteří se obávají chirurgických zákroků a nedůvěřují tradiční medicíně.

Odstranění papilomů lidovými prostředky je přísně zakázáno v případě jejich lokalizace na sliznicích:

V takových případech existuje riziko maligní transformace novotvaru a vývoj rakoviny.

Lidové prostředky k odstranění papilomů lze rozdělit do dvou skupin:

 1. Pro externí použití. Oni přímo ovlivňují růst, vedou k nekróze buněk papilomu a jeho zmizení;
 2. Pro použití uvnitř. Pomáhají posilovat obranyschopnost těla.

Nejdůležitější věc, kterou potřebujete před použitím lidových receptů v boji proti papilomům, je nedostatek alergických reakcí na léčivé rostliny.

Jak odstranit růst: kandidáti se dostanou k záchraně

O našich účinkováních na odstranění nežádoucích nádorů bylo známo naše předkové. Dokonce i jméno této populární bylinky z papilomů mluví samo za sebe. Existuje několik receptů na použití celandinu k odstranění kožních defektů.

 • Recept číslo 1. Odřízněte stéblo rostliny a vytlačte ji z džusu. Výsledný roztok se aplikuje na růst a uzavře se baktericidní náplast, která je předem navlhčena šťávou. Opakujte postup až 3krát denně až do úplného uzdravení. Výsledná šťáva může být uložena v mrazáku. Účinnost léčby však v tomto případě klesá;
 • Recept číslo 2. Příprava tinktury. K tomu, rozdrcené stonky a listy rostliny se nalije do vařící vody a nechá se naplnit. Výsledný roztok je navlhčen obvazem a nanesen na poškozenou oblast pokožky.

Jak se zbavit papilomů pomocí pampelišek

K přípravě léku z pampelišky, žluté květy rostliny jsou shromažďovány v pollitrové skleněné nádobě, naplněné cenově kolínským. Nechte těsně uzavřený obal, který se vaří 14 dní na temném místě. O dva týdny později namnožte tinkturu s gázou a nalijte do tmavé nádoby.

Při mazání růstu výsledného roztoku několikrát denně se můžete zbavit kožní defekty v jednom až dvou týdnech.

Cesnak jako způsob léčení papilomů lidovými léky

Ayuverda navrhuje použití česneku jako prostředku tradiční medicíny proti papillomatóze ve dvou variantách.

 • Metoda číslo 1. Jemně rozdrněte česnek nožem nebo struhadlem a výslednou drť smícháme s krémem na ruce. Cesnaková masť je impregnována obvazem nebo gázou a nanáší se na růst, fixuje komprese pomocí náplastí nebo dalšího obvazu. S takovým kompresí musíte být jako dvě nebo tři hodiny, pak umyjte poškozenou oblast pokožky mýdlem a tekoucí vodou při pokojové teplotě. Aplikace česneku komprese denně po dobu jednoho měsíce, dokonce i zbylé růsty jsou odstraněny.
 • Metoda číslo 2. Chopte česnek do kalu podobně jako první metoda. Cukr česneku smíchejte s měkkým máslem a několika kapkami citronové šťávy. Výsledný balzám se aplikuje na papilom a ponechá se dvě až tři hodiny. Opravte poškozenou oblast pod teplou tekoucí vodou. Tato metoda vám umožní zbavit se kožních onemocnění ve dvou nebo třech postupech. Suchý papilom začne po prvním postupu.

Ricinový olej proti lidské infekci papilomaviru

Rostlinný olej je nepostradatelnou drogou v kosmetologickém průmyslu. Odvozený od semen ricinového oleje z léčivých rostlin, tento olej je široce používán k léčení drobných řezů na kůži, odstraňuje pigmentaci (pihy) a vyživuje kůži a udržuje její elasticitu.
Ayuverda navrhuje používat ricinový olej, aby se zbavil nežádoucích nádorů. Olej obsahuje složky, které mohou bojovat s papilomavirem a ovlivňují regeneraci epiteliálních buněk.

Při léčení papilomů s lidovými léky budou nejúčinnější dvě možnosti užívání ricinového oleje:

 1. První metoda naznačuje, že se nástroj natáhne do růstu co nejčastěji. To povede ke snížení velikosti nádoru, časem a úplným zmizením;
 2. Druhá metoda je vhodná pro ty, kteří nemají čas na nekonečné manipulace. Doporučuje se použít olej na růst a poté jej uzavřít baktericidní náplastí a ponechat na den změkčit. Postup opakujte denně až do úplného zotavení.

Další výhodou léčby lidových léků, jmenovitě užívání ricinového oleje, je omlazení pokožky a absence komplikací ve formě zjizvení kůže v místě nádoru.

Brambory a cibulová kůra – domácí pomůcka na papilomy

Odstraňte papilomy s cibulovou kůrou. Tento jednoduchý způsob řešení růstu lze nalézt v každé kuchyni. Není těžké ji používat pro léčebné účely. K tomuto účelu musí být sušené lusko namočené v octě a necháno 10-14 dní na teplém místě, chráněné před přímým slunečním světlem.

Po dvou týdnech se cibule loupí z octa a vysuší. Několik vrstev cibulové kůry, které byly v octě, je aplikováno na papilom na noc. Ráno se komprese odstraní a poškozená oblast pokožky se ošetří máslem.

Jak se zbavit lidských léků na papilomy – každá vesnice má babičku. Zdravá kořenová zelenina se snadno nachází ve vaší zahradě. Nejlepší odrůda pro léčbu papilomů je považována za “růžové” brambory. Musí se zbavit kůry, důkladně opláchnout a jemně strouhat. Ze získané suspenze vytlačte šťávu a třikrát sklopte gázu. Takto připravená bramborová šťáva se užívá dvakrát až třikrát denně před jídlem. Bramborový džus nemá žádné vedlejší účinky, takže může být také přijata, aby se zabránilo opakování onemocnění.

Pomocí brambor můžete připravit jinou léčivou infuzi. Za tímto účelem míchat zelené výhony brambor, sušené rostliny a mladé větve thujy ve stejném poměru. Suchá směs se nalije lékařským alkoholem a ponechá se 10 dnů. Výsledná rostlinná tinktura se na růst nanese 3-4 krát, což umožňuje, aby předchozí vrstva vyschla. Opakujte růstovou léčbu 4-5krát denně po dobu jednoho týdne.

Další alternativní způsob použití brambor k odstranění nádorů je zápletka na papilomu. Probíhá v klesajícím měsíci. Vezměte špičaté nebo ostré zápalky podle počtu růstu. Jdou ven na křižovatce tří nebo více cest a přilepí do kořenové plodiny párátku, protože ji dříve strávili na růstu. Jeden špičák – jeden růst. Poté hází brambory na zuby na cestě a říkají: “Dlouhá cesta vede dopředu, vniká infekce dopředu”.

Masť ořechů a kerosenu – oblíbený recept proti papilomům

Přípravu takové masti je možné pro všechny. Chcete-li to provést, použijte mletou masu nebo mixér, brouste zelené vlašské ořechy. Výsledná hmota se smísí s vyčištěným kerosenem v poměru dva k jednomu. A trvají na chladném tmavém místě po dobu 3-4 týdnů.

Po čtyřech týdnech je tinktina filtrována přes plátno, složené ve třech vrstvách. Je lépe zachovat přijatý lék na papilomy v chladničce a chránit před přímým slunečním světlem.

Aplikujte nástroj dvakrát denně, což způsobuje malé množství růstu. Průběh léčby je jeden až čtyři týdny.

Zvyšte imunitu lidových léků doma

Mnoho fanoušků alternativní medicíny nabízí jako způsob, jak se zbavit nemocí, jako je papillomatóza, léčebné hladování nebo syrové potraviny. Podle nich takové opatření umožňují odstranit toxiny z těla a zbavit se s nimi viru.

Nicméně, chybí důkaz o účinnosti nalačno, stejně jako použití farmaceutických antiseptik (brilantně zelený nebo manganistan draselný). Asterisk balzám, známý od sovětských časů, nebo jeho moderní čínský ekvivalent, tři sloni, má extrémně oteplňující účinek na kůži a je bezmocný v boji proti papilomům. Přehřátí novotvaru může způsobit jeho transformaci na maligní. Proto se nedoporučuje experimentovat s vaším tělem a používat netestované metody léčby papilomů s lidovými léky.

Vypořádání se s lidským papillomavirem pomůže posílit obranyschopnost těla. A můžete to udělat doma jednoduše a levně.

K tomu potřebujete:

 1. Změňte nabídku. Přezkoumejte svou dietu ve prospěch obohacování o produkty s kyselinou mléčnou, obilovinami a rostlinnými potravinami. A pokud je to možné, minimalizujte spotřebu sladkostí, okurky a uzeného masa. Zlepšení trávicího traktu posílí celé tělo;
 2. Vitaminizace. Zajistěte si denní příjem vitamínů a stopových prvků. To lze snadno dosáhnout pomocí lékáren nebo potravin;
 3. Zvýšená fyzická aktivita. Dostatečná úroveň fyzické aktivity pomůže každodenní procházce čerstvým vzduchem, cvičením nebo joggingem;
 4. Oblíbeným způsobem posílení imunitního systému je užívání bylin. Patří mezi ně Echinacea, ženšen, Nettle, Aloe nebo Kalanchoe. Potřebují absolvovat kurz několikrát ročně;
 5. Kalení – stírání nebo sprchování vodou, studená sprcha. To vše pomůže posílit přirozenou obranyschopnost těla a zkrátit dobu zotavení.

Efektivita a recenze

Léčba všech onemocnění s lidovými léky vždy vyžaduje čas a trpělivost. A papilomatóza není výjimkou. Podle hodnocení pacientů, kteří zaznamenali účinky lidské terapie, je třeba pokračovat v léčbě po dobu nejméně deseti dnů, aby došlo k pozitivnímu trendu. Nesnažte se aplikovat všechny recepty tradiční medicíny současně, nebude to urychlit proces hojení. Postupujte opatrně. Neexistuje méně případů alergické reakce na léčivé byliny než na farmaceutické přípravky.

S trpělivým a pečlivým dodržováním formulace mají lidové léky na léčbu papilomu vynikající práci s jejich úkolem.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…