Stephalinové papillomové masti

Stephalinové papillomové masti

Obsah článku:

Jak odstranit krtky a bradavice mast Stefalin

Normální lidská kůže by měla být lehce růžová, hladká a příjemná na dotek. Ale krtky, bradavice a papilomy se tvoří na různých částech těla, narušují estetiku a přinášejí majiteli psychologické nepohodlí. Malé, stěží nápadné neoplazmy nelze zobrazit.

Velké položky, které jsou viditelné a zraněné, je lepší odstranit, aby se zabránilo jejich přeměně na zhoubné nádory. Nejjednodušší způsob, jak se vypořádat s nedostatky topickými léky. Například masť Stefalin pomáhá zbavit se krtků a vnějších projevů papilomaviru.

Co tvoří Stefalin

Droga je vyrobena z rostlin, které se nacházejí na svazích ukrajinských Karpat. Některé sbírky bylinků, kořenů a květenství jsou dováženy z jiných zemí. Aby surovina vykazovala nejvýhodnější vlastnosti, shromažďuje se v různých obdobích růstu léčivých bylin.

Zde je složení mastí Stefalin:

 • Ivy
 • Rapek.
 • Celandine
 • Chistyak jaro.
 • Yakutka pole.
 • Anemone buttercup
 • Aspen běžné.
 • Rosyanka vysokohorská.

Některé rostliny se vynakládají na výrobu základních léků. Tato nealkoholická infuze zvyšuje pronikající schopnost léku v kořene papilomu nebo krtku. Část bylin je vysušena a rozemleta na prášek a poté kombinována s infuzí.

Výroba stefalinové masti je vyhrazena pro ukrajinskou rodinu Negrich, která žije v oblasti Záporoží. Recepty rodiny neposkytují, protože byly po mnoho let přenášeny mezi generacemi Negriches. Droga byla na internetu k prodeji od roku 2009.

Způsob aplikace

Účel masti Stefalinu je pouze jeden – odstranění papilomů, krtků a bradavic, neexistují žádné jiné indikace pro použití. Před zahájením postupu se obsah injekční lahvičky protřepe, aby se dosáhlo jednotné konzistence. Je-li pomocí přípravku odstraněn závrtný můstek, je nutné slepit okolní pokožku.

Aplikujte aplikaci na masti nebo bradavicové masti Stefalin v hodinách nejmenší obchodní aktivity, optimálně 30 – 60 minut před spánkem. To je způsobeno skutečností, že ošetřená oblast nemůže být zvlhčena v příštích 4 hodinách. Aplikujte výrobek opatrně, snažte se nedotýkat se pokožky kolem vadného bodu. Počet manipulací – 1 – 2 krát denně, ne více.

Léčená oblast může svědit a okolní kůže se začervenala. Zajímat se o to nestojí za to – to je normální reakce těla na drogu. Škrábání svědčícího místa je nemožné. Když nastane bolest a zánět, přerušte léčbu po dobu 2 až 3 dnů, až se epidermis vrátí k normálu. Pokud je mnoho novotvarů, mohou léky reagovat různými způsoby. Zatímco jeden prvek spálí a bolest trochu, druhý nevypadá ani pod vlivem agenta.

Až 5 molů středně velkých a maximálně 10 papilomů může současně odstranit Stefalin masti.

Po přerušení pokračujte v mazání růstu 5 – 7 dní až do vzniku krust. Pak se opět přestanou a pozorují, jak se prvky vysuší a postupně se oddělují od povrchu pokožky. Tento proces připomíná hojení obyčejné rány. Po několika dnech může být kůrka odstraněna předvařením oblasti pod teplou sprchou nebo koupáním.

Po této manipulaci zůstane náraz. On je rozmazaný s Stefalin pro další 3-6 dny, se zaměřením na výšku boule. Opět se přestávku na tvorbu kůry, ale teď to není odstraněno. Pokud usušené částice spadnou samy o sobě, na těle nebudou žádné jizvy nebo deprese.

Poté, co kůra spadne do výklenku, vidíme bradavice. Oni jsou rozmazáni Stefalinem a nedělají nic jiného. Rána se rychle uzdraví a přizpůsobí se struktuře pokožky. Pokud se krtek pod hlubokou kůží hluboce zanechá, může opustit jasné krbu. Bradavice zmizí bez stopy.

Během těhotenství a kojení Stefalin kontraindikoval použití mastí k odstranění papilomů a krtků.

Věkové omezení drogy ne. Ale příliš malé děti by neměly používat stefalinovou masti k odstranění bradavic. Kůže pod vlivem součástek může svědění, dítě začne hřeblovat tělo a přetáhne prsty do úst, ošle si oči. Také dítě může předčasně opláchnout.

Kolik stojí, kde koupit

Lék se prodává v lahvičkách o objemu 2, 5 a 8 ml.

Cena v rublech každé lahvičky se stefalinovou masti je 2800, 4900 a 8400, resp. Výrobek je dodáván v uzavřeném obalu a doplněn pokyny. Pro obyvatele Ukrajiny se náklady počítají v UAH. Při opětovném nákupu drogy se účtuje sleva 10%.

Prostřednictvím obvyklého lékárenského nástroje se nevztahuje. Kde je masť pro odstranění papilomů (krtků) Stefalin, lze nalézt na internetu. Z místa oficiálního výrobce zboží jsou zasílány poštou a doručením kurýrem. Balíček, v závislosti na vzdálenosti od spotřebitele, je dodáván za 7 až 50 dní. Zpočátku, při objednávání, se sto procent předplatného provádí prostřednictvím oblíbených systémů převodu peněz, včetně poštovních poukázek.

Lék uchovávejte nejlépe v tmavé chladné místnosti s těsně uzavřenou lahvičkou. V jasném, Stefalin ztrácí své prospěšné vlastnosti a vysuší. U třetího roku skladování se může droga zahustit. Zvláštní tinktury, kterou výrobce prodává, pomůže jej zředit. Míchání tinktury v nástroji můžete dosáhnout požadované konzistence a znovu použít proti bradavicím a krtkům.

Nebyly zaznamenány žádné případy degenerace konvenčního molu do maligního nádoru v průběhu jeho existence. Při správném použití masti, když je krtek odstraněn bez zbytků, není předpoklad pro znovuzrození.

Spotřebitelé, kteří byli schopni odstranit bradavice a krtky díky stefalinové masti, nechávají pozitivní zpětnou vazbu. Lidé mají rádi ekonomickou spotřebu léku, hypoalergenní a bezbolestné postupy, stejně jako nepřítomnost agresivního účinku na tělo. Nástroj je velmi snadno použitelný a efektivní při řešení zadaných úkolů – výrůstky jsou zcela vymazány.

Někteří lékaři však nesouhlasí s užíváním mastí Stefalina a nechávají své vlastní připomínky k produktu. Odborníci zjistili, že nástroj nemá výrobní licenci a certifikáty kvality a prodává se prostřednictvím síťového marketingového systému, který nemůže zaručit bezpečnost léčby.

Kromě toho samotné krtci jsou melanokazujícími prvky a nemohou být odstraněny bez předchozí lékařské konzultace. Vzhledem k tomu, že léčba růstu nastává nekontrolovatelně doma, existuje vždy riziko neúplného odstranění nádoru. Po těchto postupech se znovu může vytvořit růst nebo barvení a za nepříznivých okolností se objeví anomální znovuzrození.

Výrobce tvrdí, že masť Stefalin může bezpečně odstraňovat závěsné, vypouklé a červené krtky a odstranit bradavice a papilomy. Vždy se poraďte se svým dermatologem o lékařské manipulaci s málo známou drogu a obzvláště si pospěšte, až se uvidíte odborník, pokud by samospráva nástroje dala nepředvídatelný výsledek.

Masť Stefalin pro odstranění krtků a bradavic

Můry, bradavice, papilomy a další kožní léze dávají lidem fyzický a psychický nepohodlí. Existuje mnoho způsobů, jak se s nimi vyrovnat, nejúčinnější a nejlépe použitelné léky jsou vnější expozice, jedním z těchto léků je masť Stefalin.

Co je Stefalinová masť

Stefalin – je droga, která je 100% přírodní ingredience a neobsahuje chemické přísady, excipienty, které zvyšují objem masti. Masť má ostrý zápach a tmavě zelené barvy, konzistenci krému. Stephalin se používá k odstranění všech krtků, papilomů a bradavic, včetně prekancerózní formy.

Masť působí lokálně, aniž by ovlivňovala lidské tělo a vnitřní orgány, je hypoalergenní. Stefalin postupně proniká do kůže až na kořeny krtek nebo bradavice, ničí je a “vytahuje” k povrchu. Proto se můstek na začátku léčby může zvýšit, pak se vysuší a úplně spadne nebo ve vrstvách. Pokud se mateřská znaménka začala degenerovat do zhoubného útvaru, pak se na začátku léčby vytéká a na začátku léčby teče tekutina, na kojeneckém znamení se vytvoří kůra, která nakonec zmizí ve vrstvách nebo úplně.

Stefalin se nevztahuje na léky, proto nemá kvalifikační a výrobní licence. Podle zákona se masť týká prostředků tradiční medicíny, neuplatňuje se prostřednictvím lékáren.

Složení masti

Složení mastí zahrnuje sbírku květenství bylin a kořenů sbíraných na svazích Karpat, některé složky pocházejí také z jiných zemí. Byliny jsou sklizeny v různých obdobích jejich růstu a kvetení. Takže Složení masti zahrnuje následující složky:

 • Aspen běžné.
 • Pole Yakut.
 • Ivy
 • Buttercup anemone.
 • Rapek.
 • Celandine
 • Alpské slunce.
 • Chistyak jaro.

Část sbíraných bylin směřuje k výrobě nealkoholické infuze, která je základem masti Stefalinu. Základ poskytuje vysokou penetrační schopnost masti, pronikání léčivých látek přímo do kořenů bradavice, krtků, papilomů. Zbytek zbylých bylin se suší a rozemele se na prášek, který se pak smísí s infuzí.

Kdo vyrábí masti

Masť Stefalin vyrábí rodina Negrichů ve městě Berdyansk (oblast Zaporizhia, Ukrajina). Stefalin masť je rodinný recept, který je předán z generace na generaci členy rodiny Negrichů, takže si ponechávají přesný předpis pro výrobu masti a proporcí, ale skryjí jeho složení. Rozšiřování masti prostřednictvím internetu probíhá od roku 2009.

Klady a zápory

Výhody použití masti jsou:

 • Bezbolestný postup.
 • Nedostatek jizev a jizev po použití.
 • Ziskovost (mast je levnější než mnoho lékařských přístrojů, stejně jako procedury odstraňování laserem).
 • Nepřítomnost hrubého nárazu na pokožku.
 • Snadné použití. Masť může být použita doma v jakémkoli vhodném čase, což vám ušetří od návštěvy drahých klinik a lékařských center.
 • Hypoalergenní masť.
 • Garance 100% náhrady každému, kdo prokáže neúčinnost masti Stefalin.
 • Přírodní složení.
 • Bezplatná poradenská podpora. Odstranění krtků, bradavic a dalších formací na kůži se provádí pomocí online údržby. Uživatelé mohou odeslat fotografii výrobci masti před konzultací, během procesu nebo po odstranění, pokud mají nějaké dotazy.

Existují však určité nevýhody, které je třeba vzít v úvahu před objednáním a použitím masti:

 • Prodej masti na principu síťového marketingu a provádění agresivní reklamní kampaně, které jsou znaky produktů nízké kvality.
 • Nedostatek registrace, certifikáty kvality, licence na výrobu, které jsou zárukou vysoké kvality a bezpečnosti léčiv.
 • Masť Stefalin neprošel klinickými zkouškami a laboratorními testy, což by potvrdilo jeho účinnost a absenci ohrožení lidského těla.
 • Obecné nebezpečí samo-odstranění krtků, které jsou často melanoopazobnymi formacemi (maligní krtci). Nebezpečí je, že před odstraněním krtků nebylo provedeno jejich předběžné vyšetření a diagnostika, v důsledku čehož by kvalifikovaný odborník mohl doporučit podrobnější studii o zvláště podezřelých kožních lézích. Také během používání masti Stefalinu neexistuje spolehlivá a řádná kontrola procesu odstraňování, takže existuje riziko neúplné eliminace mole, bradavic nebo jiných formací. Po zákroku může můra růst zpět, mnohem větší než původně, a riziko maligní degenerace se v tomto případě výrazně zvyšuje.

Použití mastí Stefalin

Použití masti se provádí podle dříve psaných pokynů s povinným dodržováním metodiky a načasování použití.

Malé množství masti Stefalinu se aplikuje na bradavice nebo krtek. Masť se s výhodou používá 1krát denně večer, po koupání nebo při dalších hygienických postupech. Je-li můra velká, pak v počátečních fázích může být rozmazána 2 krát denně – ráno a večer. Po nanesení masti nebo bradavice nelze namočit alespoň 4 hodiny.

Pokud se přípravek Stefalin dostane během užívání na zdravou pokožku, okamžitě ji utřete nebo jej omyjte. Krátkodobý zásah nedělá žádnou škodu a pokud se během aplikace masti pravidelně dotýkáte zdravé pokožky, hrozí nebezpečí popálení na kůži.

Masť stefalinu by měla být aplikována 7 dní v řadě. Po prvních třech dnech byste měli přestat reagovat, pokud je kůže zapálená nebo bolavá. Po 7 dnech léčby je nutná přerušení 2-3 dny, během které by se měla kůra tvořit a spadnout v místě molu nebo bradavice. Pokud zůstane krtek, léčba by měla pokračovat dalších 7 dní a tak dlouho, dokud se krtek a bradavice zcela nezničí.

Doba odstraňování krtků, bradavic závisí na jejich velikosti, hustotě kůže a hloubce kořenů. Průměrná doba trvání procesu odstraňování je od 2 týdnů do několika měsíců.

Proces vylučování krtků, bradavic a dalších kožních útvarů se považuje za dokončen, jestliže na jejich místě působí růžové vybrání, žádné tmavé hrbolky nebo skvrny. Časem by se zahloubení mělo oddalit a barva pleti – dokonce.

Kontraindikace

Masť Stefalin se nedoporučuje užívat během těhotenství a kojení. Také masti nelze aplikovat současně na 10 papilomů nebo 5 molů střední velikosti.

Možné komplikace

Kůže po aplikaci masti může zčervvatat, svědit nebo pečovat, komplikace by měly trvat 20-30 minut. Při aplikaci masti na zdravou pokožku může také dojít k popálení.

Přes přírodní složení masti existuje riziko alergií u lidí, jejichž tělo má individuální intoleranci nebo přecitlivělost na složky masti.

Často kladené otázky a odpovědi

Jak dlouho může být masť?

Masť Stefalin nemá žádný věkový limit. Nedoporučuje se však aplikovat masti na malé děti, protože po nanesení může dojít k poškrábání kůže, může dítě předčasně umýt masť, Stefalin se může dostat do úst nebo do očí dítěte.

Jak aplikovat masť na zavěšený krtek?

Kůže kolem krtků před aplikací by měla být přilepena papírovou omítkou co nejblíže k nohám krtka. Po vysušení masti se náplast odstraní. Po vysušení masti může být můstek utěsněn omítkou, která zajistí rychlé proniknutí masti.

Kde a jak se má maso uchovávat?

Masti musí být skladována na chladném, tmavém místě, těsně uzavírající láhev. Pokud zůstane lahvička otevřená, masť rychle uschne. Po 2 letech skladování může Stefalin zesílit, v takovém případě byste měli kontaktovat výrobce mastí, který by měl poslat tinkturu s ředidlem. Tato tinktáze by měla být přidána do masti a míchána, Stefalin získá nezbytnou konzistenci a může být opět použit pro léčbu.

Kolik krtků je dost pro láhev 2 mililitry?

Postup odstraňování je individuální, takže je těžké říct, kolik masti je třeba. V průměru by měla být láhev dostatečná pro jeden malý můstek 3-5 mililitrů.

Jaké formace na kůži lze odstranit Stefalin?

Masť je vhodná pro odstranění jakýchkoli krtků (plochých, zavěšených, konvexních, červených), stejně jako papilomů a bradavic.

Může Stefalin vyvolat degeneraci krtka do zhoubného?

V průběhu let se v těchto případech nepoužívá masti. Pokud odstraníte krtek na konec, pak nebude nic znovuzrozeno.

Jaké jsou záruky, že Stefalin skutečně funguje?

Výrobci masti, kteří jsou absolutně přesvědčeni o jejich účinnosti, poskytují záruku, existuje také velké množství pozitivních komentářů o účinnosti masti od lidí, kteří masti používali. Je však obtížné předvídat dobu odvykání, která závisí především na hustotě lidské kůže, kterou bude Stefalin pronikat.

Existuje sleva na zpětný nákup Stefalina?

Ano, sleva je 10%. Chcete-li je získat, musíte poslat recenzi o odstranění krtků výrobcům masti, připevnění fotografie, bude recenzi zveřejněn na portálu. Při zadávání objednávky prostřednictvím webových stránek výrobce v části “Další informace” musíte zadat data z předchozí objednávky, například e-mailovou adresu, telefonní číslo, číslo objednávky.

Jak si objednat masti

Na webové stránce výrobce můžete masku objednat po zaplacení objednávky. Platba předem (100%) probíhá prostřednictvím následujících systémů:

 • Převody peněz Western Union.
 • Poštovné.
 • Platební systém Unistream.
 • Western Union.
 • Privat24.
 • Bankovní karta (LiqPay).
 • WebMoney.

Dodání se provádí prostřednictvím mezinárodní pošty do 7 až 50 dnů.

Můžete také získat masti na dobírku prostřednictvím ruského zástupce (partneři jsou v Moskvě), moskovští obyvatelé si mohou objednat doručení kurýrem, který je zdarma.

Náklady na masti

Masť se vyrábí v lahvích o objemu 2, 5 a 8 mililitrů. Cena láhve 2 mililitry je 1500 rublů, 5 mililitrů je 2800 rublů, 8 mililitrů je 4200 rublů.

Masti jsou dodávány ve speciálním uzavřeném balení, v soupravě jsou uvedeny podrobné pokyny.

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…