Surgitronové odstranění papilomů po staletí

Surgitronové odstranění papilomů po staletí

Obsah článku:

Odstranění papilomů Surgitron

Papillom – nádorovitá forma na kůži nebo sliznicích, která má benigní povahu. Průměr růstu se může pohybovat od několika milimetrů do 2,5-3 centimetrů.

Vyvolává vznik bradavicové tvorby lidského papilomaviru (HPV), způsobuje abnormální změny v tkáních buněk. Lékař zná velký počet případů HPV a všechny papilomy se dělí na typy:

 • Běžné bradavice – Vzdělání se může vyvinout, pokud je člověk infikován papilomavirem 2 nebo 4 typy.
 • Plošné bradavice – jsou způsobeny 10 nebo 3 typy.
 • Genitální bradavice – provokují 6, stejně jako typ 11.

Tam jsou obzvláště nebezpečné HPV, například 33, 35 a další, které přispívají k rozvoji rakoviny děložního čípku nebo způsobují dysplázie. Takové viry patří do skupiny s vysokým rizikem, papilomy způsobené typem 6 nebo 11 (genitální bradavice) patří k nízké úrovni nebezpečí.

Virus papillomu se nemůže projevit dlouho a je v nečinném stavu na sliznicích a kožních tkáních. Ačkoli průběh virové infekce je často asymptomatický, je třeba ji léčit, protože v průběhu času se papilom může zranit a stát se rakovinným a to je již nebezpečné pro život člověka.

Existuje několik způsobů, jak eliminovat bradavice (chirurgické řezání, laserové ošetření a další), největší počet výhod má odstranění papilomů pomocí skalpelu Surgitron.

Výhody odstranění papilomů pomocí skalpelu Surgitron

Surgitron je speciální zařízení pro chirurgii rádiových vln, které se používá k odstranění krtků, bradavic, papilomů a dalších nádorů. Takový skalpel vám umožňuje odstranit papilom a koagulaci měkké tkáně bez zranění pokožky.

Výhody odstranění novotvarů pomocí skalpelu rádiových vln Surgitron:

 • Rychlost operace.
 • Při odstranění papilomů nejsou ovlivněny zdravé kožní oblasti, radiové vlny působí přímo na patologické tkáně.
 • Relativní bezbolestnost metody, operace může být provedena bez anestézie.
 • Žádné krvácení, protože se provádí koagulace (utěsnění) krevních cév.
 • Radiační vlnové záření má sterilizační efekt.
 • Po odstranění bradavic zůstávají prakticky žádné jizvy.

Největší výhodou léčby papilomů pomocí skalpelu s rádiovými vlnami je nízká pravděpodobnost opětovného výskytu nádorů po operaci, tj. Bradavice na stejném místě již nevyrůstají.

Indikace a kontraindikace pro odstranění papilomů Surgitron

Vzhledem k tomu, že metoda odstranění bradavic Surgitron má mnoho výhod, mnoho lékařů to radí svým pacientům. Hlavními indikátory pro operaci jsou novotvary a papilomy různých částí těla. Tato technika může být použita i tehdy, když je HPV detekován na děložním čípku nebo vagině. To je také nejvhodnější pro odstranění nádorů na očních víčkách, stejně jako na místech s vysokou vlhkostí.

Je zakázáno užívat přípravek Surgitron, jestliže jsou známky zhoubné degenerace papilomu.

 • Přítomnost herpesu.
 • Těhotenství
 • Přítomnost kardiostimulátoru.
 • Stav horečky.

Navíc lékaři nedoporučují odstranit papilomy u žen během menstruace.

Jak postupuje při odstraňování skalpelu “Surgitron”

Před zahájením procedury může být pacientovi podána lokální anestézie, anestetikum je injektováno do kořenové vrstvy papilomu. Pokud je lokalizace lézí nad kůží velká, může se použít anestetický krém.

Odstranit nádory speciální elektrodou. Lékař bude trvat jen několik vteřin, než odstraní jeden malý papillom, zatímco pacient necítí bolest. Trvání postupu závisí na velikosti a počtu bradavic, krtků, papilomů nebo jiných nádorů kůže.

Odstranění radiační vlny pomocí Surgitronu nevyžaduje pooperační rehabilitaci, takže postup je prováděn na ambulantním základě a po léčbě je pacient schopen okamžitě jít domů.

Chcete-li odstranit papilomy pomocí skalpelu Surgitron, obraťte se na lékařské středisko prezidenta Med.

PAPILLOMA (lidský papilomavírus)

Příčiny, diagnóza, léčba.

Papilomy (HPV)

Papilom je benigní novotvar způsobený HPV (lidským papilomavirem) a vyskytuje se v různých částech těla: pod paží, hlasivkami, pohlavními orgány, víčky, krkem, močovým měchýřem, sliznicemi nosu a úst.

Top 5 děsivých skutečností, které potřebujete vědět o HPV

 1. Vědci objevili více než 190 druhů HPV. Z nich je nejméně 13 typů příčinou rakoviny.
 2. V roce 2011 australští vědci provedli studii, po níž založili vazbu mezi rakovinou prsu a HPV.
 3. Rakovina děložního hrdla (nebo rakovina děložního hrdla) se vyskytuje v 100% případů v důsledku expozice HPV.
 4. Do konce roku 2013 bylo zavedeno očkování proti HPV v 55 zemích.
 5. Dnes neexistují žádné léky a metody, které by odstranily virus z těla o 100%.

Co to znamená? Minimálně HPV nejsou neškodné výrůstky, které se objevují na kůži. Máte-li mnoho papillomů, doporučujeme, abyste podstoupili speciální vyšetření a pozorně se zaměřili na vaši pohodu.

Odrůdy papilomů. Pouze více než 190 druhů.

Krytí a popis všech typů je obtížné. Proto jsme v článku shromáždili nejběžnější.

  Jednoduchý (obyčejný, vulgární). Vypadají jako kulatá papule o velikosti pinhead, jak rostou, rostou a získávají drsný povrch. Často se objeví první bradavice a další se kolem ní objevují v průběhu času, v průběhu let se stávají čím dál více. Tento typ bradavic se objevuje na dlaních, mezi prsty a prsty, na nohou a podrážkou, na čele, v oblasti rtů a brady. Léčba je poměrně komplikovaná.

 • Závit (acrohord). Způsobené 2 a 7 typy viru se objevují na víčkách, pod prsními žlázami, na krku, v oblasti inguinální a další. Jsou nejběžnější, vyskytují se u žen a mužů. V první fázi se objevuje nažloutlý odstín, po 1-4 týdnech je vytažen. Acrochordy mohou mít podlouhlý nebo kulatý tvar, téměř vždy, jako by “visely” na tenké stonce. Ve většině případů se vyskytují u lidí s oslabenou imunitou, stejně jako u osob starších 40 let.
 • Ploché. Jsou umístěny ve skupinách na různých částech těla: kolem konečníku, na genitáliích, na obličeji, na zadní straně; často ploché papilomy se vyskytují na krčku a na povrchu jiných orgánů. Vzhled připomíná bradavice nebo velké konvexní krtky; růsty mají hnědé, pískové nebo tmavě hnědé odstíny; “Zvýšení” pod povrch kůže o cca 0,5-2,5 mm.
 • Genitální bradavice. Jednotlivé růsty mají špičatý tvar a růžový nádech. Nejčastěji se bradavice “spojují” do jednoho velkého růstu, který na vzhledu připomíná hřeben kohouta nebo nosu krůty. Genitální bradavice se přenášejí POUZE VŠEOBECNĚ, proto se často nacházejí na děložním čípku, na sliznici pohlavních orgánů, na penisu, v urethře av jiných oblastech. Nebezpečí bradavic spočívá v jejich ničivé povaze a okamžité distribuci.

Příčiny výskytu. Jak, kde a proč se objevují?

Přírodní příčinou nepříjemných bradavic a růstu je HPV (také známý jako lidský papilomavir). Prevalence virové infekce v lidské populaci přesahuje 60%. To znamená, že téměř každá sekunda je potenciálním nosičem viru.

Způsoby šíření viru jsou následující:

 • Sexuální. Virus je přenášen prostřednictvím sexuálního kontaktu a na těle se objevují genitální bradavice (jsou to anogenitální bradavice).
 • Při narození. Při narození se tělo novorozence “lpí” na virus a potom děti jsou bradavice a papilomy. Mohou být obvykle nalezeny u dítěte ve věku několika měsíců.
 • V každodenním životě, ve veřejné dopravě a na jiných veřejných místech. Virus může volně existovat v toaletách, na zábradlí a sedadlech veřejné dopravy, na oblečení a obuv a skladovat produkty několik dní. V lidském těle vstupuje přes poškození, vředy a praskliny v kůži. Buďte opatrní při návštěvě vany, bazény, sauny.
 • Při provádění určitých postupů. Můžete například “vyzdvihnout” HPV při holení nebo epilaci.

Z viru se nemůže skrýt, neskrývejte. Je pravda, že je pozitivní zpráva: v 90% případů se tělo dokáže vypořádat s HPV. Žádné pilulky, žádné špičky, žádná operace.

Diagnostika typů papilomů

Diagnostika zahrnuje nejméně 7 procedur, které se používají k detekci HPV v těle, určuje jejich typ, způsob léčby / eliminaci:

 1. Klinické vyšetření. Na recepci specialisty jsou identifikovány všechny druhy výrůstků, které jsou přítomny v těle pacienta. Lékař je zkoumá a dělá si poznámky. Pokud jsou zjištěny anogenitální bradavice, návštěva gynekologa má naplánovat vyšetření stavu děložního čípku; muži mohou přiřadit proceduru uretroskopii.
 2. Kolposkopie. Jedná se o diagnostické vyšetření ženských pohlavních orgánů pomocí speciálního přístroje – kolposkopu. Konvenční kolposkopie nezajišťuje užívání drog a drog, není zcela účinná. Kolposkopie s použitím léků umožňuje detekovat virus a jeho projevy. Pro použitý postup použijte test s kyselinou octovou (nebo testem s kyselinou octovou).
 3. Cytologické vyšetření. Klasifikace je založena na tzv. Testu PAP – smear, který zahrnuje 5 tříd. První je normální cytologický obraz, pátý je obrovský počet atypických buněk (což může způsobit rakovinu).
 4. Histologické vyšetření. V průběhu studie jsou zkoumány hluboké části malpighiánské vrstvy pro vývoj coilocytů v nich.
 5. PCR typizace. Díky tomuto postupu je možné detekovat některé typy viru. Existuje však také mínus: v 20% případů psaní dává falešný výsledek (kvůli tomu, že infekce je krátkodobá). Výzkum je však velmi důležitý v diagnostice viru a dalších chorob.
 6. Digene-test (nebo screening test). Postup je používán po celém světě pro rychlou detekci vysokých koncentrací viru v těle. Digene-test je populární, protože zaručuje přesnost studia.
 7. Polymerázová řetězová reakce (nebo PCR). Umožňuje zjistit nejen virus, ale i jiné pohlavně přenosné nemoci.

Co jsou nebezpečné papilomy?

Drobná “bradavice”, která se objevila na vašem těle, nepřitahuje pozornost, ale je plná velkého nebezpečí. Papilomy mohou způsobit hrozné onemocnění:

 • Cervikální dysplázie.
 • Rakovina děložního hrdla (CC).
 • Karcinom
 • Orální rakovina.
 • Impotence.
 • Dychtivost, příznaky astmatu (zejména u malých dětí).
 • Rakovina hrdla.
 • Léze sliznic.
 • Bowenova choroba.
 • Orální rakovina.

Bradavice, umístěná na čele, na bradě nebo nad rty, snižuje vaši sebeúctu a přitahuje nadměrnou pozornost od ostatních. Papilom může růst na vnitřním obložení víčka, takže kvůli tomu bude existovat neustálý pocit “mote v oku”, krása očních bulvů, přitisknutí.

POZOR! Vědci odhadují, že 52% HPV způsobuje rakovinu děložního čípku se smrtelným následkem. Celkově v Rusku každoročně umírá zhruba 7 000 žen různého věku z rakoviny děložního hrdla.

“Narosti” může způsobit estetické a psychologické problémy. Hlavním nebezpečím jsou však zdravotní problémy (až po rakovinu a prekancerózní stavy).

Léčba a odstranění papilomů. Jak se to dělá?

Důležité je pochopit: NEVYSTAVUJE způsob, který by mohl zničit HPV. Jediné, co dnes můžeme udělat, je vyloučit jeho projevy (ve formě bradavic, papilomů a dalších růstů na těle). Způsobují předrakovinné stavy a rakovinné nádory (a nikoliv HPV!). Existují případy, kdy HPV žil v těle nosiče po dobu 20-30 let, ale nevykazoval se na kůži.

Obecná terapie s použitím antivirotik a imunomodulátorů je předepsána ve vzácných případech. Lékaři předepisují takové léky, pokud se zabývají vysoce onkogenními typy viru.

Ve většině případů rostlinné léky dobře fungují, stačí pít jednou ročně, rychle potlačují lidský papilomavirus.
K dnešnímu dni se Papifex doporučuje nejlépe ze všech, popis zde: Lék z papilomu Papifex.

Pro odstranění postižených tkání se v úředním lékařství používají následující metody:

 • Chirurgické odstranění. Jedná se o extrémní opatření v boji proti bradavicím a papilomům. Obvykle se používá, když je nárůst příliš velký. Odstranění vyžaduje přípravu pacienta, vysokou kvalifikaci ošetřujícího lékaře, použití lokální anestézie. Po této proceduře se použije steh pro připojení tkání. Kůže se léčí za 3-4 týdny, ale může jizva / jizva zůstat.
 • Elektrokoagulace. Postup, který zahrnuje vliv na růst elektrického proudu. Je nutné “kauterizovat” ne celý postižený prostor, ale pouze jeho základnu. Hlavní výhodou tohoto postupu je, že nádoby jsou pečlivě utěsněny, téměř žádná krev. Obnova kůže nastává po 7-10 dnech, riziko vzniku jizev je minimální.
 • Laserová srážení (laserové odstranění). Poskytuje vliv na zaostření uzlů pomocí zaostřeného laserového paprsku. Laserová koagulace se provádí bez anestézie, provádí se během několika minut, vytváří na kůži hrubou kůru (rychle spadnou a nezanechávají stopu). Riziko jizev je malé, postup vám umožňuje rychle odstranit akumulaci bradavic nebo bradavic. Jediným záporným je vysoká cena operace.
 • Cauterizace s dusíkem (kryogestrukce). Postup vyžaduje malou kapku tekutého dusíku, který padá na bradavice a okamžitě ničí jeho strukturu bílkovin. Umožňuje vám zbavit nepříjemného růstu za 7-10 dní. Cauterizace s dusíkem (cryodestruction) je považována za cenově dostupnou a účinnou cestu, ale při velké lézi může trvat několik zasedání. Metoda je široce používána ve veřejných zdravotnických zařízeních a soukromých klinikách, zdravotnických centrech a estetice. Jeho jedinou nevýhodou je riziko opětovného výskytu růstu, pokud není odborník plně vyčerpán.
 • Radiosurgery Není používán ve všech případech, je vyráběn za použití zařízení Surgitron. Metoda se objevila ne tak dávno, umožňuje odstranit všechny nepříjemné nárůsty bez vážných důsledků a rychle. Dosud však není k dispozici radiochirurgie kvůli vysokým nákladům na vybavení a vysoké ceně služby.
 • Metoda chemické degradace. Pro postup používající “energické” chemikálie a kyseliny (například Condilin, Solkovagin, Solkoderm). Tyto sloučeniny se aplikují na povrch bradavic, bradavic nebo papilomů bez použití speciálního vybavení. Metoda je levná, ale poměrně efektivní.

DŮLEŽITÉ INFORMACE! Při každém postupu existuje riziko poškození okolních tkání. To znamená, že se virus může “šířit” jim.

Léčba a odstranění lidovými metodami

Pokud se bojíte jít k lékaři, pokud nemáte peníze na drahé operace, můžete zkusit léčbu a odstranění lidových metod. Vybrali jsme si nejefektivnější způsob, jak odstranit papilomy, a přečtěte si je na této stránce: Odstranění papilomů doma.

Jak se dostat do HPV? Prevence a důležité informace

Vědci zatím pracují na vytvoření univerzálního léku na boj proti nemoci. Mezi preventivní opatření patří:

 • Bariérová antikoncepce (kondom). Tuto metodu použijte k ochraně před sexuálně přenosnými infekcemi.
 • Vakcína Gardasil. Vyvinuto v USA a od roku 2006 je používáno k ochraně dívky před rakovinou děložního čípku způsobenou virem; je nákladné. Existuje ještě jeden lék – Cervarix.
 • Hygiena na úrovni domácnosti. Můžete žít s nosičem lidských virů, ale ani o tom nevíte. Proto se dbejte na hygienu v každodenním životě.
 • Hygiena na veřejných místech. Virus je přenášen vředy, trhliny a poškození kůže. Pokud je máte, odmítněte navštívit veřejné prostory (nebo přinejmenším chránit zasažené oblasti omítkou).

Doufáme, že nyní víte vše o HPV!

Leave a Reply

Jak odstranit papilomy a bradavice po 2 týdnech?

Jak rychle a nevratně vyloučit riziko rakoviny způsobené papilomavirem?

Další informace…